Як швидко позбавитися від порчі самостійно?

На сьогоднішній день досить розповсюдженим видом магічного негативного впливу є пристріт і порчі. Іноді в людському житті відбуваються події, які не піддаються поясненню. Кожна мама, не з чуток знає про людей зі злим оком або мовою. Для багатьох є нагальним питання, як позбавитися від порчі самостійно?

Зміст:

Як швидко позбавитися від порчі самостійно?

Як позбутися від порчі самостійно

Прояви

В першу чергу важливо розуміти відмінності порчі. Для порчі характерною особливістю є його короткострокову дію, він може пройти сам через деякий час. Наврочити дитини може навіть власна мати або будь випадковий перехожий.

Для того, щоб стати володарем порчі потрібно комусь сильно насолити або викликати заздрість. Порчу наводять навмисне, використовуючи різні заговір і чорно магічні атрибути. Існує безліч різних методів позбавлення від негативного впливу сторонніх людей.

Зняття простого негативу

Простим негативом є пристріт. Його зняття в домашніх умовах не представляє собою ніяких складнощів. Для цього необхідно вибрати потрібний обряд і слідувати всьому, що описано в інструкції.

Як позбутися від порчі самостійно, повинна знати кожна людина, щоб мати можливість захистити себе і своїх близьких. Первісною завданням є очищення домашньої енергетики. Важливо пам’ятати, що, коли будинок не достатньо захищений, вороги можуть спокійно пробити його енергетичне поле і зруйнувати вашу сім’ю. Зняти вроки із сімейного вогнища і позбавити своїх домочадців від невдачі, можна за допомогою простих дієвих методів:

Під час приготування їжі вимовляють такий заговір:

«Солькой посыплю, сімейний спокій поверну. Тому, хто бажає нам зла нехай солона вода виїсть очі. Амінь».

Щоб у подальшому ваш дім і сім’я не піддавалися нападкам можна розвісити в двері обереги і зробити вівтар, на якому поставити ікони. На стінах можна розвісити вишиті самостійно картини із захисними символами.

Як прибрати негатив з дітей

В першу чергу навроків піддаються маленькі діти, до семи років, тому що їх дуже слабке біополе і зробити пролом в ньому не становить праці. Для початку необхідно переконатися, що вроки дійсно є. Процес зняття починають проводити під час посту. Сам виконавець ритуалу обов’язково повинен бути хрещеним і дотримуватися посту.

Перед тим, як укладати своє чадо в ліжко слід прочитати «Отче наш». Після запалити церковну свічку і осяяв хрещеним прапором обличчя малюка сказати слова:

«Укладывайся спати. Від материнського невсипущого погляду жодна темна сила не зможе піти. Хочу дізнатися, що сталося, хто міг зло для мого дитяти створити. Господь, Отець, у цій справі мені допоможи і вкажи шлях праведний».

Якщо вашу дитину зурочили, вогонь почне потріскувати, коптити. Якщо ж впливи немає, полум’я горітиме рівно. Щоб провести очисний ритуал вам потрібно:

Дитя саджають на стілець або кладуть у ліжечко, при цьому його ручки та ніжки, повинні бути схрещені. На чоло або на тім’я кладуть хустку. Після беруть яйце і катають ним по всьому тілу. Під час процедури читають молитви. В процесі викочування яйце буде вбирати в себе негатив, і з часом ви відчуєте, як воно стає важким.

По завершенні процедури, слід розбити яйце в склянку з водою. На поверхні води може утворитися міхур або білок буде з кров’яними жилками. Такий ритуал проводять щодня, до тих пір, поки яйце не стане зовсім чистим, тоді весь негатив буде вигнаний.

Грошовий негатив

Як позбутися від порчі на гроші самостійно? Дуже часто заздрісники роблять порча на гроші. В такому випадку людина починає відчувати фінансові труднощі і гроші від нього витікають, немов вода. Для усунення такого впливу вам потрібно знайти найновішу паперову купюру найменшого номіналу, яка є в наявності.

Чорною пастою слід закреслити номінальні цифри на денежке і склавши її навпіл, пришити до внутрішній стороні кишені улюбленої одягу. Після цього тричі читають заговір:

«Як тягнеться все подібне до подібного, так і гроші будуть тягнутися до грошей. Не дістати мого благополуччя ворогам».

Обряд з березою

Позбутися від порчі самостійно можна за допомогою обряду на березу. Виконують дійство рано вранці. Необхідно знайти берізку в безлюдному місці і прочитати над нею такі слова:

«Красива белоствольная берізка. Вона всіх красою приваблює, всі захоплюються так заздрять їй. Не страшні деревця ні грози, ні бурі, ні вітри. Так нехай у мене (ім’я) стане сил не боятися, а позбавитися від лихого. Нехай іде звідки прийшов».

Читати слова потрібно три рази. Якщо через пару днів немає ефекту, необхідно повторювати процедуру кілька разів. Іноді, щоб позбутися від негативного впливу необхідно час.

Обряд з хлібом

Позбутися від порчі самостійно можна використовуючи чорний хліб. На окраєць житнього хліба читають заклинання:

«Небо і земля батьки мої, хлібець – годувальник. Надай допомогу хлібець, посодействуй, відведи всі біди й печалі. Нехай прибуде зі мною доброта і мудрість».

Після триразового повторення заговорного тексту необхідно з’їсти шматок. Якщо на вас сильний вроки доведеться провести ритуальне дійство кілька разів. Важливо чітко представляти, як вся негативна енергія залишає ваше тіло і йде разом з печалями і негараздами.

Обряд зняття родових негативів

Звільнення від родового прокляття тривалий і складний процес. Такі порчі зазвичай супроводжують рід кілька поколінь і передаються по материнській або батьківській лінії. Знімати такий вплив можна за допомогою молитов і отчиток. Проводити ритуал може будь-кровний родич.

Зняття материнського прокляття проводиться протягом трьох років. Для цього проходять соборування в храмі в строго призначений час. У церкві треба поставити заупокійні свічки всім загиблим родичам. Під час установки свічок, важливо запам’ятати яку для кого ви поставили. Коли світочі будуть горіти і один стане видавати тріск, значить, від цього родича йде прокляття.

Слід читати заупокійні молитви, поки світочі не догорять на третину. Потім потрібно прочитати молитву лику Миколая Чудотворця, звернутися до нього з проханням позбавити вас від материнського прокляття. Після цього слід замовити річний молебень для всіх померлих родичів.

Обряд зняття негативу на смерть

Одне з найстрашніших прокльонів це порча на смерть. Симптоми такого впливу проявляються зі стрімкою швидкістю, і якщо його не зняти людина дійсно може загинути. Іноді роблять родові прокляття на смерть у певному віці або від певної хвороби.

Проводять обряд очищення від материнського прокляття на смерть у фазі убуваючого місяця, на 17-20 добу. Здебільшого для чорно-магічних обрядів такого плану, використовується цвинтарна атрибутика, тому ритуал позбавлення буде проводитися на цвинтарі. Опівночі вирушайте на цвинтар і відшукайте там три могили з іменем жертви.

На кожній з них слід встановити світоч і покласти відкуп (частування). Дуже важливо, вибачитися перед кожним покійником за те, що турбуєте його сон. Далі читають молитву про поховання своєї смерті до закінчення терміну, який відведено Богом. На кожну могилу треба покласти монети, щоб відкупитися за проведення ритуалу, виходячи з цвинтаря, сказати «откупаюсь». Після цього швидким кроком покидайте кладовищі. Не можна говорити з людьми під час подолання шляху до будинку. Протягом трьох днів нудно ходити в храм і ставити за три свічки у лику Спасителя.

Заключна частина

Багато люди висміюють існування материнського прокляття, зурочень та ворожінь. Однак, іноді в життя кожної людини вторгається потойбічна сила, яка несе певні наслідки. Кожен день нас оточує безліч інших людей, поганих і хороших, від яких виходить певна енергія.

Іноді, перебуваючи на піку емоцій людина, яка може побажати вам смерті або позаздрити вашому сімейному щастю. Коли невдачі переслідують повсюдно, а проблеми сиплються, як з решета, мимоволі починаєш вірити в порчі і вроки. Навіть, якщо злі люди хочуть вам насолити, важливо пам’ятати, що доброта і істинна віра допоможуть впоратися з будь-яким негативним впливом і захистять.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: