Ефективні заговори, щоб розлюбити

У багатьох дівчат трапляються ситуації, коли вони починають обожнювати свого обранця. Їм здається, що вони знайшли чоловіка всій своїй життя, і з ним до кінця життя. Кожна з них починає представляти білу сукню, весілля і багато гостей. Після постають картинки сімейного життя. І тут трапляється несподіване. Чоловік просто перестає відповідати взаємністю. Як вчинити? Можливо, допоможе заговір, щоб розлюбити?

Зміст:

Ефективні заговори, щоб розлюбити

Заговір, щоб розлюбити людину

Причина і наслідок

Причини можуть найрізноманітнішими. Цілком імовірно, що йому просто набридло бачити поряд з собою одну і ту ж жінку. Друга причина криється в тому, що він знайшов собі новий об’єкт жадання, з якою йому зручно. У підсумку, він просто починає знущатися над дівчиною, яка потім страждає тривалий проміжок часу. Третя причина полягає в тому, що чоловікові захотілося побути наодинці з собою. Якщо ви зіткнулися хоч з однією з цих причин, то використовуйте заговір, щоб розлюбити негідника.

Бувають ситуації, коли чоловік відповідає взаємністю, ось тільки бажання насмішок над дівчиною, перебиває любов. Ніколи не варто приймати таку позицію. Не потрібно мучити себе почуттям любові до людини. Кожна дівчина повинна боротися за своє місце під сонцем, і за своє щастя. І це не означає, що ви повинні витратити всі свої зусилля на те, щоб повернути колишнього чоловіка. Краще зробити все можливе, щоб розлюбити людину.

Як показує статистика, після подібних прийомів, чоловік починає шкодувати про скоєне вчинок, і проситься повернути відносини. Ви можете вважати, що любов – це відчуття, прислане з Небес. От тільки це не привід терпіти весь негатив на свою адресу, і намагатися перевиховати чоловіка. Це досить важкий процес, який не завжди закінчується успіхом.

Принципи проведення подібних обрядів

Для того, щоб досягти максимального ефекту, ви повинні слідувати деяким правилам.

 • Заговір, щоб позбавитися від почуттів, повинен проводитися тільки під час зменшення місяця. Вважається, що таким чином зменшуються всі почуття, які містяться в глибині душі.
 • Найкращими днями є останні кілька днів місяця, що убуває. Так вона зможе забрати всі почуття, і вам не доведеться переживати зайвих кілька днів. Зрозуміло, що, якщо ви страждали кілька місяців, то пара днів вас не врятує. Але, погодьтеся, що навіть парочка днів свободи відіграє величезну роль.
 • Вірте в те, чого бажаєте. Чим сильніше буде віра, що зберігається у вашій душі, тим ефективнішим буде досягнутий результат.
 • Пам’ятайте, що за кілька днів до обряду ви повинні мінімізувати спілкування з людиною. Бажано, звичайно, якщо ці кілька днів ви взагалі не будете спілкуватися. Не варто навіть думати про нього. Цим ви зможете збити весь настрій.
 • Найдієвіший заговір на забування коханого

  Перед проведенням обряду підготуйте свіжі листя лимонника. Його ще називають «мелісою». Одну з частин слід зберігати у власному будинку. Другу частину візьміть з собою, і прямуйте до чистого водоймища. Це може бути, як джерело, так і криниця. Якщо у вас є можливість вирушити до місця, де тече цілюща вода, то це тільки посилить результат. Якщо ж такої можливості не спостерігається, то використовуйте будь-який зручний вам водойма. Єдина умова полягає в тому, що вам доведеться цю воду пити.

  Переконайтеся в тому, що поруч з водоймою відсутні сторонні особи. Розташуйтеся у води, і думайте про те, як сильно вам зараз боляче. Ви повинні згадати все погане, що зробив вам молодий чоловік. Чим більше емоцій ви виплеснеться, тим легше вам стане. Листочки меліси потрібно кидати по одній. Уявляйте, що кожен лист – це частина вашої болю. Уявіть, що вода забирає весь негатив від минулого розставання з коханою людиною. Не здумайте повертатися додому до тих пір, поки вас не огорне відчуття спокою й умиротворення. Як тільки настануть подібні відчуття, вмивайтеся водою, захоплюючи область грудної клітини. Тепер можете набрати воду в посудину, і йти додому.

  По приходу додому, налийте в чашку набрану воду, і опустіть туди частину листя. Зберігати настій має близько трьох днів біля вашого ліжка. Цією водою вмивати область серця. Кожен раз уявляйте ваші відчуття біля водойми, коли вам стало легше. Щоранку і щовечора робіть по одному ковтку води з чашки. По закінченні трьох днів, якщо вода залишилась, то віднесіть її до джерела і вилийте. Цим ви тільки підсилите відчуття свободи, і позбудетеся від залишкових чуття на серце. Цілком імовірно, що в перший раз ритуал не сильно добре подіє. Якщо полегшення так і не настав, то через кілька тижнів обряд можна повторити.

  Спосіб, щоб настало забуття

  Якщо вам потрібно терміново забути коханого чоловіка, то можете використовувати наступний спосіб. Під час зменшення місяця, покладіть в миску кілька жмень макових насіння. Тепер це все потрібно залити окропом, і читати наступний заговір:

  «Асоціюю свої почуття з окропом. Дорогий мій, раб Божий (ім’я чоловіка), я впевнена, що незабаром почуття стануть тихіше. З кожним разом вода буде остигати. Точно також і мої почуття будуть заспокоюватися по відношенню до тебе. Незабаром, мені стане легше, і я тебе забуду. Не потрібно більше мене турбувати, і нагадувати про себе. Я вже вдосталь настраждалася. Тепер у кожного з нас свій шлях. І більше ніколи нам з тобою не перетнутися. Амінь».

  Розташуйте миску на підвіконні, і дочекайтеся того моменту, коли вода стане кімнатної температури. Знайдіть неподалік засохле дерево, і полийте його цією водою. При цьому потрібно читати певну заговір.

  «Мої почуття спалювали мене зсередини. Моя любов до тебе, раба Божого (ім’я чоловіка), не давала мені спокою багато року. З часом я стала трохи розумніші, і зрозуміла, що ти не варта моїх страждань. Дякувати за це потрібно мого Ангела-Охоронця, який зглянувся наді мною. Це він дав мені пораду, що потрібно забувати тебе. Слаба Богу, що це сталося до того моменту, як я зійшла з розуму. Не маю тепер болю і туги. Спасибі небес. Амінь».

  Читати заговір потрібно не менше п’яти разів.

  Заговір для того, щоб розлюбити

  Розташуйте перед собою фото людини, яку вам необхідно забути. Дивіться на фото, при цьому тримайте схрещені руки на грудях. Поставте фотографію таким чином, щоб голова людини була внизу, і ноги вгорі. Перед фото на тарілочці покладіть невеликий шматочок житнього хліба.

  Тепер потрібно читати заговір:

  «Нехай чоловік, якого я любила, варто тільки в такій позиції. Хліб нікуди не зможе зникнути. Думки про тебе, раб Божий (ім’я коханої людини), приходять не з почуттям любові, а з почуттям ознобу. Нарешті я змогла забути тебе. Дуже добре пам’ятаю, як в малому віці вчилася ходити. Пам’ятаю, як у мене випали перші зуби, а виросли нові. Пам’ятаю все, ось тільки тебе тепер пам’ятати не буду. З кожним разом птиці будуть з’їдати частина моїх почуттів до тебе, раб Божий (ім’я коханого). Ніколи більше не повернутися в моє серце. В ньому більше немає місця для любові до тебе. Амінь».

  Магічний ритуал проводиться щодня, протягом тижня. Кожен день хліб потрібно не викидати, а віддавати птицям на поталу.

  Сильний спосіб для забуття почуттів до людини

  Вам потрібно звернутися в парилку. Це може бути як сауна, так і лазня. Важливо, щоб температура виявилася дуже високою. Коли будете обливатися водою, потрібно проговорити наступний сильний заговір:

  «Прошу цілющу водицю змити з мене всі почуття до рабу Божому (ім’я коханої людини). Хай із серця мого згинуть всі нещастя, які тривалий час не дають мені спокою. Проблеми і біль відправляю в незвідані краї, звідки повернути неможливо. Натомість прошу опромінити мене щастям, і взаємною любов’ю, яку я заслужила. Я її вистраждала. Амінь».

  Читати заговір потрібно не менше дев’яти разів. Під час обряду міняйте температуру води, починаючи з гарячою, і закінчуючи холодною. Коли повернетесь додому, то вимкніть всі гаджети, адже цілком можливо, що людина вирішить вам зателефонувати. І тоді всі ваші дії пройдуть нанівець.

  Не здумайте відповідати йому на дзвінки та повідомлення. Навіть, якщо він відвідає ваш дім, то не відкривайте. Справа в тому, що чоловік може харчуватися вашою енергетикою, адже всі ми знаємо, що є енергетичні вампіри. Від таких людей краще триматися якомога далі. Якщо ви зумієте протриматися кілька днів, то зможете відчути, як вас долає умиротворення. Весь негатив покидатиме вас. Навіть спогади будуть з часом зникати.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: