Як читати заговір на повний місяць?

Місячна енергія має дуже велику силу, саме тому її часто використовують в магічних ритуалах. Заговори в повню мають особливу силу. В цей час сама природа сприяє тому, щоб всі у людини склалося так, як він цього хоче. На повний місяць можна бажати чого завгодно, якщо правильно провести ритуал, то загадане обов’язково збудеться.

Зміст:

Як читати заговір на повний місяць?

Заговори в повню

Які обряди проводять в повний місяць?

Місяць дуже прихильна до всіх, хто що-то у неї просить. Якщо просити в правильному стані і за певними правилами, то вона обов’язково зробить так, що все, що вам потрібно прийде у ваше життя. А що ж найчастіше люди просять у місяця:

Як правильно читати заговір на повний місяць?

Незалежно від того, що вирішили попросити у місяця бажано проводити заговору з правилами. Правила призведуть до того, що вибрані вами заговору спрацюють успішніше. Ці правила прості:

 • Заговір за повноту місяця вимовляєте з відкритим серцем. Ви не можете вимагати від місяця, людина може тільки щиро просити, заздалегідь завдяки місяць.
 • Після того як людина вибрав заговори, щоб виголосити їх у повноту місяця необхідно вивчити їх. Важливо чітко розуміти зміст, який є в цій заговорі. Потрібно розібрати кожне слово. Від цього залежить те, наскільки усвідомлено людина буде вимовляти заговору в повноту місяця.
 • Кращі читаються заговору не спрацюють, якщо в них не вірити. В заговір важливо вірити. Немає віри, немає результату. Справа не в тому, щоб знайти заговір кращий, а повірити навіть в перший-ліпший в принципі.
 • Заговір на сіль, на удачу

  Існують білі безпечні заговори, які сміливо можна вимовляти в повноту місяця. Якщо ви хочете, щоб ваше життя увійшло достаток в повному його обсязі, щоб у житті настала хвиля удачі, щоб прийшло міцне здоров’я, то можна вимовити наступний заговір. Для того, щоб провести обряд на виконання бажань знадобиться нова не відкрита пачка солі. Сіль насипте в склянку. Потім виходьте на відкритий простір, де місяць, наприклад, на балкон і читайте заговір:

  «Раб Божий (ім’я) до місяця прийшов, місяць дякував, місяць просив. Ти увійди в мене місяць-матінка своїм магічним світлом, ти допоможи залучити в моє життя велику удачу. Щоб хвіст тієї удачі я зловив, так ніколи більше і не відпускав. Щоб щастя мені той хвіст приніс, виграш у всьому, удачу скрізь. В житті моєму, щоб все йшло як по маслу, щоб не тільки на хліб вистачало, але і на масло. Прибуток хорошого, прибуток достатку, канали відкриваються для всього прекрасного. Мої молитви почуй, сіль мою магією удачі заряди. На достаток заряджаю себе місячним світлом. Деньга завжди зі мною, удача завжди і скрізь. Амінь».

  Після цього подякуйте місяць за те, що вона вислухала прохання. Повірте в реалізацію прохання. Сіллю потрібно солити їжу кожен день. Коли соліть нею їжу, то згадуйте, що швидко реалізуються всі ваші бажання, стаєте від цього щасливішим, радісніше. Цим станом ви теж будете відлякувати негатив, і притягувати позитив.

  Відворот на місяць

  Якщо жінка хоче позбавитися від суперниці і тим самим зберегти шлюб або відносини з чоловіком в принципі, то можна використовувати відворот на місяць. Ця заговір на місяць можна проводити також у тому випадку, якщо ви хочете почистити від порчі відносини або якщо хочете швидше вийти заміж, або поставити захист від зради, зробити так, щоб чоловік нудьгував по вам. Для цього ритуалу важливо правильно вибрати день. Це повинен бути жіночий день. Краще для цих цілей вибрати середу або п’ятницю. Якщо вам вдасться поєднати день повного місяця, жіночий день і ще в цей день буде йти дощ, то заговір буде мати ще більшу силу.

  Щоб провести ритуал вам знадобиться: дуже червоне яблуко, перли, необов’язково справжній. Якщо день похмурий, то свічка, щоб освітити приміщення. Електричний світло під час ворожіння повинен бути відключений. Сядьте в кімнаті так, щоб на вас потрапляв місячне світло. Це приворотный ритуал з елементом відвороту. Що означає, що з допомогою нього ви підсилите інтерес свого чоловіка до себе і отвадите його від суперниці. Візьміть в руки яблуко і розріжте його навпіл, потім потрібно читати наступний ритуал:

  «Як ці дві половинки яблука більше не разом, так більше ніколи не будуть разом раб Божий (ім’я чоловіка) з рабою Божою (ім’я суперниці). Покарати їх тим, що не бути їм разом, просто не зможуть, швидкий шлюб не про них, любов не про них. Впевненість і у нього, і в неї забираю. Повернення його любові від неї роблю. Вона від нього біжить, а він від неї. Перед зустріччю з нею йому погано, їй перед зустріччю недобре».

  Потім візьміть жемчужинку і застроміть в одну з половинок яблук. Потрібно читати наступний ритуал:

  «А натомість її в його серці поселяється інша, раба Божа (ім’я). Чоловіка у ньому бачить, а він у неї дружину. Вона для нього приплив молодості і любові і ніяк інакше. Повернення тут не потрібен, повернення тут зайвий. На зустріч мені він йде, запах волосся моїх згадує, труїть його від мене, тільки мене одну, як дівчину бачить. Люблять вони, він її сильно, як молодий хлопець за нею страждає. Сьогодні – завтра в неї прийде і в усьому зізнається».

  Після цього яблуко з перлиною потрібно поставити на місячне світло. А яблуко без перлини покладіть в темне місце, де б не було це місце в квартирі. Половинки фруктів повинні засохнути в абсолютно різних місцях. Якщо все робити правильно, то вже через тиждень суперниця відступить, таким чином, ви ставите на захист свої відносини, а вам загрожує швидке заміжжя. Таким чином, можна зняти приворот з боку суперниці. Ця заговір має таку ж силу, як обряди Степанової, Ванги або ритуали на труси, нижня білизна.

  Приворот на ділову удачу

  Можна зробити обряди в повний місяць і на роботу. На те, щоб вона в принципі була успішнішою. За допомогою білого заговору на місяць можна також вивести на чисту воду кривдника, який підставив вас у діловій сфері. Для цього заговору крім самого повного місяця вам знадобиться склянка чистої води. Вийдіть з ним на місячне світло і скажіть наступний заговір:

  «Серед каламутних вод, нехай крапля чистий з’явиться потрібний момент прийде і всіх на чисту воду виведе. Ти мене почуй, місяць, допоможи зробити самі успішні справи, найпростіші, найпростіші і є найбільш успішні. Людину ти бачиш наскрізь, так нехай він перед усіма наскрізь бачить. Квиток правди купую через воду».

  Після цієї заговору потрібно випити півсклянки води, а половину, що залишилася потрібно або вилити на робоче місце людини, якого ви розглядаєте як кривдника, або дати йому попити води. На прояв неправди заговору з водою працюють дуже добре.

  У цей вечір поставте горіти свічку за свій фінансовий успіх, удачу в справах. Можна на наступний день зробити ефективні обряди ще раз при свічках. Розповісти про те, що заговір спрацював зможуть прикмети, звертайте увагу на дрібниці.

  Трохи змінивши текст можна зробити обряди, які допоможуть виграти в лотереї, адже це теж фінансова удача і зовсім не чорна магія. У варіанті з лотерей використовуйте купюру в заговорі, краще наговорювати на велику купюру.

  Заговір на операцію з нерухомістю

  Якщо вам належить операція з нерухомістю, то, швидше за все, ви сильно переживаєте з цього приводу. Це дійсно дуже відповідальний момент. Але проти цього існує дієвий заговір, який допоможе зустріти людину, з якою угода пройде дуже успішно. Якщо ви хочете продати квартиру, наприклад, ритуали допоможу притягнути людини, який запропонує гарну ціну за неї. Це і є магічне залучення людей.

  Для того, щоб провести такі сильні ритуали на місяць слід взяти старий ключ. Якщо є фото квартири, то можна і використовувати його в ритуалі.

  Виходьте на місячне світло і читайте:

  «На торгівлю вдалу привертаю, заговорюю, клієнтів до себе маню. Ключ цей місяць вбере і скрізь потрібних людей бачити стане. Продаю швидко, продаю дорого. Ключ. Замок».

  Ритуал потужний, подіє відразу. Заговорений ключ завжди носіть з собою, найкращий будиночок для нього гаманець, до тих пір, поки не здійснитися вам потрібна операція. До речі гаманець повинен бути красивий, ваш гаманець повинен вам подобається — це теж залучення удачі. Багато хто задається питанням читають заговір в кожний повний місяць, в принципі можна щось робити кожну повну місяць, бажано, щоб це був не чорний заговір.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: