Тріснуло дзеркало — прикмета і способи пом’якшення наслідків

Тріснуло дзеркало - прикмета і способи пом'якшення наслідків

Якщо в будинку тріснуло дзеркало — прикмета ця однозначно погана в традиціях всіх народів світу, і про неї знає практично кожен. Але мало хто замислювався про те, як правильно поводитися в такій ситуації і уникнути проблем.

Зміст:

Тріснуло дзеркало — прикмета

Практично кожна людина знає, що дзеркала мають містичну силу і часто є магічним інструментом в різного роду ритуалів, виступаючи в ролі провідників між світами. Саме тому не можна сприймати їх як звичайні предмети інтер’єру. Існує безліч правил про розміщення дзеркал в різних частинах будинку, і їх слід дотримуватися. Якщо дзеркало тріснуло само по собі, це дуже погана прикмета. Вона означає, що у вашому будинку багато негативної енергії. Можливо, в приміщенні живе нечиста сила. Деякі вважають тріснуте дзеркало передвісником сильної порчі. Вважається, що в деякій мірі дзеркало може захистити свого власника від негативу, але якщо предмет не витримує енергетичної атаки, він може стати непридатним для використання.

Є й інша прикмета, яка віщує, що в будинку, де недавно тріснуло дзеркало, хтось із членів сім’ї серйозно захворіє. Якщо воно не тріснуло, а впало і розбилося, або ж ви невдало його упустили, сенс цього неприємного забобони не змінюється. У будь-якому випадку, пошкоджене дзеркало вважається вісником хвороб і іншої негативної енергії, і вам доведеться звернути увагу на своє здоров’я і магічний захист. Особливо стосується це старовинних речей такого плану, які взагалі і вдома тримати не радять.

Чому не можна тримати пошкоджене дзеркало в будинку

У осколки від тріснуті або розбиті дзеркала не можна навіть дивитися, не те що тримати їх в будинку. Тільки якщо уламки досить великі, їх можна підрізати так, щоб дзеркало виглядало новим. Не допускайте помітних пошкоджень на ньому, як б не цінували цей предмет. На дзеркальній поверхні не повинно бути ніяких тріщин і інших ушкоджень.

Той, хто подивиться в розбите дзеркало або буде збирати осколки, відбиваючись в них, накликає на себе невдачі. Причому переслідувати вони будуть цю людину протягом семи років. Це не варто того, щоб порушувати правила, які були складені ще нашими предками.

Незаміжньої дівчини роздивляння власного відображення в розбитому дзеркалі обіцяє, що ще сім років вона не зможе вийти заміж. Пізні шлюби зараз не засуджуються, як це було раніше, але все ж таки постарайтеся не відбиватися в дзеркальних осколках, щоб не накликати біду.

Що робити, якщо тріснуло дзеркало — прикмета

Просто викинути пошкоджене дзеркало у відро для сміття — недостатньо. Існує цілий комплекс заходів, які відповідають на питання — що робити, якщо тріснуло дзеркало, щоб не стати жертвою поганої прикмети. В першу чергу не дивіться на те, що відбивається в уламках. Намагайтеся і самі в ньому не відбиватися, але діяти при цьому слід так, щоб не порізатися. Голими руками збирати осколки також не рекомендується, візьміть рукавички, які потім не шкода буде спалити або викинути разом з ними. Користуватися віником і совком при цьому не можна, якщо у вас є дуже дрібні осколки, візьміть мокру ганчірку або вологу серветку, яку ви потім теж викинете.

Осколки після збирання поміщають в непрозорий пакет. Мабуть, в кожній квартирі знайдеться пакет із супермаркету, які рідко бувають прозорими. Бувають і такі пакети для сміття. Якщо у вас немає нічого підходящого, придбайте в найближчому магазині або скористайтеся який-небудь непотрібної матерією, зав’язавши уламки в нього так, щоб їх не було видно.

Тепер вам належить вибрати один із способів утилізації шкідливого для енергетичної обстановки розбитого дзеркала. Їх або кидають в річку, або закопують. Є й більш «міський» варіант.

Якщо недалеко від вас є річка або іншу водойму з проточною водою, ви можете викинути туди пакет з осколками. Тільки не робіть цього там, де можуть поранитися відпочиваючі люди. Такий спосіб утилізації розбитого дзеркала вважається кращим варіантом, адже по проточній воді негативна енергія піде від вас. Правда, задуматися про те, через що тріснуло дзеркало, прикмета все-таки рекомендує. Можливо, на вас хтось наводить порчу, якщо це сталося без видимих ​​причин.

Можна закопати оскільки в землю. Бажано робити це там, де не ходять люди, наприклад, в поле або виїхати за місто. Не можна закопувати такі предмети на своєму городі або неподалік від будинку. Обов’язково дотримуйтеся заборона на те, щоб відбиватися в уламках дзеркала, інакше вийде, що ви закопуєте самі себе. Краще заздалегідь класти їх в пакет відбиває вниз, намагаючись перебувати так, щоб не відбиватися в уламках і не виглядати в них.

Є й спосіб, який більше підходить міським жителям. Зібравши осколки, потримайте їх під водою з-під крана кілька хвилин. Це очистить їх від негативу, після чого можна викинути їх в сміттєпровід. Не варто зберігати їх довго в сміттєвому відрі, якщо так трапилося, що воно пустує на даний момент. Забирайте осколки з дому відразу ж, як зберете і промиєте їх водою.

Сподіваємося, що знання подібних прикмет дозволить вам уникнути невдач або хоча б звести до мінімуму негатив, який обов’язково провіщається такою подією.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: