Небезпека наведення порчі на постіль

Ліжко – місце, де люди проводять майже половину свого життя. Місце для відпочинку просочується енергетикою господаря, вбираючи в себе всі його негативні і позитивні вібрації. Тому, улюблена точка магів для нанесення порчі – саме те місце, де людина відчуває себе в безпеці. Порча на постіль – дуже сильний магічний ритуал.

Зміст:

Небезпека наведення порчі на постіль

Порча на постіль

Що означає ця порча, і коли вона застосовується?

Порча на постіль робиться з метою зіпсувати відносини в сексуальному плані. Людина або пара, що сплять на заговоренной ліжку, втрачають інтерес до інтиму. При розставанні, зміну статевих партнерів, вони все одно не знайдуть задоволення в близькості.

Зазвичай збудник цієї дії – помста. Колишній чоловік або дружина, переживши тяжке розставання, вважають порчі єдиною втіхою. Але, буває, що людиною, що зважилися на заговір з нечистою силою, яка керує заздрість. Маги, відьми пропонують свої послуги наведення порчі, але це можна зробити самостійно, заощадивши гроші.

Як зробити порчу на постіль

Якщо людина впевнена у своїх намірах, можна приступати до дій. Підготовка:

За 13 днів до нанесення закляття, ставити одну запалену свічку біля вікна перед сном до ранку. І так щоночі. В день здійснення ритуалу, ні з ким не розмовляти. За годину після півночі, з центру кімнати прибрати меблі, килим. Крейдою намалювати п’ятикутну зірку, обвести її навколо. 5 залишилися свічок розташувати по периметру фігури – по одній на кожному вістрі. Встати по центру зірки і читати закляття:

«Ліжко холоне, він більше її не бажає, вона не хоче його, немає бажання бути разом, найбільше. Ліжко холоне, близькості у ній не буває. Амінь. Амінь. Амінь».

Повторити заговір 5 разів, повертаючись до кожної свічці по черзі. Якщо обряд буде проведено правильно, то приблизно через 2 тижні варто чекати дії порчі на подружню пару.

Симптоми порчі на постіль

Порча на подружнє ліжко як визначити, що постіль під впливом злих чарів? Деякі симптоми підкажуть, про те, що хтось зазіхає на сімейну ідилію.

 • Нічні кошмари. Якщо раптово стали снитися нехороші сни досить часто, привід задуматися. Людина, яка не дивиться кожен вечір фільми жахів, впадаючи в сон, бачить страшні картини, швидше за все, справа тут не в психологічних відхилень.
 • Погані думки. У багатьох бувають нав’язливі думки, часом, не завжди позитивні. Але, коли в голові постійно формуються негативні думки з поганим результатом, можливо, людина під впливом магії.
 • Безсилля. Люди, лягаючи в ліжко, думають про відпочинок, щоб за ніч набратися сил, а вранці прокинутися повним енергії. Але що, якщо це не так? Що, якщо після сну, відчуття таке, що це був не відпочинок, а марафон по бігу? Енергії немає, сил немає. Навіть не хочеться вставати? Щось безумовно не так. І це не медичний профіль.
 • Проблеми з лібідо. Більше не тягне до коханої людини. Немає бажання близькості настає імпотенція. Найдивніше, що це обопільно. Це головний дзвіночок, що тут попрацювали з темною магією.
 • Хто міг це зробити? Шукати треба серед своїх друзів. Тільки той, хто був хоча б раз вдома, і бачив ложе, на якому людина спить, зможе зробити порчу на постіль яку необхідно зняти.

  Зняття порчі з допомогою молока

  Як зняти порчу на холодну постіль? Якщо перераховані симптоми збігаються з реальністю, і є впевненість, що це все чорна магія, то потрібно позбутися від наведення, щоб ще більше не погіршити ситуацію. Перше, що потрібно зробити — дістати парне молоко. Принісши в будинок, закип’ятити до утворення піни. Потім, піти в спальню, встати обличчям до ліжка з чашкою молока.

  Сказати наступне:

  «Молоко біле, забери чорне, знищ підступне, прибери замовлене, звільни постіль мою, від порчі злий, благаю. Батька і Сина, Святого Духа. Амінь».

  Після прочитання, окропити молоком постіль, стіну, до якої вона прилягає, підлога і всі меблі, що стикається з ліжком. Далі, треба перехреститися і вилити молоко під сухий кущ у дворі.

  Цю процедуру потрібно повторювати кожен день, протягом тижня. В цей час, спати в цій кімнаті заборонено, щоб не заважати магічного процесу. Перед тим, як повернутися на своє звичне місце для сну, варто змінити постільну білизну (колишнє викинути). На приліжкову тумбочку поставити вазу з квітами. Якщо квіти зів’януть в перші 3 дні, значить тут не проста порчі, а, швидше за все, діяв чаклун. В такому випадку, викликати священика, щоб він освятив кімнату і порчі на постіль припинить існування.

  Зняття порчі з допомогою трави

  Таким способом можна очистити ауру спальні в якій спить родина, в теплу пору року. До сходу сонця, піти на галявину, пасовище або будь-яку місцевість, на якій росте густа трава. Потрібно накосити трави, стільки, скільки можна забрати в руках. Будинки розкласти рослини по ліжку так, щоб вона повністю покривала ліжко.

  Прочитати молитву:

  «Зелена травичка, земля матінка, допоможи. Визволи від чорної магії, збережи мене. Як сонечко ясне, освітлює землю, нехай зелене стебельце духів покарає. Амінь».

  Залишити спальне місце в такому вигляді, вийти з кімнати і замкнути двері. Не входити туди 3 дні.

  Після трьох днів потрібно зібрати траву, постільна. Покласти в глибоку металеву тару і спалити. Палити треба до тих пір, поки не залишиться один попіл. В цей же день потрібно зібрати попіл, і віднести його туди, де була скошена трава для цієї мети завершуючи очищення від негативу який принесла порчі на подружнє ліжко. Розсипати попіл необхідно зі словами:

  «Спасибі, Земле, дякую, трава, за чисту постіль. Дякуємо за спокійні ночі і дні, за здоров’я без хвороб. Амінь».

  Приворот на постіль

  Закохана дівчина, яка мріє розділити ложе зі своїм обранцем, може зробити цей приворот. Цей обряд не вимагає особливих складнощів, але глибоких почуттів, що живлять магію. Для початку, є важлива умова – доступ до спальні обранця. Необхідно потрапити в цю кімнату хоча б одного разу.

  Перед тим, як піти в гості до жертви, треба зняти шпильку з волосся, і сказати слова:

  «Як у морі вода, так ми з тобою назавжди. Уві сні приходжу, виходжу заміж за тебе. Нехай любовний обряд заграє, приворот серцевий засяє, поступово виходить магія, назавжди ми з тобою, ти і я».

  Заговоренную шпильку необхідно заховати в постільна білизна коханого в місці де спить ваш ідеал. Для того, щоб він не знайшов атрибут чаклунства, треба добре заховати його в білизна. Кращий варіант – шви по периметру простирадла. Непомітним буде вставити шпильку уздовж цього шва.

  Далі, сказати слова:

  «Чиста душа моя, як це білизна. Серце віддаю своє, заберу твоє. Твоє постільна білизна з частинкою моєї, так і ти будеш моїм, як і я твою. Амінь».

  Все це можна робити у відсутності коханого в спальні. Приворот почне діяти в той момент, коли хазяїн засне. Протягом декількох тижнів, його тяга буде посилюватися все більше і більше. Єдина умова у тому, що дівчина повинна йому нагадувати про себе кожного дня.

  З приворотом варто бути обережним, тому що його зняти не вдасться. Тому, перш, ніж починати ритуал, обов’язково потрібно впевнитися, що любов до обранця настільки сильна, що без нього ніяк. Якщо виявиться, що почуття у дівчини-заговорщицы не серйозні, то після здійснення обряду почнеться незворотний процес, і наслідки для чоловіка будуть не з приємних. Він не зможе завести сім’ю, тому що на ньому магічна прив’язка до винуватиці всього, що відбувається порчі на холодну постіль.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: