Мурахи в будинку — прикмета

Мурахи в будинку - прикмета

Мурахи в будинку — прикмета неоднозначна, так як, не дивлячись на те, що ці маленькі комахи є шкідниками, їх поява віщує удачу і багатство.

Зміст:

Мурахи в будинку — прикмета

Мурахи в будинку — це гарна прикмета, незважаючи на те, що зараз багато хто вважає їх домашніми шкідниками нарівні з тарганами і всіма силами намагаються вивести нешкідливих комах. Робити цього не варто. За старих часів мурах не виводиться з будинків, а, тим більше, не проганяли з ділянок і дворів.

Мураха — сімейне комаха. Вони мають свою ієрархію, правила проживання і поділу праці. Бувають мурахи-розвідники, мисливці і навіть няньки і двірники. Як і в будь-якій сім’ї, у кожного є своя роль. Тому і вважається, що поява такого сімейства на вашій території надає допомогу в зміцненні сімейних зв’язків. Деякі вважають, що мурахи здатні навіть припинити сварки і зради.

Ще одна відповідь на питання про те, до чого з’являються в будинку мурахи, надають старовинні прикмети. Це прикмета до грошей, збільшення доходів всіх членів сім’ї, отримання спадщини, в загальному, до зростання багатства, що виходить з усіх можливих джерел. Цю прикмету можна обґрунтувати і логічно, адже в бідному домі, де не можна знайти їжу, комахи заводитися не стануть. Чим більше мурах — тим більше і багатства.

Що робити, якщо в будинку завелися мурахи — прикмета

Якщо в будинку завелися мурахи, прикмети рекомендують жити так, як жили до цього. Наші предки не виводили їх. Зараз мурахи вважаються такими ж шкідниками, як і таргани. До того ж, багато хто вважає вигляд плазує по дому комах неестетичним.

Однак і від мурашок є користь. У минулому їх вважали абсолютно нешкідливими і навіть корисними. Останнє, швидше за все, тому, що мурахи збирають крихти з підлоги, як би допомагаючи всіма силами господині з прибиранням.

Якщо вивести з дому цих комах, ваша сім’я не отримає щастя і багатства. Мурахи залучають позитивну енергію прибутку тільки тоді, коли живуть в будинку або на ділянці. Якщо вигнати їх, хороша прикмета не спрацює, а ще одне повір’я говорить, що добро відвертається від тих, хто руйнує мурашники. Це ще одна причина не виганяти їх з свого будинку.

Інші прикмети про мурах

Дощ для цих комах може виявитися смертельним, тому вони передчувають поява опадів і поспішають в мурашник. Навіть ті особини, які пішли далеко і не встигають повернутися, будуть ховатися в укриття перед погіршенням погоди. Перед грозою ці комахи більш активно, ніж зазвичай, бігають по мурашник. Якщо мурахи нарощують мурашник, зима буде холодною. З їх допомогою можна дізнатися, чи буде похолодання після відлиги. Для цього треба встромити палицю в їх будиночок. Якщо комахи будуть повзати біля неї, така прикмета про погоду значить, що буде ще холодно, а якщо заповзають на палицю, значить, потепліло надовго.

Вважається, що кусають ці комахи тільки злих людей або тих, хто володіє серйозними вадами. Добрій людині не варто їх боятися. За старих часів мурах поважали настільки, що в їх присутності не вживали лайливих слів. Тому якщо ви бажаєте, щоб вони приносили щастя вашого будинку, постарайтеся не лаятися.

Мурахи збивають молочко в масло, яке можна знайти всередині мурашника. За старих часів цим засобом лікували багато захворювань, навіть смертельні і невідомі медицині тих часів.

В цілому, якщо ви хочете привернути до себе весь позитив від подібної прикмети і не мати проблем з повзаючими всюди комахами, ви можете завести мурашину ферму. Також, варто відзначити і що, як такого, шкоди від мурах, в порівнянні з тарганами, практично немає.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: