Заклинання чорної магії

Заклинання чорної магії

Заклинання чорної магії здавна допомагали чаклунів досягти бажаного. Це сильне і небезпечне чаклунство, яке здатне руйнувати й творити. Якщо ці древні знання знаходяться в руках недосвідченого або корисливого мага, то наслідки чаклунства можуть бути страшними і непередбачуваними.

Зміст:

Що являють собою заклинання чорної магії?

Закляття чорної магії дуже небезпечні і для чаклуна, і для його жертв. Найчастіше використовуються подібні знання для смертельних хвороб, приворожування людей, залучення грошей, спілкування з богами і демонами.

Чорна магія допоможе покарати винного, отримати перевагу над іншими і протистояти атаці інших чаклунів. Використовувати чорну магію можна не тільки для руйнування, а й на благо.

Ефективно використовувати знання чорних магів Може тільки та людина, що володіє дуже великим запасом енергії і сили волі. Існує чимало страхітливих і розбурхують свідомість обрядів, які можуть сильно вразити людини з нестійкою психікою. Перш, ніж братися за подібні ритуали, треба набратися досвіду і навчитися створювати собі сильну захист.

Існують різні класифікації чорних заклинань. Поділяються вони за різними ознаками:

Це далеко не повний список класифікацій чорних заговорів. В найпоширенішою класифікації присутні 3 групи, на які поділяються всі заговори чорної магії.

В Першу категорію входять прості заклинання і заговори. Вони розраховані більшою мірою не на нанесення шкоди іншим людям, а на створення захисту. Такі заклинання можуть складатися всього з одного слова, яке чаклун вимовляє відчувши наближення небезпеки. Прикладом такого заклинання може служити слово:

Абара.

Для подібних заговорів не потрібно проведення ритуалів і використання магічних атрибутів. Найчастіше в тексті чаклун звертається до свого магічного захиснику, з проханням уберегти від негараздів.

До Другої групи належать подвійні заговори. Працюють вони за принципом «клин клином вибивають». Суть їх полягає в тому, що перше заклинання здатне викликати необхідну дію, а друге — зупинити його.

Чорні прокляття — Третя, найстрашніша категорія всіх магічних замовлянь. Використовуються ці закляття тільки досвідченими відьмами, які не тільки можуть довести до кінця ритуал завдавши шкоди жертві, а й убезпечити себе від негативних наслідків.

Зняти ці прокляття не можна. Навіть якщо маг буде намагатися усунути порчі, наведену їм самим, і відмовиться від своїх слів, процес зупинити буде неможливо. Подібні обряди цілеспрямовано позбавляють жертву радості в житті, грошей, улюблених і зводять в могилу.

Чорна магія: заговори та їх форми

Сильні чорні маги нерідко використовують не тільки прийняті заклинання в обрядах, а й складають свої. Уміння робити це приходить з досвідом. Існують і загальні принципи складання чорних заклинань. Наприклад, на початку кожного тексту має бути звернення. Чаклун може звертатися до кого завгодно, це можуть бути:

При цьому, в тексті повинна звучати не тільки фраза:

Я наказую…,

Але і загроза, що означає, що того, хто не послухається чаклуна, чекає відплата:

…, а якщо ослухаєшся, то нещасний будеш навіки вічні.

У тексті заговори необхідно вказувати посередника між Вами і жертвою. Наприклад, якщо це Місяць, то вона повинна бути згадана в змові. Крім цього, посереднику необхідна жертва, для того, щоб він погодився на операцію. При цьому, текст обмови повинен мати символічне значення — «ти мені, а я тобі».

В одній з форм чорних заговорів і заклинань необхідно згадка вищої чорної сили. Можна обмежитися згадкою імені демона вищого рангу, але, для посилення впливу, чаклуни часто вдаються до згадки Бога темряви, Диявола, Сатани. Наказати кому-небудь виконувати потрібну дію можна «в ім’я» Повелителя Темряви.

Такі заговори можуть читатися на щось. Причому, важливо диханням своїм стосуватися заговореного предмета, передаючи йому всю свою енергетику. Читати заклинання можна на:

Досить популярні заклинання, що мають форму «уподібнення». Це заговори, в яких згадуються дію (яке тут же повинен виконати чаклун) і результат, який потягне за собою цю дію. Наприклад: «Як я воду цю розливаю, так і сльози по обличчю твоєму розіллються».

Любовні заклинання в чорній магії — любов до гроба

У чорній магії заклинання на любов значно відрізняються від простих привороту, нешкідливого відпаювання відварами і прохань повернути щастя. Найсильнішим заклинанням на любов у чорній магії по праву вважається «Чорне вінчання».

Цей обряд зберігся з давніх часів і гарантує залучення коханого. Перш, ніж братися за проведення ритуалу, варто пам’ятати, що він дійсно небезпечний і, на відміну від легкого заговори, його дія не пройде через пару місяців і навіть через пару років.

Навіть якщо Ви вирішили таким чином прив’язати до себе кохану людину, краще довірте проведення ритуалу професіоналу.

Починається обряд вночі, в повний місяць. Чаклун бере зображення замовника і жертви і йде з ними на старе кладовище. Якщо приворожують чоловіка, то викладаються знімки на чоловіче надгробок. Після чого чаклун читає три рази заговір:

Кажу я на мові людей і на мові духів і хочу отримати любов (ім’я). Я можу прогнозувати і знаю таємниці сакральні, і любов завжди зі мною в серці. І навіть коли тіло моє тлінне покине цей світ і розвіють мій прах за вітром — любов все одно буде з мною. Любов завжди буде жива і після смерті моєї і після всіх смертей на Землі. Побрались чорний наказую я і Духи темні: ніколи не розлучатися. Амінь.

Після чого по краях могили виставляються 6 чорних свічок. Маг по черзі запалює кожну з них і знову читає заговір — по 3 рази на кожну свічку. Далі на кожну фотографію чаклун наливає трохи воску з усіх свічок.

Після цього від полум’я однієї зі свічок підпалюються обидві фотографії. Необхідно спалити їх дотла і піти з місця проведення обряду, не повертаючись назад. Навіть якщо хтось кличе виконавця, обертатися йому заборонено.

Проводиться «Чорне Вінчання» лише відьмою, яка може впоратися з таким сильним чаклунством. У деяких джерелах зовнішня частина обряду може незначно відрізнятися від представленої, але сенс і посил не змінюються. Жертва залишається назавжди прив’язаною до замовника.

Залучення багатства за допомогою темного чаклунства

Чорна магія і заговори застосовуються для особистої вигоди і залучення матеріальних благ. Це явище не рідкісне, а дуже поширене. За допомогою спеціальних заговорів можна залучити гроші і значно збільшити власний стан.

Щоб гроші водилися в будинку

Після заходу сонця візьміть 10 монет великого гідності, запаліть в приміщенні 2 чорні свічки і розташуйте між ними ємність. Поступово влийте в нього святу воду, повторюючи:

Нехай наповняться кишені, гроші нехай прийдуть в мій будинок так само швидко, як посудину наповнюю я водою.

Після цього по одній опускайте в посудину монети. На кожну з них говорите:

Бажаю здоров’я. Бажаю успіху. Бажаю щастя. Бажаю багатства. Бажаю золота. Бажаю срібла. Бажаю достатку. Бажаю допомоги. Бажаю, щоб гроші прийшли в моє життя. Я бажаю цього, так тому і бути.

Тепер залиште все, як було, і йдіть спати. Свічки гасити не потрібно. Вранці, як тільки прокинетеся, візьміть трохи води з посудини і побризкати всі кути в домі. Після цього викладіть монети уздовж вікна на три доби. Після цього покладіть їх у гаманець і не витрачайте. Коли отримаєте наступну зарплату, тримаючи гроші в руках, прошепоти:

У мій капшук — ваша гріш, ваша скарбниця — моя скарбниця. Амінь.

Цвинтарний обряд на залучення грошей

Якщо Ви хочете, щоб гроші приходили до Вас, а не йшли, на Іванов день йдіть в ліс і зберіть велику оберемок трав:

загульнік деревій златирнік Відьмина мітла

Сплетіть з усіх трав віночок і дотримуйтесь в ньому на кладовищі. Знайдіть там могилу без таблички і залиште трави там. Через три доби поверніться за вінком, а на могилу принесіть частування. Віднесіть вінок в лісову гущавину, розплетіть і його і розкидайте всі трави по різних місцях, примовляючи:

Як небіжчик за цим вінком ніколи не прийде, Так багатство і щастя від мене не відійде. Амінь.

По дорозі додому не можна ні з ким говорити.

Смертельні заклинання чорної магії

Стародавні заклинання чорної магії в більшості розраховані на заклик демонів і розправу з недругами. Для того, щоб знищити противника, нерідко застосовуються заговори на смерть.

Перш, ніж братися за подібне чаклунство, ще раз переконаєтеся, що саме такого ефекту Ви хочете від ритуалу і тверезо оцінюєте свої здібності. Якщо в день проведення обряду Ви себе недобре відчуваєте, відчувається різкий занепад сил і нездужання, відкладіть проведення ритуалу.

Заговір на убуваючий місяць

Відьмі для проведення смертельного обряду потрібно знайти 3 могили. Якщо жертва жінка — жіночі. Якщо чоловік — чоловічі. Могили повинні бути свіжими. З собою необхідно мати пляшку чистої води. Полийте кожен хрест цією водою і скажіть слова:

Вода мертва від будинку білого, світла, рясна, любов мертва, йде в будинок мій білий, світлий і рясний.

Йдучи з цвинтаря, відшукайте поховання з таким же ім’ям, як у жертви, запам’ятайте її. Наступної ночі залишилася водою зробіть дорогу від будинку жертви до обраної могилі. Останню рідина вилийте на кладовищі і залиште ємність там же. Стежка з води повинна бути чіткою і не перериватися. Інакше людина не прийде до своєї могили.

Смертельна голка

Для того, щоб змусити людину страждати існує не менш небезпечний обряд. На убуваючий місяць відьма набуває нову упаковку голок і відмовляється від здачі. При цьому слід прошепотіти:

Чи не для себе беру, але для порчі ворогові.

Опівночі вийдіть на ганок і прочитайте текст на одну з голок:

Нехай щастя, здоров’я, удача і радість раби (ім’я ворога) розіб’ються об цю голку. Нехай коле вдень і вночі голка мого ворога (ім’я), спокою не дає, як скалка в тілі. Нехай раб (ім’я) провадиться, сохне, ниє, втративши спокою. Воля моя сильна, словами не обернуться проти мене. Амінь.

Читається текст 13 разів, після чого голку необхідно застромити в двері недоброзичливця. Увіткнути голку треба так, щоб ніхто не зміг її знайти. Тому що, якщо її виявлять і зашкодять, то весь негатив повернеться на мага.

Обряд на поминальні свічки

Для того, щоб відправити у могилу свого ворога, відьмі потрібно прийти в храм, купити нову свічку і поставити її замість однієї з недогорілі поминальних свічок. Якщо в храмі є поминальний стіл, на нього поставте солодощі, залишивши їх тому небіжчикові, чию свічку Ви погасили.

Гори, свіча, згорає! Життя (ім’я ворога) в прах перетворюй! Хвороба і безталання їй (йому) посміхаються, люди відвертаються. Мертвий вогонь, донеси порчі пекучу, біду горючу. Вогник той не простий, він узятий з цвинтаря. Мрець в землі, вогник на моєму столі. Ворожу, що хочу! Нехай буде так!

Заговір читається чотири рази. Після чого залишок свічки підкиньте ворогові під двері. Тепер ідіть на перехрестя, станьте до нього спиною, киньте через ліве плече наскільки монет і скажіть:

Сплачено.

Після цього йдіть додому, не обертаючись.

Заклинання чорної магії — небезпечне чаклунство, і непідготовленому новачкові не варто відразу братися за важкі ритуали: намагатися залучити багатство, прив’язати до себе людину або проклясти когось. Якщо Вам дійсно потрібна допомога потойбічних сил, зверніться досвідченому магу або терпляче розвивайте свою майстерність.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: