Способи зняття прокляття з себе

Описати, що таке прокляття не так просто. Синонімів до цього слова багато «пристріт», «порчі», «недобре побажання», все це приносить людині невдачу, заподіює біль і безліч лих. Воно – протилежність благословення. І якщо на людину наслано прокляття, значить, від нього необхідно терміново позбуватися. Як зняти прокляття з себе? Існує кілька способів.

Зміст:

Способи зняття прокляття з себе

Як зняти прокляття з себе

Кому шкодить прокляття?

Шкодить воно не тільки того на кого воно насилається, але і людині, яка проклинає. Адже бажати зла іншій людині – великий гріх. Тим, хто виголошує прокляття необхідно молитися, щоб його погане слово не виповнилося. Бували випадки, коли недбало кинуті «в серцях» прокляття, погіршували здоров’я людини, призводили до його смерті.

Вірити на слово, що вас є пристріт, теж не варто. Зазвичай про це люблять говорити циганки, нібито вони відчувають щось погане. Але насправді прокляття можна розпізнати за деякими ознаками. Про них розповімо далі.

Ознаки існуючого прокляття

Насправді конкретного списку не існує. На просторах Інтернету подібних ознак – сотні. Ми постаралися провести аналіз і вибрати найбільш поширені ознаки, які допоможуть розпізнати погане побажання:

Однак, це лише деякі з ознак. Найчастіше вважається, що на особу накладено щось магічне, коли його тривалий час переслідують невдачі. Наприклад, якщо накладено грошове прокляття, означає, що у людини довгий час не буде грошей і заробітку.

Знімаємо прокляття церкви

Зняти прокляття, навіть самий сильний негатив, можна і вдома. До речі, ним прийнято вважати батьківське прокляття, послане від матері, або батьківське прокляття. Виповнюється зло, вимовлене і з уст доньки. І якщо такий негатив не зняти, він буде приносити масу невдач і лих людині.

Як зняти прокляття? Спробувати його зняти самостійно можна. Головне, весь цей процес не затягувати. Допоможе в цьому молитва, мантра, «чистять» обряди, заговору. Знімають поганий пристріт і псалмами.

Перше, що потрібно зробити — це замовити молебень про зняття прокляття в церкві або храмі. Знадобиться і церковна свічка, її потрібно поставити за всіх померлих родичів. Спостерігайте за племенем свічок, якщо їх полум’я почорніє або заіскриться, — від людини і йдуть всі біди. Якщо ж свічка горить плавно, значить, зло наслав на вас жива людина. Читайте молитву і обов’язково поставте свічку до ікони Миколи Чудотворця.

Очищаємося «райським яблучком»

Так називається ще один древній обряд, який дозволяє зняти негатив не з себе, а з близьких родичів, батьків у домашніх умовах. Подібний засіб очищення використовували ще кілька сотень років тому, навіть для того, щоб зняти негатив, спрямований на весь рід.

Для цього вам знадобиться фотографія, де зображені прокляті члени сім’ї і Біблія. Фото вкладіть у книгу, зберігайте її протягом тижня. Після цього запаліть церковну свічку і прочитайте молитву, спрямовану на зцілення.

Потім обов’язково сходіть в церкву, поставте свічки за здоров’я всіх членів родини. Після всього цього спечіть будинку яблучний пиріг можна приготувати і пиріжки з яблучною начинкою. При цьому обов’язково скажіть, щоб райське яблучко забрав всю порчі. Пригостіть борошняним виробом всіх членів своєї родини, таке зцілення не змусить себе чекати.

Захист від материнського прокляття

Як відомо, материнське прокляття – найсильніша за характером. Слова, вимовлені дитині від матері, мають особливий сенс і свій особливий потужний негатив. Найчастіше, вони вимовляються жінками необдумано, на емоціях, «в серцях», але це ніяк не скасовує їх негативного впливу. Воно діє навіть коли мати, яка прокляла, забрала свої слова назад і навіть розкаялася.

Буває, що не кожен маг чи ворожка беруться за проведення обряду, так як «зворотній зв’язок» при цьому має особливу силу. Краще за все проводити ритуал самостійно. Для цього знадобиться чашка з водою, церковна свічка і гострий ніж. Обряд проводиться на убуваючий місяць.

Зробіть надріз на лівій руці, видавіть трохи крові в ємність з водою. Відріжте цим же ножем трохи волосся з голови, спаліть їх, а попіл киньте у воду. Ритуал вважається завершеним після того, як повністю догорить свіча. Як і у всіх обрядах, воду необхідно вилити подалі від дому, під дерево або кущ.

Обряд повторюйте до тих пір, поки фаза убуваючого місяця не закінчиться. Скільки потрібно проводити такий обряд? До тих пір, поки ви не відчуєте, що материнське прокляття втратило свою силу.

«Виливаємо» вроки через віск свічки

Цей ритуал теж можна провести самої. Для його виконання необхідно придбати церковні свічки, а решту, що залишилася, віддати бідним і тим, хто просить.

Обряд починається з прийняття душу. Приймати його слід того, хто буде проводити зцілення. Робиться це для того, щоб змити з себе весь накопичений негатив.

Після цього пройдіть по всьому будинку із запаленою свічкою, прочитавши при цьому один раз молитву «Отче Наш». Після того, як вся свічка догорить, вимовте слова, в яких буде звучати ваше ім’я, попросіть Бога зняти поганий пристріт.

Коли молитва буде прочитана, вилийте віск на воду. Затверділий віск, воду, а також посудину зберігати в будинку не можна. Краще всього їх закопати. Коли потрібний обряд буде виконаний – вимийте руки з милом. Для кращого ефекту можна замовити в церкві сорокоуст за здоров’я себе та своїх родичів, не забувайте про батька і матір.

Їжа як спосіб усунути прокляття

Їжа – хороший помічник в очищенні енергетики. Краще всього буде спекти пиріг, але не додавати у тісто щось своє, а точно дотримуватися і класти всі інгредієнти.

Рецепт пирога:

Пиріг потрібно подавати за загальним столом, де зберуться родичі, друзі, знайомі. Хто відмовиться від пирога, значить, той чоловік бажає вам зла і заздрить. Тримайтеся від нього подалі. Залишки пирога зберіть, загорніть в скатертину, закопайте під могутнім деревом, обов’язково подалі від будинку.

Вже через пару тижнів негатив повинен пройти, а ситуація зміниться в кращу сторону а ви допоможете самі собі.

Знімаємо порча на кладовищі

Буває, що прокляття робиться і на цвинтарної землі. У цьому випадку обряд щодо усунення негативу необхідно виробляти теж на кладовищі.

Перед тим, як приступити до ритуалу обітріть себе чистим, світлим рушником. В цей же день віднесіть рушник на могилу померлої людини, з таким же ім’ям, як у вас. Після почастуєте могильного духа яблуком, хлібом і сирим курячим яйцем, тим самим подякувавши за його сприяння. З кладовища потрібно піти не озираючись.

Якщо ж ви знімали порчу з іншого людини необхідно дотримуватися важлива умова: цей чоловік не повинен приходити на кладовище. Це правило ні в якому разі не можна порушувати.

Розмова як засіб зцілення

Ставши об’єктом чужого порчі, не поспішайте відразу звертатися до магів, чаклунів або ворожок. Спробуйте захистити себе від прокляття, звернувшись до церкви. Допомогти в цьому вам може батюшка. Адже існує думка, що очиститися допомагають не стільки ритуали, скільки віра в очищення і «чисті» помисли.

Поговоріть з батюшкою, розкажіть, що вас турбує. Але будьте обережні, так як православна церква до магії ставиться неоднозначно, точно також, як і в ісламі. Поставте свічку за здравіє, і, саме головне, вірте у чудодійну силу зцілення.

«Чистимо» житло

Зняття негативу варто проводити не тільки за себе, але і з житла, адже буває, що прокляття насилається і на будинок. Для чищення житла існує кілька способів. До речі, за порадами чаклунів і тих, хто близький до магії, такі процедури варто проводити приблизно 2-3 рази на півріччя. Це дозволить захистити «гніздечко» від негативу.

Для початку необхідно вимити всі вхідні двері в квартирі, а ганчірочку закопати. Робиться це виключно в повний місяць. Після двері миють другий раз, освяченою водою, куди додається сіль, також заздалегідь освячена в церкві. Використаною водою найкраще полити квіти, дерева або кущі у дворі.

В цей же день обов’язково протріть зовнішню сторону дверної коробки очищеним часником. Він, як відомо, відмінно знімає негатив і магічні порчі. Ефективніше буде, якщо очищення приміщення проведе священик. Однак, «видалити» негатив з квартири можна і самостійно.

Поради наостанок

Якщо ви знімаєте порчі самостійно, пам’ятайте про те, що на цей час і через 3 дні після проведення ритуалів, не потрібно нікому віддавати свої речі. Це стосується і особистих речей і продуктів, господарських товарів. Існує ймовірність, що прокляття може повернутися, адже недоброжелателю буде досить просто отримати яку-небудь річ з ваших рук. Варто почекати всього лише три дні, після чого ваша аура вже зміцніє.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: