Як визначити порчу і пристріт самому?

Багато людей не вірять в те, що їх можуть наврочити або навести на них порчу. А даремно! Чорна магія — страшна сила і деякі «персони» використовують її в своїх цілях, щоб комусь насолити, зробити людину нещасною і не успішним. І таких випадків дуже багато! За незнання багатьом не вдається відразу визначити цю напасть. Тому, сьогодні ми розповімо про те, як перевірити чи є порчі або пристріт на людину самостійно.

Зміст:

Як визначити порчу і пристріт самому?

Як перевірити, є чи порчі або пристріт самостійно

Які симптоми характерні для порчі

Хто може мені навести порчу або наврочити? Тільки погані люди, що бажають вам зла і нещастя. Запам’ятайте це назавжди! Як перевірити порчі? Як можна перевірити пристріт? Перш, ніж приступити до способів визначення тієї чи іншої напасті, давайте розглянемо ознаки, які їм притаманні. Адже, погодьтеся, без приводу і потреби проводити такі експерименти не до чого.

На те, що у людини пристріт або порчі можуть вказувати наступні симптоми:

Крім перерахованих вище ознак, вам слід звертати увагу і на інші речі. Невдачі у всіх починаннях і справах, постійне безгрошів’я, нещастя і біди — ознаки того, що вас наврочили або на вас наведена порча.

Методів визначення негативного впливу на людину існує безліч. Ми ж з вами розглянемо найбільш доступні та ефективні, які ви можете застосувати в домашніх умовах щоб захистити себе і своїх близьких.

Допоможе церковна свічок

Цей обряд використовують багато народні цілителі. Що потрібно від вас? Піти до церкви, обов’язково в недільний день і купити чотири свічки до початку проведення служби. Запаліть і поставте три свічки біля образу Пресвятої Діви Марії, Ісуса Христа і святого, ім’ям якого названа церква щоб звернутися до них за допомогою. Остання — четверта свічка знадобиться вам для виконання ритуалу в домашніх умовах.

Найкращим часом для виявлення порчі з допомогою свічки вважається недільний вечір. Ні для кого не секрет те, що білий колір — це колір благородства, чистоти і невинності, і не тільки, він захищає людину від усього поганого і створює якусь захист від негативу. Тому, вам слід запастися білим убранням для проведення цього ритуалу. Як варіант, ви можете просто накинути на себе простирадло якщо такий одягу немає.

Покрокова інструкція

Отже, розглянемо покроково, що вам потрібно буде зробити зі свічкою:

 • «Жертва», яка буде перевірятися на порчі або пристріт, повинен сісти на стілець без спинки обличчям до східної сторони. Він повинен розслабитися і покласти руки долонями догори.
 • Визначає наявність напасті на потерпілого повинен стати позаду нього, прочитати молитву «Отче наш» і потім запалити свічку.
 • Після цього обійдіть жертву за годинниковою стрілкою тричі. Тримайте свічку на відстані 15 см від людини і поводите нею по всьому тілу, починаючи від голови.
 • Якщо під час проведення ритуалу свічкою колір полум’я залишається незмінним, значить, у перевіряється чисте біополе.

  Порча володіє сильним енергетичним впливом, що ушкоджує біополе. У людини, на якого наведена порча, свічка буде горіти червоним полум’ям, подкапчивать і видавати неприємний запах. Чим довше людина знаходиться під впливом негативної енергетики, тим інтенсивніше буде реагувати на це свічка, особливо в зоні голови, ніг і спини.

  На відміну від порчі, пристріт має менш слабким впливом і меншою зоною ураження. Як проходить перевірка на недобрий пристріт? Його центр локалізації — потилиця і верхня частина тіла. Тому під час обробки свічкою, реакція буде не такою активною але її наявність говорить про багато що.

  Після проведення ритуалу перевіряючому людині можна і потрібно прийняти душ з думками про те, що вода йде і забирає весь негатив глибоко в землю.

  Для впевненості ви можете попросити когось із рідних провести таке ж випробування над самим собою.

  Визначення напасті за допомогою сірників

  Це один з найкращих перевірених способів, який випробуваний багатьма. Для його реалізації вам потрібно всього лише два реквізиту — коробок сірників і ємність з водою. Вийміть з коробочки три сірники, потримайте кілька хвилин у руці, затиснувши їх долонею. Таким чином, ви зарядіть їх своєю енергетикою.

  Запаліть по черзі кожну сірник і киньте в миску з водою. Далі дивимося, якщо сірники плавають на поверхні не стикаючись і не перетинаючись між собою, значить, хвала Господу Богу, ваші ангели хранителі оберігають вас і ваше біополе чисте.

  Плаваючі сірники, нахилені вниз або знаходяться один на одному свідчать про те, що вас наврочили. Якщо хоча б одна із сірників була на дні — це говорить про те, що на вас навели порчу.

  Виявлення напасті за допомогою яйця

  Таке діагностування проводиться декількома способами. Причому багато народні цілителі вважають, що кращого способу виявлення нечистої напасті немає. Розглянемо кожен з методів детально.

  Перший Метод

  Унікальні властивості яєць були встановлені ще в стародавні часи. Яйце має дуже чутливим біополем. Стикаючись з чужорідної енергією воно моментально вбирає її в себе. Тому багато відводять за допомогою яєць порчі і пристріт.

  Для проведення цієї маніпуляції бажано використовувати свіженьке домашнє яйце.

  Спочатку яйце потрібно трохи підігріти у власних руках, потім почати процес його обкатування круговими рухами по всьому тілу, починаючи з голови і до нижніх кінцівок. На цю маніпуляцію не потрібно багато часу — всього лише кілька хвилин, а вони завжди є.

  Після проведення обкату візьміть баночку на підлогу літра, заповніть її водою і вбийте туди яйце дуже акуратно. Визначати порчі або пристріт ми будемо по білку і жовтку одночасно. Якщо жовток розійшовся, значить на вас наведена порча.

  Про наявність серйозних захворювань і давньою порчі буде свідчити помутнілий білок з тоненькими нитками, тягнуться до верху.

  Якщо білок містить пухирці, значить, ваше біополе дуже сильно пошкоджено і з цим потрібно щось робити.

  Метод другий

  Це спрощений але один з перевірених методів, в якому перевіряється порчі або пристріт без викатування яйця. Що вам треба зробити? Візьміть півлітрову банку, наповнену водою, тримати у себе на потилиці кілька хвилин, щоб вода наситилася вашою енергією. Вбийте в неї яйце і подивіться який результат «дослідження», як і в попередньому способі. Це ритуал, який могти використовувати кожному метою «профілактики» порчі.

  Метод третій

  Це самий простий спосіб, як можна дізнатися про наявність на собі порчі і перевірити чи є це у мене, як кажуть «для ледачих». Візьміть склянку з водою, вбийте в неї яйце і поставте біля ліжка на всю ніч. На ранок такий експеримент покаже вам всю картину, з якої ви зможете зробити висновки. На фото ви можете побачити, як виглядає яйце, якщо на людині порчі або пристріт. З каламутних вод, в якому знаходиться яйце можна визначити, що на людину є порча, причому вже давно.

  Визначення порчі кільцем

  Ще з давніх часів люди вважали золото не тільки цінним, але і сильним металом, здатним позбавити людину від багатьох бід. Його властивості у визначенні порчі застосовують і по сьогоднішній день і йому немає рівних.

  Для виконання цього ритуалу самостійно вам знадобиться кільце з чистим золотом високої проби, і без домішок інших металів. Проведіть ребром вироби по щоці і руці людини. Якщо на шкірі залишаться сіруватого кольору смуги, значить, стороння людина навів на перевіряється порчі або на ньому є пристріт.

  Визначення порчі за допомогою вугілля

  Візьміть три штучки деревного вугілля і киньте в ємність з водою. Якщо хоча б один угольок опустився на дно, значить на вас хтось навів порчу або вас наврочили.

  Але не варто впадати у відчай зняти негативний вплив можна дуже легко: вийміть вуглинки з води і промовте над нею молитву «Отче наш». Таким чином, ви зарядіть воду хорошою енергією. Після чого, потрібно зробити пару глоточков і побризкати священною водою все тіло.

  Пристріт на самого себе — як визначити

  Не завжди тебе може хтось наврочити! Іноді ти можеш нашкодити самому собі ненавмисно і тоді ти запитаєш і кому потрібно врятувати мене тепер. Якщо ви відчуваєте, що стали недовірливими, невпевненими в собі, замкнутими і постійно налаштовані песимістично, це вірний знак того, що ви нашкодили самому собі, тобто, наврочили себе.

  Постійні думки і твердження про те, що у вас все погано ще більше притягують негатив і таким чином руйнують міцність вашого біополя. Щоб уникнути такого результату вам необхідно кардинально змінити мислення у зворотний бік — намагатися знаходити радісні і приємні моменти в житті, налаштовувати себе оптимістично і створювати навколо себе позитивну енергетику.

  Як визначити порчу на сім’ю

  Якщо на вас або на вашому чоловікові пороблено, приворот або пристріт, ви це відчуєте відразу, проявивши уважність.

  Перші ознаки такої напасті проявляються наступним чином:

  Способи захисту, щоб на вас не наводили порчі, досить прості. Остерігайтеся поганих і заздрісних людей, стежте за своїм здоров’ям і всіма подіями, які відбуваються у вашому житті, особливо у вашому домі. Не робіть нікому зла, не заздріть і не заподіюйте нікому болю. Будь-які неприємності, які систематично повторюються, можуть свідчити про негативний вплив чорної магії або пристріт. Тому, звертайте на них увагу. Такий захист убереже ваш дім, сім’ю та рідних.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: