Як можна розпізнати порчу?

Якщо людина починає відчувати неймовірний біль або погіршення самопочуття, то, в першу чергу, він звертається за допомогою до медичних працівників. Якщо неприємне самопочуття слабо виражено, то ми сприймаємо це, як звичайну втому або зниження імунітету. Іноді погане самопочуття цілком реально виправдано перенапруженням на роботі а іноді тут відчувається вплив негативу. Як розпізнати порчу?

Зміст:

Як можна розпізнати порчу?

Як розпізнати порчу і пристріт

Часто людина починає себе погано почувати, якщо дуже висока температура повітря на вулиці. Але, іноді, дані фактори не діють на людину. Його погане самопочуття з’являється з-за негативного магічного впливу, яке насилають недоброзичливці. Саме в такі моменти людини починають долати думки про те, як розпізнати якщо вони є порчі або пристріт.

Як визначити

Якщо вас загнуздали неприємні ознаки, які проявилися досить різко і несподівано, то варто відразу задуматися про те, що на вас навели порчу. Варто також звернути увагу, якщо ви продумуєте кожен свій крок, але доля не розташований до вас.

Якщо ж до постійного невдачі додати погане самопочуття чи є різкі перепади настрою, то можна повністю скласти картину. Дана картина буде вказувати вам на те, що на вас навели пристріт.

Від кого можна чекати

Кожне негативний вплив має свої підводні камені. Наслати на вас негатив може навіть найближча людина. І не завжди йде посил цілеспрямовано. Нерідкі випадки, коли людина не підозрює про те, що може наврочити іншої людини і у нього навіть немає про це думки. Все залежить від того, який у людини очей. Якщо він «поганий», то найменше почуття заздрості може негативно вплинути на жертву. Відмінно, якщо людина знає про те, що за ним є грішок. В такі моменти виконавець починає думати про те, що варто контролювати свої бажання і себе.

Неприємні ті ситуації, коли пристріт або порчі насилаються навмисне. У даному випадку зазначаються свої підводні камені. Якщо негативний вплив насылалось досвідченим фахівцем в області магії, то наслідки можуть бути досить неприємними. Якщо насилав порчі людина, яка не володіє особливими магічними здібностями, і ніколи не мав справ з магією, то наслідки будуть не сильними. Але, відбиток все одно залишиться.

Симптоми порчі у дорослих

Часто звучить питання про те, як розпізнати пристріт. На його наявність можуть вказувати наступні ознаки:

Симптоми порчі у дітей

Діти дуже сильно відчувають негативний вплив тому що у них слабо захищається біополе. Особливо, якщо дитині немає рочки, і він не пройшов обряд хрещення. Ознаки порчі у дітей наступні:

Пристріт може позначатися також на сімейному житті. Звичайними ознаками, що вказують на пристріт і порчу, є:

Зазвичай вроки проявляється в комплексному вигляді. Тобто, якщо вас і почнуть переслідувати невдачі, то вони будуть бити по всіх фронтах вашого життя. Якщо ж ви почали помічати за собою тільки декілька ознак, то це може свідчити про те, що виконавець не мав досвіду роботи в галузі чорної магії.

Велика частина порчі знімається в домашніх умовах самостійно. Проводити такі обряди можна на самому собі. Ось тільки деякі випадки передбачають варіант звернення до досвідченого фахівця в області магії. Важливо звертати увагу на те, щоб чаклун мав досвід в області зняття негативного впливу. Завжди необхідно вибирати досвідченого фахівця, а не шарлатана.

Діагностика і зняття негативу з допомогою порогу

Даний спосіб вважається найпростішим і найдієвішим. Він швидко і якісно зможе розпізнати будь-який прояв магії. Якщо потрібно провести діагностику на дитину, то виконується ряд обов’язкових правил. По-перше, кровна родичка повинна бути одягнена в нічну сорочку. По-друге, потрібно набрати в рот хрещенської води, взяти дитину на руки.

Краще всього тримати малюка в лівій руці, адже права рука необхідна для того, щоб, випустивши воду з рота, охрестити нею малюка. Після цього нижнім краєм сорочки необхідно витерти дитини. Під час проведення ритуалу слід читати молитви, звернені до Господа.

Проводимо діагностику, використовуючи свічку

Розпізнати пристріт або порчі можна наступним способом. В першу чергу, необхідно у церкві купити свічку. Укладіть чадо спати, а матері необхідно прийняти ванну, і одягнути чистий одяг. Тепер слід читати молитви біля ліжка. При цьому обов’язково повинна бути запалено церковна свічка. Цієї ж свічкою слід провести кругові рухи біля ліжка, і читати певну молитву.

«Моя дитинка, раб Божий (раба Божа) (ім’я), спить. Його охороняє Господь, а я лише посилюю захист своїми молитвами. Прошу Ангелів небесних вказати мені, матері немовляти, на причину його поганого самопочуття. Звертаюся до силам небесним з проханням про те, щоб вони захищали малюка, і не давали його чорної магії. Біла магія, яка звучить з моїх вуст, стане на захист. Нехай пристріт і порчі ніколи не торкнуться моєї сім’ї. Магічний вплив не зможе нас здолати. Амінь».

Рано вранці дитини слід ще раз окропити святою водою, і піти з ним на прогулянку. Буде добре, якщо ви відкриєте вікно в дитячій кімнаті. Коли будете повертатися в будинок, простежте за тим, щоб малюк першим переступив поріг, і обов’язково зробив три кола за годинниковою стрілкою. Також слід звернути особливу увагу на те, як горить свічка під час читання молитви. Якщо її полум’я має рівномірний характер, вона не палає, не видає чорного диму, то пристріт або порчі відсутні. В протилежному випадку, коли вогонь досить яскравий, переривчастий або з’являється чорний дим, слід в швидкому темпі проводити процес очищення, адже порчі є.

Якщо ж ви впевнені в тому, що ваше чадо постраждало від чорної магії, то вищезгаданий ритуал повинен проводитися три дні. Заборонено робити перерву. Один раз не дасть необхідного результату. Потрібний результат досягається тільки після тривалого проведення ритуалу. На цьому і побудований весь світ магії. Ви повинні дуже сильно бажати чогось, і докладати всі зусилля для досягнення мети.

Свічка як і яйце досить часто використовується в тих справах, які дозволяють розпізнати порчу або пристріт на дорослій людині. В даному випадку вам потрібно буде відразу три свічки. Після того, як ви їх запалите, слід читати молитви. Немає різниці, яку ви будете читати. Головне, щоб молитва зверталася до Святого Духа. Даний ритуал точно так само проводиться, як і у випадку з дітьми. Слід звертати увагу на характер горіння свічки. Подібний ритуал можна проводити на себе.

Шпилька в допомогу

За допомогою цього ритуалу можна захистити себе і своїх близьких. Розпізнати негатив можна за допомогою звичайної шпильки. Її приколюють з внутрішньої сторони одягу, і її головка повинна бути нижче основної частини. Даний обряд дозволить вам дізнатися, наврочив хтось малюка чи ні. Краще всього, якщо при цьому ви будете читати молитву.

«Дитятка свого, (ім’я), на прогулянку збираю. Господи, прошу тебе допомогти мені, і захистити маленького людини від негативного впливу злих людей. Я прошу зробити так, щоб ніяка зараза не змогла причепитися до дитини. Він стане страждати, а я разом з ним. Моя любов не завжди здатна захистити. Тому я, раба Божа (ім’я), звертаюся до вищих сил за допомогою. Позбавте його від недоброзичливця, який бажає зла. Собі нічого не прошу, лише б малюк був захищений. Нехай погана людина забере собі все те, що бажає мені і моїй родині. Я бажаю могти протистояти магії. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: