Зняття порчі на невезіння і невдачі

Люди, які по натурі дуже довірливі, відкриті можуть думати, що всі інші люди навколо, а також світ в принципі такий же хороший. Такій людині вперше дуже складно може бути зіткнутися з негативними проявами людей. І потрібно сказати, що саме на довірливих і відкритих людей найпростіше навести порчі або пристріт. Тому таким людям особливо потрібно вміти захищатися від чорної магії. Якщо на вас навели вроки на невдачу, то, як його зняти?

Зміст:

Зняття порчі на невезіння і невдачі

Як зняти вроки на невдачу і невезіння

Як помітити, що на вас навели пристріт?

Порча на невдачу може проявлятися в наступних ознаках, які можна виявити самостійно:

Позбутися від порчі і перетворити свою невдачу в удачу можна, якщо ви усвідомлюєте те, що на вас навели порчу, це вже півсправи. Наступний крок, який допоможе позбутися від порчі, зняти невдача – це, звичайно, правильно підібраний магічний ритуал. Після нього ви відчуєте, що ваше життя налагоджується. Остаточно відігнати від себе порчу можна, забрати з неї енергію, якщо через деякий час повторити ритуал, який ви проводили раніше. Прибрати негатив можна ще з допомогою річкових вод так як вода тікає без повернення так і порчі спливає назавжди.

Зняття порчі з допомогою нитки

Цей наклеп і порчі на удачу більше підійде для тих, кому чорна магія та закляття зіпсували, насамперед, особисте життя. В результаті цього вам може здатися, що вас оточують зовсім погані люди, ви не бачите іншого в його істинному світлі. Але найголовніше, що після зіпсуття у вас стали псуватися стосунки в родині життя стає нестерпним. Деяких дружин і чоловіків у такий період переслідують думки про зраду чоловіка, а також про те, що прийшов час розлучатися. Якщо реальних причин для таких думок немає, то, швидше за все, вас наврочили. Але хороша новина в тому, що навіть сильна чорна магія може бути розвіяна в домашніх умовах за допомогою наступного заговору допомагає зняти невезіння.

Ритуал потрібно робити обов’язково в день убуваючого місяця. Купіть червоні нитки, нову котушку і церковну свічку. Прийдіть додому. вам потрібно зробити так, щоб люди не могли перешкодити вам. Деякі маги вважають, що під час ритуалу не повинно бути навіть домашніх тварин в будинку, щоб не збивати енергетику. Запаліть свічку. Почніть намотувати на лівий вказівний палець нитки і при цьому читати таке магічне слово:

«Від кого біль та заздрість прийшла, хай вона до того і повернеться. По ниточці, по тоненьких згортаю з себе чуже і віддаю того, хто мені його подарував. Мені чужого не треба, мені моє віддайте. Ниточка за ниточкою, катишек за катышком, вся біль моя йде, а вдача моя до мене повертається. Слово кажу, мене чують, все робиться. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Ваш камінь у ваш город, а моя сила мені йде. Амінь».

Після цього нитку, яку ви намотали на палець потрібно спалити на свічці. Свічці, яка брала участь в ритуалі, дайте догоріти до кінця. Вже на наступний день ваш погляд на оточуючих людей і коханої людини змінитися, ви відчуєте, що вам стало краще. Через час можна такий ритуал повторити, щоб закріпити ефект.

Обряд з копійкою

Як зняти порчу на невдачу в грошах? Якщо життєві ситуації вам підказують, що на вас навели порчу щодо грошового благополуччя, то можна провести ритуал на повернення грошей у своє життя. Щоб провести цей обряд потрібно на дорозі знайти копійку. Простіше буде це зробити в людному місці, наприклад, на ринку. Бажано, щоб це відбулося в період прибуває місяця. Так фінансову удачу вийде притягнути більш надійно в свій світ. З знайденої копієчкою повертайтеся додому. Увечері, коли вже стемніє вам необхідно з цієї копієчкою вийти прямо на місячне світло, копійку при цьому показуйте місяці і говорите такі магічні слова:

«Наговір кажу, звертаюся до місяця. Я не копієчку знайшов, я свою удачу грошову знайшов. Вона тепер завжди зі мною, вона тепер завжди при мені. Від кого невдача прийшла, той нехай прокинеться уві сні, а я тепер сплю спокійно, тому, що місяць мені грошики додає. Мені від місяця удачі в грошах, а їй від мене низький уклін».

Говорити це важливо з ніжністю, дбайливо, важливо вірити, що, таким чином, дійсно повертаєте собі удачу в грошах, тільки в цьому випадку магічний ритуал спрацює. Тепер копійка, яку показали місяці – це ваш грошовий талісман. Носіть його з собою завжди в гаманці як хрестильний хрест на грудях. Бажано покласти заговорену монетку в окреме приміщення гаманця, щоб випадково не витратити її з іншою дрібницею. Це дуже добрий ритуал, а обереги у вигляді монетки допомагають всім визначити і зловити хвилю успіху.

Після нього ви помітите, що грошова удача дійсно повернулася до вас обличчям. Якщо раніше гроші могли заробляти з надривом, насилу, то тепер це буде набагато легше. Навколо вас з’являться люди, які будуть пропонувати вигідні угоди. Весь час будуть виникати можливості, що приносять додатковий дохід. Зручно ще й те, що для такого ритуалу зовсім необов’язково знати, хто саме навів на вас порчу в грошах. Але все-таки до свого оточення тепер варто придивлятися уважніше. Бажано періодично проводити захисні ритуали.

Зняття порчі з сіллю

Буває таке, що порча на невдачу навели на всю сім’ю відразу. Якщо ви ловите себе на тому, що у всіх членів сім’ї зараз йде не все так добре, як хотілося б, весь час трапляються дрібні невдачі, то, можливо, є порча.

В цьому випадку краще зробити ритуал, який допоможе зняти пристріт відразу з усього будинку, так би мовити, з родинного гнізда. Тут дуже допоможе обряд з сіллю. Перше, що потрібно зробити, щоб відвести невдачу від сім’ї – це купити нову пачку солі. Потім потрібно дочекатися моменту, коли ваших домашніх не буде вдома. Вирушайте на кухню, смажте на чавунній сковороді п’ять столових ложок солі і при цьому приговаривайте такі магічні слова:

«Смажу сіль, вигнала з дому все погане, все чуже. Хто бажав, нехай і повертається. Як сіль на рани тобі те, що нам побажав. А нам та сіль на вилікування себе. Тебе не кляну, захищаю себе. Як сіль по кутах просыплю, так чари злі, невідомі і розвіються. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Після цього сіль дійсно потрібно розсипати по кутах будинку, причому за всіма і тоді порчі на удачу перетвориться в заговір для везіння. Необов’язково сипати багато, але так, щоб у всіх кутах залишалося хоча б частину крупинок. Насипаючи в кожен кут, говоріть при цьому слова:

«Себе і свою сім’ю заліковую».

Говорити ці слова потрібно дуже енергійно, вкладаючи свою силу і впевненість. Саме ваша впевненість допоможе зробити так, що цей ритуал спрацює.

Вже на наступний день ви помітите, що щось змінилося в атмосфері будинку в кращу сторону. А в наслідку і справи у всіх домочадців покращаться.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: