Як позбутися від родового прокляття?

Родове прокляття здається нам чимось, що виходить з ряду геть, однак при уважному розгляді його ознаки можна знайти практично в кожному роду. Подібна порчі не завжди пов’язана з магічним впливом – наслати прокляття можна під впливом хвилини і сильних почуттів, а крім того, самі закони світобудови пильно стежать за дотриманням принципу відплати «по заслугах».

Зміст:

Як позбутися від родового прокляття?

Родове прокляття по жіночій і чоловічій лінії

Так чи інакше, але кожної людини, яка страждає від родового прокляття, цікавить можливість позбутися від нього. Давайте розглянемо суть даного явища, його ознаки і наслідки, а найголовніше – розберемося, як зняти родове прокляття, щоб позбутися від нього остаточно, а не просто «видалити в часі».

Що це таке

Суть родового прокляття – це пристрасне бажання нещасть певній людині або всьому його роду. У першому випадку прокляття переходить на нащадків автоматично, оскільки сам «проклятий» не зумів зняти або відпрацювати насланий на нього негатив. Буває і так, що людина не відчуває наслідків порчі, але через нещастя своїх дітей страждає ще сильніше. Часом інші люди взагалі не причетні до наведення порчі – самі члени роду проклинають себе, здійснюючи злочину або виявляючи надмірну агресію, яка обертається проти них самих.

Здавалося б, що може зробити проста фраза, нехай і сказана з ненавистю? Але справа, за великим рахунком, не в ній, а в самому вчинку, що викликав страждання, зло й образу. Саме за проступок члени роду будуть розплачуватися, поки з ким-то не буде каяття, не виникне енергетична компенсація, не пройдуть глобальні світоглядні зміни. А прокляття, як набір слів і негативних емоцій, можна порівняти з пусковою кнопкою, яка «включає» дію карми. Вона – лише допоміжний пристрій, але не причина процесу.

Можливі ознаки

Головний ознака родового прокляття – це систематичність його прояви.

Як точніше визначити симптоми порчі, наведеної на цілий рід? Простежити хронологію подій у часі. Якщо з багатьма родичами з покоління в покоління трапляються схожі нещастя – є привід говорити про наявність родового прокляття.

До подібного роду трагедій і негативних подій відносять: вбивства, самогубства, серйозні хвороби (рак, епілепсія, шизофренія і т. п.), алкоголізм, наркоманію, нещасні випадки, бездітність, хронічне самотність, розлучення, вдівство, конфлікти між родичами і т. п. Класичний випадок наведеної порчі – коли одне і те ж нещастя повторюється з покоління в покоління. Наприклад: жінки помирають при пологах або залишаються вдовами, з чоловіками трапляються одні і ті ж нещасні випадки або з’являється нездоланна тяга до алкоголю. Однак, іноді симптоми можуть проявлятися інакше: наприклад, різні нещастя часом наздоганяють представників різних поколінь в одному і тому ж віці. Відомі випадки, коли прокляття діє через покоління, як би «відпочиваючи» на деяких членів роду (воно проявляється іншими способом і тому залишається непоміченим).

Для жінок і чоловіків

Родова порчі може проявлятися як класично, так і більш хитромудро. Головний орієнтир у даному випадку – повторюваність подій (одного типу або наздоганяють людей в одному віці). Проте, не зайвим буде дізнатися «хрестоматійні» варіанти прояву родового прокляття по чоловічій і жіночій лінії. Часто відбувається саме так – порчі явно вражає або чоловіків або жінок, але при цьому охоплює весь рід (наприклад, при смерті чоловіка дружина залишається вдовою, діти позбавляються батька і т. д.). Ця особливість дозволяє визначити, з чого все почалося і кому (чоловікам або жінкам) потрібно в першу чергу працювати для позбавлення від порчі.

Вважається, що родове прокляття по жіночій лінії передається в рази частіше, ніж чоловічий. Можливо, причина в тому, що схильність до магії полягає в самій природі жінки, а тому і вести себе їй слід більш обачно. Однак, не виключено, що чоловіки просто не бачать системи в наздоганяють їх нещастях, приписуючи їх випадково виниклих обставин. Для чоловічої психології дуже важко пов’язати давній гріх якогось предка з хворобою, розлученням або крахом бізнесу, які є зараз.

Для жінок

Порча по жіночій лінії часто зачіпає область любові, сім’ї та психіки. Початковою причиною зазвичай стає руйнування любові або сім’ї, а точніше – пов’язані з ним егоїзм або образа (спровокувати прокляття роду може як вдала присушка чужого чоловіка, так і сильна образа при відході чоловіка або коханого). Не дивно, що при родової порчі жінки часто розплачуються самотністю (вдовством, самотністю, неможливістю побудувати міцні відносини і знайти щастя в любові). Крім того, до типових ознак належать: бездітність, проблеми зі здоров’ям, зовнішністю і зайвою вагою; зв’язку з неадекватними чоловіками (схильними до алкоголізму, наркоманії, насильства); нещастя, що відбуваються з дітьми та близькими родичами.

Для чоловіків

Родове прокляття по чоловічій лінії проявляє себе досить просто. Найчастіше воно обертається смертю (від раптової хвороби, вбивства, нещасного випадку) чоловіків і їх дітей. Метою подібної порчі є повне винищення роду. Іноді вона супроводжується великими невдачами в бізнесі, провокуючи депресію і суїцид.

Що з цим робити?

Розпізнати родову порчі – це ще не все, необхідно якось виправити ситуацію. Власне, знімати прокляття — це Ваш прямий обов’язок, що дозволяє внести свій внесок у зцілення роду (адже з вищої точки зору будь-які нещастя, в тому числі і порчі, є стимулом для розвитку, оновлення та переродження). Бажаючи позбавити себе і своїх дітей від хвороб, самотності і нещасть, ми здатні зробити дуже багато – набагато більше, ніж у ситуації повного достатку. Однак, працювати доведеться самостійно – вирішивши замовити «зняття порчі» у якогось мага, Ви навряд чи досягнете відчутного результату. У кращому випадку Ваша особиста ситуація зміниться, але порчі просто «пересунеться» у часі і перейде до нащадків (а якщо врахувати закони карми, Ви самі можете стати цими нащадками в наступних народженнях).

Однак, не треба думати, що маги і цілителі абсолютно марні в справах зняття порчі: має сенс звернутися до знаючим людям, щоб отримати підказку, в якому напрямку краще працювати. Кому-то буде корисніше подолати гординю і сходити за порадою до знахаря, а комусь навпаки – перестати бігати по чаклунів і почати працювати самостійно.

Якщо не знаєте, з чого почати, згадайте, що універсальним засобом для зняття будь-якого зла є Ваша релігія (власне, вона існує для духовного розвитку, зцілення і очищення). Відповіді можна шукати в будь-якій релігії – ісламі, мусульманстві, католицизмі або ведичної традиції, але якщо Ви народилися в православній вірі, почніть з неї (адже не дарма народжуємося в певному тілі, роді, країні, релігії– вони втілюють наші завдання і надають засоби для їх вирішення).

Перші кроки

Часто перед тим, як перейти до отчитке порчі молитвами, радять провести додаткову діагностику – дійсно на членів роду лежить прокляття. Якщо відчуваєте необхідність, зробіть це доступних засобів для подібної перевірки дійсно багато (в домашніх умовах можна скористатися рунами або картами Таро). Однак, по суті, прокляття не потребує доказів – Ви відчуваєте його «на власній шкурі». Якщо буде можливість, вивчіть історію роду, випишіть закономірності негативних і позитивних подій, дізнайтеся більше про своїх предків (особливо, якщо в їх житті були якісь таємниці) – можливо, ця інформація допоможе вам ясніше зрозуміти проблему. Але якщо дізнатися що-небудь важливе не вдасться, не турбуйтеся – адже і Ви самі є ключем до зцілення свого роду.

Якщо вдалося визначити, хто з членів роду став причиною прокляття (а також імена тих, хто, можливо, посилив його), почніть відмолювати свій рід з цих людей – просіть в Бога прощення за вчинені ними гріхи. Однак, важливо не тільки просити, але і компенсувати заподіяну шкоду: робіть добрі справи і самі прощайте всіх, хто вас ображає.

Якщо ми хочемо прощення своїх гріхів (або гріхів свого роду), то і самі зобов’язані дарувати прощення, – не забувайте про це.

Якщо Ви нічого не знаєте про конкретних людей – моліться за всіх членів роду (за предків, живих родичів і майбутніх нащадків).

Про молитви

Часто форумом для дискусій є питання – як і де повинна проводитися вичитка роду? Існує думка, що відмолити прокляття можна тільки в церкві, регулярно замовляючи молебні за померлим родичам, використовуючи певні молитви і псалми. Це дійсно ефективний засіб, однак існують обставини, коли вдатися до нього не вдається. Багато люди далекі від церковних традицій, хоч і вірять в Бога, а необхідність кардинально змінити свій стиль життя змушує відкладати потрібні дії в довгий ящик. Можливо, краще починати з малого: щоденно молитися вдома, а по можливості – сходити в церкву, поставити свічку, замовити молебень.

Набагато важливіше розібратися в суті православної релігії – читати духовну літературу, дізнаватися про силу любові, прощення, духовного зцілення. Зрозуміло, будь-яка молитва приносить відчутну користь, але прониклива і усвідомлена – стає сильнішою в сотні разів. Набагато ефективніше – розуміти слова, з якими ми звертаємося до Бога, ніж повторювати їх автоматично. Починайте читати ті молитви, які розумієте і відчуваєте у своєму серці, а потім, у міру свого усвідомлення, переходите до інших. Крім того, читати молитви – не значить користуватися суто готовими текстами, адже Ви можете звертатися до Бога і своїми словами, головне – щоб вони відображали щирість Ваших почуттів.

Рекомендації

 • Читайте молитви на самоті при запаленій свічці протягом десяти хвилин, як мінімум (чим довше, тим краще).
 • Постарайтеся робити це протягом сорока днів безперервно, щоб запустити процес очищення роду і сформувати нову звичку. (Однак, не думайте, що після сорока днів все буде закінчено – щоб відчитати рід, часу потрібно значно більше.)
 • Коли є можливість, читайте молитви вголос, не забуваючи сказати, що присвячуєте їх предкам (родичам, нащадкам) свого роду.
 • Один день в тиждень (краще – в суботу) робіть спеціальний ритуал для предків. Потрібно прибрати все, що прийшло в безлад, протерти підлогу, пройтися по будинку із запаленою свічкою. Зваріть рис до напівготовності, начитувавши молитви. Поставте його в спеціальній тарілці на стіл і запаліть свічку — запросіть предків «поїсти». Посидьте з ними і почитайте молитви, а потім подякуйте за те, що дали вам життя.
 • Якщо Ви або Ваша дитина захворіли після початку роботи, не панікуйте – так проявляється процес очищення роду. Допоможіть одужання ліками, але не припиняйте спроби зняти прокляття.
 • Якщо ситуація в роду критична, можна тимчасово поставити магічну захист – намалювати рунічні стави, придбати обереги, вдатися до захисних ритуалів. Однак пам’ятайте про короткочасність даних заходів – до цього результату приведуть тільки внутрішні зміни і серйозна духовна робота.
 • Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: