Заговори, щоб коханий чоловік сам написав

Якщо жінці у відносинах з чоловіком не вистачає уваги, то це завжди можна виправити за допомогою правильно підібраного магічного ритуалу. Є навіть заговір, щоб коханий написав першим. Цей ритуал добре використовувати ще і тоді, коли ви посварилися з коханою і першою не хочете йти на контакт.

Зміст:

Заговори, щоб коханий чоловік сам написав

Заговір, щоб коханий чоловік написав

Яку дію у заговори, щоб коханий написав?

Заговір, щоб написав улюблений, дозволяє сформувати навколо вашого улюбленого певне інформаційне поле. У цьому полі з’являються бажані для вас думки, які поступово впроваджуються у свідомість. У підсумку коханий починає про вас думати набагато частіше, ніж раніше. А з часом йому хочеться проявити свій інтерес до вас, і він це робить за допомогою смс, дзвінка або любовного листа.

Можна навести такий заговір і на людину, яка має до вас почуття неприязні, але в цьому випадку можна зіткнутися з внутриличностным конфліктом. Тому що у людини в свідомості буде дві думки: одна його власне, де ви їй не подобаєтеся і ще одне, нав’язане, де ви йому подобаєтеся. Переживати таку подвійність зовсім непросто. Це може привести людину до нервозності, різких перепадів настрою. Звичайно, знаходиться поруч з таким чоловіком не дуже приємно. Тим більше, що закохувалися ви спочатку зовсім іншого хлопця. Тому перед тим, як причаровувати такого улюбленого гарненько подумайте, чи потрібно воно вам.

Інша ситуація складається, якщо ви хочете, щоб вам написав коханий, з яким ви посварилися. Чи це хлопець, якого ви хоч трохи подобаєтеся. У цьому випадку магічний заговір тільки посилить його вже існуючу симпатію. Тут не буде місця внутриличностному конфлікту, а значить така заговір цілком екологічний.

Які ситуації можна виправити за допомогою заговори?

Заговір на фото

Робити заговір, щоб улюблений написав можна на його фото. Обов’язково проводите цей обряд у період зростаючого місяця. Добре працювати прямо на відкритому місячному світлі, тоді обряд виходить дуже потужний. Але, якщо вам подобається працювати при свічках, то можна зробити і так теж. Поставте перед собою три свічки трикутником, в середину покладіть фото коханого. Потрібно налаштуватися. Спочатку подивіться на фото коханого, розгляньте в подробицях всі його риси обличчя, дівчині необхідно, як ніби ввібрати їх у себе, увібрати. Потім закрийте очі, зараз потрібно візуалізувати цей же образ у себе в свідомості. Бажано, щоб ви бачили в уяві образ також чітко, як на реальному фото. Це буде означати, що ваша душа і свідомість повно думками і почуттями про цього хлопця. Якщо поки погано виходить, то краще потренуватися кілька разів, тому що від цього залежить результативність ритуалу. Коли натренируетесь, з закритими очима треба читати такий текст:

«Милий друг, той, що серце миле, своє слово в душі тримає. Я прошу тебе не тримай у душі, напиши, все, що хочеться. Відкрий мені свою душу сам. Поставлюся з усією дбайливістю, з усією повагою. Читати буду тебе перечитувати. Потрібний ти мені потрібний серце моє, твоє слово письмове мені потрібно. Чоловік мій коханий, дорогий, порадуй письмовим словом мою закохану душу. Пиши. Чекаю».

Після цього ще кілька хвилин добре просто уявити, то саме написання листа. Уявіть, свого коханого чоловіка, який сідає і пише вам слова любові. Важливо пофантазувати на тему, що у нього твориться в цей момент в душі, що він до дівчини відчуває. Чим яскравіше ви представите цей процес, тим краще буде результат від нього. Бажано, щоб свічки після такого ритуалу самі догоріли до кінця. Фото ж потрібно сховати собі під подушку або просто місце, де ніхто не зможе його знайти, де тільки ви будете знати, що воно там лежить.

Заговір на предмет

Ця заговір дуже добре застосовувати, якщо дівчина провела з хлопцем побачення, але після нього він не дає про себе знати. Не може ж вона змусити себе написати. А ось і може за допомогою простого, але дієвого ритуалу.

Щоб провести цей обряд, потрібен буде предмет, до якого він доторкався. Добре, якщо ви провели з ним вечерю у вас вдома, тоді ритуал можна провести зі склянкою, до якого він торкався. Але, якщо ви були на нейтральній території, то підійде і кулькова ручка, запальничка або щось ще з речей дівчини, до яких він торкався.

Все, що потрібно дивитися на предмет, потрібно зосередитися на ньому, потім згадати побачення, згадати, як себе вів хлопець, що і як він говорив. Потрібно, щоб перед очима прямо-таки було його обличчя. Коли це буде так, то прочитайте заговір:

«Про тебе думаю, а ти про мене думати починаєш. Терміново хочу, щоб ти звісточку про себе дав мені знати, і ти цього хочеш сам. Сам хочеш, сам пишеш. Як твоє ім’я згадую я, так моє ім’я у тебе в голові спливає. Після мого заговору думка про мене тебе не полишає. Пиши. Чекаю дуже».

Головне максимально тут зосередитися на тому, що ви робите. Чим більше буде висока концентрація, тим краще спрацює заговір. Деякі кажуть, що при супер високої концентрації такий ритуал спрацьовував буквально через кілька хвилин. Тобто вже через кілька хвилин дівчина отримувала те саме смс, хлопчик писав першим.

Заговір на зниження негативних почуттів

Якщо сталася сварка і дівчина з хлопцем, дуже ображені один на одного, то проведіть ритуал, щоб милий написав після того, як пробачить вас і сам покається у своїх словах і вчинках. Але для цього потрібно і вам спочатку покаятися у своїх вчинках. Сідайте зручніше в окремій кімнаті, запаліть одну свічку і думайте про своє наймилішу людину. Подумайте, чим ви відповідальні за те, що між вами сталася сварка. Ця відповідальність абсолютно точно є, просто потрібно її знайти. Вважається, що в конфлікті двох відповідальність завжди лежить на обох. Вже після того, коли ви дійсно виявите, де була ваша зона відповідальності за відносини можна починати ритуал. Маркером про те, що дівчина теж в чомусь покаялася, можуть бути якісь відчуття в тілі. Це може бути легке поколювання в грудях, відчуття теплоти в тілі, а ще ви можете відчути нез’ясовне бажання попросити вибачення у вашої дорогої людини. Коли буде якраз такий стан, то можна читати наступний заговір:

«Милий мій, прости мене, нехай між нами хмари розійдуться, і настане ясне і синє небо. Легкість і світлість нехай увійде в наші відносини. Напиши мені слово своє любовне, напиши мені милий мій. Я приймаю тебе, я запускаю нашу любов. Нехай тепер завжди буде світло, за прийняття, за любов нашу лист твоє приймаю. Пиши, милий, дуже чекаю. Твоя».

Після цього у вас може виникнути бажання самому написати коханому. Якщо це так, то не стримуйте себе. Якщо ж у вас ситуація, коли ви вже неодноразово писали своєму коханому, а він вам не відповідав, то чекайте від нього повідомлення. Дуже скоро він дасть про себе знати. У цей вечір більше ні чим не займайтеся, ні з ким не розмовляйте, краще одразу лягти спати. Заговір почне діяти приблизно через тиждень.

Заговір на особисту річ

Цей магічний обряд більше підходить для ситуації, коли пара одружена. У них труднощі в сім’ї і він іде фізично і психологічно від прямої розмови. У цьому випадку необхідно зробити такий магічний обряд. Візьміть особисту річ, яка належить вашому чоловікові. Бажано, щоб такий предмет доторкався до його серця. Це може бути сорочка, ручка або записна книжка, яку він носив у нагрудній кишені сорочки.

Увечері в період зростаючого місяця, дружині потрібно вийти на відкритий місячне світло і читати наступний робочий заговір, при цьому тримаючи в руках особисту річ цього чоловіка:

«Пов’язані-пов’язані, тому і почуєш, бо і зрозумієш. Як я тебе люблю, хай і ти мене так любиш. Нехай прокинеться в тобі бажання говорити, напиши мені, дружині своїй. Твоє серце вогонь любові запускаю, письмової відповіді чекаю. Як одягнеш цю річ, так про мене згадаєш, над тобою владу маю, хто любить, той згадає. Викликаю тебе на діалог, взяти тебе собою можу, зі мною як води нап’єшся. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Це досить сильний магічний ритуал. Іноді він спрацьовує так, що дорогою людина не просто вам пише, а ще й відразу приходить прямо до вас на поріг. Так працює заговір, щоб написав той хто потрібен Він працює так, що людина відчуває незрозуміле бажання зв’язатися з вами, вступити в діалог, який обов’язково закінчиться новим етапом у відносинах. Але буває таке, що саме говорити людина не може, і тоді простіше написати лист або записку.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: