Принцип заговору на новий віник

Ще наші пращури звертали свою увагу на те, що сила магії таїться в природі. Вони могли черпати силу та енергію з природи, і досягати неймовірних успіхів у магічну області. Якщо аналізувати фантастичні фільми, то навіть у них віники та мітли були незмінними супутниками відьом. Їх використовували у більшості ритуалів. З цієї причини, прикмети, які стосуються віників, мають велику кількість варіацій. Заговір на новий віник має неймовірно сильну дію.

Зміст:

Принцип заговору на новий віник

Заговір на віник

Тлумачення стародавніх повір’їв

Предки з’ясували, що всі предмети, які нас оточують, мають свою власну енергетику. Ось тільки потрібно було з’ясувати, яка саме сила таїться в кожному з них. З допомогою різних методів, було з’ясовано, що навіть самий звичайний віник, наявний в кожному будинку, відмінно допомагає в магічних ритуалах і має дивовижні магічні властивості. Якщо вам необхідно принести в своє життя удачу та успіх, то віник стане відмінним помічником в цій ситуації. Деякі давні прикмети мають такі тлумачення:

Навіть у сучасному світі, значення віника залишається одним із самих таємничих. Всі пам’ятають, як бабусі і дідусі говорили, що вимітати сміття ввечері не можна. Вважається, що таким чином выметается все хороше з дому. Не варто дозволяти чужим людям прибирати у вашому домі. Якщо потрібно зберігати сімейний затишок, то в будинку повинен бути тільки один віник. Використовувати інший можна тільки в тому випадку, якщо попередній зіпсувався, і його викинули.

Біла магія володіє великою кількістю обрядів, які спрямовані на всі життєві потреби. Причому, вони настільки прості у виконанні, що їх легко зробити самостійно в домашніх умовах. вам навіть не знадобляться особливі магічні знання.

Обряд на залучення удачі

Якщо ви почали помічати, що з вашого життя випаровується удача, то можете використовувати наступний заговір на віник. В якості атрибута повинно використовуватися тільки новий віник. Бажано березовий. Його покупка повинна здійснюватися в період спадання місяця.

Обряд проводиться в будь-який зручний для вас час доби. Візьміть новий віник, і підметіть всі кімнати вашого будинку.

Під час прибирання промовляйте наступний заговір:

«Я, раба Божа (ім’я) не сміття вимітаю з дому. Прибираю я тільки всі невдачі, які оселилися в моєму житлі. Як тільки сміття покине мій будинок, так відразу і зникне весь негатив з мого життя. Амінь».

Після прибирання зберіть все сміття і винесіть його на вулицю. Викидати сміття заборонено, його треба спалити. Віник віднесіть на перехрестя, і викинете його там. З цієї ж причини, якщо ви спостерігаєте на перехресті, або поруч з ним віник, то не здумайте доторкатися до нього, адже в такому разі, ви можете просто взяти на себе той негатив, від якого позбавлявся минулий господар. Переступати мітелку також не варто. Просто обійдіть його, і прямуйте по своїх справах.

Заговір на те, щоб залучити гроші

Якщо вам потрібно залучити в своє життя велику кількість грошового достатку, то купіть віник в період молодого місяця. Саме той факт, що відбувається зростаюча місяць, і сприятиме зростанню вашого фінансового становища. Тепер візьміть зелену стрічку, і перев’яжіть покупку. Зелена стрічка символізує гроші. По всьому будинку розкладіть монети. Буде краще, якщо всі вони будуть різного номіналу. Дії краще проводити з вечора, і чекати світанку. Тепер треба підмести всі кімнати, і зібрати гроші на совок.

Коли проводиться прибирання, слід читати наступний заговір:

«Я, господиня цього будинку, не вимітаю гроші. Я таким чином, навпаки, намагаюся закликати гроші в своє життя. Останнім часом моє фінансове становище не таке гарне, як хотілося б. Саме тому я закликаю вищі сили на допомогу собі. Прошу вас, посприяйте тому, щоб в моєму житті почалася біла смуга в фінансовому плані. Гроші мені просто необхідні в даний момент. Мої слова міцні, змінити їх неможливо. Амінь».

Ті монети, які будуть зібрані, скиньте в скляну банку, і закрийте її. Сховайте банку в таке місце, де ніхто не зможе її побачити. Діставати гроші з неї заборонено. Цей талісман буде символом притягування грошей у ваш будинок. Той віник, який ви використовували в обряді, можете не викидати. Нічого страшного, якщо ви будете використовувати його в побутових цілях.

Обряд для того, щоб швидше вийти заміж

Про заміжжя мріє кожна дівчина. Як раз віник, і стане відмінним помічником для швидкого заміжжя. Для проведення обряду вам потрібно придбати предмет побуту на ринку. Оплата повинна трохи перевищувати суму, запитувану продавцем. Відразу після покупки, називайте помічника самими приємними словами. Ви повинні задобрити його для кращого результату. Ритуал слід проводити в перші дні нового місяця. Щодня підмітайте будинок. Якщо мешкаєте у багатоквартирному під’їзді, то захоплюйте і сходовий проліт. Сміття обов’язково повинен збиратися в жовтий совок.

Під час виконання роботи слід читати наступний наговір:

«Закликаю в своє житло красивих молодих людей. Вони повинні бути гарні собою. Характер нехай виявиться у них поступливий. Нехай кожен з них не має негативних якостей. Нехай вони приходять до мене з ближніх будинків, і далеких будинків. Я не вибаглива. Хочу тільки хорошого чоловіка, який буде любити мене, і плекати. Хочу бути коханою і бажаною. Мої слова нехай долетять до неба, звідки прийде благословення. Амінь».

Обряд для швидкого продажу нерухомості

Іноді людині необхідно швидко продати будинок, ось тільки покупці щоразу знаходять причину відкладення покупки. Для того, щоб швидко продати нерухомість, та ще й за вигідною ціною, необхідно підготувати віник і священну церковну воду. Найкращим днем для здійснення покупки є п’ятниця. Причому торг і отримання здачі – недоречні дії. Наговір читається в будь-який зручний для вас день. Важливо тільки, щоб читання здійснювалося до настання світанку.

В першу чергу, окропіте віник водою, а тепер потрібно проговорити заговір:

«Я вимітаю зі свого будинку сміття. Таким чином намагаюсь очистити житло від негативної енергетики. Якщо не стане сміття, покупці будуть швидше відгукуватися на пропозицію про продаж. Свята вода допоможе позбутися й від нечисті, яка живе у кутах. Квартира моя буде продаватися швидше. Кожен кут виявиться очищеним. Кому це до душі, нехай приходить купувати квартиру (будинок). Мої Слова міцні. Зміни або відмови не підлягають. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: