Як швидко зняти порчу з сина?

Діти – найважливіше, що є у батьків. Кожна біль малюка передається матері з триразовим силою. Мати переживає будь-яку невзгоду, яка наздоганяє її чадо і інших домашніх. І як страшно, коли на малюка накладено прокляття. Як зняти порчу з сина, і захистити від подальших нападів темної сили?

Зміст:

Як швидко зняти порчу з сина?

Як зняти порчу з сина

Як дізнатися, що наведена порчі або пристріт

Для початку, потрібно переконатися, що на дитя наклали прокляття. Коли з’явилися підозри про наявність порчі у дитини, необхідно для початку дуже терміново, перевірити здоров’я. Якщо є якісь різкі зміни, необґрунтоване поява хвороб, це ознака того, що малюк під впливом нечистої сили.

 • Головний біль. Постійні скарги на болі в лобовій частині голови і скронях, особливо посилюється до вечора, не варто поспішати давати медичні препарати від мігрені, навряд чи вони допоможуть.
 • Апатія. Перш веселий малюк перетворюється в людину, якого нічого не цікавить. Ігри, раніше улюблені, більше не хвилюють його. З друзями немає бажання спілкуватися. При відсутності психологічних проблем, даний ознака відноситься до потойбічного впливу.
 • Ігнорування. Важко достукатися до дитини? Він, як ніби витає в хмарах? Якщо він нічим не зайнятий, але не реагує на зауваження, не відповідає на запитання, що це явний показник роботи чорної магії.
 • «Голоси» в голові. Коли він говорить про те, що чує голоси в голові, чи бачить якихось уявних істот, не потрібно відразу відштовхувати його, кажучи, що це нісенітниця, чи це був лише сон. Тим більше, у жодному випадку, не можна говорити дитині, що він бреше. Довіра між батьками і дітьми пропаде.
 • Дратівливість. Якщо дитина останнім часом став часто ображатися, злитися, емоційно реагувати на ситуації, раніше на які не звернув би уваги, але при цьому він абсолютно здоровий, це дзвіночок того, що його опрацювала зла сила.
 • Страх. Не звичайний страх, а страх побутових предметів або меблів.
 • Нічні кошмари. Всі іноді бачили погані сни, але коли дитина кожну ніч прокидається з криками або плачем, то це свідчить про наявність порчі.
 • Хто може нанести порчу і навіщо

  Не варто думати, що порчі завжди наносять з умислом. Є люди з поганою кармою, яким вистачає погляду на беззахисну дитину, щоб наврочити. Хоча це було ненавмисно, тому не варто бажати зла тому, хто в цьому винен. Родове прокляття, передане малюкові, завдяки якому-небудь предка, який став причиною цих проблем з нечистою силою.

  Одна з частих причин – батьки, у яких є вороги. Порча – одне з злочинів, винуватців яких важко розшукати, і довести винність. Тому часто люди користуються цьому методом помсти. Дізнатися конкретно, хто це зробив, можливо тільки за допомогою сильного мага, який практикує подібні речі з пошуку людей.

  Якщо все-таки, на сина навели порчу, можна зняти її в домашніх умовах. Як матері зняти порчу з дорослого сина? Потрібно діяти, виходячи з вікової категорії дитини.

  Якщо ваше чадо — дитина

  Дитя до року – саме беззахисна істота, убезпечити себе йому не під силу. Тому, потрібно докласти максимум зусиль, щоб захистити його від магічних неприємностей таких як порча на маленького сина. По-перше, в такому віці не можна показувати малюка стороннім людям. На прогулянці на коляску надягати балдахін – фату матері, коли вона виходила заміж. Фата захистить від негативного впливу. Вдома, на ліжечку маляти, також повинен бути присутнім балдахін. Такі очевидні речі, як хрещення, наявність вдома святої води, повинні бути обов’язково.

  Якщо наведена порча, необхідно провести обряд. У ніч на убуваючий місяць, встати до світанку. Для ритуалу знадобиться пустушка, свята вода, 2 церковні свічки. Поставити свічки на підвіконня запалити вогонь, пустушку дитини покласти перед ними. Прочитати молитву:

  «Матінка Богородиця, спаси дитини мого від порчі. Прибери порчі, захисти від духів злих. Від заздрісників, від ворогів, хвороб збережи, Від нещастя, горя, невдач спаси. Дай здоров’я малюка, нехай росте щасливий, дай багато друзів і вчителів. Батька і Сина, Святого Духа. Амінь».

  Після молитви, окропити соску святою водою і покласти в ліжечко поряд з малюком. Цей обряд зніме порчу, а пустушка стане його оберегом адже наші діти-це дар Божий.

  До десяти років

  Маленькі діти – легка здобич для чаклунів. Коли дитина гуляє без дорослих, його можна застати зненацька. Типовий чаклун може запропонувати цукерку, іграшку і ось порчі на вашого сина наведена. Ці речі можуть бути заговоренными. Малюку обов’язково потрібно пояснити, що не можна нічого брати у незнайомців і не давати свого. Давати свої особисті речі також забороняється. Піднімати дрібниця або іграшки з землі не варто. Це теж можуть виявитися витівки чаклунів.

  При порчі, в цьому віці, зняти її можна наступним чином. На добу необхідно відправити своє дитя з дому. Ввечері по периметру ліжка дитини поставити 4 товсті церковні свічки. Необхідно сказати наступне:

  «Вийди геть з мого сина! Піди в ніч, де немає нікого. Визволи його від страждань, почуй моє послання. Святий дух, синочка зціли, нечистого на попіл спали. І все життя бережи. Амінь».

  Перехрестити ліжко тричі. Свічки залишити догоряти. У наступну ніч малюк може повернутися в свою постіль. Відтепер вона буде служити йому захистом.

  До повноліття

  Цей складний час для матері і дитини. Син все рідше перебуває вдома, і контроль його безпеки значно знижується. Щоб він знаходився під захистом від негативної енергії, необхідно, щоб він носив натільний хрест, подарований йому при хрещенні.

  Також непогано було б зробити оберіг який він не зніме. Зробити браслет з червоних ниток. Правил щодо його створення немає, тому мати може плести будь-яким зручним способом. Головне, це захисний заговір, що вона повинна говорити при в’язанні:

  «Будь завжди з сином, захисти його. Захисти від чар, духів, недругів, зрадників, болю. Хай проходять мимо порчі і пристріт. Амінь».

  Надіти синові на ліву руку. Браслет цей не знімати.

  Дорослий син

  Коли чоловік живе окремо від батьків, все складніше зрозуміти, коли у нього проблеми, а тим паче захистити його. Якщо сталося, що син під впливом порчі, можна допомогти йому з допомогою обряду, який діє на відстані і всі зніме. Для обряду потрібно річ, що належить дитині і пелюшка або рушник, з допомогою якого він був хрещений.

  Необхідно обрану річ покласти в центр крижмы, і заговорити:

  «Во віки віків, Святий Отець, молю, спаси сина, якого люблю. Визволи від біди, що спіткала його, від хвороби нечистої очисти його від порчі поганого врятуй його від порчі злий збережи його. Батька і Сина, Святого Духа. Амінь».

  Перехрестити атрибути молитви, сповити обрану річ у хрещена рушник, і сховати в шафу. Обряд зніме прокляття в найближчі кілька днів.

  Вінець безшлюбності

  Час іде, дитина йде в школу, закінчує університет, влаштовується на роботу, а дружини й дітей немає. Вінець безшлюбності – страшна річ! Як позбавити сина від самотності і допомогти знайти сім’ю? Як дізнатися, що на ньому є пристріт і більше того – як зняти порчу з улюбленого сина і хто її зніме? Мати повинна піти в церкву, поставити свічку за здоров’я сина. Потім піти до ікони Миколи Чудотворця і промовити молитву:

  «Микола Чудотворець, дай найцінніше моєму сину, дай йому дружину та дітей. Прости всі гріхи його. Допоможи (ім’я сина). Прости гріхи раби твоєї (ім’я). Не дай дитині за мої гріхи розплачуватися. Амінь».

  Повернувшись додому, взяти фотографію сина в повний зріст, стакан святої води і 6 свічок. Фотографію покласти на стіл, на неї поставити склянку. 3 свічки запалити, а 3 розтопити в металевій ємності. Віск налити воду і прочитати молитву:

  «Свята Богородиця, благаю, допоможи синові моєму. Врятуй від самотності. Подаруй йому щастя. Допоможи створити сім’ю. Амінь».

  Цей ритуал потрібно повторювати 7 днів поспіль, починаючи з неділі. Всі запропоновані ритуали повинна проводити мати хоч син вже дорослий чоловік, тому що материнське слово – найсильніша для дитяти. І, якщо наведена порча, тільки мати здатна його врятувати.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: