Способи зняти порчу в домашніх умовах

Постійні хвороби, панічна атака, поганий настрій, сімейні конфлікти, постійне самотність, переслідування грошової невдачі — все це могло б бути випадковістю, але коли подібне повторюється занадто часто, людина схильна думати, на ньому є пристріт або порчі. Чи існує насправді вплив потойбічних сил, зможуть сказати лише маги чи ворожки, але от послабити побічні дії можна і самостійно. Як позбутися від порчі самостійно? Зараз розповімо.

Зміст:

Способи зняти порчу в домашніх умовах

Як позбутися від порчі в домашніх умовах

Досвід наших предків

Магія у вашому будинку допомагає домочадцям захистити себе, використовуючи різні методи і ритуали від прокляття чорної магії. Як позбутися від порчі? Секрети цього заходу беруть свої коріння з давніх часів. Тоді в існування відьом і чаклунів вірили набагато більше, а значить, про пристріт і порчу знали не з чуток. Наслати їх може будь-яка людина. Найчастіше, робиться це з заздрощів. Рідко хто робить це своїми руками, зазвичай звертаються до чорної магії.

Якщо у вас з’явилися думки про наведення на вас зла, краще всього буде знайти предмет чаклунства і невдач самому. На предмети, що оточують вас, може бути накладено «недобре око». Магічний вплив можуть надавати шпильки, залишені недругом в будинку, попіл, крупа під половиком, нитки або голки в підкладі одягу, а також інші дивні предмети, знайдені будинку.

Причиною невдач можуть стати навіть нещодавно подаровані сувеніри. З речей це можуть бути статуетки, квіти, листівки, навіть прикраси можуть бути заряджені сильною негативною енергією. «Носієм» порчі може бути навіть подарований квітка. І зовсім необов’язково, що такий подарунок зробив чужа людина.

До речі, завдають такі погані вроки, теж чекає розплата за недобрі справи. До речі, про такі явища каже православ’я, характерне воно й для іншої релігії — ісламу.

Зцілення – у ваших руках

Прибрати швидше порчі і позбутися від порчі можливо і своїми руками, не звертаючись до професійних магам, ворожкам або послуг чаклуна. Краще це робити швидше. Але перед цим необхідно переконатися: чи дійсно порчі є причиною всієї нескінченної розрухи?

Три способи перевірити, є чи порчі:

 • Запаліть свічку, куплену в церкві, візьміть в руки прикраса зі срібла. Спостерігайте за полум’ям близько 10-15 хвилин. Якщо полум’я стане чорним – порчі є.
 • Про негативний вплив з боку « розповість» і куряче яйце. Поставте пару яєць біля голови на ніч. Вранці розбийте їх у тарілку, якщо є чорні плями, згустки — це означає, що негатив все-таки на вас.
 • Дізнатися про неї можна і за допомогою сну. Умийтеся святою водою і лягайте спати. Якщо сон буде неприємний і страшний, знайте — ваші побоювання не марні.
 • Якщо все-таки один із способів підтвердився і порчі є, необхідно здійснити обряд, який дозволить прибрати порчу і позбавитися від негативного впливу. Як позбутися від порчі?

  Негатив боїться солі

  Цей харчовий продукт допоможе усунути чужу заздрість з допомогою магічного чаклунства, а також позбутися від порчі. Існує повір’я, вона краще всіх допомагає людям і «вбирає» негативну енергетику.

  Для позбавлення від порчі візьміть сіль в руки, а після прочитайте заговір, в якому обов’язково попросіть, щоб сіль ввібрала в себе все погане, а порчі пішла. В кінці своєї промови обов’язково скажіть: «Амінь».

  Після прочитання заговору сіль потрібно викинути, подалі від свого житла. Обряд потрібно проводити не менше одного тижня, тільки тоді зцілювальна мантра магічного впливу почне свою позитивну дію.

  Вода «чистить» організм

  «Почистити» організм і позбутися від порчі допоможе вода з джерела або освячена в церкві. Її наливають у тарілку і читають заговір. Після заговоренной водою треба вмити себе. Повторювати ритуал необхідно більше тижня, інакше позитивного ефекту від нього не буде.

  Після проведених дій воду треба вилити, тільки не в стінах будинку або квартири. Краще це зробити в пустельному місці, як можна далі від дому.

  Від порчі врятує хліб

  Саме цей продукт допоможе прибрати порчу і позбутися від порчі, тільки якщо мова йде про не сильному впливі на вас. Заговорювати потрібно чорний хліб, можна в повній самоті. При цьому обов’язково потрібно запалити церковну свічку.

  Заговір має бути спрямований на зцілення, необхідно попросити у чорного хліба захисту. Після цього заговорений хліб обов’язково з’їдають. Обряд краще повторити не менше трьох разів, щоб повністю позбутися від порчі.

  Методи зняття порчі яйцем

  Цей метод вважається одним з найбільш ефективних з усіх існуючих. Але для його сильної дії є одна умова — нікому не розповідати про проведення магічного обряду. З часу звільнення від порчі займе близько 10 днів.

  З настанням вечора, кожен день знадобиться свіже куряче яйце. Перед сном яйце міститься в джерельну або освячену в церкві воду. Потім його ставлять у нього в будинку біля голови людини, що страждає від порчі. Яйце дуже чуйно відчуває поганий вроки чорної енергії, тому якщо його розбити після ночі, то можна буде побачити чорні згустки і грудки.

  На останній, десятий день, яйце необхідно покатати по всьому тілу. До речі, використані яйця краще буде закопати в лісі або на пустельному полі, далеко від дому так магія допомагає людям.

  Молитва — могутній захист

  Таким способом «працювати» може тільки охрещена людина, вірить у силу Бога. Молитва Ісуса Христа допомагає тому, хто потребує зцілення душі і тіла. Вона звертається до святих, хто допоможе зняти негативний вплив. Читати молитву потрібно швидко поточну воду, за повір’ями, разом з нею йде і негативний настрій за допомогою неї життя людини обходить прокляття.

  До речі, перед початком такого «лікування» витримайте семиденний пост без м’яса. Це обов’язкова умова. І пам’ятайте, всі молитви повинні читатися від чистого серця і з добрими помислами. Перед таким способом чорна магія точно відступить, допоможе забрати з собою порчі і позбутися від недоброзичливців. Ритуали змінять життя швидше принесуть у неї благодать і допоможуть захистити себе.

  Заговір на Трійцю

  Трійця відзначається на десятий день після Великодня. Обряд проводиться саме в це свято, ні днем раніше чи пізніше щоб швидше прийти за допомогою до людей.

  Необхідно зібрати букет, в якому буде близько сорока різних квітів і трав. Це можуть бути волошки, ромашки, можна додати і квіти із саду. З цим букетом необхідно піти до церкви на службу, вранці і ввечері.

  Після цього кожен день, а їх буде сорок, з букета діставайте по квітці і поливайте його святою водою. Потім святою водою намочіть маківку голови. Воду, що залишилася, необхідно випити. Повторювати такі ритуали потрібно протягом сорока днів.

  Коли всі квіти закінчаться, ідіть знову до церкви, замовте там молебень за здравіє. Краще всього, якщо після такого лікування, ви будете щодня пити трав’яний чай з шавлією, Іван-чаєм, звіробоєм і материнкою (звичайно, якщо вживання трав’яних зборів вам дозволив лікар). Такий спосіб допомагає позбутися від порчі одночасно.

  Заговір від боргової порчі на смерть

  Коли ваше життя стає об’єктом заздрості і навіть ненависті, недобрі люди можуть робити навіть порча на смерть. Симптоми самого негативного впливу — боргова порчі на смерть з’являються раптово:

  Зняти такий вплив в домашніх умовах не вийде, необхідно допомога професіонала, який підбере для вас потрібний і необхідний ритуал. Головне — не втрачати час. Убезпечити себе і допомагаючи людям швидше налагодити щасливе життя відуни приносять у світ чистий добру магію.

  Чаклуни, хто дійсно допомагає людям від щирого серця, гроші/подарунки за свої послуги беруть тільки після зцілення. Вони допомагають зняти результат негативного наговору, а недоброзичливця – покарати. По суті, своїм лікуванням вони можуть врятувати ваше життя. Існує навіть повір’я, хто зміг порчі подолати, той більше подібним заклятиям не піддасться.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: