Як зробити порчу на того, хто вас образив?

Яким би гарним і добрий людиною ви не були, неможливо прожити життя і не обзавестися хоча б одним ворогом або недоброзичливцем. Буває так, що вас сильно скривдили і звичайна образа може обернутися справжньою стихією проти того, хто є вашим ворогом. Звичайно, кожен вирішує сам, прощати кривдника, тобто залишити ситуацію, як є, або ж піти далі і зробити так, щоб винний поніс своє покарання. Як зробити порчу на того, хто образив які слова читати і що це дає?

Зміст:

Як зробити порчу на того, хто вас образив?

Як зробити порчу на того, хто образив

Для того щоб відплата перемогло люди часто задаються питанням, що потрібно робити, якщо вас наврочили, як зробити порчу на того, хто сильно образив навести прокляття, чи можна це зробити по фотографії, саме про це ми будемо говорити далі. Деякі намагаються застосувати страшні методи чорної магії такі як заговір на труну і не бояться наслідків.

Викликаємо каяття за допомогою молитви

Щоб покарати ворога, можна скористатися досить простим способом – читанням сильної молитви. Для цього варіанти не потрібно ніяких додаткових предметів, в тому числі і фото кривдника. Проте перед тим як почати вимовляти слова молитви, необхідно самому відвідати церкву, причаститися і обов’язково поставити свічку за здоров’я свого кривдника, це захистить його від згубних наслідків і не знищить повністю. Чого можна досягти з допомогою цього способу без застосування чорних сил? Ви вселити в розум того, хто вчинив по відношенню до вас погано, добро і каяття, він буде почувати себе дуже погано від того, що зробив з вами. Якщо це те, чого ви хочете, необхідно вимовити, прийшовши додому, такі слова наговору:

«Ти прощений, на тебе зла не тримаю, образу відпускаю, як птаха в небо. Перед тобою стоїть вина, яку мені зробив, хочу, щоб ти зрозумів, що вчинив не правильно. Хай бог тобі допоможе виправити все. Амінь». І довірити свої слова теплому вітрі.

Покарання за допомогою курячого яйця

Як навести порчу на того хто сильно образив або вас наврочили? Незважаючи на те, що ритуалом використовується звичайне куряче яйце, суть його є не такий простий, як може здатися на перший погляд. Справа в тому, що проведений в домашніх умовах ритуал може покарати ворога, використовуючи силу чорної магії. Бажано, щоб ви знали жертву особисто, тільки в такому випадку порчі на яйці спрацює.

Для проведення обряду порчі потрібно одне стухшее яйце і ємність, в якій ви його будете варити. Киньте яйце у киплячу воду, приказуючи такі слова:

«Варю свій гнів, посилаю тобі, тебе, мого ворога, злом покриваю, вітром обмиваю. Нехай все, що тут з’явитися, на твою долю покриється плямами. Відчуй все, що мені зробив. Кому, як не тобі випробувати зло».

Не бійтеся проявити максимум почуттів, які накипели по відношенню до кривдника, це зробить порча на ворога більш потужною. Після того, як буде проголошено останнє слово, необхідно дістати яйце з води і дати йому охолонути. Вже холодне яйце підкидають до вхідних дверей жертві ритуалу порчі.

Порча на монету

Дізнаємося ще про один спосіб покарати кривдника навести порчу на свого ворога, проводять його за допомогою монети. Важливо знайти монетку невеликого номіналу, бажано 1 або 2 копійчану монету. У чому полягає сенс даної порчі? Коли відбудеться зустріч з ворогом, необхідно непомітно кинути йому в ноги цю монети, сказавши про себе такі слова:

«Хрестом тебе обношу, але щастя не прошу, а біди. Нехай в повну силу відчуєш те, що зробив мені».

Після того, як він переступить, або наступить на монету, порчі набуде чинності. Для того щоб закріпити результат, необхідно прошепотіти йому вслід: «Оплачено». Ні в якому разі не можна піднімати з землі монети, їх призначення вже виконано. Вже через кілька днів в життя кривдника будуть відбуватися неприємні події, які змусять його переглянути нещодавно зроблені вчинки і відчути сповна провину за них.

Порча з фото

Найчастіше людина, що посмів образити вас, знаходиться на певній відстані від вас. Щоб покарати його, незважаючи на відстань, що перебуває між вами, можна застосувати порчі з фото. Також, часто проводять ворожіння на картах з фото. Виберіть зображення, на якому чітко видно обличчя людини, а його очі будуть дивитися вперед. Також для проведення ритуалу потрібні будуть дві свічки.

Пізно вночі, перебуваючи в повній самоті, запаліть обидві свічки і поставте на стіл на певній відстані один від одного. На отриманому відстані між свічками покладіть фото, дивіться на неї і говорите такі слова:

«Чорнота і темрява нехай тебе тепер оточать, з чортом ти будеш дружити. Ні тобі дороги до світла, залишайся в пітьмі глибокій. У страху жити тепер ти будеш, щастя повік ти не заслужиш».

Коли буде проголошено останнє слово заговори, візьміть циганську голку і пробийте собі палець так, щоб виступили кілька крапель крові. Кров знадобиться для того, щоб намалювати на фото хрест порчі, від якого не так просто позбутися жертві. Цю фотографію необхідно зберігати до тих пір, поки ви не дізнаєтеся про те, що кривдник отримує покарання за скоєне.

Порча на голці

Цей варіант накладення порчі називають ще поворотної магією, тобто ви повертаєте все погане, що заподіяв вам кривдник. Що знадобиться для проведення ритуалу:

Вставте меншу голку в вушко більшої так, щоб утворилося подобу хреста. Те місце, яке утворює з’єднання, обв’язують чорною ниткою, це буде символізувати залежність жертви обряду від вашої волі. Коли з’єднання буде готове, треба сказати такі слова:

«Голкою твоє життя искорежу, моя – добро, твоя – чисте зло. Все дізнався (дізналася), про тебе дізнався (дізналася), повертаю все, що мені прислав (надіслала), подавись».

Етап чаклунства на цьому закінчено. Тепер необхідно непомітно пробратися до місця, де проживає кривдник, і вставити товсту голку недалеко від його вхідних дверях, ідеально підійде косяк. Поруч киньте розірвану на шматки фотографію. Важливо вставити підклад таким чином, щоб маленька голка дивилася на захід, який буде символом того, що в житті вашого ворога почне відбуватися низка подій, які принесуть немало горя і розладів.

Заговариваем воду для порчі

Якщо ви підозрюєте, що хтось хоче вам нашкодити в тій чи іншій сфері життя застосуйте ворожіння, а потім вже можна навести порчу, яка почне діяти тільки в тому випадку, якщо ворог виконає свій зловісний план. Для проведення такого обряду знадобиться:

Запаліть свічку, бажано, щоб свічка була церковною. Налийте воду в стакан або будь-яку іншу прозору ємність, поставте склянку ан на Біблію. Дзеркало потрібно розмістити навпроти себе, вимовляєте слова заговору так, щоб бачити своє відображення в дзеркалі. Думайте тільки про те, хто вас образив, зосередьтеся на тих негативних емоціях, які викликає у вас кривдник, потім приступайте до вимовлення слів заговору які потрібно читати людині тихим голосом:

«Ходить лісом, ходить полем, вовком виє, блукає, блукає. Зло в душі, образа в пам’яті, ніколи тебе не пробачу. Якщо ти до мене зі злом, зло отримаєш у стократ».

Тепер залишається вилити заговорену воду біля будинку кривдника або ж на його фотографію, порчі почне діяти на п’ятий день після проведення обряду порчі.

Порча на камінь

Для того щоб помститися кривдникові в домашніх умовах, можна скористатися каменем, з допомогою якого наводять порча на людини, що заподіяв вам шкоди. Крім каменю знайдіть великий довгий іржавий цвях і самий звичайний молоток. Всі дії потрібно буде робити обережно, щоб не поранитися, інакше ви нашкодите собі не тільки фізично, але на енергетичному рівні знайдіть способи ставити предмети для ритуалу правильно. Візьміть цвях і поставте його вістрям посередині каменю. Потім необхідно вдарити по шляпці кілька разів, підберіть силу, щоб, не дай бог, не розколоти камінь. Говорите пошепки такі слова:

«Камінь на камінь, вода на воду. Вістрям ламаю твою волю, не дам піти не покараним. Все, що заслужив, отримай».

Порча буде наведена тільки в тому випадку, якщо камінь не розколовся, але на ньому чітко видно сліди від удару молотком по цвяху. До речі, якщо помститися потрібно не одній людині, а відразу декільком, необхідно взяти таку кількість каменів, скільки людина.

Найдавніший обряд порчі

Люди наводили порчі ще в стародавні часи, адже почуття справедливості було актуальним завжди і вибирали для цього різні способи. Щоб провести найдавніший обряд, вам знадобляться:

Опишемо всі дії поетапно:

Як покарати людину, якщо ви не знаєте, хто кривдник

Буває так, що вас образили, але ви не знаєте точно, хто це був і навіщо він це робить. Що робити в такому випадку, чи можна покарати невідомої людини і припинити те, що він робить? Так, магія пропонує і такий варіант зробити прокляття. Для того щоб провести такий обряд вам знадобляться:

Сядьте за столом в місячну ніч, бажано, щоб в цей час був повний місяць. Перед вами повинно стояти дзеркало. Праворуч поставте свічку. Дві перші сірники треба запалити і відразу загасити, вони потрібні для того, щоб розбудити потрібну магічну силу. Третій сірником запаліть свічку, промовляти такі слова, дивлячись на вогонь:

«Сиджу перед дзеркалом, думаю про тебе, хто робить для мене погане. Нехай розплата тебе застане і не залишить, згориш, як відьма».

Дивіться в дзеркало не моргаючи, дочекайтеся того моменту, коли у відображенні буде не ваше обличчя, а обличчя людини, що завдає вам шкоди. Коли це станеться, говорите такі слова:

«Піди, негідник, з мого життя, подавись своєю заздрістю, я тебе їй пригощаю».

Після цього, плюньте в дзеркало три рази і розбийте його на перехресті двох доріг або на цвинтарі. Цей ритуал відповідає чорної магії.

Як поставити захист

Якщо ви досить часто стаєте об’єктом заздрості і перешіптувань за спиною, варто заздалегідь потурбуватися про те, щоб не стати жертвою злого умислу з боку недоброзичливців без яких не буває життя. Адже, як відомо, людська заздрість, може звернутися в пристріт і завдати чимало шкоди.

Отже, якщо все вищесказане можна віднести до вас, то потрібно не дати здійснитися поганому і поставити сильний захист на енергетичному рівні. Для проведення захисного ритуалу вам знадобиться:

На аркуші потрібно написати імена тих людей, хто може заподіяти вам шкоди, тобто це будуть передбачувані кривдники. Важливо написати максимум інформації, яка вам відома, тобто це можуть бути дати народження і навіть професія людини. Потім скрутіть папір, зав’яжіть чорними нитками і покладіть у воду. Зберігати таку воду з папером потрібно в холодильнику, при цьому кожну середу потрібно читати перед сном такі слова:

«Дирагон амата гар. Хай все зле пройде повз мене, нехай ці люди не зможуть заподіяти мені шкоди, інакше прокляття їх наздожене»

Будьте впевнені, ці люди більше не представляють для вас ніякої небезпеки, так як вони запечатані на енергетичному рівні. Навіть якщо це відбудеться, тепер ви знаєте, як розпізнати прокляття і заздрість, навести порчу кривдникові, як проклясти і наслати на нього відплата.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: