Заговори, щоб зустріти коханого

Якщо жінка закохалася, але не отримала на свою любов взаємність, то у неї є кілька варіантів розвитку подій. Один з них полягає в тому, щоб переключитися з об’єкта любові на кого-небудь іншого чи щось інше, наприклад, на роботу. Тоді вся енергія, яку жінка хотіла пустити в любов, буде спрямована в інше русло. Але з іншого боку у жінки завжди є можливість боротися за взаємну любов за допомогою магічних засобів. В цьому випадку можна використовувати заговір на зустріч з коханим чоловіком.

Зміст:

Заговори, щоб зустріти коханого

Заговір на зустріч з коханим чоловіком

Як працює заговір на зустріч?

Заговір на зустріч з чоловіком – це в принципі любовний приворот. Він заснований на тому, щоб підселити до думки, що цікавить вас людини те, що потрібно саме вам. Після такого магічного любовного ритуалу людини буде тягнути до вас незалежно від того, хоче він цього чи ні. І ось тут дуже важливо розглянути один важливий момент.

Якщо у чоловіка, якого ви привораживаете, була хоча б якась симпатія до вас, то заговір на зустріч з людиною, все, лише посилить і проявить цю симпатію. Якщо до цього у нього були якісь сумніви в тому подобаєтеся ви йому чи ні, то заговір зробить так, що сумніви підуть, і він остаточно упевниться в тому, що ви йому подобаєтеся як жінка. Посилює дію ритуалу церковне свято, наприклад, Чистий Четвер.

Абсолютно інша ситуація виникає, якщо заговір на зустріч з коханим був проведений в тому випадку, якщо людина не відчуває до вас абсолютно ніякого інтересу. У цьому випадку за допомогою магічного любовного ритуалу ви створюєте для внутрішньоособистісний конфлікт. Тобто після цього магічного ритуалу в свідомості людини будуть боротися два абсолютно протилежні думки. Це буде його справжнє думка, яка говорить про те, що ви їй не подобаєтеся, і це буде нав’язана думка про те, що ви йому подобаєтеся. У цій ситуації людини буде дуже сильно «кидати з боку в бік» психологічно. З-за цього у приворожену чоловіка може часто псується настрій, він може злитися на жінку, звичайно, така поведінка впливає на якість стосунків.

У результаті жінка-замовник може зіткнутися з тим, що вона перебуває у трудових відносинах з таким чоловіком, якого вона зовсім не хотіла привертати у відносини. Цей момент дуже важливо враховувати. Можливо, після того, як жінка врахує вона вже й не захоче причаровувати чоловіка.

В яких ситуаціях застосовується заговір?

Давайте докладніше розглянемо перелік ситуацій, коли можна застосовувати заговір на зустріч з людиною:

Заговір на зустріч на сіль

Цей дієвий магічний ритуал чудово працює на випадкову зустріч з коханим. Тобто він підходить для ситуації, коли в житті дівчини немає коханої, але вона дуже хоче його зустріти. Заклинання притягне в її простір хорошого гідного юнака. Не виключено, що вона познайомитися з ним зовсім випадково. Щоб відбулася ця зустріч, дівчині для ритуалу знадобиться пачка нової кухонної солі, красиве блюдце і церковна свічка.

На вдалу і плідну зустріч потрібно проводити такий магічний наговір в період зростаючого місяця. Зручно, що навіть такий потужний обряд можна сміливо робити в домашніх умовах.

Щоб наговори допомогли, в кімнаті повинні залишитися ви одні. Бажано, щоб кімната була вільна від людей і домашніх тварин. Важливо також вимкнути всі електричні прилади, в якості джерела світла повинна бути тільки церковна свічка. Краще зробити цей ритуал на підлозі. Поставте свічку, перед нею блюдце, сіль, сідайте самі.

Спочатку просто закрийте очі і уявіть збірний образ свого обранця. Важливо, щоб подумки ви вже були трохи в нього закохані. Висипте сіль на блюдце, водіть пальцем по солі. Коли душа і свідомість будуть сповнені чином обранця можна читати заговір:

«Своє ім’я і ім’я твоє були нарізно ці імена. Як небо окремо від землі, так і ми з тобою окремо один від одного були. Ти не мій, я не твоя. Ти один і я одна. Серед вод мене не знайшов, в сонячних променях мене не викупав. Мень священної книги, діти наш з тобою. Але прийшов день і ми зустрілися. Кому пощастило, це нам пощастило. Мрії один одного втілили, молитви один одному говорили. Зі мною ти потрібним себе відчув, серед людей мене єдину знайшов. Багатою мене собою зробив. Хто шукав, той знайшов, так і ми з тобою. Ти коханий, я кохана. Зустрінься мені».

Бажано все це вивчити напам’ять і читати з закритими очима. Після цього потрібно заговорену сіль пересипати в полотняний мішечок. З цим мішечком потрібно вийти в той же вечір на перехрестя. Спочатку встаньте посередині. Нічого страшного, якщо ви будете серед людей. Потім трохи солі висипте на одну сторону скажіть:

«Можеш звідси прийти».

З цими ж словами до кінця висипте сіль на всі інші три сторони. Потім вирушайте додому.

У цей вечір вже ні з ким не розмовляйте, не будьте серед людей, одразу лягайте спати. Можна знову провести такий обряд у найближчий Чистий Четвер, якщо до цього моменту вона ще не зустріне коханого.

Заговір на їжу

Заговір на несподівану зустріч з чоловіком на їжу. Щоб зустріти чоловіка своєї долі і купатися в любові дуже добре проводити заговору на їжу. І потім цією їжею пригощати всіх чоловіків, що знаходяться у вашому оточенні. Багато дівчат саме через цей заговір зустрілися зі своїм майбутнім чоловіком. Працює цей обряд ще й для того, щоб ваш постійний хлопець запропонував вам вийти за нього заміж. Добре проводити ритуал на їжу в церковні свята, на Великдень, наприклад або в Різдво, Чистий Четвер. Якщо робите це перед Великоднем або на Великдень, то викликати прихильність неба буде простіше.

Все, що потрібно дівчині для того, щоб провести цей діючий заговір – це приготувати якийсь пиріг. Добре, щоб рецепт пирога включав в себе мак, так простіше залучити звуженого, магія спрацює краще. Потрібно замішувати тісто і вечір зростаючої місяця читати такі слова:

«Назустріч з коханим хліб печу. Той хліб і солодкий, і солоний, і смачний і пишний. Як подивишся на нього, так і закохаєшся. А як з’їси його так в мене рабу Божу (ім’я) закохаєшся. Зустрічі в любові випадкові, зустрічі в любові з судженим, найсолодші побачення. На зустріч, на улюбленого той хліб заговорюю. Мене одну любив і бажав. З тобою зустрінусь, тебе знайду. Щоб зустрівся мені такий, який одну мене любити буде. Як хліб буде готовий, так і зустріч буде готова, сам Господь посприяє. Амінь».

Ця заговір можна читати кілька разів, весь час поки замішуєте тісто. Так ви наповнюєте тісто енергетикою свого бажання зустрічі з коханим. Наступного ранку вам потрібно пригостити цієї випічкою, як можна більшу кількість чоловіків. На цей пиріг можна і молитви читати. Дівчині також дуже важливо підтримувати контакт очей з молодим чоловіком, якого вона пригощає хлібом. Серед цих людей вона зустріне свою любов.

Подібні заговору іноді роблять на мило, це мило потім дарують чоловікові, але це, коли вам хтось конкретний подобається.

Заговір на зростаючий місяць

Заговір на зустріч судженого з місяцем. Місяць – це покровителька жіночих енергій. Це означає, що вона із задоволенням піде назустріч жінці, яка хоче виконати своє бажання. Такий ритуал на зростаючий місяць працює ні чим не гірше, ніж заговір Степанова або сибірської цілительки. Жінці, яка хоче скоріше зустріти свою любов потрібно просто вийти на відкритий місячне світло і читати такі слова:

«Місяць красуня всіх до себе притягує. Так і я хочу до себе любов притягувати. Щоб дивилися на мене так завмирали від любові. Щоб зустріч за зустріччю. А всі ті зустрічі привели в мою долю коханого, єдиного, який щедру душу переді мною розкриє, який стане мене в любові купати так, як я зараз купаюся в місячному світлі. Хочу, щоб мій улюблений побачив в мені все: коханку, дружину, щастя його складу. Щоб сам захотів, сам до мене прийшов, сам мені зустрівся. Допоможи місяць знайти щастя жіноче».

Заговір назустріч з людиною говорити треба з великою насолодою і щастям. Так, як ніби ви вже зустріли свою долю. Якщо обсяг ваших переживань буде більшим, якщо напруження почуттів буде високим, то зустріч з судженим відбудеться зовсім скоро. Така заговір може робити і мати, щоб син зустрів любов. Син буде частіше спілкуватися з дівчатами і в підсумку син одружується. Добре проводити ритуал у Чистий Четвер і з його фото.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: