Як привернути успіх і гроші простими способами?

Багато хто з нас хотіли б знати, як привернути успіх і гроші, використовуючи прості засоби і нескладні ритуали. Магічні обряди та народні прикмети допомагають створити правильний психологічний настрій, що є важливою умовою для вдалого збігу обставин і втілення позитивних життєвих змін. Тому, даними засобами не варто нехтувати навіть тим людям, які не надто вірять у магію, вважаючи за краще сподіватися на власні сили.

Зміст:

Як привернути успіх і гроші простими способами?

Як залучити гроші і удачу

Давайте розглянемо, як привернути успіх і гроші в своє життя, використовуючи принципи фен шуй, магічні ритуали та народні рекомендації.

Згідно фен шуй

Щоб залучити в свій будинок гроші, успіх і всіляке благополуччя, його необхідно очистити від негативної енергетики. Житло повинне бути чистим, світлим і добре провітреним. Сміття, непотрібні речі, зламані прилади і розбитий посуд необхідно одразу викидати, щоб негативна енергія не заважала приходу удачі і грошей. Неприпустимий безлад у домі, погані запахи, сварки, небажані гості. Весь одяг має бути випраній і акуратно складеною, пил – витерта, а посуд – помыта.

Для залучення грошей приділіть особливу увагу всьому, що пов’язане з водою – крани в домі повинні ретельно закриватися, інакше Ваш грошовий потік ризикує «витекти в трубу», як і вода з кранів. Дроти від комп’ютера, телевізора та інших приладів не повинні виставлятися на огляд – сховайте їх або замаскуйте (вони також символізують канали відтоку грошей).

На південно-сході житла можна обладнати невеликий акваріум або фонтанчик, поставити «грошове дерево» і розмістити спеціальні талісмани для залучення грошей (китайські монетки, музику вітру, грошову жабу тощо). Стежте, щоб ця зона була добре освітлена, тримайте її в порядку і чистоті. Почитайте матеріали по фен шуй або подивіться відповідне відео, щоб дізнатися, як обладнати зону багатства в подробицях.

Ритуали на багатство

Простий, але швидко і ефективно діючий ритуал можна провести з допомогою семи монет різної вартості. Дочекайтеся молодого місяця і вночі стисніть монетки в кулак правої руки, а потім розкрийте долоню і простягніть монетки місяці. Сконцентруйтеся на своєму бажанні стати багатшими і відпустіть його. Покладіть монетки під подушку на три ночі, а потім купіть на них свічку. Запаліть її і знову думайте про своє бажання, поки свічка не догорить.

Щоб залучити гроші в свій будинок і покращити фінансовий стан сім’ї, екстрасенси і нумерологи радять зробити грошовий «магніт», відкладаючи гроші особливим чином. Потрібно вибрати будь-який місяць в році, що складається з тридцяти днів і приступити до ритуалу першого числа. Першого необхідно відкласти конвертик один рубль, на наступний день – два, на третій – три, і так до самого кінця місяця. Всю наявну суму не можна витрачати протягом року – вона буде служити для залучення багатства і благополуччя в сім’ю.

Ритуали на удачу

Привернути до себе удачу перед відповідальною справою можна наступним способом. вам знадобиться блюдце, шпилька і ложка, а також – сіль, цукор і рис. Напередодні купіть нову шпильку, а ввечері ретельно вимийте блюдечко і ложку. По черзі насипте в блюдце сіль, цукор і рис – кожного по три ложки, не перемішуючи. Увіткніть расстегнутую шпильку в отриману «гірку» (головкою догори) і залиште так на ніч, а вранці пристебніть булавочку до одягу і сміливо йдіть назустріч своїй удачі.

Для залучення удачі в своє життя і життя своїх домашніх можна скористатися свічками та ароматичної паличкою (краще взяти паличку з легким ароматом, оскільки вам потрібно буде спалити її до кінця). Запаліть три свічки і паличку, візьміть останню і повільно обійдіть з нею кімнату у напрямку ходу годинникової стрілки. На кожен крок необхідно вголос вимовляти слова заговори:

«Я удачу в будинок впускаю – багатство і щастя залучаю».

Потім залиште паличку в центрі кімнати, дозволяючи їй догоріти до кінця.

Народні поради

 • Народна магія вважає кухню осередком енергії добробуту, тому радить розташувати тут кілька талісманів, а на холодильник покласти грошову купюру. Щоб багатство увійшла у Ваше життя і не залишало її, завжди стежте – що діється в самому холодильнику. Всередині і зовні він повинен бути чистий і охайний, зіпсованих продуктів і зайвої посуді в ньому – не місце.
 • Ніколи не смахивайте крихти зі столу рукою, а тільки спеціальною ганчіркою. Крім того, не залишайте крихти і недоїдки на ніч – з-за них в будинок входить «чорна» енергія, яка служить хаосу і призводить безлад в Ваші грошові справи.
 • На одязі не повинно бути відірваних гудзиків, распоротых швів і звичайно – дірок в кишенях. Не носіть одяг в плямах, віддавайте перевагу світлі тони і частіше надягайте щось біле.
 • Народна магія не радить давати в борг по понеділках і не рекомендує передавати гроші через поріг.
 • Покладіть під килимок на порозі монетку (краще – срібну) і кожен раз, заходячи в квартиру, говорите собі нехитрі слова заговори: «Я приходжу додому і грошики йдуть за мною».
 • Найпростіший спосіб провести ритуал, привертає багатство – це дочекатися молодика і показати місяці грошову купюру. При цьому скажіть заговір: «Як місяці народитися – так денежке плодитися».
 • Для залучення багатства народна магія рекомендує частіше перераховувати свої заощадження. Однак, це не відноситься до грошиками в скарбничці – не варто заглядати в неї аж до моменту, коли вирішите остаточно вилучити вміст.
 • Якщо вам терміново знадобилася удача у фінансових справах, а робити ритуали немає часу або можливості, намалюйте на папірці три руни феху. Покладіть листочок в портмоне або в кишеню, ближче до тіла. Як варіант, дані символи, приносять нові можливості для заробітку, можна зобразити просто на руці.
 • Грошовий будиночок

  Багато відгуки доводять, що людина може поліпшити матеріальний стан, не звертаючись до чорної або білої магії, а просто помінявши свій гаманець. Для залучення і збереження добробуту «грошовий будиночок» повинен відповідати деяким вимогам, інакше – варто задуматися про його заміну. Портмоне повинно бути дорогим і просторим (розмір купюри), мати як мінімум три відділення і при цьому надійно закриватися. Краща гама кольорів для гаманця – червоно-коричнева, але не занадто яскравих тонів.

  Якщо гаманець вам піднесли в подарунок, зверніть увагу – здогадався дарувальник покласти в нього купюру або грошовий талісман. Якщо Ви отримали порожній гаманець, скористайтеся спеціальним ритуалом і заговором, щоб «зарядити» його грошової енергією. Можна придбати спеціальні талісмани для гаманця: мініатюрну ложечку «загребушку», грошову мишку, зображення Лакшмі або інших божеств. Не менш дієвими вважаються і природні талісмани – масло пачулі, кориця, корінь хрону і т. д.

  Щоб зарядити гаманець

  Якщо вам подарували порожній гаманець, найпростіше – щільно набити його купюрами і покласти на тиждень в затишне містечко. Крім того, портмоне можна зарядити за допомогою золотих і срібних прикрас: покладіть їх у гаманець і скажіть заговір

  «Нехай відтепер в мій гаманець на добро прибуває золото і срібло».

  Ще краще – вибрати тиждень з зростаючої місяцем і вночі поміщати гаманець на підвіконня під місячні промені. По закінченні тижня гаманцем можна користуватися, але не забувайте підтримувати в ньому порядок і раз на місяць «показувати» нової місяці.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: