Заговори, щоб улюблений подзвонив

Жінки, які надають відносинам з чоловіком дуже велике місце в житті можуть іноді бути занадто нав’язливими. Просто із-за браку уваги від чоловіка, вони самі виявляють його. Чоловікам таке подобається не завжди. Але як же зробити так, щоб чоловік сам дзвонив, коли нм цього хочеться. У цьому випадку може допомогти заговір на дзвінок коханої.

Зміст:

Заговори, щоб улюблений подзвонив

Заговір на дзвінок коханого чоловіка

Дія заговори

Заговір на дзвінок коханої працює, таким чином, що підселює у свідомість чоловіка думки про жінку, тугу про неї, у підсумку йому хочеться висловити цю тугу, і він їй дзвонить. Ця заговір на телефонний дзвінок дуже добре спрацьовує у відносинах, де чоловік різко скинув свій інтерес на роботу або іншу жінку. Тоді чистим раціональним розмовою не завжди вдається повернути його в простір відносин, в цьому випадку у нього просто може статися опір. Якщо ж діяти магічним способом, то все відбудеться дуже непомітно і екологічно для самого чоловіка.

Заговір на дзвінок чоловіка можна робити і в тому випадку, якщо хочеться привернути увагу хлопця, з яким ви майже незнайомі. Але ось, якщо він до вас живить відверту неприязнь, то варто гарненько подумати здійснювати такий вчинок. Тому що в цьому випадку в свідомості людини після заговору буде боротися два абсолютно протилежних думки, які будуть створювати йому внутрішньоособистісний конфлікт. Одне буде істинним думкою про дівчину, а інше нав’язане за допомогою заговору. Це призведе до того, що поведінка людини буде нестабільним, як і його психіка.

Чоловік може стати доволі істеричним, така поведінка навряд чи сподобається жінці. Суть в тому, що відносини вона отримає не зовсім того чоловіка, в якого закохалася спочатку. До того ж після заговору частину волі його пригнічується, це означає, що основна відповідальність за відносини буде лежати на дівчині. А далеко не всі дівчата хочуть бути провідними у відносинах. Ці нюанси слід урахувати, перш ніж виголошувати такий заговір на людину, який спочатку має до вас відверту неприязнь.

В яких ситуаціях потрібно використовувати заговір на дзвінок?

Заговір на дзвінок чоловіки дуже допоможе вирішити подібні життєві ситуації:

Заговір на предмет з побачення

Якщо дівчина відправляється на побачення з хлопцем, який їй дуже симпатичний, то бажано зробити так, щоб хлопець на побаченні чітко доторкнувся до її речі. Що це означає? Це означає, що можна взяти на побачення кулькову ручку, наприклад, потім попросити молодої людини щось нею написати. Милий повинен потримати цей предмет в руках. Потім, якщо раптом ваш хлопець не проявить активності і не подзвонити перший, то ви накладете на нього наступний заговір. Візьміть предмет, який він тримав у руках, сконцентруйтеся на ньому максимально. Можна згадати всі подробиці побачення, його образ в деталях, а потім потрібно читати таке магічне слово:

«Швидкий заговір на швидкий дзвінок твій читаю. Улюбленого свого подумки викликаю на телефонну любовний зв’язок. День без мене не зможеш, подзвониш. Я тобі виклик душевний, ти мені виклик на телефоні. Перший проявишься, не будеш чекати, ні себе, ні мене мучити. Потрібного тобі побачила, потрібної для душі твоєї стану. Найулюбленіший будеш, найдорожчий, подзвони і перевіриш, робив і зробиш».

Читати потрібно дуже впевнено з чітким розумінням, що кохана людина може зателефонувати ось-ось. Раніше дівчатам після такого ритуалу доводилося добу сидіти біля телефону, щоб не пропустити довгоочікуваний виклик. Тепер же є мобільні телефони, тому можна відразу після застосування магії спокійно займатися своїми справами. Не переживайте білий заговір обов’язково спрацює.

Заговір на воду і ніж

Цей дієвий заговір на дзвінок від коханого людини більше підходить для ситуацій, коли ви не можете додзвонитися чоловікові, який у відрядженні, може ви посварилися, і кохана людина ніяк не хоче виходити на зв’язок. Він не самий швидкий, але дієвий. Тоді для того, щоб вивести потрібну людину на діалог необхідно зробити такий магічний ритуал.

У жіночий день тижня, це може бути середа, п’ятниця або субота наберіть склянку води, поставте склянку так, щоб на нього потрапити місячне світло. Сядьте перед склянкою і в деталях згадайте образ коханої людини. Якщо ви посварилися з ним, то у вас теж можуть бути для нього якісь негативні почуття. Цей час потрібен для того, щоб витягнути ці почуття назовні. Можна навіть самій собі проговорити, що саме нехорошого відчуваєте, це важливо, щоб відпустити біль. Якщо вийде вже в цей момент попросити вибачення за щось недобре, то буде чудово. Тому що, це вже налагодити символічний контакт з милим, так працює магія Потім подивіться на робочий магічний склянку і потрібно читати такі магічні слова:

«Вода стояла – набирала силу. Милий зітхав, мене очікував».

В такому стані вода в склянці повинна простояти до наступного жіночого дня, який буде на тижні. Тобто, якщо робили обряд в середу, то продовжуйте обряд в п’ятницю. Наступного жіночий день знову сядьте перед склянкою, якщо спливли нові негативні почуття, то обговоріть їх ще раз, важливо зняти негативний емоційний заряд. Потім потрібно опустити в склянку з водою ножа і сказати наступні слова:

«Ніж тупий у воді стоїть, а мій милий про мене весь день сумує».

На наступний день пізно ввечері виймайте ніж і говорите такий заговір:

«Вода в склянці переміщується, мій милий по мені пробуджується. Людям у воді хреститися, а милому моєму по мені нудитися. Вода ллється, а милий мій зі мною близько і скоро зустрічається. Як мені про нього подумати, так йому мені подзвонити. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

На цьому обряд закінчився. Вже на наступний день людина буде думати про вас зовсім по-іншому, він вийде на зв’язок. Якщо у дівчини виникло бажання і самій вийти на зв’язок, то теж не варто собі у цьому відмовляти. Можливо, раніше цьому заважала гордість, яка пішла після ритуалу, хто робив знає, що такі наслідки теж можливі.

Заговір на фото чоловіка

Сильний заговір на дзвінок від своєї коханої людини завжди можна зробити за допомогою його фотографії. Це раніше дістати фото хлопця, який вам дуже подобається було складно, а зараз, завдяки соціальним мережам все дуже просто. Знадобиться ще дві свічки з церкви. Цей сильний обряд обов’язково робіть у період зростаючого місяця, тоді сама місяць буде вам допомагати, щоб по телефону почути голос милого.

Залишіться наодинці з собою. Закрийтеся в кімнаті. Запаліть свічки, а всі електроприлади навпаки вимкніть. Дайте собі кілька хвилин просто, щоб налаштуватися на ритуал. Дивіться на полум’я свічки. Це допоможе вгамувати думки в голові, так магія буде працювати краще. Візьміть фото чоловіка, уважно розгляньте його, потрібно, як ніби ввібрати в себе його образ. Відчуйте також всі емоції, які ви відчуваєте до цієї людини і постарайтеся їх посилити. Якщо відгук з’явився в тілі, наприклад, побігли мурашки, значить, ви спрацювали добре і енергія пішла. У цей момент можна читати заговір на коханого:

«Чоловіки краще я не знаю, я тебе потрібного для себе коханої знайшла. Потрібного побачила і полюбила. Хочу, щоб раб Божий (ім’я чоловіка) і в мені побачив ту, хто виконає всі його мрії. Розпалися між нами пристрасть, вирости між нами любов, як дерево, на потрібного тугу про себе засилаю, нехай виявиться, нехай буде моїм. По телефону чути хочу, хай і ти захочеш, вірю будеш мій, тільки мій. Твоя. Як сказано, так і буде, як треба, а по-іншому і бути не може».

В цьому обряді дуже важливо відчувати пристрасть і закоханість. То як ви відчуваєте, потім також буде відчувати чоловіка у відношенні до вас. Тому важливо витратити достатню кількість часу на співналаштування зі своїм станом.

Після цього фотографію потрібно сховати в затишне місце, де ніхто крім вас не зможе її знайти. Свічки, які брали участь в ритуалі, бажано, щоб вони догоріли до кінця. Можете морально готуватися до того, що дуже скоро по телефону почуєте улюблений голос.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: