Як правильно очистити будинок від поганої енергетики?

Часто житло, в якому ми селимося, зберігає в собі енергетику колишніх господарів. Багато людей скаржаться, що, переїхавши на нове місце, у них в сім’ї частішають скандали на рівному місці, і при знаходженні в приміщенні відчувається пригніченість і апатичність. А буває і так, що прийшов чужий чоловік в будинок і залишив частину своєї недоброї карми і ходить за вами по п’ятах темна тінь. У таких випадках дуже багато замислюються про те, як очистити будинок від поганої енергетики самостійно.

Зміст:

Як правильно очистити будинок від поганої енергетики?

Як очистити будинок від поганої енергетики

Ознаки негативу

Коли у приміщення погана енергетика це можна кшталт хвороби у людини. Вірними ознаками того, що енергетика будинку зіпсована є:

Особливо погано, коли приходить стан депресивності. Постійно супроводжує відчуття, ніби хтось помер і на душі пусто і самотньо. Частіше справа не в людському факторі, а в стані будинку. Якщо більшість пунктів зі списку співпало необхідно задуматися, як очистити енергетику будинку.

Як це зробити?

Щоб очистити свій будинок самостійно необхідно дотримуватися певних правил. Найголовніше проводити чистку приміщення чотири рази в році. Це схоже генерального прибирання. Перед початком таких процедур дуже важливо зняти увесь негатив з себе.

Потрібно прийняти гарячий душ і розтерти все тіло сіллю. Дана процедура здатна позбавити вас від поганої енергетики, накопиченої не тільки за короткий термін перебування в зіпсованому будинку, але і за всі попередні роки. Ретельно розтерши, тіло сіллю, починайте змивати її і примовляти:

«Водна стихія, обмий ти мене і зніми всю мерзенну бруд, яка пристала до мене. Очисти від поганих думок і дай спокоєм хоч трохи насолодитися. Сіль з мене скочується і бруд з собою забирає всю і печалі слідом за нею витечуть».

Вода в цей момент повинна бути для вас немов порятунок, тому все це час подумки подякуйте за її очищення. В якийсь момент повинен прийти відчуття чистоти не тільки тілесної, але й душевної. Це вірний знак, що ви готові до обряду.

Підготовка до очищення житла

Щоб почистити будинок від поганої енергетики потрібно надіти на себе нейтральну одяг: просторий, зручний, на обличчі не повинно бути макіяжу, а волосся заховані під косинку.

Необхідно відкрити навстіж всі вікна і двері, щоб протягом винесло всю негативну енергетику. У самому приміщенні не повинно бути людей, які не беруть безпосередньої участі в процедурі. Енергетична чистка – це обряд, в якому всі помисли учасників і їхні дії повинні рухатися в одному напрямку.

Спочатку необхідно почистити будинок від старих речей, викиньте все, що не користувалися вже більше року. Всі ці речі треба скласти у великий мішок. Від них слід позбутися тому, що вони вже ввібрали в себе весь негатив і тримають його, не випускаючи. Необхідно викинути всю зламану техніку, яка не підлягає ремонту, а також посуд, на якій є сколи або тріщини. Предмети кухонного начиння навіть з маленькими сколами не повинні перебувати в будинку.

Предмети вжитку, які не служать людині протягом довгого часу дуже небезпечні. Їх необхідно використовувати або викинути. Використовуючи простір і речі по максимуму, ви позбавляєте злі сутності житла.

Процес очищення

Напевно, на сьогоднішній день, вже будь-яка господиня знає, як очистити будинок свічкою. Для цього способу потрібна церковна свічка. З запаленим світочем слід пройти по дому, заходячи в кожен куточок і визначити на скільки сильно постраждала енергетика. Визначити це можна по інтенсивній чорного диму, потріскування або згасання світоча. Коли діагностика позаду, беріться за вологе прибирання приміщення.

Очистити самостійно будинок за допомогою церковного світоча зовсім не складно. Прочитавши «Отче наш» встаньте в центр кімнати і запаліть світоч. Тричі зробіть коло перед собою за годинниковою стрілкою і проти неї. Обхід усіх кімнат починають робити проти годинникової стрілки. Особливу увагу слід приділити місцях найбільшого скупчення негативу.

У найбільш забруднених куточках по кілька разів читайте «Отче наш» і просіть Бога про помилування. Для кожної кімнати використовується окрема свічка, запалена від попередньої. Зробивши очисний обряд, свічку ставлять у склянку, щоб вона догоряв і виходять з кімнати задом, тобто обличчям до вогню, не зводячи з нього очей. Якщо хоч одна свічка погасла, весь ритуал проводять спочатку.

Якщо при очищенні будинку світоч стріляє, коптить, за нього стікають чорні патьоки, значить, він випалює нечисть. В такому випадку необхідно проводити процедуру мінімум двічі. Після очищення всіх кутів, необхідно взяти іншу свічку і почистити всі поверхні, що відбивають, і те, що висить на стінах: ікони, фотографії людей. Підходячи до кожного предмету, читайте «Отче наш» і осеняйте тричі хрещеним прапором.

Не можна допустити, щоб вам перешкодили. Люди, які несуть в собі негативний заряд, можуть влаштувати скандал і не дати вам закінчити справу. Всі недогарки необхідно викинути, вони вже несуть в собі тільки погане і можуть нашкодити, тим, хто з ними буде стикатися. Рука, якою ви тримали свічку, теж піддалася впливу темних сил, тому потрібно провести очисну процедуру сіллю. Після кількох таких чисток, коли потоки позитивної енергії повернутися назад, ваші справи підуть на лад, а безпричинні сварки припиняться.

Свічка і свята вода

Обхід з запаленою свічкою починають від вхідних дверей. Кожен кут осіняють хрещеним прапором тричі. Очищають вогнем дзеркальні поверхні. Вийшовши з будинку осените хрещеним прапором вхідні двері. На одвірку потрібно намалювати непомітно хрестик.

У цьому ритуалі вам знадобиться помічник, який буде скрізь слідувати за вами і окропляти кожен куточок святою водою. Не пропускаючи книжкових шаф і полиць. Після цього обряду обов’язково слід прийняти душ, а недогарок свічки відразу винести на смітник.

Звукова очищення

Очистити будинок від негативу можна за допомогою звуку. Це одна з невід’ємних частин людського життя. Потрібно пройти по дому і заходячи в кожен кут, плескати в долоні або стукати по сковороді ложкою.

Часто для того, щоб очистити свій будинок, використовують тибетські чаші або музику вітрів, яку вішають на двері. З тибетської чашею сідають в центрі кімнати, і стукають в неї, промовляючи молитви. Коли прийде відчуття, що енергетична аура змінилася, можна закінчувати процедуру.

Ароматерапія

Негативний заряд енергії можна знищити за допомогою ароматичних паличок, використання яких прийшло до нас з Індії. Можна використовувати аромалампи або капати по кілька крапель ефірного масла на оббивку м’яких меблів або килимове покриття, часто додають ароматичні масла у воду при прибиранні приміщень, для протирання пилу. Однак не кожен ефір підходить для очищення будинку від поганої енергетики. Захистити житло допоможуть такі масла:

Рослини і трави

Енергетична захист будинку – це не тільки обряди, а й все, що знаходиться в цьому будинку. Так, наприклад, багато рослини володіють захисними властивостями. Варто відзначити, що не можна тримати в будинку хворіють і гинуть рослини. Від них слід відразу позбуватися.

Важливо знати, що далеко не кожна рослина володіє сприятливими властивостями для будинку і людини. До рослинам вампірам відносять папоротеві, плющі, а також деякі види пальм. Монстера є найбільш небезпечним для людської аури рослиною. З сприятливих квітів, які здатні захистити відзначають алое, драцену, кактуси, герань, цикламен.

Енергетику будинку можна очистити за допомогою звичайних сушених трав. Звичайно, ідеальним варіантом вважається, коли сировина зібрано і висушене власноруч. Знадобляться квітки і листя звіробою або полину. В каструлю або миску складають траву і підпалюють.

Таким же чином, як у випадку зі свічкою необхідно обійти кожну кімнату і ретельно обробити кожен куточок. З полину роблять міцний відвар і підливають воду для миття підлоги. Миють квартиру, починаючи від крайніх кутів, повільно просуваючись до виходу, тим самим показуючи дорогу до виходу темним матерій.

Як попередити проникнення негативу в оселі?

Енергетична захист потрібен будь-якому приміщенню. Щоб ваш будинок завжди був для вас надійним притулком, в якому можна відпочити і тілом, і душею, необхідно користуватися деякими хитрощами, які зможуть надійно захистити приміщення від проникнення негативної енергії.

У дизайні інтер’єру рекомендовано використовувати фіолетові відтінки, вважається, що цей колір не пропускає темні сили. На вході можна поставити перевернутий віник, повісити семистрельную ікону або музику вітрів. Над дверима, можна також підвісити ладанку на заговоренной шпильці.

Висновок

В світі дуже багато зла, а багато предметів мають здатність зберігати в собі інформацію як позитивну, так і негативну. Не виняток житлові приміщення, особливо багатоквартирних будинків, які змінили не один десяток господарів і побачили на своєму віку і горе, і радість, і біль втрати, і дитячий сміх. Коли в житті відбувається низка дивних речей, неприємності сиплються одна за одною, і навіть вдома немає спокою, можливо, проблема не у вас, а у самому помешканні.

Прийшов час провести енергетичну чистку будинку. Зробити це можна різними способами. Найпоширенішим є чистка за допомогою церковної свічки. Крім очисного ритуалу важливо подбати про профілактику наступної атаки.

Не завжди будинок зберігає інформацію, часто злі сусідки, особливо похилого віку приходять вечорами і просять дати їм солі або ще чого по дріб’язку. Робити це категорично заборонено. Ввечері не можна нічого виносити з свого будинку. Для того, щоб захистити свій будинок від непрошених гостей рекомендовано поставити біля порога перевернутий віник або повісити семистрельную ікону. Для залучення позитивної енергії в будинку ставлять різні рослини, які благотворно впливають на стан людини і можуть служити захистом від порчі. Пам’ятайте, що енергетична безпека вашого будинку – це спокій і затишок.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: