Втратити хрестик — прикмета не обов’язково погана

Втратити хрестик - прикмета не обов'язково погана

Втратити хрестик — прикмета дуже неоднозначна, як і знахідка чийогось хреста на вулиці. З цієї статті ви дізнаєтеся все про прикмету втратити хрестик — до чого це, які коріння повір’я, а також що потрібно зробити в цій ситуації.

Зміст:

Втратити хрестик — прикмета

З точки зору церкви втратити хрестик — це не прикмета, а абсолютно випадкова подія, яка не має ніякого значення, якщо це не було наслідком вашого недбалого ставлення до нього. Якщо у втраті винна випадковість, наприклад, розійшлася ланцюжок або перетерся шнурок, на якому висів хрест, це не вважається ознакою слабкої віри людини. Втрачаючи хрест, віруюча людина не залишається без захисту, адже це тільки символ готовності нести свій «хрест», любові до Бога та віри в його допомогу.

Але дехто вірить, що втратити натільний хрестик — це прикмета, яка була помічена ще нашими предками. Вона означає, що ви більше не несете свій «хрест». Розтлумачити це значення можна по-різному, в залежності від того, як ви оцінюєте власний життєвий шлях. Якщо у вас було мало радості, і життя складалося з одних лише випробувань, значить, цьому прийшов кінець, і тепер у вас буде можливість отримати задоволення від життя. Якщо до цього все легко давалося, значить, прийшла пора дізнатися, що таке випробування.

Для людей похилого віку ця прикмета означає, що останні роки життя пройдуть в злиднях і самотності. Але якщо втратить хрест жебрак і самотній пенсіонер, значить, зміни будуть тільки на краще. Іноді хрестик виходить знайти, він може загубитися і в квартирі, повернувшись до вас під час прибирання. Це пом’якшує значення прикмети, але все ж змін уникнути не вийде. Можливо, вам доведеться зіткнутися з випробуваннями.

Втрата хреста ні в якому разі не означає, що Бог відмовився від вас. Є і ще одне трактування прикмети для тих, кому не пощастило втратити натільний хрестик. У ньому записано, що на вашій совісті є дуже важкий гріх, який обов’язково слід спокутувати. Іноді зустрічається й інше значення — швидка розплата за скоєний злочин.

Є і ще одна думка про таку втрату. Вважається, що будь-яка річ, яка має обережні функції, може пропасти або зламатися. Це відбувається внаслідок сильного енергетичного нападу на її власника. Мало хто сумнівається, що хрест має захисні властивості. Можливо, в його втрати винні ваші вороги, які вдаються до магії, щоб нашкодити вам. Слід вжити заходів щодо захисту і позбавлятися від негативної програми, якщо вона у вас є.

Що робити після втрати хрестика

Якщо вам не пощастило втратити свій натільний хрестик, прикмети рекомендують спочатку зайнятися пошуком. Ви можете почитати молитви, наприклад, «Отче наш» або звернутися до свого ангела-хранителя з проханням про допомогу в пошуку хреста. Ви можете молитися і своїми словами, зовсім необов’язково знати напам’ять тексти молитов, щоб звертатися до Господа.

Зазвичай, пропажа знаходиться, але якщо не вдалося, значить, воля Божа на те, щоб він у вас пропав. Поговоріть зі священиком, швидше за все він порадить вам придбати і освятити новий символ вашої віри в Бога.

З покупкою нового хреста тягнути довго не варто, навіть якщо ви сподіваєтеся на те, що до вас повернеться старий. Вважається, що віруюча людина не повинен ходити без цього символу, тому якщо не вийде знайти старий хрест, йдіть до церкви, купуйте новий і не забувайте про те, що він обов’язково повинен бути освячений.

Прикмета — знайти хрестик

Прикмета знайти хрестик також досить неоднозначна. Її можна розтлумачити і як добрий знак, і як предостережніе від поганих подій. Церква вважає, що така знахідка символізує прояв Божої милості. Цей хрест дан вам понад для захисту і буде символом заступництва Господа. Його обов’язково слід підняти навіть в тому випадку, якщо ви остерігаєтеся користуватися такою знахідкою. Це робиться для того, щоб уникнути осквернення священного предмета. Якщо не збираєтеся носити його, віднесіть до церкви.

Деякі вважають, що якщо у вас вийшло знайти хрестик на вулиці, піднімати його — це дуже погана прикмета. Хрестик має властивість накопичувати в собі енергетику свого власника. Такі предмети не передають у спадок і навіть відправляють в останню путь разом зі своїми господарями. Носити і підбирати на вулиці чужі хрести не можна, інакше заберете собі всі проблеми того, хто ним володів, візьмете «чужий хрест».

Знайти золотий хрестик — це та ж прикмета, просто не всі можуть впоратися з жадібністю і не підібрати предмет з цінного і дорогого металу. Його можна переплавити і зробити прикраса, але робити цього не варто. Існують способи позбавлення від важких хвороб і порчі, які передбачають позбавлення від негативу на предмет, який потім буде передано тому, хто візьме цей предмет собі. Зазвичай це привабливі і дорогі речі, які хтось піднесе з землі. Можливість підхопити чужий негатив — ще одна причина, по якій не варто піднімати хрестики, що лежать на вулиці, або хоча б не користуватися ними.

В цілому, знання подібних прикмет може дійсно вберегти вас від небезпеки і допомогти впоратися з втратою, але не забувайте прислухатися і до власних відчуттів.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: