Заговори в день народження

Кожен рік у свій день народження жінки або чоловіки, діти або літні люди загадують наївні і світлі побажання. Заговір на день народження ще одна спроба наблизити заповітну мрію хоча б на кілька кроків. День народження вважається особливим днем, наповненим особистою силою іменинника. Які заговори на день народження найефективніші? Вимовлені з щирою вірою в магію. Заговір на здоров’я, на нескінченну удачу, зустріч з судженим – немає завдань, з якими не впораються потужні заговору для іменинника.

Зміст:

Заговори в день народження

Заговір на день народження

Бажання на день народження і їх прихована сила

Про суть магії, сил, супроводжуючих заговір в день народження розібратися складно. Людині, не обізнаній в тонкощах езотеричних наук, просто заплутатися ще на етапі підготовки до ритуалів. Обряди на виконання бажання відносяться до простих магічним діям, які без праці зуміє провернути в домашніх умовах жінка, чоловік або підліток.

Такі заговір безпечні для людини, але максимально сильні тільки в день народження. В інші дні проведені ритуали будуть слабкіше. Чим спокушають скептично налаштованого людини заговору на день народження? Люди відрізняються від тварин здатність до усвідомленого мислення. Почуття, бажання, прагнення – кожна риса характеру робить людину унікальною істотою, більше ні на кого не схожим.

Виконання бажання вважається візитною карткою будь-якого святкування днів, коли іменинник з’явився на світ. Кожен раз, задуваючи свічки, закриваючи очі і про себе промовляючи найпотаємніші бажання, людина намагається вірити в їх виконання. Надії, віра у краще, якийсь дух авантюризму властивий кожному, хто зовні виглядає наскрізь просоченим скептиком. Іменинник неспроста святкує свій час появи на світ. Нумерологи, астрологи і маги сходяться в одному – унікальне число, певний числовий код, вказує людині його подальший шлях. Неспроста напередодні святкування багато роблять з увазі жартівливі обряди на бажання, на здійснення самої сміливої мрії. Що можна просити: багатство, здоров’я, успіх? Перед тим як читати заклинання слід визначити речі, події, обставини, без яких люди не бачить власного щастя. Зустріти своє свято найкраще з чітким уявленням про те, чого бажає душа.

Прикмети на день народження

Настає заповітна дата в календарі. Іменинник готує частування для друзів, близькі приносять подарунки, а потім настає наступний ранок. Неймовірні сили йдуть нікуди до наступного року. Сила 24 годин раз на 365 днів знайома невеликій кількості людей. Прикмети на іменини несвідомо використовуються з самого дитинства, коли мати каже дочці прошепотіти вночі заповітні слова або задути свічки, концентруючи в голе бажання. Читати громіздкі заклинання не обов’язково достатньо однієї прикмети, щоб отримати бажане. Молитва в час, коли народилася дитина, заряджена сильною енергією і дійсно дає дитині більше сил, здоров’я і енергії для майбутніх звершень.

Чим молитва відрізняється від прикмети? Вірити можна у що завгодно. А знати на інтуїтивному рівні реальності вимовлених слів, зовсім інша справа. Прикмети дають відчутний ефект. Мислення для прикмети не те ж саме, що віра або молитва. Прикмета, яка може визначити подальшу долю людини:

Побажання. Ще сто років тому про слова говорили, як про силу, яку роздали людям для звершення добрих справ або мовчання. Сьогодні, привітання на свята звичне, навіть рутинна справа. Просте речення вбереже від чужої негативної енергії. У тих випадках, коли приймати вітальну промову іменинник не має наміру, про себе вимовляється наступне:

«Твої мови, да тобі в плечі».

Свічки на торті допомагають здійснити мрії. Прийме зі свічками неміряна кількість, і далеко не всі з них правдиві. Повір’я говорять, що друг, який допомагає задувати вогонь свічок – помічник у здійсненні бажаного. Просити незнайомця в задування свічок не варта. Побажання разом з димом вирушать до Ангелу Хранителю, що оберігає іменинника з першого вдиху не Землі.

Звертатися до Ангела або вищим силам – неважливо. Істинне значення криється в помислах іменинника, його справжньої віри в те, чого він пристрасно жадає.

Заговір напередодні дня народження

Лише одного разу в рік людині під силу впливати на власну долю. Ритуали Ванги або заклинання Наталії Степанової допомагають непросто залучити любов або вийти вдало заміж, а розбагатіти, притягнути гроші, славу, успіх. Маги говорять все, що тобі потрібно – знайти точку відліку. За датою визначається магічне число іменника. Як ним скористатися? Умови проведення ритуалів:

Краще всього здійснювати дії на здоров’я, любов, удачу чи багатство в точний час появи на світ. Читати заклинання в присутності сім’ї або рідних не варто. Плани, якими б бажаними вони не були, повинні залишатися в секреті. Часто на святкові дні планують інший вид магічних дій. Оберіг, амулет, захисний заговорений предмет, заряджений на свій святковий день, володіє неймовірною міццю. Обряди напередодні заповітного дня:

Залишилося тільки вибрати потрібний ритуал. Читати заговір нескладно, а виконувати послідовні дії простіше простого.

Обряд зі свічок

Обряди без належної підготовки проводити не можна, що в свято, що в будні дні. Читати заговір необхідно напам’ять, тоді ефекту від ритуалу довго чекати не доведеться. Оберіг готується напередодні святкування, час обряду – опівночі заповітного дня. Завчасно заготовлюється дев’ять звичайних свічок. Розставити атрибути на столі, потім знову сформулювати бажання. Свічки запалять разом. Читати слова заклинання необхідно про себе, повторюючи завчені слова рівно дванадцять разів:

«Господь Бог, всемогутній, Благословення мені дай! Нехай ці ворота, та через вікно Рис благородний ввійде До столу дубовому, та через пічну трубу увійде, Пил золочену в подарунок принесе. Аки місяць ясний по нічному небу бреде, Так в мій дім, раби Божої (ім’я), Завжди везіння дорогу знайде. Справа міцне, та слово лепкое. Амінь.»

Своє ім’я вимовляється чітко, зі спокійною чіткою інтонацією. Обряди на удачу зі свічками або за датою появи на світ виконуються без свідків. Притягнути гроші з допомогою ритуалу можна напередодні заповітної дати. Річний ефект обряди такої сили не обіцяють, але здійснити короткострокові сміливі плани допоможе. Для жінки іменини – шанс знайти любов і вірний, надійний тил. Промовляючи слова закляття, слід представляти свій ідеал. Подарунок, про який йдеться у заговорі, може бути чоловіком. Постійним, впевненим у завтрашньому дні, здатним захистити власну жінку, дітей, будинок. Життя підносить сюрпризи, потрібно лише трохи направити долю в бажане русло.

Заговір з тіні

Заговір надають можливості. Створювати реальність замість людини магічні сили нездатні. Весь світ буквально кожна його складова вказує подальший шлях, людині ж залишилося розпізнати таємні магічні знаки. Сильний обряд з тінню займе пару хвилин. Імениннику слід стати навпроти стіни. Положення тіла вибирається таким чином, щоб тінь не заслоняла меблі або інші предмети. Відповідний ракурс забезпечить точне ворожіння. Руки зчіплюються на рівні грудей (створюється так званий замок). Заговір на виконання надій (на любов або сильний успіх) читається тричі поспіль:

«Господи Боже мій, раба Твоя, перед Тобою. Як Ти створив Місяць, і Сонце, і частина Зірки, і синьо море, і чорну землю, і людину, і його тінь – все це на сьомий день. І Господь дав мені тінь на кожен день. Прошу я її і наказую: нехай (дати визначення бажанням) здійсниться. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

Сильний заговір подіє відразу, як тільки настане наступний ранок. Ритуали такої сили спрацюють від особи батьків (обряд на добробут для сина або дочки). У таких випадках ім’я сина вставляється в заговір. Читається текст заклинання повинен йти від усього серця, з щирою вірою в недалекому майбутньому саме так і станеться. Магія не терпить жартів, глузувань або скептицизму.

Обряд, вчинений на роздоріжжі

Перехрестя особливе місце. На ньому відбуваються різні магічні дії. Попросити хороше заміжжя або блага, які в даний момент недоступні, слід на перехресті двох доріг. Здійснювати ритуал краще опівдні, коли сонце буде в зеніті. Іменинник стає в центрі доріг, що перетинаються. Тіло повертається ближче до сходу. Слова заговору заучиваются будинку, готувати з листочка їх не вдасться:

«Вклоняюся я, раба Божа (ім’я), на схід, в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Вклоняюся я (ім’я), на схід, вклоняюся на захід, вклоняюся на північ, вклоняюся на південь. Всім чотирьом сторонам світу наказую: ви покличте всі сили небесні й сили земні. Нехай всі сили виконають бажання моє заповітне (вимовте приготовану фразу з бажанням). Хай збудеться, що сказано. Амінь. Амінь. Амінь».

Проводиться обряд в повній самоті, далеко від чужих очей. Проговорювати замовні слова, потрібно по черзі повертаючись зі сходу на захід. Всього заклинання повторюються чотири рази. Після закінчення ритуалу іменинник дякує кожну сторону світла. Потім слід кинути чотири монети будь-якого номіналу в знак того, що борги за виконання мрій сплачено повністю. На хвилинку іменинник закриває очі, уявляючи, яким прекрасним стане його майбутнє. У магії важливо бачити бажаний предмет. Буквально відчувати смак, запах, почуття блаженства. Візуалізація – одна з найпотужніших практик у світі заснована на принципі отримання того, що вже створено у власних думках. Її сила не приходить ззовні. Вона є, і завжди була прихована в людині. В голові, серці, душі. Розкривається правда з допомогою магії. Зрозуміла сила, відчутна з різницею в кілька годин. Слова, які сказані від щирого серця, подіють зовсім скоро.

Позбавити від проблем на день народження

Для молодих дівчини або хлопця дати появи на світло ще не стали настільки бажаними і важливими, давні звичаї розкривають секрети магії в ці дні. Молоді люди рідко замислюються про далекому майбутньому, звершеннях і провалах, що чекають їх зовсім скоро. Задіяти магію можуть дбайливі батьки, які проводять власне чадо з того самого моменту, коли вони вперше вдихнули повітря, вимов перші звуки і вперше, міцно тримаючись за руку матері, зробили перший крок. Робити обряд без участі іменинника складніше. Важке завдання стоїть перед батьками, які не знають справжнє бажання дитини. У складній ситуації краще не гадати, а зробити ритуал на загальне благо, на отримання прибутку або майбутній успіх. Універсальні обряди використовуються без побоювання на наслідки.

Для магічного дії знадобиться:

Залишившись наодинці рідні людини, на якого відбувається заговір, тричі промовляють слова:

«Хто допомоги у Господа просить, тому Господь допоможе. Так виповниться бажання моє велике за допомогою небесною. Невідомими дорогами до мене щастя прийде, життям живої обросте. Хустка свій зараз зав’язую, на допомогу світлу, на добрі справи. Амінь.»

Хустка акуратно зав’язується вузол (всередині лежить річ іменинника). Залишити заговорену річ слід під ліжком коханого синочка чи донечки. Як тільки бажане подія здійсниться, хустку можна розв’язати і використовувати у господарстві.

Ритуал виконання бажань

Заговір на багатство або на виконання бажання використовуються найчастіше. Матеріальні блага у сучасному світі незамінні, що б не говорилося а для тебе якщо ти жива людина гроші грають не останню роль. Вони відкривають перед людиною нові можливості, допомагають здійснити найсміливіші мрії.

Скористатися заговірми може кожен дорослий або підліток. Незначна частина магії здійснить сміливі і відчайдушні мрії. Реалізація подальших планів залежить від іменника, заговір ж притягує необхідні шанси, доленосні події. Нескладні, швидкі магічні дії підвладні новачкам, не практикують магію раніше. Що потрібно знати перед ритуалом? Сила йде не з голови, всесвіту або атрибутів. Міць, здатна перевернути весь уклад звичного життя бере початок з душі людини, виголошує заговір. Інших шляхів досягнення бажаного за допомогою магії не буває і бути не може.

У день народження можна робити, що душа забажає. Нічого конкретного і відразу все. Іменини не повторюються, кожен рік свято несе іншу енергію. Її важко побачити, але її легко відчути. Загадати на святкові дні дозволено будь-які блага: грошові, духовні, матеріальні. Всесвіт відгукнеться на заклик, її сила проявиться незабаром. Які звичаї на день народження варті уваги? Важливий посил, важливі думки, сила бажань. Решта лише незначні умови виконання ритуалів або обрядів, які заряджаються від іменинника. Робити обряд, відсвяткувати важливу дату в поодинці або в колі друзів, вирішує людина, автор власної долі, її проектор перемог і поразок у найближчому майбутньому.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: