Способи і методи наведення порчі через фотографію

Як навести порчу по фото на ворога– це питання актуальне для тих, хто хоче помститися своїм кривдникам (образив або зрадив коханий, сусіди постійно шкодять і не дають спокійно жити і т. д.). Є кілька видів заклинань, які активно використовуються не тільки професійними чаклунами, але і простими обивателями одна з яких це порчі з фото і її можна проводити навіть на кладовищі. Інформацію про наведення негативу можна безкоштовно знайти в інтернеті (форуми, спеціальні сайти, присвячені цій темі) і в чорних магічних книгах.

Зміст:

Способи і методи наведення порчі через фотографію

Як навести порчу з фото

Порча по фотографії на ворога– сильна магія, від сили вплив її досить важко звільнитися. І це не голослівні слова, як показує практика, в більшості випадків, є цілком вагомі підстави стверджувати, що порча на фото може покарати, забрати удачу або просто знищити в людині все хороше і світле. Наслідки порчі з фото такі що вся негативна енергія, наводящаяся через нього, досить сильно позначається на фізичному і духовному здоров’ї людини. Тож для того щоб повністю очистити себе і зняти вроки, необхідно визначити, який саме заговір використовувався і раптом проводився ритуал на кладовищі. Зробити самостійно це просто не реально, але все під силу доброго чаклуна, що добре знайомий з основними моментами і нюансами, а це вказує на те що він в змозі зняти чорне прокляття з людини. Якщо зроблена смертельна порчі на загальне фото, то будьте впевненими, від цього боржника може позбавити тільки сильний маг.

Основні види магічного впливу на фото

Весь негативний посил що можна навести, провокує неприємності у того на кого він спрямовується. Тому багатьом цікаве питання, які наводять порчі по фото?

 • На хвороби.
 • На смерть.
 • На потворність.
 • На безшлюбність (для жіночої частини).
 • На статеве безсилля (для чоловіків).
 • На самотність.
 • Це основні методи впливу, що можна проводити в домашніх умовах це порчі з особистої фотографії ворога. Що характерно вони відносно не затратні в плані енергії, а також не дуже небезпечні у відкаті.

  Починаючому магу практику не радиться без підготовки виконувати смертні обряди. Але якщо є практика і впевненість можна спробувати, але починати краще з простих ритуалів.

  Як правильно наводиться порча по фотографії?

  Будь маг-практик розповість, що фотографія – це не просто невелика картинка з зображеним на ній людиною. У кожному знімку є маленька часточка енергетики людини, якій можна передавати необхідні дані і на нього може бути наведена порча на особисте фото. Тому перш ніж де – то виставляти свої знімки, задумайтеся про те, що все може бути використано на шкоду. Найголовніше, що може нашкодити обиватель, який зовсім далекий від магічних ритуалів. Як робиться порчі з особистої фотографії?

 • Для деяких, щоб навести сильний негатив, достатньо подумки зупиниться на людину і після чого просто пронизливо подивитися на знімок з певною часткою злості або інших негативних почуттів і посилаються емоції починають набувати реальну форму, вона виливається в негативні наслідки. У подібних ситуаціях порчі як заклинання не принесе сильну віддачу, самому виконавцю. Навіть парочка мінімальних негативних ситуацій, в результаті принесуть невдачі.
 • Різні види впливів, припускають різноманітні маніпуляції з фото, які необхідно зробити самому виконавцю. Спочатку, фотографії потрібно передати інформацію, це можна зробити за допомогою заговори, наступний етап – фотографія заривається на цвинтарі, розрізається або рветься на шматки, спалюється і попіл пускають за вітром. Тобто йде повноцінне знищення фото, що та буде завершальним етапом процесу, тобто закріпленням наведеного порчі.
 • Також, на сьогоднішній день величезною популярністю користується чаклунство з шпилькою. В процесі виконання ритуалу, виконавці вимовляють певні слова, і выкалывают ті частини людського тіла, де згодом будуть виникати неприємності. Якщо порчі наводиться на очі, то цілком реально, що людина може втратити зір, якщо на серці, тоді йому в будь-який момент може стати погано. Подібний вплив передбачає використання нечіткого або неповного знімка. Якщо не вистачає якоїсь частини тіла, то її можна просто домалювати на звичайному А4, від цього ритуал не перестане працювати і не ослабне.
 • Один із самих доступних способів порчі через фотографію, просто зарити її в могилі, де покоїться людина з ідентичним іменем. Кілька простих дій призводять до того, що тепер людина буде всіма силами шукати спосіб, щоб зняти невдачу і припинити чорну смугу в житті. Ну а якщо основна мета порчі – звести людину в могилу, тоді просто підкладіть фото в труну іншого.
 • Природно, що жоден заговір або порчі, не дають максимальної гарантії, є цілий ряд особливостей, які стосуються виконавця та безпосередньо шкідника. У деяких з раннього віку є хороші фізичні дані, міцне здоров’я і імунітет на магічне втручання. Але порчі по фотографії і наслідки її дуже важко відображаються на постраждалому.

  Тому наведення порчі на сильну особистість набагато складніше особливо якщо робиться порчі по особовому фото самому для когось. Визначити ці дані можуть виключно професіонали, і якщо зробити все самому, тоді потрібно дізнатися про те який спосіб наведення порчі через очі буде максимально ефективним.

  Обряд на прочуханку недоброзичливця

  Це дія магічного характеру передбачає використання прута (лозини) щоб покарати, який потрібно зрізати тобі самому. Далі потрібно цей прут покласти на ніч в досить холодну воду. Наступний етап – його витягують і дають час для обсихання. Паралельно цьому процесу, потрібно думати про людину, якого ви хочете наслати наговір і які будуть його наслідки. Весь процес підготовки займає дванадцять діб. На наступну добу, знімок ворога, якого, ви наврочили потрібно загорнути в шматок шовку, покласти його на підлогу і бити безпосередньо цією різкою, і читати певний заклинання.

  Проклинати в такий спосіб дуже просто, але вони має сильний вплив на опонента, так як його життєва енергія вичерпається і взагалі почнеться пекло і плутанина. Тільки слід пам’ятати що проклятий вами людина теж може вміти відображати такі удари і варто подбати про попередній захист від відкату.

  Заклинання на фото суперниці

  Якщо прості обряди, такі як закопування фото, не діють, тоді потрібно застосовувати більш сильну артилерію яка доведе свою дію до логічного кінця. Цей ритуал можуть проробляти всі хто завгодно, адже він простий, але водночас дієвий.

  Для нього тобі необхідна вода, каструля і фотографія суперниці. Свої думки ви повинні сильно і повністю сконцентрувати на людину, який приніс у ваше життя негатив. Коли все готово, на газову плиту ставиться каструля заповнена водою. Після чого воду доводять до кипіння, в неї кидають фотографію суперниці вимовити такі слова:

  «Тіла (ім’я ворога) раби Божої, горіти, нехай в її жилах кров кипить, і вона зовсім спокою не знаходити. Нехай здійсниться бажане. Амінь».

  Знімок потрібно прокип’ятити протягом 5-10 хвилин після заговори, потім висушити. Магія ритуалу в тому, що ви зможете проклинати розлучницю, вапна її, і зробити життя такої, що їй просто не буде часу, щоб спілкуватися з вашим коханим.

  Ще один момент щодо ритуалу, його необхідно проводити у визначений місячний період. А точніше коли вона буде у фазі росту, так як основна мета гадающего привнести в життя кривдника, максимум негативу, якого раніше не було. Фактичні це не найбільш сильнодіючий обряд, тому є реальна можливість того, що ворожбит повинен буде повторювати дії під час місячного циклу. Фотографія не витримає більше пари провариваний, тому перш ніж починати наведення порчі, запасіться заздалегідь додатковими знімками жертви. Чим частіше над фотографією буде проводитися ритуал, тим більший результат буде досягнутий.

  Як захиститися від порчі по фотографії?

  Щоб ніхто інший не міг завдати шкоди вам чи вашим близьким, потрібно самому заздалегідь потурбуватися про свою безпеку. Магія – це таємнича сторона життя, яка через певні знаки, що надає допомогу, відкриває різні двері для нових можливостей. Якщо сконцентрувати увагу на певному людину, яка останнім часом веде себе не як зазвичай: став набагато слабкіше, втратив інтерес до життя, це означає, що на ньому негатив, і йому необхідно почистити свій духовний світ. Навести закляття через фото вкрай легко. А от уникнути досить не просто. Є думка, що можна відв’язати свою енергію від знімка. Дізнатися про цей факт можна в інтернеті.

  Перший спосіб зняття або відведення порчі, потрібно надіти сильну енергетичну пастку. Це роблять так: на фотографії, які публікуються в інтернет потрібно поставити рамочки. Вони повинні бути максимально яскравими і відволікаючими це потрібний і важливий момент, тому якщо на вас наводять порчу, вона автоматично перекладається (тобто чорний погляд розсіється) і людина не може зосередитися на вашій енергетиці.

  Другий варіант обряду підходить тим, у кого вдома або на робочому місці багато фотографій. Їм також роблять спеціальні захисні маневри. Для проведення потрібно дізнатися, де можна взяти святу воду, якщо вона є, то перед тим як виставляти знімки вони окропляются водою. Потім читається заговір, той де згадується ім’я Святого Серафима.

  Що слід пам’ятати про порчах на фото

  За фоторгафії можна і приворожити, і проклясти і здійснити родової переклад. Ваше зображення завжди несе в собі частина вашої енергії вашої душі.

  Якщо ви з’їхали і залишити пам’ятне фото для друзів (рідних), тоді подбайте і про захист. Не зрозуміло, кому і за яких умов цей знімок буде демонструватися, рідні, і близькі люди також не застраховані від спілкування з заздрісниками. Тому подарункові фотографії перед даруванням поміщайте в рамочки. Найкраще робити покупку такого товару в повний місяць. Потім читається заговір «Символ віри» і скло протирається святою водою. Тільки після цього можна дарувати фото.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: