Заговір на виконання бажання

Заговір на виконання бажання допомагає нам чіткіше сформулювати намір і ясніше виразити його Всесвіту. А оскільки людина завжди перебуває в тісному зв’язку з навколишнім світом, його прохання не залишається без відповіді – Всесвіт надає потрібні можливості для здійснення бажаного. Найголовніше – побачити ці можливості, використовувати їх і вміти довіритися Богу, щоб власні бажання не оберталися нам шкоди.

Зміст:

Заговір на виконання бажання

Заговір на виконання бажання

Що стосується ритуалу, це лише спосіб донесення інформації, а тому і вибирати його можна вільно — з тих, які найбільше вам імпонують. Але що б Ви не обрали – заговір на бажання від Степанової, заговір від Ванги, магічне заклинання або самостійно придуманий ритуал – бажайте і дійте тільки на благо (як для себе, так і для інших).

Основні правила

Езотерика стверджує, що втілити в життя можна практично будь намір, проте релігія вважає, що Бог оберігає нас від реалізації бажань, які здатні нашкодити. Людська свідомість, на жаль, обмежена і недалекоглядно. Проявляючи незалежну свободу вибору, ми часто не можемо передбачити всіх наслідків, а тому й страждаємо від власних думок і дій.

Найперше правило безпеки – мати на увазі обидва вищевказаних думки і, висловлюючи своє бажання, в результаті довіряти його виконання волі Божої.

Звичайно, для цього Бог, як такий, що повинен мати місце в картині вашого світу (причому, це повинен бути такий Бог, який любить свої творіння і бажає їм всього найкращого.)

Всі інші правила другорядні. Однак, їх теж бажано виконувати, оскільки вони створюють умови для найбільш повного і ефективного вираження наміру. Так, заговір краще читати вголос, переводячи мислеформи в матеріальний стан – у слова і звуки (хоча попередньо Ви можете сформулювати слова наміри на папері). Крім того, ритуали слід робити на самоті, в спокійній обстановці, і без потреби нікому про них не розповідати. Також, дуже бажано виконувати вимоги, передбачені для кожного окремого ритуалу, оскільки вони допомагають перетворити енергію бажання в конкретні дії для реалізації задуманого.

З водою

Одними з самих швидкодіючих і ефективних вважаються заговір на воду. Вони є в арсеналі кожного мага і знахаря (включаючи сибірську цілительку Наталю Степанову, Вангу і багатьох інших цілителів). Вода є найкращим носієм інформації, а наш організм містить в собі значну її кількість. З допомогою Н2О, ми можемо «програмувати» своє тіло і психіку, а також вносити зміни в навколишній світ.

Краще читати заговір на джерельну воду – це ідеальний варіант для будь-якого обряду за виконанням бажання. В ритуалах, де воду не потрібно пити, можна використовувати дощову, річкову, морську, озерну (тільки беріть її в тих місцях, де ходить і купається як можна менше народу). Якщо обрядом передбачено випити воду, а дістати джерельну неможливо – використовуйте талу. В ході заморозки необхідно викинути першу з’явилася кірку льоду, а після остаточного заморожування — залишки рідини, які не замерзли. Коли залишилися кубики розтануть, Ви отримаєте саму чисту воду і потужний інструмент для виконання бажань.

Склянка води

Цей обряд краще робити рано вранці, в самоті і до сніданку. В ідеалі, потрібно пройтися до джерела і там набрати водиці в склянку, але можна скористатися і заготовленої талою водою. Бажано попередньо прочитати молитву або помедитувати, щоб очистити свідомість. Три рази вимовте заповітне бажання над водою в склянці, а потім тричі – наступний заговір:

«Вода-вода, ненька і сестричка, ти мене очищаєш, ти наповнюєш мене; нехай тобою день розпочато мені подарує успіх, кожен чистий ковток – на щасливий результат.»

Повільно випийте воду маленькими ковтками.

Вода і сіль

Цей обряд дуже дієвий, оскільки поєднує в собі воду і сіль – речовини, здатні швидко і ефективно «запам’ятовувати» інформацію. вам знадобиться склянка чистої води і три щіпки солі (в ідеалі – четверг). Напишіть своє бажання на папірці і покладіть її на блюдце, туди ж насипте сіль. Потім пересипте сіль у склянку і помішуйте, вимовляючи по черзі своє бажання і заговір, поки кристали не розчиняться повністю

«Як солі — розчинитися, так бажанням збутися».

Коли кристали розчиняться, підпаліть папірець з бажанням і прочитайте улюблену молитву, а потім додайте попіл в склянку, вийдіть на вулицю і вилийте воду у землю.

На ніч

Багато хто вважає, що найсильніші заговору і обряди — ті, які роблять на ніч, перед сном. Цей ефект пов’язують з енергією місяця, а крім того – лягаючи спати відразу після обряду, ми відпускаємо задумане, не заважаючи процесу сумнівами і дозволяючи бажанням спокійно здійснюватися. При цьому потрібно запам’ятати два основних правила. Якщо в основі Вашої мрії – тяжіння чого-небудь (щасливого шлюбу, грошей, зустрічі з гідним чоловіком, краси тощо), забалакувати бажання треба на зростаючий місяць, а якщо Ви бажаєте від чогось позбутися (від хвороби, невірності чоловіка, зайвої ваги і т. п.) — працювати з заговором слід на убуваючий місяць.

З хлібом

Дуже прості і дієві обряди перед сном можна зробити за допомогою звичайного хліба. Краще спекти його самостійно до вечора, але можна і купити в магазині. вам знадобиться вся буханочка або батон – нікому їх не давайте в руки, а перед сном помоліться, скажіть своє бажання і заговір:

«Як хліб дає життя людині — так і моєму бажанню; що мені потрібно – хай здійсниться, що не потрібно – хай забудеться; допоможи, Господи, раба твого «Ваше ім’я» виконати задумане на благо. Амінь».

Відламайте шматочок від хліба і покладіть його під подушку, а решта – просто в головах. Вранці з’їжте шматочок самі, а решту віддайте птахам.

Зі свічкою

Щоб виконати заповітне бажання за допомогою даного обряду, вам знадобиться тонка свіча, ручка і папір. Увечері потріть свічку в руках, щоб гарненько її розігріти, і акуратно скрутіть сім разів, щоб вийшло сім виточков. Бажання напишіть на папері, запаліть свічку і поставте поверх написаного. Поки свічка горить, прочитайте сім разів улюблену молитву, а потім подумайте про ті бажання, які коли-небудь у вас виконувалися – твердо скажіть собі, що і з нинішнім наміром буде так само. Думайте про свою мрію, поки свічка горить, а на останньому витку скажіть сім разів

«Свічка догорає – мою мрію виконує».

На свята

За відгуками тих, хто пробував виконати бажання у святковий день, багато чого із задуманого дійсно швидко збулося, причому — незбагненним чином. Особливо популярні для загадування бажань новорічні свята, а також — день Ангела, день Народження, Вербну Неділю та на Благовіщення. У Різдво можна спекти особливі «щасливі коржі» на святій воді. Замішуючи тісто, потрібно проговорити тричі:

«Світлий Господь і Божа Матір послали людям благодать – хто з’їсть корж, того і щастя в долоньку».

Корж потрібно з’їсти і пригостити домашніх, загадуючи при цьому благі побажання.

В день Ангела і день Народження можна звертатися з проханням про виконання бажання до свого Ангела-Охоронителя:

«Світлий Ангел, подаруй благословення на бажання благого исполненье».

Для якнайшвидшого здійснення читайте прохання-змова на палаючу свічку двічі в день – вранці і перед сном, поєднуючи її з трьома улюбленими молитвами. У Вербну Неділю можна загадувати бажання під час традиційних ритуалів: коли вас б’ють гілочкою, коли Ви приносите вербу в будинок і розкладаєте по кутах. Існує народне повір’я: якщо з’їсти у Вербну Неділю нирку верби і запити святою водицею, то задумане неодмінно здійсниться. Крім того, у Вербну Неділю рекомендували загадувати бажання «на любов» — потрібно просто подумати про кохану людину, щоб він прийшов, подзвонив або прислав про себе вісточку (проте, це не означає, що таким чином можна викликати відповідне почуття – якщо хлопець прийшов, значить почуття у нього вже було, а у Вербну Неділю просто зникла якась перепона).

Інші способи

 • Швидкий і простий спосіб «заговорити» воду – це потрапити під дощ і вголос вимовити своє бажання (для жіночої половини людства це особливо сильний засіб). Якщо вам доведеться довго йти під дощем — скористайтеся нагодою і помедитуйте на свою мрію, сформулюйте бажання однією фразою і повторіть вголос кілька разів.
 • Ефективно діючий і головне – екстрений спосіб виконання бажання можна втілити в життя за допомогою звичайного носової хустки. Сформулюйте бажання, вимовте заговір; «Зав’яжи вузлик – все здійсниться в термін, хай допоможе мені Бог». Вимовляючи слова, зав’яжіть хусточку в один вузол і носите з собою, поки задумане не виповниться.
 • Вам знадобиться червона вовняна нитка (двадцять сантиметрів), свічка, білий папір і ручку з чорною пастою. Запаліть свічку і на папері напишіть своє бажання, а потім тричі вимовте його вголос. На нитці зав’язуйте дев’ять вузликів по черзі, приказуючи: «Перший – починає, другий – істину знає, третій – дозволяє, четвертий – зміцнює, п’ятий – об’єднує, шостий – закріплює, сьомий – направляє, восьмий – втілює, дев’ятий – Божу волю виконує.» Папірець з бажанням спаліть, нитку з вузликами сховайте, а свічці дайте догоріти до кінця.
 • Заговір на тінь потрібно проводити в першій половині дня, стоячи обличчям до своєї тіні (до сонечка – спиною). Просто скажіть: «У світлий сонячний день я прошу тебе, тінь, будь зі мною на світлі, щоб виконати мрію». Деякі вважають, що заговір на тінь відносяться до темної магії і волають до темним силам – по відношенню до деяких заклинань це справедливо. Однак, вищенаведений ритуал передбачає лише приведення у баланс світлої і темної сторони нашої підсвідомості для досягнення єдиної мети.
 • Додаткові поради

 • Для виконання бажання можна просто читати молитви – вранці і ввечері. Можна приурочити кожен день тижня якому-небудь святому і молитися йому. Так, для виконання бажання рекомендують молитися по вівторках святої марти (девять вівторків поспіль).
 • Для досягнення результату потрібно вчитися концентруватися на бажанні, відкидаючи в сторону всі проблеми, тривоги й сумніву. Має сенс частіше тренуватися протягом дня – зупиняти свої думки на якомусь бажанні, а потім відпускати і більше про нього не думати.
 • До будь-якого ритуалу потрібно приступати в абсолютній гармонії. Дуже важливу роль має прощення і примирення – як з іншими людьми, так і з собою. Подумки вибачте всім людям їх «борги» і подумайте про те, що Ви теж прощені. Витратьте на це стільки часу, скільки буде потрібно, щоб приступити до ритуалу з чистим серцем і ясною свідомістю.
 • Ще один важливий навик в магії і життя – вміти заздалегідь прийняти будь-який результат. Виповниться бажання чи ні – Ви повинні бути налаштовані однаково вдячно. Подібний стан розуму буде залучати до вас удачу і, можливо, через деякий час Ваше, здавалося б, «безперспективна» бажання несподівано виповниться.
 • Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: