Заговори у Вербну неділю

Час перед великим святом Пасхи – це особливий час, воно виконане доброї магії. Тому в цей період дуже результативним є проведення різних заговорів. Особливою популярністю для таких ритуалів користується Вербну неділю. Заговір на вербну неділю, проведені за всіма правилами можуть дуже сильно змінити ваше життя у всіх відносинах.

Зміст:

Заговори у Вербну неділю

Заговір на Вербну неділю

Які заговори можна проводити?

 • Заговір на Вербну неділю можуть бути вимовлені на саму різну тему, в залежності від того, в якій сфері життя вам хочеться гармонії. Якщо, наприклад, ви втомилися від самотності, то можна сміливо залучати в своє життя любов з допомогою такого заговору.
 • Вимовляти заговору у Вербну неділю можна і тоді, коли хочеться, щоб Бог послав міцного здоров’я йому і його близьким людям. Тексти читаються мають дуже високий результат.
 • Іноді можна за допомогою таких заговорів повернути людину до життя, з яким у вас дуже багато пов’язано хорошого. Буває, що з-за складнощів між собою навіть родичі не спілкуються, такий ритуал допоможе виправити цю ситуацію.
 • Найсильніші заговору у Вербну неділю виходять на посилення грошового потоку. Кожній сім’ї хочеться, щоб їх будинок був повною чашею, так ось таке свято відмінний привід, щоб просити про це вищі сили.
 • Обряди в цей день можна робити і якщо вам належить якась велика угода. Це може бути покупка квартири, продаж житла, переїзд, заміжжя, народження дитини. Перед такими подіями абсолютно природним чином хвилюєшся. Так ось така заговір у Вербну неділю допоможе налаштувати його на хвилю успіху.
 • Заговір на заміжжя і любов

  Якщо дівчина відчуває, що вона засиділася в дівках, то залучення любові і швидкого щасливого заміжжя, як раз можна зробити в це свято. За традицією освятити у Вербну неділю освячувати вербна нирка, потім такий пухнастий букет потрібно поставити вдома. Бажано, щоб він стояв вдома весь рік, до наступної Вербної неділі, це буде оберіг для дому.

  Дівчині, яка хоче залучити в своє життя хорошого хлопця треба сходити в цей день до церкви і теж освятити вербні гілочки. В церкві також прочитайте крім основних, молитви, пов’язані зі щасливим одруженням. Після цього така верба, її гілочка приноситься додому, ставиться у вазу і вимовляється такий заговір:

  «Я раба Божа (ім’я) гарна дівчина, дівчина пригожа. Але половинки мені моєї не вистачає. Нареченого б мені пригожего і хорошого. Знаю, що він існує на цьому світі. Нехай день буде в цьому році, коли прийде до мене мій суджений. Як прийде він на мій поріг, то я в ньому милого чоловіка свого і дізнаюся, так я відразу весілля свою веселу і побачу. Нехай розквітне наша любов як квітка, як верба навесні розквітає, на удачу в любові ці слова і промовляю. Чекаю. Готова. Амінь».

  Магія подіє краще, якщо дівчина виголосить цей текст з любов’ю і ніжністю. Вона ніби вже повинна знаходитися в цей момент в стані закоханості. На цей приворот любові закінчено. Звичайно, дівчата і в поведінці бажано виявляти активність щодо швидкого заміжжя. Але це не означає, що першого хорошого хлопця потрібно тягнути відразу в загс, немає. Це означає, що потрібно розширити коло спілкування з цікавими чоловіками, щоб туди міг потрапити ваш майбутній чоловік.

  Грошовий заговір

  Жінки і чоловіки у Вербну неділю можуть подбати про добробут своєї родини, якщо вони прочитають правильно підібраний заговір. Ця заговір теж читається на вербні гілочки, які ви тільки що принесли з церкви:

  «Нирки пишні, нирки налиті, нирки повні. Так і в моєму домі достаток повний є. Удачу грошову в свій будинок запрошую, молитви і заговір святі читаю. Любові в моєму домі багато, так і грошей в моєму домі повна чаша. Легко приходять, легко йдуть, кругообіг всіх грошиків через мою хату проходять. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Добре такий заговір проводити ще й у переддень Різдва, але на ялинкові гілки. Читати його потрібно з упевненістю, що скоро увійдуть у ваше життя нові великі грошові можливості. Звичаї кажуть, що так і відбувається. У Вербну неділю добре ще посадити грошове дерево, піклуйтеся про нього, як слід.

  Заговір на здоров’я

  Напевно, саме природне, це здійснювати в такий день заговір на здоров’я, своє та своїх близьких людей. Такий наклеп можна вимовляти, поки ви просто йдіть з церкви додому у Вербну неділю. Перед тим як читати магічний текст, згадайте всіх людей, яким ви бажаєте здоров’я, а вже потім говоріть:

  «Як кола по воді розходяться від одного кинутого каменя, так нехай і від моєї молитви здоров’я та щастя всім моїм близьким розходиться. Коло за колом, ширше самого світу. Всі здорові, всі щасливі. Як кола по воді розходяться, так здоров’я в світі більше стає».

  До речі цей текст можна повторювати про себе, коли ви йдете до людей, яким дуже бажаєте міцного здоров’я. І обов’язково не забувайте думати і про своє здоров’я.

  Заговір на повернення людини

  Буває життя таке, що з деякими людьми ми розходимося не дуже добре. З такими людьми у відносинах присутня напруженість, але при цьому фізично повернути цю людину в життя буває неможливо. Можливо, цей чоловік помер, а може бути він просто не йде на контакт теж з-за сильних почуттів до вас. У цьому випадку у Вербну неділю вимовте такий заговір. Робити це потрібно увечері, коли вже буде місячне світло. Дивіться у вікно і промовте наступні слова:

  «Як місяць з сонцем зустрінеться не можуть, оскільки не можуть один з одним зустрітися раб Божий (ім’я) з рабом Божим (ім’я близького). Не перетнутися, не побачитися, а поговорити хочеться. Нехай сили вищі ця розмова влаштують, в наших душах хай проговориться те, що не проговорено було. Нехай обидві душі спокійні будуть. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Якщо заговір вимовити дуже щиро, то на наступний день ви можете помітити прикмети, які скажуть вам про те, що заговір спрацював. Щось нагадає вам про це близькому, а якщо він живий, то він навіть сам може вийти на контакт. Обов’язково потрібно повторити такий обряд у понеділок після Великодня, а ще в наступне Прощену неділю, тобто в останній день майбутньої масляної. Якраз таке Прощену неділю остаточно і розставить крапки над «і» у ваших відносинах з цією людиною.

  Подібні обряди можна робити і в тому випадку, якщо ви розлучилися з чоловіком, але хочете його повернути, але він сам не хоче виходити з вами на зв’язок. Звичайно, колишню любов воскресити навряд чи вийде, але побудувати нову з ним цілком можливо.

  Заговір на лад у сім’ї

  Всім людям хочеться, щоб у родині було все добре. Щоб улюблені люди між собою мирилися і берегли один одного. Так виходить не завжди, особливо, якщо в будинку живе не одне покоління сім’ї. Періодичні конфлікти, які конструктивно дозволяються, вважаються навіть ознакою здорової сім’ї. А ось, якщо сварки кожен раз переростають у скандали, то можна застосувати наступний ритуал.

  Якщо ви той, хто бореться за те, щоб в домі був лад потрібно у Вербну неділю встати дуже рано, як тільки настане світанок. Потрібно вийти на вулицю, дивитись на зорі і говорити такі магічні слова:

  «Сонце м’яко встає в житті кожного з’являється. Так нехай і в моїй родині мудрість у серці кожного домашнього прокинеться. Нехай загальна сонце лада в нашому домі засвітить самим яскравим світлом. Щоб пестили нас промені радості, розуміння і щастя. Сонце у Вербну неділю встає, лад усім у дім несе. Амінь».

  Після цього вирушайте додому в церкву. Відразу після наговору на сонці у вас має з’явитися милостиве відчуття. З таким відчуттям вам набагато простіше буде спілкуватися з рідними, з’явиться більше взаєморозуміння, любові. Не переживайте, якщо якийсь час рідні та близькі не будуть розуміти, що з вами відбувається. Вони можуть дивуватися, а може, навіть будуть перевіряти вас злістю. Але, якщо ви все одно будете продовжувати відповідати любов’ю і прийняттям, то рано чи пізно вони здадуться і відповідять тим же. Це і будуть прикмети щастя і сімейного благополуччя. Така заговір працює не гірше, ніж заговору відомої сибірської цілительки Наталії Степанової.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: