Зняття порчі з чоловіка

Жінки дуже спостережливі за природою, вони помічають набагато більше, ніж чоловіки. Це спостережливість стосується і чоловічої поведінки. Якщо дружина помітила, що її чоловік безпричинно змінився, то це має насторожити. Можливо, на чоловіка навели порчу. Якщо це так, то як зняти порчу з чоловіка і захистити себе?

Зміст:

Зняття порчі з чоловіка

Як зняти порчу і пристріт з чоловіка

Дія порчі

Порча являє собою чорний заговір, обряд, який може зробити хтось, хто бажає вашій сімейній парі нещастя. Це варіант, коли порчі на чоловіка була наведена з боку і можливо по фотографії. Але існує ще й інший варіант. Справа в тому, що порча на чоловіка, може навести дружина, причому абсолютно випадково. Як це може статися? Як не наврочити власного чоловіка?

Справа в тому, що енергетика жінки від природи дуже сильна. У жінок дуже добре працює сила думки. Тому, коли дівчина сердиться на когось, то на енергетичному рівні вона формує згусток негативної енергії, яка потім вражає енергетичне тіло людини. Так, що, якщо ви злитеся на свого чоловіка, то ви цілком можете його наврочити а не він буде піддаватися негативу кимось іншим.

Це означає, що жінкам особливо потрібно стежити за тим, що вони думають і які емоції у них народжуються на конкретні думки, тому що у них думки особливо матеріальні.

А якщо чоловіка наврочив хтось з боку, як тоді зробити так, щоб дія чорного ритуалу пройшло?

Коли може застосовуватися порчі на чоловіка?

Якщо ви вирішили, що вашого чоловіка наврочили, то перш ніж прибрати самостійно дію ритуалу важливо зрозуміти, хто і навіщо захотів це робити. Справа в тому, що той, хто розуміє більше про людину, який зважився на порчі, той може від нього краще захиститися. В цьому замовник порчі відчуває, що ви знаєте її особистість, від цього його енергетика слабшає, він стає більш вразливим. Прикиньте ці ситуації на власну сім’ю, можливо, одна з них відображає реальний стан речей:

Найголовніше те, що, коли ви виявили, що порчі існує, це означає, що можна працювати над її зняттям. Важливо сказати, що практично кожен чоловік страждав від невеликої порчі від власної дружини, адже всі дружини періодично зляться на своїх чоловіків.

Важливо також знати найпопулярніші способи наведення порчі, щоб можна було зрозуміти, який саме вроки був наведений.

Пристріт на підклад

Якщо вроки був наведений іншою людиною, то, швидше за все, це було зроблено через підклад, тобто через річ, на яку було накладено заговору роззсорки, заговір на хворобу або розлад у родині. Вплив чорного обряду починається, коли така річ потрапляє в сім’ю. Наприклад, якщо в оточенні вашої сім’ї є жінка, яка з усіх сил намагається роздобути собі вашого чоловіка, то вона спочатку робить вроки на підклад. Це робиться, щоб послабити дружину, послабити союз між подружжям.

Ознаки і симптоми порчі на підклад можуть бути наступні:

 • Визначити вроки можна по сварок, які починаються з дрібниць, а потім може доходити і до скандалу.
 • Сварки впливають на те, що чоловікам не хочеться спати разом, немає бажання займатися сексом.
 • Дружина сама не розуміє, за що вона сердиться дружина.
 • Всі спроби поговорити нормально все одно призводять до непорозумінь.
 • Ознаки, те, що на сім’ю навели підклад будуть речі, які хтось із подружжя міг знайти випадково. Це може бути фотографії, де ваші обличчя перекреслені або проколене фото, чорні речі, сміття подметенный під двері. В цій ситуації треба думати про те, як захистити свій будинок від порчі, адже його магічний вплив руйнівно.

  Як вести себе, якщо знайдений одяг?

  Якщо ви в домашніх умовах виявили підклад, те необхідно звести нанівець негативний ритуал, його вплив. Але перш за все, не беріть підклад голими руками. Надіньте рукавички, краще кошторисі знайдену річ на совок, а при цьому може читатися молитва.

  Віник, совок і рукавички, в яких ви прибирали підклад потрібно викинути на дальню від будинку смітник. На зворотному шляху йдіть до церкви. По дорозі в церкву думайте, хто міг навести на сім’ю пристріт? Якщо ви пригадайте ім’я і образ реального замовника, то це послабить його енергетично, його сила проти вас в принципі стане менше. У церкві візьміть склянку освяченої води, свічку, відправляйтеся додому.

  Поки ще не стемніло важливо окропити водою увесь дім, в кожному кутку будинку при свічці повинна бути прочитана молитва. У наступний молодик, а потім ще одне повторіть цей ритуал, щоб точно зняти магічний вплив. Важливо, щоб ваш замовник, а значить найлютіший ворог був обчислений, тоді він буде безсилий.

  Відворот порчі

  Якщо жінка знає, що у її чоловіка є в оточенні жінка, яка виявляє до нього активність, то їй потрібно тримати вухо гостро. Така дама може час від часу наводити любовний магічний приворот на вашого коханого, який буде пристрітом для всієї вашої сім’ї.

  Визначити приворот півсправи. Важливо застосувати любовний відворот, ким би не був наведений приворот. Щоб провести відворот дочекайтеся дня убуваючого місяця. В цей день на ринку купіть шматок червоного м’яса і ніж.

  Увечері дружині, щоб зняти приворот зі свого чоловіка потрібно усамітнитися. Поставте Перед собою свічку. На дошці покладіть м’ясо. Спочатку просто закрийте очі, щоб налаштуватися. Уявіть перед собою образ свого коханого чоловіка. Коли ваша душа буде сповнена почуттів до нього, то різати м’ясо на дрібні шматочки новим ножем і при цьому примовляти такий текст:

  «Ким би ти не була для нього, а зроблю так, щоб він для тебе нічого не міг. Не міг і не хотів любити тебе, не міг думати про тебе, не згадував про тебе ніколи. Все тому, що, крім мене, раби Божої (ім’я) він ні про кого іншого думати взагалі не може. Все тому, що ту частину серця, якій він міг би тебе, вас любити я изрежу на шматки. Закінчиться червоною кров’ю всі його увагу до тебе, немає в його серці місця для тебе, не пам’ятає, не любить, не згадує. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Так дружина повністю виганяє з життя чоловіка іншу жінку. У цей же вечір таке порізане м’ясо потрібно повністю згодувати бродячим тваринам. А дошку і ніж, які брали участь у ритуалі потрібно викинути. Після цього чоловік буде взагалі ігнорувати іншу жінку. З-за цього вона швидше заспокоїтися і в кінці-кінців теж втратить інтерес до цього чоловіка. Один такий сильний відворот здатний повністю змінити життєву ситуацію сім’ї.

  Як зняти власний вроки із чоловіка?

  А що, якщо дружина сама глазливая і то і справа наводити на чоловіка по злобі порчі? У цьому випадку необхідно час від часу проводити зняття поганого порчі. Робити це можна наступним чином. Насправді найкраще це робити на їжу для улюбленого чоловіка.

  Приготування їжі – це енергозатратний процес. Від того, з яким настроєм будете готувати їжу залежить як же ця їжа на нього вплине, погано чи добре. Тому не готуйте їжу з поганими думками. Важливо зосередитися на процесі. І вкласти в приготування їжі енергію любові. Це і буде протиотрутою порчі. Коли щось помешиваете на плиті, то думайте про благополуччя вошей сім’ї. Але не просто думайте, а відчувайте в цей момент кохання. Можна промовляти про себе або тихесенько вголос такі слова:

  «Нас у любові і благополуччя бачу, дізнатися наш щасливий образ серед усіх зможу. Насичу тебе своєю любов’ю. Щастя між нами все міцніше. Любов моя молитва. Прости за все, люблю. Їжа моя любов у чистому вигляді живить тебе. Ти є, я є, наше щастя є».

  Чим більше любові і доброти ви вкладете в ці слова, тим сильніше буде енергетика цієї їжі. Важливо також і подавати їжу з любов’ю. Кажуть, дуже добре, коли чоловік першим знімає пробу в будинку, не діти, не дружина, а саме чоловік.

  Так, що відповідь на питання як не наврочити свого чоловіка — це готувати йому з любов’ю. Таким чином, можна зняти всі згустки злоби, які посилали раніше своєму чоловікові, а натомість ви насичуєте його своєю любов’ю. Якщо дружина все це зробила від чистого серця, то після такої їжі чоловік буде відчувати себе дуже добре. Він буде сповнений сил. На ньому можна буде помітити як ніби світіння щастя. І атмосфера будинку після такої їжі буде дуже хороша, сприятлива.

  Зняти пристріт з любові чоловіка

  Деякі жінки помічають, що з часом їх чоловік вже не так про них піклуватися, мало приділяє їм увагу, загалом, колишньої сили любові вже, як ніби не існує. Якщо це так, то, можливо, на любов чоловіка наведена порча. Можливо, це була інша жінка, а може бути, ви самі з чоловіком накопичили один до одного багато якихось злих дум і почуттів. У цьому випадку зовсім необов’язково знати, звідки саме взялася така порчі, але зняти її можна наступним чином.

  У день убуваючого місяця потрібно взяти простирадло, на якій ви спите з чоловіком. Вирушайте з нею в ліс або посадку. Простирадло пов’яжіть навколо дерева і скажіть текст:

  «Якщо раба Божа я або інша нашкодила, то нехай той шкоди тут коріння і піде. Раба Божа кається, шкоду йде, зрозуміти вас, нас не взяти, вас, як злість відпустити».

  Так, ви символічно оновлюєте почуття чоловіка і до нього теж, це і є магічне вплив для вас як пари. Простирадло так на дереві потрібно і залишити, дарма, що з нею станеться після цього.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: