Як читати заговір на заміжжя?

Яка дівчина не мріє вийти заміж? А яка мати не хоче вдало видати заміж свою улюблену дочку? Та й любляча дочка, напевно, побажає для своєї матері щастя в шлюбі. Жінки будь-якого віку і будь-якого суспільного становища прагнуть облаштувати своє «сімейне гніздечко», у якому обов’язково має бути «присутнім» люблячий чоловік і здорові слухняні діти. Але, на жаль, не всім вдається знайти сімейне щастя.

Зміст:

Як читати заговір на заміжжя?

Заговір на заміжжя

Тим, хто зневірився у тому, що вони знайдуть свою «другу половинку» або втомився чекати від коханого пропозиції «руки і серця» на допомогу може прийти любовна магія і її заговір на заміжжя.

Магія та заміжжя

Молитви і заговір на заміжжя за свою багатовікову історію допомогли величезній кількості дівчат і жінок вдало вийти заміж.

Існує безліч різних видів подібних ритуалів. Деякі з них дійшли до нас за допомогою передачі з покоління в покоління потомственим знахарками і цілительками. Деякі ж стали відомі завдяки своїм знаменитим авторам: Ванги, Наталії Степанової.

Як і багато інші обряди любовної магії, молитви і заговір на заміжжя читають в певну фазу місяця. Маючи заповітне бажання скоріше вийти заміж, ви хочете щось придбати для себе, тому найкращим часом для такого ритуалу буде період місячного зростання. Читають заклинання в різний час доби – все залежить від специфіки ритуалу і особливих рекомендацій щодо його проведення. Деякі обряди, пов’язані з прискоренням заміжжя, проводять у великі православні свята: на Покрову, Хрещення, Великдень, Вербна неділя, на Благовіщення в квітні, в Чистий Четвер.

Існує кілька правил, про які потрібно пам’ятати, читаючи заговір на швидке заміжжя:

 • Не можна посягати на «чуже», так, як можна втратити «свого». Іншими словами не намагайтеся за допомогою магії забрати з сім’ї одруженого чоловіка або зруйнувати щастя іншої дівчини. Наслідки ваших дій в цьому випадку можуть бути найсумнішими, як для вас, так і для вашого коханого.
 • Не варто причаровувати на заміжжя людини, яка вас абсолютно не любить. Посягнувши на його волю, ви не досягнете справжніх сильних почуттів по відношенню до себе. Будь-яка ваша дія в цьому напрямку призведе до того, що кохана людина буде відчувати до вас тільки негативні почуття.
 • Якщо ж чоловік відчуває до вас хоч якусь симпатію і теж перебуває «в пошуку» супутниці життя – тоді вперед.
 • Перед проведенням обряду потрібно трохи «підзарядити» свою енергетику. Цьому сприяє утримання від вживання алкоголю, посту і молитви.
 • Безпосередньо перед самим ритуалом потрібно помитися, розпустити волосся і надягти вільні одягу світлих тонів.
 • І найголовніше, привораживая коханої людини, слід пам’ятати, що деякі дії неможливо зняти. Тому, перед тим, як зважитися на ритуал, слід дуже добре подумати.
 • Обряд на залучення наречених

  Для залучення в будинок потенційних женихів і в надії на швидке заміжжя можна зробити ритуал на віник. Щоб його провести вам необхідно придбати новий віник. Придбати його потрібно у жінки, причому здачу в неї брати не можна. Йдучи додому з новим віником, треба в мріях представляти собі свого судженого і вашу з ним щасливе сімейне життя.

  У ніч на зростаючий місяць підметіть цим віником підлогу в своєму будинку, а сміття зберіть у торбинку. Цей мішечок ви повинні пошити самі з будь-якої натуральної тканини. Підмітаючи підлогу, ви повинні постійно повторювати наступний заговір:

  «Я не підмітаю підлогу, я женихів себе в будинок збираю. Приходьте червоні молодці, поведіть під вінець красну дівицю (ваше ім’я). Вік їй одній не вековать, а з судженим жити та поживати. Слово мною сказано, що справу зроблено».

  Після того, як ви ретельно підмели все підлоги в будинку і зібрали сміття в мішечок, приберіть його в затишне місце. Там заповітний мішечок повинен знаходитися до тих пір, поки у вас не зав’яжуться стосунки з хлопцем або поки ви не станете заміжньої дамою.

  Ритуал на швидке заміжжя

  Багатьом знайома ситуація, коли дівчина досить довго зустрічається з хлопцем і у них начебто все відмінно, і він говорить, що має намір пов’язати з нею своє життя, але далі розмов справа не йде. То чоловік попався нерішучий, то він навмисно «водить за носа» свою обраницю, незрозуміло. У цьому випадку жінка може з допомогою певного ритуалу «підштовхнути» коханого до того, щоб він покликав її заміж. Проводять обряд у період, коли Місяць росте.

  Перед тим, як приступити до справи» вам потрібно придбати срібне кільце. Воно має бути простим, без каменів, написів і максимально схожим на обручку. Якщо у вас вже є таке колечко, то можна скористатися ним. Нова прикраса після покупки необхідно кілька днів поносити на пальці. Ще в процесі ритуалу вам знадобиться джерельна вода, невелика глибоке блюдце і біла свічка.

  Після півночі занавесьте вікна і зачиніть двері в кімнаті. Потім запаліть свічку і поставте її на стіл. Налийте в блюдце джерельну воду і опустіть в неї кільце. Далі прочитай слова заговори:

  «Чистою джерельною водою я кільце своє змию. Як вода з кільця стікає, так Раб Божий (ім’я чоловіка) по мені страждає. Як вода з кільця зійде, так Раб Божий (ім’я чоловіка) під вінець мене поведе. Амінь. Амінь. Амінь».

  Потім вийміть прикраса з води і, не витираючи, надіньте його на палець, на якому ви хотіли б побачити обручку. Носите кільце до тих пір, поки ваш обранець не покличе вас заміж. Це прикраса тепер буде вашим талісманом. За відгуками тих, хто скористався цим найсильнішим заговором, якщо все зробити правильно, то можна розраховувати на досить швидке заміжжя.

  Як вдало вийти заміж

  Багато жінок мріють вийти заміж за мільйонера або, на крайній випадок, просто забезпеченої людини. Однак, як відомо, на всіх бажаючих багатих чоловіків не вистачає. Інші мріють про прекрасного принца, який буде ніжним, добрим, уважним і люблячим. Але й таких чоловіків, на жаль, непросто зустріти. Максимально наблизитися до свого ідеалу і не упустити найкраще з того, що є, допоможе заговір на вдале заміжжя, який будь-яка жінка зможе зробити в домашніх умовах.

  Для проведення ритуалу дівчині знадобиться жменю зерна. Вона повинна купити кілограм — два пшениці або будь-якого іншого представника злакових» і відібрати жменю найбільших і найкрасивіших зерняток. Перебираючи зерно, панночці необхідно уявляти собі образ чоловіка, за якого вона вийшла заміж. На молодий Місяць жінці потрібно вийти на перехрестя чотирьох доріг із зернятками в руці і сказати:

  «Зернятко по зернятку перебрала, самі гожі відібрала. Зернятка розсипаю, женихів до свого будинку залучаю. Закликаю не старих і горбатий, а ставних та багатих. Як птиця-синиця ті зернятка склює, так суджений до мене на поріг прийде, під вінець мене поведе. Слово моє вірне та бажання міцне».

  Потім треба висипати зернятка на дорогу і швидко йти додому. Якщо на своєму шляху жінка зустріне кого-небудь, то їй ні в якому разі не можна звертати на нього увагу і, тим більше, говорити з ним. Озиратися назад, також не потрібно. Якщо в найближчий рік панночці не зустрівся суджений і вона так і не вийшла заміж, то обряд можна повторити.

  Святкові обряди

  Щоб швидше вийти заміж наші бабусі та прабабусі використовували прості, але дуже дієві народні заговір та обряди. Ці ритуали, традиційно, робили з великих православних свят. Багато з них загубилися в часі, але деякі і сьогодні допомагають сучасним дівчатам знайти сімейне щастя. Розглянемо найбільш популярні з них.

  Великдень

  Найбільш значущим святом наших предків був, як відомо, свято Великодня. З цим днем і днями попередніми Великодня, пов’язано багато народних обрядів. Серед них є й такі, які можуть посприяти тому, щоб дівчина швидко вийшла заміж. Найбільш популярним чаклунським атрибутом у ці дні є курячі яйця.

  Наприклад, перед святом пасхи незаміжня дівчина повинна власноруч прикрасити дев’ять яєць. У процесі роботи дівчина необхідно не тільки щиро хотіти покинути рідний дім, але й постійно «тримати в голові» образ претендента на її руку і серце. Якщо такий вже є, то можна покласти перед собою його фотографію, а якщо його ще немає, то досить буде загальних побажань з приводу того, яким він має бути. Прикрашаючи яйця, потрібно проявити фантазію і велике вміння.

  Після того, як яйця готові – покладіть їх на тарілку і залиште на ніч. У Світле Христове воскресіння виберіть для себе одне яєчко, яке подобається вам більше за інших. Візьміть його в руки і прошепотіть:

  «Як добре і пригоже святе яєчко, так гарний і пригожий буде суджений мій. Мені то яєчко є, а тобі (ім’я чоловіка) мене під вінець звістка».

  Якщо ви ще не знаєте ім’я свого майбутнього чоловіка, то скажіть просто «коханому». Інші великодні яйця роздайте вашим рідним і знайомим.

  Чистий Четвер

  За кілька днів до свята Великодня, у Чистий Четвер, можна провести ритуал, який допоможе зробити так, щоб вдова знову вийшла заміж. Для цього жінці потрібно дотримуватися великого Посту, а також молитися за упокій душі її померлого чоловіка. В Чистий Четвер на світанку вдова повинна вмитися джерельною водою з дверної скоби від свого будинку. Робити це потрібно повільно, вимовляючи при цьому слова заговори:

  «Як за цю скобу люди хапаються, так і Раба Божа (ім’я) буде нарозхват. Раба Божа (ім’я) була вдова, а стане знову наречена. Раба Божа (ім’я) була одна, а стане з судженим. Амінь. Амінь. Амінь».

  Червона Гірка

  Наступної неділі після свята Пасхи наші предки святкували свято весни, який отримав назву Червона Гірка. У період, коли оживає природа дуже добре робити різні обряди, спрямовані на любов і сімейне щастя. На Червону Гірку вважалося, що якщо дівчина весь день сидить вдома, то так вона може просидіти і весь наступний рік. Тому дівчата виходили на вулицю і гуляли весь день.

  Це був один день, коли досить було пройтися по вулиці під руку з хлопцем, щоб найближчим часом у панянки з’явився «залицяльник». Дівчина, яка вже мала коханого, навмисно «виводила» його погуляти в цей день в надії, що він незабаром зробить їй пропозицію. Самотні ж панянки, щоб пройтися під руку з чоловіком, йшли на різні хитрощі. Вони робили вигляд, що подвернули ногу або, що їм потрібна допомога чоловіка.

  На Червону Гірку можна провести обряд на швидке заміжжя на коровай. Для цього потрібно спекти коровай і красиво прикрасити його. Потім взяти дві нові голки і заговорити їх. Над першою голкою потрібно вимовити:

  «Ясний сокіл, суджений мій, до мого порогу прийди, сватий приведи з собою. Мене, красну дівицю, одружився поклич, з собою уведи».

  Потім заговариваем другу голку:

  «Красна дівиця, господиня і красуня. В хаті сидить, у віконце дивиться, красна молодця чекає».

  Далі встромляємо голки в коровай у формі хреста, посипаємо його четвергової сіллю і ставимо біля порога. Там він повинен стояти до ранку. На наступний ранок заговорений хліб прибираємо в таке місце, де б він міг зберігатися весь наступний рік.

  Якщо за рік суджений так і не з’явився і вам не вдалося вийти заміж, коровай слід винести з дому, покришити його і скормити птахам, примовляючи:

  «Скільки пташок ці крихти склює, стільки наречених у мене буде».

  Якщо ж все пройшло успішно і дівчина вийшла заміж, то заговорений коровай треба пустити по річці, завдяки його. Перед тим, як попрощатися з короваєм, голки з нього потрібно вийняти і підшити ними весільну сукню. Це вбереже сім’ю від сварок і зрад.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: