Ефективні заговори на примирення

Подружнє життя часом буває дуже складною, а для того, щоб зберегти шлюб, іноді потрібно більше, ніж просте бажання. Ні для кого не секрет, що бут часто призводить до сварок і суперечок один з одним, не примерившись з якими можна назавжди втратити приховану зв’язок у парі. Якщо ваш шлюб зазнає кризу або наближається до сумного фіналу, прийшла пора подумати про те, щоб застосувати заговір на примирення. Залежно від ступеня серйозності проблеми, ви можете вибрати найбільш підходящий вам заговір.

Зміст:

Ефективні заговори на примирення

Заговір на примирення

Пам’ятайте, що якою б серйозною не здавалася вам проблема, вона вирішувана за допомогою магії та вашого щирого бажання. Молитви і заговір на примирення користуються величезним попитом, в силу своєї доведеної ефективності. Єдине, що ви повинні запам’ятати перед початком ритуалу: у сварці ніколи не винен тільки одна людина. Отже, якщо бажання залишається сильним, а розлука з коханим або коханою дружиною нестерпна, пора приступати до практичних дій.

Заговір, примирні дружину з чоловіком

Перш, ніж починати читати заговір, ви повинні підготуватися до цього. Біла магія не є вимогливою, однак прихильна до тих, хто поважає її. Основними правилами, які необхідно враховувати, є:

На питання про те, коли читати заговір, немає єдиного усталеного думки, адже найважливіше бажання і віра в позитивний результат. Однак, народні маги і чародії рекомендують вибирати період місяця, що убуває і підбирати день, згідно підлозі читає людини. Так, для того, щоб повернути чоловіка, сина чи батька сімейства, вибирайте жіночі дні – середу, п’ятницю, суботу. Читати заговір для примирення з дівчиною, мамою, дружиною, дочкою краще в понеділок, вівторок, Вербну неділю.

Заговір на примирення – сильний і потужний засіб для відновлення зіпсованих відносин. Який з них підходить вам?

Цвинтарний варіант

Заговір на цвинтар вважається найсильнішим. Описуваний метод вважається одним з найбільш непростих, в силу складності проведення, проте всі витрачені зусилля завжди повертаються сповна. Для прочитання заговору на примирення вам знадобиться відправитися на найближчий цвинтар, щоб відшукати там могилу, де був похований чоловік, що має таке ж ім’я, як у вашої дружини або чоловіка. Після того, як відповідне місце знайдено, потрібно набрати в ємність трохи землі з могилки, після чого посипати нею слід коханої людини.

Тільки після проведених кроків ви можете починати читати заговір:

«Я сиджу в санях гладких з кротами, їжаками, відважними бобрами і різними іншими лісовими звірами. Як вони зі мною ввічливі і ласкаві, так і ти, раб Божий (ім’я), будеш завжди зі мною милостивий і чесний, ввічливий і підкорений. Маком запашним я всі наші сварки розганяю, твою любов до себе знову привертаю. Ти мені один потрібен тільки, без тебе немає сенсу в житті. Свою провину я розумію, це зневажаю. Нехай наші відносини налагодяться, а сварки більше на них не повадятся. Слово моє, немов кремінь, буде так, як я вирішила. Амінь».

Важливою деталлю є відкуп для похованого. Перед тим, як вилучати землю покійного, необхідно залишити там трохи солодощів або будь-якої іншої їжі.

Обряд з фото

Щоб виконати ритуал на примирення, ви повинні знайти фотографію коханого або коханої і темно-зелене полотно, яке знадобиться для застилания столу. Після того, як стіл обгорнутий, запаліть свічку і візьміть її в праву руку. Покладіть фото на стіл і почніть водити вогнем біля нього за годинниковою стрілкою. У цей час можна починати читати заговір:

«Як вогнем фото я освітлюю, так радість в твою душу (ім’я) посилаю. Радістю тіло і розум очищаю, серце просвещаю, від непотрібних сварок тебе позбавляють, від образи марною навіки рятую. Моя любов твою висвітлює життя, ніжність і дружбу надає. Амінь».

Читайте заговір протягом 9 разів, роблячи круги над фото. Коли прочитання закінчено, візьміть фотографію в руки, погасіть свічку і скажіть голосно, дивлячись в очі коханому:

«Ти мені потрібний. Ти мені найважливіший. Так прости мою душу грішну, та обдаруй мене своєю любов’ю нежнейшею. Хочу знову поруч з тобою бути, тільки добрі вісті тобі приносити. Прошу забути про всі образи, прошу любити мене, як і раніше. Вогнем наш зв’язок я оживляю, тебе до себе, милий чоловік, закликаю».

Помістіть знімок в зелену тканину, скрутіть і сховайте в найпотаємніше і приховане від очей місце.

Миримося з чоловіком

Заговір на примирення з чоловіком – це не фантастика. Такий метод підійде не тільки для подружжя, але і стане порятунком для підупалої пари. Необхідно дочекатися півночі, сісти біля вікна і прочитати пошепки наступні слова:

«Коханий мій, мій таємний, раб Божий (ім’я), будь знову моїм сонцем ясним, зіркою прекрасною, потаємною мрією. На відстані більше бути мені нестерпно, без тебе мені не терпимо. Як сонце яскраве кожен день наші шляхи осяває, так і ти будь зі мною постійно, коханий».

Читайте молитву тиждень поспіль, зберігаючи тільки чисті і добрі помисли в серце.

Заговір на омлет допоможе не тільки знайти рішення серйозної сварки з коханим, але і примирить родичів і друзів, що знаходяться в одному будинку. Для ритуалу вам потрібно приготувати особливий омлет з раніше заговоренных яєць. Візьміть продукти в ліву руку і прочитайте над ними «Отче Наш». Як тільки ви наповніть енергією яйця, починайте замішувати омлет, терти над ним сир або ковбасу, примовляючи при цьому:

«Як сіль в яєчко потрапляє, так ворожнеча між нами пропадає. Смачну їжу замішую, всі сварки відкидаю».

Приготований омлет необхідно подати до моменту охолодження, щоб страва не втратила магічних здібностей.

Молитва Мучениці Ірини

Читати наступну молитву потрібно щовечора перед відходом до сну:

«О, велика і свята мучениця Ірина, прошу нагородити сім’ю мою милістю і блаженством, позбавити від горя лукавого, нагородити миром і добробутом. Нехай чоловік тільки любов помічає, а всі сумніви геть забуває».

Заговір на примирення між рідними

Нижче ми розглянемо варіанти заговорів і молитов, які допоможуть позбутися від проблем не тільки в сімейній парі, але й помирити батьків, налагодити стосунки з рідними. Пам’ятайте, що читати їх можна тільки після того, як емоції були ослаблені, а лютої злості більше немає.

 • Сильний обряд на убуваючий місяць. Це справжнісінький заговір для сімейного примирення. Для його здійснення дочекайтеся світанку і змішайте в стакані воду з медом. Слідкуйте за тим, щоб за вашими діями ніхто не спостерігав, постарайтеся не розбудити нікого з близьких. Воду з медом треба заговорити наступними словами: «Всі сварки, всю лайка я зібрала купу, нашу сім’ю від них застерігаю. Під замок, на вічний ключ я їх замикаю, тільки удачу і світ в будинок до нас залучаю. Мої слова міцні, як камінь, моя віра, наче кремінь. Від молитви моєї всі проблеми вирішуються, а родичі від образи відтепер не займаються». Розлийте воду всім членам сім’ї, які брали участь у сварці, і простежте за тим, щоб кожен з них до кінця випив свою склянку. Повторювати ритуал можна лише за один місяць.
 • Паперовий заговір на примирення з коханим. Незважаючи на те, що заговір несе в собі спрямованість на примирення коханих, він може стати корисним і для тих, хто зневірився шукати метод для відновлення колишніх теплих відносин з братом, другом або сестрою. Для проведення ритуалу ви повинні взяти коричневий аркуш паперу і порвати його на 3 рівні частини. Зробивши це, потрібно підписати кожен шматочок. Перший – вашим ім’ям, другий – ім’ям обраного людини, третій шматочок повинен вміщувати всі ваші щирі почуття. Розташуйте 3-й шматочок між двома першими та заговорите їх: «Злий відьму хтось у наш союз закликав, чорну кішку пробігти між нами змусив, злом відносини наповнив. Як жити далі, я не знаю, адже без тебе, себе я не розумію. Хочу навіки зло я розірвати, ворожнечу порочну порвати. Образа навік забувається, між нами дружба і світ з’являється». Залиште клаптики в затишному місці, повторіть ритуал ще три рази в інші дні.
 • Як зробити все максимально швидко?

  Заговір на швидке примирення з сім’єю – мрія для багатьох, і вона здійсненна. Щоб у вашому домі знову настав лад і спокій, доречним стане наступний ритуал на швидке примирення. Для його проведення вам потрібно буде відшукати фото, на якому будуть зображені лише члени сім’ї, що знаходяться у сварці. Якщо можливості знайти такий знімок немає, то підійдуть окремі поодинокі фотографії кожного людини.

  Зберіть знімки в тканинний мішечок, дочекайтеся півночі і сядьте біля відкритого вікна. Дивлячись на місяць, почніть примовляти:

  «В одному мішечку всіх зібрала, смуток, тугу я вашу відібрала. Навіки сваритися я більше не бажаю, розлад з дому вилучав. Хто таїть образу, нехай заспокоїться, щастям і наповниться світлом. Як мішечок сповнений любові і ніжності, так і будинок наш переповнюється світлістю».

  Вранці покладіть всі знімки на місце так, щоб ніхто з членів родини цього не помітив.

  Сімейні відносини потребують постійного вдосконалення і поліпшення. Дуже часто рідних людей розділяє почуття гордості і невміння чути один одного. Будьте тим, хто не посоромиться першим піти на примирення і спасіння світу в родині.

  Заговір від Наталії Степанової

  Наталія Степанова вважається відомою сибірської цілителькою, яка також розробила список заговорів для примирення в сім’ї при сильній сварці.

 • Заговір на благополуччя у рідних людей. Допоможе виправити образу матері на батька, дружини на чоловіка, дочки чи сина на батьків. Для ритуалу необхідно дочекатися молодика і замісити тісто для приготування хліба. Поставивши його в піч, потрібно стати біля неї, підняти спідницю вгору і пошепки сказати: «Хлібець вгору піднімається, свята магія добро в дім приносить. Амінь». Дочекайтеся приготування і з’їжте весь хліб цілком, не віддаючи чужим людям.
 • Домогтися згоди і миру з колишнім другом, подругою. Якщо ваша сім’я страждає від постійної ворожнечі один з одним, допоможе наступний обряд на місяць. Змішайте воду з медом, примовляючи при цьому: «Раб Божий (ім’я) на всі замки замкнений, його злість і ненависть вичерпується. Під сімома замками спори знаходяться, мир і любов у будинку водяться». Нехай чоловік або інший ображений чоловік вип’є цю воду до дна.
 • Заговір, який втамовує люту ворожнечу між подружжям, подругою, дитиною, матір’ю, близькими друзями. Перед прочитанням необхідно стати біля відкритого вікна і приготуватися до прочитання три рази. Після кожного разу спльовують через ліве плече: «Господь святий, почуй мої слова. Прошу тебе від ворожнечі мою сім’ю позбавити. Архангелів, праведників і святителів до допомоги закликаю. Немає сил дивитися, як злість всіх нас знищує, почуття світлі сломляет. Один з одним лаятися сечі більше немає, поверни любов в наш таємний обід. Нехай моє слово чується, так якнайшвидшим чином здійсниться».
 • Сильний заговір для досягнення миру в родині. Для прочитання заговору потрібно дочекатися появи першої зірки на небі. Після прочитайте тричі такі слова: «Як на небі рахунок зірок пішов, так його вже не зупинити. Як любов в свій будинок покликом, так її вже не знищити. Слово міцне ворожнечу виліковує, затягує рани, біль вгамовує. Родина (прізвище) більше сварок не знає, про ненависть не згадує».
 • Будь заговорів є сильним і дієвим, якщо читається по всім правилам і рекомендаціям. Пам’ятайте, що світ у родині залежить від всіх її членів. Не допускайте найменшого розладу у стосунках, щоб не призвести до ще більш серйозних проблем.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: