Заговір від кашлю

Не зустрічалося б такої людини, яка жодного разу не хворів б на застуду. Кашель є невід’ємною частиною такого захворювання. Крім застуди, кашель може свідчити про проблеми з легенями, про наявність алергії або іншого сильного захворювання. Тому, для того, щоб позбутися від нього, необхідно використовувати заговір від кашлю.

Зміст:

Заговір від кашлю

Заговір від кашлю

Правда чи ні

Якщо ви вірите в магію, то результат від подібних магічних впливів не змусить себе чекати. А ось, якщо ви є затятим скептиком, то краще зверніться за допомогою до лікаря. Заговір від кашлю є хорошою альтернативою зверненню до лікарів. Особливо, якщо у вас немає можливості скористатися послугами професіоналів. Причинами кашлю може виступати:

Порча має одну особливість: одним з її симптомів є кашель. Тому для того, щоб зцілити симптом, необхідно позбавлятися від основної причини його появи.

Ритуал, який підвищує імунітет

Для заговору від кашлю необхідно знайти відповідну молитву, і вірити в позитивний результат. Читати заговір необхідно днем. Проводити обряд повинен хворий, який на собі відчуває дану симптоматику. Якщо справа стосується дитини, то краще проводити кровної родичці. Це може бути мама або бабуся, стоячи над дитиною:

«Промовляючи дані слова, я прошу допомоги у вищих сил на позбавлення мене (дитину) від важких захворювань. Нехай вони зникнуть з нашого життя, і більше ніколи не повертаються. Вони тільки псують наше життя, і не дозволяють жити в повну силу. Спати не виходить, є не виходить. Страждання повинні зникнути, і здоровий дух відновитися. Щоб ніяка зараза більше не причепилася. Амінь».

Молитва проти кашлю читається тричі. Читання потрібно проводити щодня до тих пір, поки захворювання не відступить. Часто, більше семи днів більше не потрібно. Але, бувають ситуації, коли хвороба складна, і не хоче проходити. В такому разі, може знадобитися кілька місяців для повного одужання.

Ритуал з використанням святої води

Заговір від кашлю можна проводити над святою водою. Її цілющі властивості були відомі ще з минулих часів. Ще наші предки лікували захворювання, пристріт і інші проблеми з її допомогою. Навіть в теперішній час, вона залишилася не менш актуальною. Заговір від кашлю на воді дозволяє зцілити навіть самий затяжний кашель. Якщо у вас немає можливості взяти святу воду, то скористайтеся джерельною. Пам’ятайте тільки про те, що для обряду, вода з-під крана не підійде. Читайте щовечора заговір від кашлю над водою:

«В глибоких синіх морях розташовується один цілющий острів, під назвою Буян. Ось я і хочу подолати всі можливі перешкоди і дістатися до нього. Мені не страшні гори, океани, пустелі і тварини. Я можу все подолати. Відшукаю на острові дуб, який володіє цілющими і чарівними властивостями. Саме під ним я і надам землі кашель, який мучить моїх близьких людей. Звідти він точно ніколи не повернеться, і не буде нас турбувати. Моє повернення з хорошим здоров’ям подарує спокій всім оточуючим, і принесе заспокоєння. Амінь».

Читати заговір необхідно тричі. Воду, яка була заговорена, необхідно швидко випити і лягти спати. Вранці прочитайте молитву «Отче Наш». Як показали відгуки випробували, результат дає про себе знати через кілька днів. У разі, якщо поліпшення не настало, то повторіть обряд. Але, для достовірності краще почекати кілька тижнів.

Обряд від дитячого кашлю

Дітям набагато легше захворіти. Завдяки тому, що вони люблять пізнавати багато нового, і ніколи не сидять на місці, то хвороба до них чіпляється швидше. Немає нічого страшнішого, ніж хвороба дитини. Доросла людина ще може потерпіти, і не подавати виду, що йому погано. Але, якщо хворіє дитина, то він страждає сам, і страждають батьки. Дітям необхідно приділяти багато уваги, але не завжди це є можливим. Саме тому матусі люблять використовувати заговір від кашлю у дитини.

Обов’язковою умовою є те, що проводити його потрібно з чистою душею і любов’ю до дитини. Не обов’язково це робити кровної родичці. Це цілком під силу хресній мамі або рідної тітки. Візьміть ложку з медом, і прочитайте заговір:

«Мій маленький, мій рідненький чоловічок (ім’я) хворіє. Прошу допомоги у Богородиці. Допоможіть мені зцілися малюка, який дуже сильно хворіє. Він не заслуговує подібного. Нехай всі негативні впливи обходять його стороною, і більше ніколи не турбують. Нехай його життя буде тільки здоров’я і позитивні моменти».

Покладіть ложку в посудину з водою, і розчиніть мед. Дану консистенцію дитина повинен випити. Проводити ритуал краще кожен день до тих пір, поки не наступить поліпшення. Дітям досить складно йти на поправку. Це обґрунтовано тим, що у них слабкий імунітет. Тому, крім цієї заговори, читайте також заговір для підвищення імунітету. Так ви зможете не тільки вилікувати дитину, але й убезпечити його від подальших захворювань.

Заговір при сильному кашлі

Сухий кашель завжди приносить незручності, адже після нього починає в добавку боліти горло. Якщо кашель досить сильний, і ніяк не проходить, то треба використовувати заговір від сильного кашлю. Він проводиться за допомогою води. Її можна заговорити самостійно, можна придбати в магічного спеціаліста або у цілительки.

Якщо ви вирішили діяти самостійно, то потрібно кожен день протягом місяця читати такі слова:

«Жаб властиво квакати на болоті. Ось тільки поки вони квакають, раб Божий мучиться від сильного сухого кашлю. Нехай хвороба перейде на болотне тварина, а людини залишить у спокої раз і назавжди. Амінь».

Заговір від кашлю і болю в горлі

Кожен вечір читайте наступну молитву:

«Цибуля йде в стрілку, так нехай він і забере в неї хвороба. Стрілка вистрілить і відправить захворювання туди, звідки воно прийшло. Не потрібно, щоб воно знову поверталося. Амінь».

Щоранку, виходячи у двір, читайте «Отче Наш» і просите Всевишнього забрати кашель. Приводите в приклад ранкову зорю, яка не має таких проблем. Якщо вам знадобиться сильний заговір від кашлю, то зверніться за допомогою до професійного магу. Він дасть вам настанову на поліпшення самопочуття.

Лікування кашлю з допомогою голок

Принцип голкового заговору при кашлі відомий багатьом і є одним з найбільш ефективних. Для того, щоб провести ритуал, вам потрібно в посудину з водою кинути голки. Їх кількість має бути рівним шести. На воду промовляти такі слова:

«Риси вирішили наслати на раба Божого хвороба. Ось тільки нічого у них не вийде. Ми будемо боротися з ними довго, і рано чи пізно переможемо. Голки допоможуть вигнати нечисть з цього будинку. Причому вони більше ніколи сюди не повернуться. Перша голка порушить їх зір, друга порушить їх здатність пересуватися, третя ж не дозволить їм промовляти прокляття, четверта потрібна для зв’язування рук, п’ята допоможе поранити їх серце, а шоста потрібна для повного їх знищення. Амінь».

Дуже дієві заговору для лікування дитячого кашлю можна відшукати у сибірської цілительки Степанової. Вони дозволяють швидко і якісно уникнути кашлю. Наталя є досить популярною цілителькою, колекція якого налічує тисячі різних заговорів. З упевненістю можна сказати, що ви знайдете той, який потрібен саме у вашій ситуації.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: