Ефективні заговори на повернення чоловіка

Розпад сім’ї завжди дуже важко переноситься подружжям, особливо, якщо в сім’ї вже встиг з’явитися дитина. Намагаючись врятувати сім’ю, жінка пробує безліч способів, у тому числі і магію. Не кожна жінка віддає собі звіт про те, що даний спосіб повернути чоловіка в сім’ю несе наслідки. Якими будуть ці наслідки, залежить від дій жінки. Хто як не вона здатна відродити сім’ю, адже жінка здавна є берегинею сімейного вогнища. І на допомогу в таких ситуаціях приходить саме заговір на повернення чоловіка.

Зміст:

Ефективні заговори на повернення чоловіка

Заговір на повернення чоловіка

Існує два види заговорів: з чорної і білої магії. Заговір білої магії проводяться з допомогою молитов і церковних атрибутів. З чорною магією справи йдуть складніше і включають в себе інгредієнти для заговорів, які складно дістати в межах міста. Ми розглянемо виключно заговору з білої магії.

В яких випадках застосовується магія?

Найчастіше, магія застосовується у випадках, коли всі доступні способи не принесли результату. Перш, ніж приступати до замовлянь, переконайтеся в тому, що це справді єдиний вихід. І перед тим, як застосовувати заговір на повернення чоловіка, вам для початку слід підготувати себе. Потрібно зрозуміти, що вас пов’язує з цією людиною, і наскільки сильна ця зв’язок. Повернути чоловіка в сім’ю можна, за умови, що ви щиро його любите. Для початку чесно відповідайте на наступні питання:

Тільки після того, як ви відповісте собі на ці питання і визначтеся, чи потрібен вам заговір, переходимо до наступного етапу.

Застосування замовлянь

Отже, ви остаточно вирішили повернути чоловіка в сім’ю з допомогою заговорів. Наступним етапом буде робота над собою. Не можна вступати в нові відносини зі старими образами. Очистіть себе і свою енергетику від негативу і сумнівів. Станьте легкої і життєрадісною.

Найкраще заговору діють на хрещених людей. Тому, ви обов’язково повинні бути хрещеною. Якщо ваш чоловік не хрещений, заклинання застосовувати можна, але приготуйтеся до того, що заговору необхідно буде повторювати.

Як повернути колишню любов

Перед тим, як читати слова заговори, надіньте хрестик і не знімайте його до тих пір, поки у вашій родині не запанувати любов. Заговір на повернення чоловіка читається тільки при повному місяці і тільки при чистому небі В ніч перед повним місяцем читайте молитви. На світанку зайдіть в церкву і купіть три свічки і святу воду. Зайдіть у храм, поставте першу свічку іконі Божої Матері, другу – Миколі Чудотворцю, третю свічку разом зі святою водою заберіть додому. Виходячи з церкви говорите про себе:

«Воссоедини, Пресвята Богородиця, рабу божу (ім’я) і раба божого (ім’я чоловіка) в подружньому союзі, як воссоединяются закохані на небесах. Амінь».

Забороняється кому-небудь говорити про проведення вами обряду на любов. Енергетика і думки іншої людини можуть негативно вплинути на результат в кінці. Уночі цього ж дня рекомендується виставити всі ікони, що є в будинку, в кімнаті, де ви спите, бажано, щоб у цій кімнаті жили тільки ви. Поставити перед іконою Божої Матері посуд зі святою водою, запалити свічку і поставити її біля води, стати на коліна і прочитати цей сильний заговір. Поставте фото улюбленого поруч зі святою водою і свічкою. Прочитайте рядки заговори:

«Чиста вода свята, допоможи мені, Пресвята, почуй молитву мою. Моя Душа чиста, як ця вода, любов моя до чоловіка приходив, як ця свічка. Не залиш мене, рабу божу (ім’я), в біді моїй, допоможи мені, Пресвята Богородиця, повернути мені чоловіка мого сердечного, раба божого (ім’я чоловіка) до вогнища, до рідного дому. Так возз’єднається союз наш сімейний. Нехай буде чоловік знову любити мене любов’ю чистою, як ця вода, любов’ю пылкою, як ця свічка. Амінь».

Потім згасити свічу і лягти спати. Нічого не прибирати, до тих пір, поки чоловік не переступить поріг будинку.

Повернути коханого – простіше простого

Цей сильний магічний ритуал також потрібно читати в домашніх умовах. Це обов’язково повинен бути будинок, в якому ви жили з чоловіком. Застосовується, коли ви з чоловіком тривалий час перебуваєте на відстані. Заговір на повернення любові чоловіка читається на повний місяць рівно опівночі. Перед цим умийтеся святою водою, не витирайте обличчя.

Промовте наступний заговір:

«Господи Ісусе, до тебе я кличу, допоможи рабу божу (ім’я). Чоловіка (ім’я чоловіка) втрачаю – допоможи повернути в сім’ю, на тебе думаю: нехай повернеться додому до дружини молодий, нехай знову любить мене, не піде ніколи від сім’ї».

Отвернем від коханки в мить

Найважче доводиться, коли причиною розставання з чоловіком стає коханка. На цей рахунок у сибірської цілительки Наталії Степанової є досить заговорів, які можуть допомогти. Це дуже швидкий спосіб повернути колишнього чоловіка. Він допоможе позбавити вашого коханого від почуттів до розлучниці, і повернути любов чоловіка.

Розглянемо один з найсильніших ритуалів більш докладно. Перед тим, як прочитати слова заклинання, купіть в церкві оберіг, він допоможе захиститися від себе негативні наслідки сказаних слів. Заклинання можна прочитати днем.

«Закликаю вас, парфуми, на допомогу до мене (ваше ім’я). Летите ви парфуми на іншій стороні, до розлучниці (ім’я коханки) летите. На віки віків провчіть, як щастя сім’ї забирати, як горе в сім’ю приносити. Нехай мій чоловік (ім’я чоловіка) до мене вернеться, нехай вона йому навіки забудеться, хай вона його буде дратувати. Я родину свою зможу відродити, нехай вона засохне, як трава. Не піде чоловік (ім’я чоловіка) тоді від дружини (ваше ім’я) ніколи. Амінь, Амінь, Амінь».

Потім, вдень або вночі, в залежності від того, в який час доби було прочитано заклинання, розбити на порозі розлучниці тухлі яйця, а собі у головах поставте вербу. Якщо ви прочитали заговір правильно, то через кілька днів ваш чоловік відчує тугу за вас і повернеться. Для збереження результату вам самим потрібно буде перебудувати, налагодити стосунки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: