Заговір, щоб чоловік не зраджував

Від невірності у відносинах не застрахована жодна пара. Вважається, що чоловіки за своєю природою полігамні, тому жінки у відносинах, набагато частіше переживають за те, що чоловік їм може змінити. Звичайно, найкращий спосіб застрахувати від зради – це вибудовувати з коханим чесні й довірливі стосунки. Але іноді можна підстрахуватися і магічним способом. Як раз для цих випадків і існує заговір від зради чоловіка.

Зміст:

Заговір, щоб чоловік не зраджував

Заговір від зради чоловіка

Як працює заговір від зради чоловіка?

Будь магічний заговір – це не що інше, як вплив на волю людини. Як зробити, так, щоб чоловік думав і робив саме так, як вам хочеться. Як раз в цих цілях використовують магічний ритуал. Він допомагає пояснити іншій людині те, що хочеться від нього отримати. В принципі заговір, щоб чоловік не зраджував, являє собою досить просту і просту процедуру. Справа в тому, що ця заговір не вступає у внутріособистісний конфлікт.

Справа в тому, що, коли чоловік одружується, то він, як правило, хоче зберігати вірність, якась його частина. Це означає, що заговір від зрад буде працювати на ту його частину, яка підтримує ідею про ревнощі.

Звичайно, може бути і таке, що чоловік зовсім не дотримується ідеї про вірність і вважає нормальним зраджувати своїй дружині. У цьому випадку справа йде складніше. Тому що тут ідея вірності, нав’язана заговором, вступає в конфлікт з істинним думкою чоловіка, який вважає зраду абсолютно нормальним явищем. Від такого стану речей, від внутрішньоособистісного конфлікту можуть бути негативні наслідки, які можуть виражатися в різкій зміні настроїв, у чоловіка в цьому випадку може дуже сильно зіпсуватися характер. У цьому випадку жінка може навіть пошкодувати про те, що вона навела на нього таку заговір. Але навіть, якщо так сталося, то завжди можна зробити інший ритуал, який допоможе виправити створене стан речей.

В яких ситуаціях можна застосовувати заговір?

Якщо розглядати ситуації, в яких варто застосовувати заговір, то їх може бути кілька:

 • Заговір від зрад дружина може застосовувати в тому випадку, якщо вона спочатку помічає за своїм чоловіком підвищений інтерес до інших жінок. От є такі чоловіки, які навіть не приховують того, як сильно їм в сексуальному плані цікаві інші жінки. Щоб такий чоловік не зраджував і завжди був вірний своїй дружині і застосовується заговір.
 • Заговір від зрад може читати дружина, якщо факт зради вже стався. Якщо жінка знайшла в собі сили і вирішила все-таки пробачити невірного чоловіка, то можна зробити так, щоб минула зрада стала для нього справжнім уроком, як раз в цьому і допоможе правильно проведений магічний ритуал.
 • Така заговір від зрад може проводити не тільки сама дружина. Це може зробити і мати на сина перед його одруженням, наприклад. Якщо мати в курсі того, що її син любить зустрічатися відразу не тільки з однією дівчиною, якщо вона знає, що він здатен змінити, то вона може захистити майбутню невістку.
 • Зробити такий магічний любовний ритуал можна в тому випадку, якщо ваш чоловік вирушає кудись далеко. На відстані градус любові, флірту між подружжям зі зрозумілих причин знижується, увагу чоловіка розсіюється. Це призводить до того, що ймовірність зради підвищується в кілька разів. Саме в такій ситуації буде дуже корисно навести на улюбленого подібний заговір.
 • Заговір на нижню білизну

  Заговір від зради – це, звичайно, магічний ритуал, який об’єднує в собі роботу з сексуальною енергією. З цієї причини дуже добре накладати подібний заговір на білизну коханого. Зробити такий ритуал необхідно в період, коли місяць йде в зростання. Придбайте заздалегідь труси вашого чоловіка, зовсім неважливо, якої вони форми або кольору. Ще для проведення ритуалу знадобиться свічка.

  Залишіться в приміщенні одні. вам ніхто не повинен заважати, ні тварини, ні інші люди. Вимкніть також всі електроприлади, які є в кімнаті, замість цього запаліть свічку. Спочатку потрібно налаштуватися на проведення ритуалу. Налаштувати потрібно себе, розум і душу. Зробіть глибокий вдих і видих, щоб в голові посвітлішало. Після цього приступайте до ритуалу. Візьміть у руки нижня білизна коханої людини. Потім потрібно читати наступний ритуал:

  «Відтепер раб Божий (ім’я чоловіка), кого б ти не бажав, а всі твої бажання будуть повертатися до рабі Божій (ім’я). Від всіх інших жінок відбиватися ці бажання будуть і до мене вони всі повернуться. Не тобі завести коханку, не закохатися тобі в коханку, все своє лібідо на мене ти витратиш. Любов наша стане міцніше, коли ти всю пристрасть на мене випустиш, любов наша стане краще, коли ти весь до мене повернешся. Бути тобі тільки зі мною, любити жарко тільки мене. Змусити не можу, а заговорити запросто. Мої Слова міцні в душу заходять, мої слова влучні, як стріла потрапляють. Ні до однієї дівчини крім мене ти бажання не відчуваєш. Зрадника з тебе не вийде, тільки вірний і чесний чоловік. Відносини наші чисті, стосунки наші пристрасні, всі твої думки будинку, зі мною. Мої Слова міцні, слова мої до тебе в душу потрапляють».

  Після цього ще пару хвилин, тримаючи в руках білизна, думайте про коханого. Потім швидко погасіть свічку і виходите з кімнати. Необхідно підлаштувати так, щоб саме це білизна ваш улюблений надів на наступний ранок. А також бажано на наступний вечір зайнятися з чоловіком сексом. Ця практика дуже ефективна, до речі, її не так просто, буде зняти при бажанні. За допомогою такої практики добре налаштовувати чоловіка на відчуття дому, сім’ї. Щоб у нього була якась туга по дому і вам, яка просто не дасть йому можливості змінити. Дуже добре проводити таку практику, якщо ваш чоловік їде з дому надовго.

  Заговір на квітку і дерево

  Це заговір, щоб чоловік не ображав свою дружину зрадами потрібно проводити в літній період року. Конкретно в період, коли цвіте мак і дерева. Подібний обряд проводиться на полин. За допомогою цього магічного любовного ритуалу ви зробите так, що чоловік не буде ходити на сторону. Проводити ці ритуали потрібно в літній ясний день, за місячним календарем це повинна бути зростаюча місяць.

  Вирушайте в місце не природі, де цвіте мак, і ростуть дерева. Мак червоний і в даному випадку він буде символізувати пристрасть, з якою ви будете працювати допомогою заговору. Спочатку підійдіть до квітки, розгляньте його уважно, проникніться до нього почуттям поваги і захоплення, таким чином, ви налагодите з ним контакт, і квітка відгукнеться. Якщо є контакт, то можна читати заговір:

  «Гарний, стрункий, пашить, чоловіка мені мого ти нагадуєш. Привороти до тебе звертаю, щоб мого чоловіка до мене своїй дружині раз і назавжди звернути. Тільки мене дружину, нехай любить раб Божий (ім’я чоловіка), дружину свою, і нехай тільки пестить і поглядом і руками, дружину свою нехай не ображає, дружину пристрасно бажає, нікого більше не хоче, тільки дружину свою. Змусити не можу, але прошу чоловіка мого заговорити на любов і пристрасть до мене. Проти сили природи нічого не буде. Сильний заговір на сильний і красивий квітка і на вірного чоловіка. Ситуацію розгортаю на себе».

  Після цього вирушайте до дерева чоловічого роду, обійміть його і потрібно читати наступний заговір:

  «Зізнатися хочу, що люблю раба Божого (ім’я чоловіка), ритуали на нього роблю, читаю молитви, щоб одну мене любив. Ти дерево могутнє, прекрасне, зроби так, щоб він зміг тільки благородство до мене проявляти, немає для нього інших, з ким би не спілкувався з життя. Щоб зміг однієї мною захоплюватися в житті, щоб могла зачарувати його назавжди. Є для нього тільки я і робити нічого не треба, без мене, як без повітря. Долю свою тобі розповідаю, молитви тобі кажу, щоб любив мене, любив дружину, нікого більше. Слова міцні, ритуали надійні».

  Просіть у дерева щиро турботи, як у батька і нехай також ніжно до вас ставиться чоловік. Якщо ви були щирі у ритуалах, то зміна у відносинах з чоловіком настане дуже скоро. Перевірити ви це зможете по тому, як він піклується про вас і оберігає.

  Заговір на їжу

  Дуже добре спрацьовують заговору на їжу. Наговорити магічний любовний заговір можна заздалегідь на сіль, а потім цією сіллю потрібно під час романтичної вечері посолити їжу коханого.

  На сіль у відповідній атмосфері і відповідний місячний день треба читати наступний заговір:

  «Око мій люблячий і всевидючий. На чоловіка свого дивлюся і від виходів на бік його заговорюю. Не захоче, не зможе, не полюбить, тільки дружині однієї своєї вірний, про неї всі його думки. Хлопець мій, мій чоловік, коханий мій. Гірка тобі доля з іншими, тільки зі мною одній тобі добре».

  Це має бути абсолютно нова пачка солі. Можна повністю посолити нею їжу, яку готуєте для коханої. Але важливо простежити за тим, щоб ніхто інший не з’їв цю сіль або їжу з заговоренной сіллю. До речі такий ритуал – це найкращий спосіб покарати чоловіка за зраду. Якщо ви його любите, то вибачте і ще під час вечері шепчите про себе:

  «Покарати легко, але іншого не віддам, покарати і з собою залишити, для вас їжу приготувала для вас заговорила, для вас улюбленою стану».

  Заговір працюють ще краще, якщо проводити їх у церковні свята, у Чистий четвер, на Великдень.

  Заговір на відстані

  Якщо ваш чоловік знаходиться далеко, у відрядженні, і ви підозрюєте, що він зраджує, то краще звернутися відразу до місяця з прямим заговором. Звичайно, в такій ситуації хочеться помститися, то це може тільки погіршити ситуацію, помститися завжди встигнете. А ось правильно зачитаний на місяць заговір допоможе вирівняти ситуацію, відкрити справжні емоції. Якщо провести цю ситуацію, то через якийсь час вона вирішиться сама собою дуже сприятливо для вас самої.

  Цей ритуал проводиться в повний місяць, якщо воно збігається з неділею, то сила буде ще більше. Вийдіть на відкритий простір, наприклад, балкон, дивіться на місяць і говорите такі слова:

  «Місяць, допоможи зберегти любов тендітну, кращу. Допоможи сказати рабу Божому (ім’я чоловіка), що одного його люблю, і вірності від нього хочу. Нехай він почує моє серце на відстані, хай береже нашу любов. Допоможи відкрити його серце і впустити в нього мене, думки про мене, почуття про мене. Своє прошу, борюся за своє, нехай моє зі мною залишиться. Дам мені мудрості місяць».

  Навіть, якщо у вас дуже важкий стан душі такий ритуал все одно можна провести. Він дуже добре працює, це біла магія. Така магія допомагає дізнатися про справжні почуття у всіх учасників ситуації. Після такого ритуалу зазвичай стає набагато спокійніше на душі.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: