Ефективні заговори для загоєння ран

Колись один мудрий чоловік сказав: «Час зможе вилікувати рани будь-якої складності». Ось тільки проблема в тому, що дане висловлювання трохи помилкова. Всі ми знаємо, що для загоєння ран потрібно тривалий час. Для досягнення необхідного результату потрібно витратити багато часу і сил. І тільки в ті моменти, коли чекати вже несила, доводиться закликати до допомоги потойбічні сили. Ще з давніх часів люди вважали, що кожне сказане слово несе свій посил.

Зміст:

Ефективні заговори для загоєння ран

Заговір для загоєння ран

Було доведено, що правильний заговір може допомогти людині залікувати не тільки моральні, але і фізичні рани. Саме з цієї причини, якщо в будинку починалися хвороби, то, в першу чергу, люди зверталися до знахарів, відьом і чаклунів. Заговір для загоєння ран бере свої витоки з минулих часів.

У чому сенс подібних ритуалів

Цілителі могли зцілювати поранення, знімати магічні наслідки, заговорювати рослини і воду, очищати житлові будинки від нечисті і негативу. Великий потік людей йшов до цілителів для того, щоб вилікуватися від хвороб і ран. Особливо, якщо традиційна медицина не могла допомогти. На щастя, саме магічне вплив допомагало, навіть в самих безнадійних випадках. Відмінні результати досягалися тоді, коли треба було прибрати шви, отримані після операції. Швидше за все, саме з цієї причини, сучасні люди теж часто звертаються до ворожок та цілителів.

Ритуали містять в собі спеціальну молитву і енергетичні звуки. Всі ці частини обряду взаємопов’язані між собою. Під час вимови, вони володіють надприродними властивостями, які допомагають у будь-якій ситуації. Для кожного людського бажання є свій обряд. Заговори для загоєння ран, найчастіше, використовуються в сучасних магічних обрядах.

Першими виконавцями подібних ритуалів були язичники. Саме з того часу і пішла їх використання. У часи язичників не було такої ситуації, яку неможливо було вирішити магічним впливом. Всі заговору були в громадському доступі. Ось тільки після того, як люди почали їх використовувати у власних цілях, було прийнято рішення закрити доступ. З того моменту залишився певний коло осіб, який спрямовував свої сили на зцілення клієнтів. Це зараз всі заговору знову стали в громадському доступі. Причина цього досить проста. На сьогоднішній день залишилося дуже мало людей, які вірять в потойбічні сили. А ще менше тих, хто може проводити подібні обряди.

Ефективність заговорів на загоєння ран

Результат заговору на загоєння ран залежить від декількох параметрів:

Зміна слів заборонено, адже в такому випадку змінюється весь сенс ритуалу. Втрачається його сила. Найефективнішими обрядами прийнято вважати ті, які багато століть зберігаються у нащадків. Їх передають старійшини сімей своїм попередникам. Ефективність їх полягає в тому, що заговору дозволяють зцілитися навіть від невиліковних і безнадійних хвороб. Заговір можуть допомагати тільки віруючим, які не втрачають віру в магію. В інших випадках, результат не буде досягнутий.

Обряди для зцілення

Як раз популярними є заговори, які дозволяють врятуватися від тріщин, пошкоджень і гематом. Також вони можуть сприяти видаленню травм на обличчі, адже такі травми не тільки псують зовнішній вигляд, але і можуть негативно впливати на загальне здоров’я хворого.

Такі ритуали реально проводити самостійно в домашніх умовах. Якщо ж ви турбуєтеся про те, що не володієте сильною вірою, або про те, що не готові до подібних дій, то краще зверніться за допомогою до спеціалізованих цілителів. Якщо ж ви впевнені в собі, то цим заговором зможете допомогти не тільки собі, але і близьким. Над хворим слід читати певний наговір.

«Де-то далеко Матір Божа тримає в руках цілющу гілочку. Вона молилася за кожного грішної людини. Матір Божа своїми молитвами допомагала хворим зцілюватися. Всі хвороби зникали після молитви до неї. Нехай у раба Божого (ім’я хворого) зникли всі рани і садна. Прошу допомоги для того, щоб позбавити хворого від неприємних відчуттів. Нехай його травми засохнуть та випаруються з тіла. Їм не раді в цьому місці. Нехай йдуть туди, де їм будуть раді. Прошу зцілити мого близької людини. Не можу дивитися на те, як він страждає від того, що хвороба не дає йому спокою. Цей хворий не заслуговує того, щоб його знищувала жахлива біль, пронизує по всьому тілу. Інший рані тут ніколи не з’явитися. Мої слова ніколи не зміняться. Повернути їх у зворотний бік неможливо. Присягаю, що буду вірна своїм словам до кінця життя. Амінь».

Заговір виявиться більш ефективним, якщо хворий пройшов обряд хрещення, і має церковний оберіг. Ним виступає хрестик. Якщо обряд не проводився, то під час читання молитви підпаліть більше дванадцяти церковних свічок. Весь ритуал повинен проводитися без користі. Брати плату за нього заборонено.

Для зцілення похідних травм

У випадку, якщо вам довелося заробити невелике поранення під час походу на природі, то можете використовувати наступний заговір для гояться ран:

«Нехай Матінка земля забере собі біль мою. Бажаю, щоб біль вщух, і більше ніколи не поверталася. Моєї подяки не буде межі. Амінь».

Якщо рана не гоїться

Перед ритуалом потрібно підготувати настоянку з багна. Готувати це масло легко. Візьміть 200 грам соняшникової олії і додайте 4 столові ложки багна. Настоюватися воно має не менше трьох тижнів. Тільки за уникнення цього терміну, масло необхідно терти на місці рани.

Тепер можна читати заговір від незагоєної рани:

«Виганяють бісів з допомогою хреста. Біль вщухає з допомогою цих слів. Рану обмиваю спеціальним маслом, щоб вона заживала швидше. Проводжу обряд з любов’ю і безкорисливо. Ніякої плати не беру, читаю молитву із самих чистих спонукань. Амінь».

Час проведення обрядів

На проведення ритуалу залежить місячна фаза. Все залежить від того, якою мірою поранення. Для того, щоб рани загоїлися, читання молитви повинно проводитися тихо. Порядок слів заборонено змінювати. Якщо знехтувати даними вимогою, то можна тільки погіршити ситуацію.

Заговір на сильні незагойні рани – це реальна можливість усунути проблему, якщо ви зневірилися і не бачите сенсу лікуватися медикаментозно.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: