Захист будинку від порчі

Навіть в сучасному світі, де править техніка та інноваційні технології багато людей продовжують вірити в різні енергії. Такі енергії несуть в собі з різні сили, як руйнівні, так і творчі. Коли в будинку все добре, дуже хочеться зберегти благополуччя. І зробити це можна в тому числі за допомогою захисних заговорів. Як захистити будинок від порчі, щоб він був невразливий для руйнівних сил?

Зміст:

Захист будинку від порчі

Як захистити будинок від порчі

Як працює пристріт?

Захист будинку від злих людей – це необхідність. Як захистити будинок від порчі? Справа в тому, що далеко не всі люди вміють радіти чужому щастю. Якщо у них немає навичок радіти за інших, то замість радості заздрісники випускають енергії зла, що може зруйнувати щастя в домі. Особливо потрібно задатися питанням, як захистити будинок тим, хто багато спілкується з людьми і відкритий перед ними, довіряє їм. У такій ситуації кожен особливо уразливий. У нього ніби відсутній фільтр, який допомагає розпізнати, як насправді до нього відноситься людина. В такому випадку знижується можливість захистити свій будинок від порчі за допомогою власної енергетики. Тут дуже корисним буде залучити захисну енергію ззовні.

Від чого магічний ритуал допомагає захистити будинок?

Якщо вчасно захистити будинок від порчі, то можна уникнути таких життєвих ситуацій:

 • Будинок з високою захисною енергетикою буде відштовхувати від себе грабіжників. До речі, якщо у вашому житті траплялися випадки грабежу, то це просто свідчення того, що потрібно вдатися до магічного захисту.
 • Захист будинку потрібна, якщо у вашій родині часто хворіють люди. Від злих людей може прийти порчі на хворобу. Це означає, що домочадці не справляються з тією кількістю негативної енергії, заздрості, яка приходить в будинок ззовні.
 • Захист будинку від злих і поганих людей потрібна і в тому випадку, якщо у вас все добре, але при цьому присутній незрозуміле почуття тривоги. От буває таке, ніби все благополучно, але при цьому людина боїться чогось невизначеного, чогось нового, що може увірватися в його життя. Для зняття тривоги допоможе ефективна сильна молитва. А вже потім у більш спокійному стані можна проводити ритуал на захист будинку.
 • Якщо ви помітили, що в стінах вашого будинку останнім часом дуже часто відбуваються сварки, причому трапляється це з сущим дрібниць, то це теж може свідчити порчу від злих людей, їх заздрості. Не будемо зайвим у цьому випадку провести магічний обряд, який дозволить підвищити енергетику будинку.
 • Захист житла може проводитися, і в цілях профілактики. Таким чином, ви нагадуєте світу про те, що пам’ятаєте, що захист будинку знаходиться у ваших руках. Молитва для профілактики від усього поганого може читатися навіть щодня.
 • Обряд з травами

  Як захистити будинок від негативу прийшов незалежно від ворога? Дуже добре працюють трави на те, щоб захистити житло від руйнівної заздрості людей. Здавна відомо, що такі трави як: кропива, полин і звіробій – це справжні борці проти злих духів. Вони вибудовують оборону житла як зовні, так і всередині його. Раніше в дерев’яних будинках дуже часто можна було почути запах цих трав які клали на вікна. Все тому що їх часто самостійно використовували проти зла і чаклунства.

  Магія трав від зла працює наступним чином. У день зростаючої місяця потрібно відправитися в місця, де ростуть ці трави і зібрати їх. Щоб травички перетворилися в справжню зброю в боротьбі за щастя в домі необхідно навіть при їх зборі думати про великому благополуччя в домі. Потім вдома висушіть ці травички. Бажано, щоб поки вони сушаться, вони були приховані від сторонніх очей, можна навіть приховати їх від домочадців, живуть в будинку. Магія любить, коли її тримають у секреті, від цього вона працює ще краще.

  Після, щоб очистити хату від поганого приготуйте оберіг з трав. Зберіть їх в пучок, зав’яжіть червоною ниткою. Складіть оберіг в таємне місце. Зверху на нього читається сильна молитва і крапають рослинне масло. Потім дочекайтеся, поки нікого не буде вдома, і почніть робити наступне.

  Спочатку пройдіться з хрестом по всіх кутках кімнат, стін, читайте молитву. Потім візьміть оберіг підпалити його, ходіть, тримайте оберіг з трав на кожному куті і говорите такі слова:

  «Духи слов’янські на захист викликаю, свій будинок охороняю. Хто захоче, що погане мого дому зробити, тому почути запах полину і передумати, турбуватися. Двері мої для зла закриття, мої двері для духів приховані, не бачать вони їх своїми вогненними очима. Від самої божої матері благословення отримую, свій дім, свій кут захищаю».

  Потім ще раз пройдіться з хрестом по куту і прочитайте молитву. Двір можна очистити від зла, таким же чином як і приміщення, але постарайтеся зробити так, щоб під час ритуалу ніхто вас не бачив. Подбайте також про оберіг у вигляді семистрельной ікони. Ми дізналися, як захистити свій будинок.

  Обряд з осикою

  Дерево осика має теж захисної енергетикою. Осикової гілкою теж піднімають енергетику будинку. Дуже підійде цей ритуал для тих, хто помітив, що в їх двері часто заходять сторонні люди, а після цього починаються сварки. Обряд очищення полягає в наступному. Осикову гілку потрібно зламати в день прибуває місяця, в ідеалі це зробити на Трійцю. В давнину це міг бути і осиковий кілок, але це необов’язково.

  Потрібно буде ще зняти одягу з домочадців під приводом, що ви хочете їх попрати. Коли вдома нікого не буде одяг, розкладіть на меблі, постукайте по ній осикою і скажіть такі слова:

  «Дерево на дерево стукає, відбиває погане. Ніякої лихе око не причепиться до того, хто ту одяг носить. вашого не треба, але свого не віддамо. Моє житло сам себе береже. вашого не беремо, своє від вас забираємо. Розумна осика наша від вашого прокляття чорніє, все від вашого дурного ока тепер ніколи не захиріє».

  До речі такий обряд можна зробити, щоб перевірити, чи дійсно на житло наведена порча. Після ритуалу покладіть гілку на поріг. Якщо вона швидко поміняла свій колір, стала темнішою, значить, дійсно хтось навів пристріт, магічна процедура проти вашого будинку була застосована. Якщо після цього пройти через поріг, то у свідомості людини іноді може спливти образ того, хто бажав вашому будинку погане. Це хороший спосіб, який допоможе позбутися від проклять. Після прочитайте ще раз молитву до Богородиці.

  Обряд на сіль

  За допомогою солі можна просто чудово захистити поріг житла від усього лихого. Це ритуал, який можна проводити кожної господині, щоб захистити себе і улюблених людей від чаклунства самостійно.

  Знадобиться нова непочата пачка солі. Коли ввечері з домочадців нікого не буде вдома, а сонця не буде за вікном, тобто буде вечір, то чотири столові ложки солі потрібно смажити в печі або на сковороді і примовляти:

  «У мої вікна нікому не заглядати, крізь мої слова нікому не пройти. А хто захоче, тому в очі пуд солі, щоб більше не хотілося. Рука моя пуд солі смажить, рука моя зло від себе і улюблених відводить. Весь будинок мій у захисній солі для тих, хто мені бажає зла».

  Потім сіль висипте в полотняний мішечок. Ще знадобиться церковна свічка. Свічкою освещайте кожен кут жилищи, сипте туди сіль і говорите:

  «З Божою допомогою захищаюся!».

  Такий захисний спосіб добре застосовувати кожен новий сезон. А сіль по кутах нехай так і залишається. Залишилася сіль можна просто покласти на поріг. Це спосіб, який можна було побачити в інтернеті, легко допоможе впоратися з духами, ставши на захист житла 7 днів на тиждень. Потім потрібно вийти на вулицю і по чотирьох кутах двору вбити дерев’яні кілочки зі словами:

  «Не пройти злу».

  Такий останній етап можна провести і в наступний повний місяць. Кілочки потрібно загострити ножем, який знаходиться в будинку. Таким ножем можна і намалювати уявний хрест на дверях. Так ви ножем ще більше взращиваете енергетику, щоб захиститися від злодіїв і духів.

  Ритуал на замок

  Як захистити будинок від лютого порчі за допомогою замка? Оберегом для житла проти зла може виступати замок. Потрібно купити новий замок, робити це потрібно обов’язково в день прибуває місяця. У такий день навіть сили природи будуть сприяти тому, щоб оберіг працював ще ефективніше. Перед тим, як проводити ритуал обов’язково переконайтеся в тому, що ніхто не бачить вас за цим заняттям. Закрийте житло на новий замок. Тримайте замок в руках і при цьому говориться така магічна фраза:

  «Для всього білого немає замку, все світле легко проходить, залишається легко, а житло. А все чорне не проходить, не застряє, не знаходить вхід. Все чорне один суцільний замок і бачить, йому немає тут місця, нема йому тут входу, як для людей, так і для духів».

  Після цього замок залиште на одній з дверей. Такий замок тут виконує символічну захист. Зовсім необов’язково насправді закривати на нього житло. За допомогою магічної оборонки утворюється енергетичний шар.

  Цей магічний ритуал просто чудово працює, якщо ви знаєте, що хтось із родичів ніяк не може змиритися з вашим добробутом. До речі для того, щоб визначити хто ж це конкретно з родичів, іноді використовується чорна магічна пентаграма. Але справа в тому, що навіть визначивши хто з родичів бажає вам зла не завжди можна припинити з ними спілкуватися. А от виставити енергетичну захист можна завжди. У такому випадку, навіть якщо господарі хати будуть продовжувати спілкуватися з «шкідливими» знайомими, ті не зможуть на них вплинути.

  Такий обряд з замком часто використовувався і в тому випадку, якщо на селі з’являлися грабіжники. Заговорений замок, як справжній оберіг, як ніби буде відводити від будинку погляд грабіжників, для них вашого житла, немов зовсім не буде існувати.

  Обряд з дзеркалом

  Як захистити будинок від лютого порчі за допомогою дзеркала? Якщо через поріг оселі часто проходять різні люди, так буває, якщо будинок одночасно представляє собою ще і робочий кабінет, то можна поставити захист з допомогою дзеркала. Потрібно придбати нове дзеркало для захисту свого будинку, досить великого розміру. На зворотному боці такого дзеркала потрібно написати такі слова:

  «Хто з магією знаком, тому захист в будинок».

  Вішайте дзеркало на стіну. Уявляйте його своїм другом, де міститься молитовна енергетика проти ворога. Якщо господар все зробив правильно, то вже після прочитання цієї молитви він відчує в собі прилив сил. Люди, які будуть заходити в хату зі злими думками, вони будуть відчувати себе дуже погано. Дзеркало буде віднімати у них всю силу. Це дуже простий і дієвий спосіб уберегти хату від руйнівної енергетики.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: