Як навести порчу і зробити захист від неї?

Відкритим і довірливим людям не завжди легко живеться в цьому світі. Все тому що є категорія людей, які постійно намагаються скористатися їх наївністю. Обпікшись один раз, довірливі люди вже бояться заводити довірчі відносини. Але в такому випадку краще просто захистити себе енергетично, щоб на вас не могли навести порчу, наврочити. Іноді для того, щоб захиститися, важливо знати, як зробити порчі.

Зміст:

Як навести порчу і зробити захист від неї?

Як зробити людині порчі

Як діє порча?

Людині, якій хоча б раз у житті було боляче у відносинах з іншими людьми іноді приходить думка помститися за свої кривди. Іноді для цього вибирається магічний спосіб, людиною рухає помста і він вирішує зробити порчі. Як зробити порчу на шкоду людині?

Але це не найкраще вирішення проблеми. Справа в тому, що, таким чином ви знову запускаєте в світ хвилю зла, адже на вас вона і могла зупинитися. Звичайно, це особисто ваш вибір, але все ж потрібно враховувати, що важливо не те як зробити порчу на ворога а то що це значить зіпсувати карму і собі.

Справа в тому, що ті, хто готовий зробити порчу, в тому числі і обратку – це люди, які навішують на себе кармічний вантаж. Таким чином, чаклун змушує розплачуватися за свої гріхи майбутні покоління. Діти та онуки при таких кармічних вузлах можуть із-за цього приречені бути людиною на бідність, невдачі у весіллі, здоров’я, божевілля.

Один, зіткнувшись з болем, сам чорніє, а інший просто вирішує жити далі і не відмовляється від своєї доброти. Чудово, якщо ви вибрали другий варіант. У цьому випадку, щоб не відчувати себе безпорадною людиною при зустрічі зі злом захистіть себе магічними ритуалами. Адже саме для цього і придумана різне магічне «зілля» у вигляді відвороту. Приємно, що для захисту зовсім необов’язково звертатися до чаклуна, можна все зробити самостійно в домашніх умовах.

Коли наводять порчу?

Але важливо розуміти, що світ навколо дійсно різний. І для деяких людей зробити порчі іншому – це нормальний спосіб взаємодії. Це реальність. Просто люди настільки сильно не можуть впоратися з болем всередині себе, що воліють розділити, таким чином, з іншим. Як зробити сильну порча на кого небудь самостійно?

Які життєві ситуації штовхають на те, щоб зробити пристріт або порчі:

Щоб боротися з порчею, важливо також приблизно розуміти, яким же чином вона робиться. Якщо ви точно знаєте, який саме метод використовували, щоб навести пристріт, то простіше буде підібрати ритуал, який зніме чари.

Порча на ляльку вуду

Як зробити ворогові порчі? В домашніх умовах дуже легко зробити пристріт і порча на ляльку вуду. Тут магія працює, таким чином, що можна нашкодити одній конкретній людині або парі, сім’ї в цілому.

Чорна магія спрацює краще, якщо ви будете робити ритуал на убуваючий місяць. Вирушайте вдень в дорогу за всіма матеріалами. Знадобиться пластилін, свічка, нова швейна голка. Все має бути куплено в цей день. Такий ритуал ні в якому разі не робіть у церковне свято, особливо на Великдень.

Коли прийдете додому, то переступаючи поріг, вже скажіть:

«Сьогодні чаклую».

Так відбувається міні-ініціація в чаклуни. Залишіться наодинці з собою. Запаліть свічку. Зробіть ляльку. Це просто фігурка з пластиліну ідентична з людиною. Якщо наводите вроки на пару, значить має бути дві фігурки. Думайте про ворога, поки робите, уявляйте його очі, обличчя, усмішку.

Коли фігурки будуть готові, то візьміть швейну голку, пробийте собі палець, щоб пішла кров. Скажіть:

«кров’ю плачу».

Так ви символічно своєю кров’ю оплачуєте ритуал. Потім цією ж проколіть голкою фігурки. Після читайте заговір:

«Я замість відьми, слухайте мене, мій голос звучить, щоб те, що болить ще більше боліло, щоб те, що свербить ще більше пекло, щоб спокою не було, поки не буде так, як мені важливо».

Потім вимовте імена тих на кого працюєте.

Після цього вирушайте на кладовищі з ляльками. На невідомій могилі прикопайте їх. Краще, щоб на цій могилі не було фотографії того, хто помер. Ще краще, якщо це буде занедбана могила, щоб померлий був невідомий. Після цього потрібно сказати:

«Серед людей щастя для вас немає, на нашому кладовищі все щастя залишилося. Серед людей не шукайте добра, від людей його не отримаєте. Людей і в себе не впізнаєте. Тільки ляльки від вас залишаться. Без людей в серці жити без людей молитися».

Таким чином, ви як ніби відрізаєте жертв від зовнішнього світу і допомоги людей створюєте кармічний поріг. Частіше жінки надягають на себе роль відьми і вирішують жіночі проблеми, таким чином.

Але цікаво, що іноді цей же ритуал використовується для того, щоб дівчині позбутися самотності зустрітися з відповідним людиною. Тоді вона ніби закопує свою самотність. На наступний день дівчині самій собі потрібно купити обручку, бажано, щоб це було срібло. Кажуть, що після цього її особисте життя налагоджується.

Знімаємо порчі сіллю

Яка б не була націлена на вас порча, її завжди можна зняти за допомогою солі. Відправляйтеся в магазин в день прибуває місяця і купіть в нашому випадку нову пачку солі і червоне вино. Добре такої очисний ритуал робити в саму Пасху або інший церковний свято, тоді його сила потроюється і налагоджується життя.

Коли прийдете додому, то з допомогою свічки проведіть діагностику будинку. Це потрібно для того, щоб зрозуміти в якій саме частині будинку більше всього накопичилося негативної енергії, тобто наведеної порчі. Для цього походіть по кутах із запалених свічок. В тому кутку, де свічка найбільше буде тріщати, і зібрався весь пристріт. Це означає, що там заговір потрібно читати ще більш інтенсивно.

Сіль потрібно посмажити кілька хвилин на сковороді. Потім її потрібно распытать по кутах і читати при цьому такий заговір:

«Я ваш ворог, звертаюся чинності, жертва стає господарем. Кого бачу, того вже не боюся. Земля кругла, мене почуєш, моє ім’я побачиш, я тебе боявся, а тепер і ти мене забоишься. Мій дух міцнішає, моє слово міцніє, сили мені у всьому додається. На діалог виходжу від тебе позбавляюся».

Якщо ви знаєте замовника порчі, то не бійтеся в цей момент прямо представляти його перед собою. Так ви візьмете його слід, вступите з ним у прямий контакт. Насправді замовники дуже бояться, що жертва прознає про їх справах. Як тільки з ними виходять на прямий зв’язок вони відразу ж слабшають. Тому тут дуже важливо проявити сміливість.

Потім потрібно налити в чотири склянки вина і теж розставити їх по кутах до наступного ранку. Це вино ви залишаєте як частування домовикові, щоб він набрався сил і впорався з негативом в будинку. Деякі кажуть, що ранок вина вже немає. Якщо воно на місці, то просто вилийте його у двір зі словами:

«На щастя!».

На цьому ритуал позбавлення від порчі закінчено.

Зняти вроки із сімейного щастя

Якщо у вас псуються стосунки з чоловіком, то, можливо, а ваше сімейне щастя хтось теж надумав навести вроки чи зробив підклад. Цей ритуал ще дуже добре застосовувати, якщо раптом ви бачите, що хтось відверто морочить вам голову. Тоді проводите ритуал на нитку і свічки.

Купіть чотири свічки червоного кольору і червону котушку ниток. вам потрібно залишитися самій. Ви повинні бути в безпеці, тобто краще проводити ритуал в домашніх умовах. Необов’язково знати, хто саме навів на вас порчу, все одно проведіть цей обряд.

Сядьте при свічках. Одну палаючу свічку піднесіть до очей і дивіться на неї півхвилини. Це допоможе ввійти в трансовое стан. Потім при свічках прочитайте молитву. Після подумайте про свою проблему, коли піднімуться почуття, то читайте такий заговір при свічках, намотуючи на правий палець червону нитку:

«Знати, не знати, а зла уникнути. До тебе звертаюся, тобі слово кажу. Хто справи робив, той мене почує, тобі свої почуття відправляю. Хто на мене наговорював, той мій біль і забере. Буде від неї ж плакати, буде погано, і його будинок завиє від мого болю. Повертаю тобі твоє, а своє при собі залишаю, життя моя чиста. Ключ в собі до щастя знаходжу, а нитку болю тобі віддаю назад. Голову більше не мороч, йди геть!».

На останньому слові потрібно обірвати нитку. Останнє слово потрібно сказати особливо енергійно. Це не зовсім білий ритуал. Але це ритуал необхідний на повернення порчі. Але, якщо ви злитеся на ворога, то так можна зробити. Так легко можна позбутися від порчі, як від супротивників у грі.

Щоб зняти вроки на весілля

Іноді молоді дівчата стикаються з тим, що на них пристріт, який не дозволяє їм вийти заміж. А ще буває, що відносини дівчата закінчуються на романтичній стадії, коли до сексу справа так і не доходить, можливо, теж нівроку. Потрібно провести відворот на такий пристріт. Цікаво, що для цього знадобляться чоловічі труси. Важливий елемент цього ритуалу полягає в тому, що труси дівчині повинні дістатися абсолютно задарма. Тобто треба їх або взяти у бойфренда, або у знайомого. Можна, щоб нижня білизна дала інша жінка, сусідка, наприклад. Деякі маги говорять, що, якщо труси вкрасти, то ритуал пройде ще більш ефективно, але все ж ми до цього не закликаємо.

З трусами потрібно вийти в повню на відкрите повітря і сказати:

«Хто чоловіків не боїться, той і заміж ходить. Якщо є страх, то його відпускаю!».

Це потрібно викрикнути на повний місяць. Цю ніч треба в цих чоловічих трусах спати. Цей ритуал будуватися на тому, що на майбутню наречену наводиться страх шлюбу або сексу, тому дівчина і не доходить до цього у відносинах. Такий обряд допомагає позбутися від цього страху.

А на наступний ранок дівчина повинна приготувати сніданок так, як ніби вона готує його майбутньому чоловікові. На сніданок можуть бути оладки або млинці. Вони круглої форми, тому символізує завершеність, а логічне завершення романтичних стосунків – це саме весілля. Можна при цьому примовляти:

«Щоб невістку і невістку любили!».

Тоді це ще й приворот на хороші відносини майбутніми родичами чоловіка.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: