Ефективні заговори на мак

З давніх часів було прийнято використовувати в магічних цілях продукти харчування. По-перше, не потрібно переживати з приводу пошуків атрибутів, а по-друге, їх можна знайти в кожному будинку. Досить часто одним з таких продуктів виступає мак. Якщо раніше його використовували тільки в якості інгредієнта випічки, то зараз це один із самих основних магічних складових. Наприклад, сибірська цілителька Наталя Степанова, практично в більшості своїх обрядів використовує цей продукт харчування.

Зміст:

Ефективні заговори на мак

Заговір на мак

На даний момент часу, заговір на мак не представлений в одному варіанті. З його допомогою легко вирішити проблеми з фінансовим станом, з любовними негараздами, і навіть вилікуватися від захворювань. Не потрібно шукати спеціальний мак. У магії використовується самий звичайний харчовий мак, який продається загальнодоступно в продуктових магазинах.

Коротка інформація

Обряди, які містять в собі мак, можуть проводити не тільки професійні маги. Це можуть робити звичайні люди в домашніх умовах і самостійно. Для того, щоб правильно провести ритуал, не потрібно володіти великими знаннями в області магії. Достатньо лише знайти підходящий варіант, і слідувати всім інструкціям. Також потрібно розуміти, про що йде мова, і в кожне промовлене слово вносити віру. Магічна допомога заснована на вірі. Якщо ви не будете вірити, то і результат не буде досягатися.

Якщо звертатися до магії тільки заради експерименту або жарти, то це може призвести до непередбачених і негативних наслідків. Це небезпечно. В підсумку, ви отримаєте проблемами, вирішити які буде набагато складніше. І тоді доведеться звертатися за допомогою до фахівця. От тільки не факт, що він стане виправляти ваші помилки. Тому, перш, ніж використовувати магію, подумайте про можливі негативні наслідки.

Якщо ви сходіть на Маковія в церкву, і освятіть мак, то зможете підсилити його дію у багато разів.

Правила проведення обряду

Для того, щоб допомогти собі у вирішенні будь-якого роду проблеми, ви повинні пам’ятати основні правила, які висуває магія.

 • Не варто порушувати принцип проведення ритуалу. Потрібно слідувати строго по інструкції. У таких випадках ви зменшуєте ймовірність того, що результат буде неякісним. Також ви мінімізуєте наслідки, які можуть виникнути в подальшому.
 • Звертайте увагу на те, який саме обряд використовується. Так як всі вони різні, то і інгредієнти слід підбирати під обраний спосіб.
 • Особливу увагу слід приділяти видом використовуваного маку. У деяких методах прописаний вид продукту. Якщо ж ви вибрали метод, де немає точної вказівки, то краще використовувати суміш.
 • Необхідно звертати увагу не тільки на загальний вигляд, але і колір маку. Не варто заміняти сірий мак іншими кольорами, і навпаки.
 • Проводите ритуали тільки в ті дні, які передбачені для їх проведення.
 • Є заговорений мак заборонено.
 • Заговір для фінансової прибутку

  Якщо вам потрібно залучити гроші, то використовуйте наступний ритуал. На стіл покладіть тканину. Бажано, щоб вона була зеленого кольору. Милом потрібно окреслити на тканини кругову фігуру, у центрі якої повинен розташовуватися мак. На купці насіння рукою накресліть хрест, після чого промовляйте наговір.

  «В далекому океані можна побачити великий острівець. На ньому живуть наш Бог з Дівою Марією. Я подамся до них у гості. Прийду до них з повагою і вірою. Мої поклони будуть говорити про це. Попрошу Матір Божу допомоги, щоб вона навчила мене тому, як отримати прибуток. Вона колись ходила по землі, і купувала хліб. Без грошей зараз неможливо купити хліб, пошити предмети одягу або купити церковні свічки. Прошу допомогти мені в отриманні такої грошової суми, скільки макових зерен я поклала на цю тканину. Залучення грошей є однією з моїх проблем. Амінь».

  Розділіть заговорений мак на дві купи. Одну частину слід зсипати в гаманець. Ще одну частину зсипте в ванну кімнатної температури, куди занурте свої ноги. Тепер повторіть вже виголошений заговір. Побудьте у воді ще кілька хвилин, при цьому уявляйте, що вам прибувають фінанси з усіх боків.

  Заговір для поліпшення торгівлі

  Під час зростаючого місяця, обов’язково в четвер, купіть склянку маку і невеликий рушник. Рушник слід розстелити на прилавку в магазині. На нього слід висипати весь обсяг маку, і заговорити його наступними словами:

  «Кожен раз, як хтось буде наступати на заговорений мак, так відразу ця людина стане у мене купувати. Амінь».

  Наговір читається не менше дев’яти або дванадцяти разів. Все залежить від необхідного результату. Щодня, перед початком торгівлі, сипте мак на порозі магазину. Ефект від проведеного ритуалу буде досягатися тільки місяць, до того, як наступного разу місяць буде зростати. Через місяць ритуал потрібно повторювати.

  Як захиститися від порчі

  Освятіть мак у храмі. Краще це зробити на Маковія. Зі сходом сонця над ним потрібно читати наговір:

  «Розсипаю мак з власної волі. Якщо комусь це не сподобається, то нехай його починає збирати. Я цього робити не буду. Збирати мак ніхто не буде, значить, порчі, мені, рабу Божу, ніколи не отримати. Амінь».

  Після цього розподіліть мак по всіх щілинах у вашому домі. Розсипання проводиться від основної двері, а після за напрямом годинникової стрілки по всіх кімнатах будинку.

  Ритуал на любов

  Залучення любові є найбільш затребуваною магічною проблемою, адже з його допомогою можна позбутися від коханки чоловіка. Заговорювати мак необхідно або по середах, або по п’ятницях. Обов’язково під час зростаючого місяця.

  Слова заговору наступні:

  «Птахи дуже люблять мак. Так і мене, рабу Божу (ім’я), нехай люблять всі неодружені чоловіки. Птахи без маку жити не можуть, нехай мій суджений тільки мене любить. Щоб в його житті не було інших жінок. Тільки я одна повинна знаходитися в його серці, в його думках. Нехай чоловік, який моєму серцю милий, шукає мене по всьому світу. Чоловік мій повинен любити мене, і плекати. Нехай він нікого не помічає, крім мене. Я дівчина красуня, нехай кожен потенційний наречений звертає на мене увагу. Цього нікуди не подіти. Вибирати вже я сама буду. Амінь».

  Заговорений мак на любов треба підсипати в предмет одягу бажаного чоловіка. Результат досягається в короткий термін. Буквально через тиждень ваше особисте життя влаштується так, як ви того бажали.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: