Різновиди заговорів на любов жінки

Якщо розглядати статистику, то, найчастіше, до любовної магії вдаються дівчата. Саме вони схильні до того, щоб привернути увагу чоловіка з допомогою магії. Саме з цієї причини найбільший обсяг заговорів спрямований на жіночу аудиторію. Але, незважаючи на це, є певна кількість заговорів, які приходять на допомогу чоловічої частини населення планети. Сильна стать точно також здатний залучати жіноче увагу магічними обрядами.

Зміст:

Різновиди заговорів на любов жінки

Заговір на любов жінки

Асортимент таких ритуалів настільки великий, що кожен чоловік зможе знайти підходящий для себе спосіб. Вибір може будуватися на методі виконання, і силі результату. Заговір на любов жінки можна проводити самостійно в домашніх умовах.

Якщо чоловікові необхідно домогтися взаємності, любовних поглядів з боку дівчини, то ритуали на любов стануть незамінними помічниками у вирішенні даних проблем. Чоловіки часто впадають в дилему, яка полягає в безмовні почуття. Стандартна ситуація, коли жінка не відповідає взаємністю на сильні і щирі почуття хлопця.

Зміст чоловічих заговорів на любов

Найчастіше, біла магія стає супутником нерішучих чоловіків. По своїй натурі такий чоловік ніколи не підійде до жінки, і не зізнається у своїх почуттях. Тим більше, якщо дівчина гарна собою, і реалізувала себе в кар’єрній сфері. Хлопець просто боїться підійти, адже вже давно запрограмував себе на негативну відповідь. Другою причиною може бути те, що чоловік просто боїться опинитися в тіні своєї жінки.

Біла магія сприяє тому, щоб чоловікові не довелося робити перший крок. Магія необхідна в декількох випадках.

 • Молодий чоловік боїться зробити перший крок назустріч своїй долі. Причиною може бути те, що хлопця з дитинства виховували сором’язливим. Друга причина може критися в тому, що одного разу йому довелося зазнати поразки на любовному фронті.
 • Якщо потрібно розбудити любовні почуття у обраниці.
 • Якщо постало питання про те, що потрібно зацікавити дівчину.
 • Приворожити кохану людину легко, а от жити з наслідками дуже важко. Чоловік повинен розуміти всю відповідальність, яка може настати після того, як ритуал буде здійснений. Сила обрядів може бути настільки сильна, що наслідки виявляться не такими вже й приємними. Перш, ніж приступити до виконання магічного обряду, потрібно чітко розуміти свої почуття. Необхідно впевнитися в тому, що ваші почуття не є швидкоплинними, і ваші плани дивляться далеко в майбутнє.

  Ви повинні бути впевненими у тому, що обрана дама стане вашою життєвою супутницею. Якщо ж ваша думка надалі зміниться, то наслідки можуть негативно позначитися як на вас самих, так і на жертві ритуалу. А ось їх ліквідація може стати досить проблематичним заняттям. І тоді постане питання про те, що варто звертатися за допомогою до спеціалізованих магам. Але от проблема в тому, що не кожен візьме на себе відповідальність за зняття цих наслідків. Зняти їх досить важко, адже ви, по незнанню, могли таких дров наламати, що відворот займе, не тільки багато часу, але і стане енергетично витратним.

  Результат, який очікує молодий чоловік, не відразу стане явним, тому, якщо прогресу не спостерігається, відчай не є виходом з положення. Дівчина може продовжувати ігнорувати вас, не звертати уваги. Тільки це відбувається в перший час. З плином певного проміжку часу, ситуація зміниться в кращу сторону. А, якщо ви вирішите здатися, то можете втратити любов всього свого життя.

  Самий елементарний заговір

  Для проведення даного обряду, чоловік не повинен мати багато знань із галузі езотерики. Його можна проводити навіть тим особам, які ніколи до цього не вдавалися за допомогою до магії. Дані характеристики ні в якому разі не впливають на ефективність результату. Якщо правильно дотримуватися всіх інструкцій, і дотримуватися віру, то позитивний результат незабаром порадує виконавця.

  Пам’ятайте, що все залежить від вашої віри. Чим сильніше вона буде, тим ефективніше пройде обряд. Ні в якому разі не міняйте принцип проведення ритуалу. Це загрожує негативними наслідками для обох сторін. Тривалість проведення становить рівно тиждень. Всі дії повинні проводитись тільки у вечірній час доби. Краще, якщо це буде перед самим сном. Єдине, що від вас вимагається, це читати певну заговір.

  «Ангели небесні, сини Господа. Прошу вашої допомоги у нелегкій ситуації, яка сталася в моєму житті. Я люблю одну дівчину, от тільки вона мене не помічає. Прошу вас, нехай раба Божа (ім’я коханої людини) полюбить мене самою щирою любов’ю. Бажаю бути з нею разом, хочу створити з нею сім’ю і виростити дітей. Наша родина стане зразком для наслідування. Наша любов буде насичувати наше життя. Ви сильні, прошу вас направити свої сили на виконання мого прохання. Моє слово незмінно. Амінь».

  Заговір, який використовує волосся жінки

  Якщо ви зупинили свій вибір на даному варіанті, то постарайтеся отримати волосся жінки. Без нього ви не зможете провести ритуал. І це є єдиною складністю. Принцип дії магічного ритуалу настільки простий, що провести його може навіть чоловік, якого ніколи до цього не доводилося стикатися з магією. Також дана магія вимагає роздобути гребінець. Жіночий накручуйте волосся на підготовлену гребінець, і спрямуйте всі свої думки на бажання бути з жінкою. Тепер залишається тільки вивчити заговір напам’ять, або читати його виразно, без запинок.

  «Закликаю на допомогу всі вищі сили. Павутина, болото, і навіть гілки стануть відмінними помічниками. У них є одна дивна властивість, яке засноване на зачіпкою. Нехай раба Божа зачепиться за мене, і більше ніколи від мене не піде. Не волосся я зараз мотаю. А мотаю тільки щирі почуття і любов, які повинні запанувати між нами. Нехай волосся раби Божої (ім’я коханої людини) сплітається з волоссям раба Божого (ім’я) в пориві пристрасті. Нехай їх не зможуть розлучити навіть найсильніші вороги. Нікому не під силу видалити любов наших сердець. Ми зможемо належати лише один одному. Тебе любити буду до кінця життя. Нехай в житті моєї коханої не буде чоловіків. Нехай у моєму житті не буде інших жінок. Нікому ніколи не розлучити нас. Амінь».

  Проводити обряд краще в нічний час доби. Після того, як ви прочитаєте наговір, починайте розчісувати волосся гребінцем, на яку намотували жіночий волосся.

  Ритуал з фото жінки

  Вважається, що подібні обряди можуть навіть повернути колишню дружину. Якщо ваша дружина покинула вас, то з допомогою фото можна повернути її раз і назавжди. Фахівці стверджують, що ритуали подібного плану є найбільш ефективними з усіх, адже на фото залишається людська енергетика після зйомки. Вибирайте таку фотографію, щоб на ній не виявилося сторонніх осіб або об’єктів. Максимум, що дозволено, так це присутність на фото виконавця ритуалу.

  Якщо вірити магам, то найкращим часом для проведення обряду вважається схід сонця. вам доведеться прокинутися до того, як сонце зійде. Якщо хочете підсилити дію ритуалу, то напишіть на звороті фото наступний заговір:

  «Я встав вранці для того, щоб подивитися, як встає сонце. Прошу зробити так, щоб із зростанням сонця, зростала любов у грудях раби Божої (ім’я жінки). Її любов повинна спрямовуватися тільки в мою сторону. Більше нікому не дозволено ставати між нами. Сонце своїми променями висушує земляний грунт. Тому і ти, любов моя, будеш сохнути без мене. Всі квіти розпускаються, при вигляді сонця. Вони направляються свої бутони в його бік. Прошу рабу Божу попрямувати до мене. Обіцяю, що зроблю її найщасливішою. Неможливо в результаті розлучити нас. Амінь».

  Читати його потрібно не менше трьох разів. Якщо хочете досягти швидкого результату, то краще читати багато разів. Все залежить від вашого бажання. Не поспішайте закінчувати ритуал. З настанням вечора, загорніть фото в тканину темного кольору. Покладіть згорток поруч з ліжком, або під постільна білизна. У цьому місці атрибутика повинна зберігатися до тих пір, поки ви не побачите необхідний результат.

  Якщо ви прийняли рішення провести обряд, то краще все кілька разів ретельно обміркувати. Необхідно на всі сто відсотків бути впевненим в тому, що почуття не є швидкоплинними, адже, ви зможете розлюбити жінку. Але от згодом, її знаки уваги не будуть давати вам спокою.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: