Як зробити заговір на новий гаманець

Нескладний заговір на новий гаманець зробить його вдалим «будинком» для Ваших грошиків – сприятиме не лише збереженню, але й збільшення прибутку. Однак, кошельковая магія не обмежується одними заговірми – для кращого ефекту необхідно також враховувати правила вибору, придбання і дарування портмоне. Крім того, читати заговір на новий гаманець потрібно в особливому стані і в потрібний час.

Зміст:

Як зробити заговір на новий гаманець

Заговір на новий гаманець

Давайте розглянемо основні моменти: яким має бути ідеальне вмістилище для грошей і як заговорити свій новий гаманець, щоб убезпечити і примножити його вміст.

Яким він повинен бути

Згідно з принципами фен шуй, щоб в портмоне водилися гроші, при його виборі необхідно враховувати колір, розмір, конструкцію і матеріал виготовлення. Колір гаманця для залучення грошей краще підбирати з червоно-коричневої гами. Однак, пам’ятайте, що надто яскраве портмоне може привернути увагу злодіїв (як варіант – можна вибрати червоний гаманець приглушеного тону). Ідеальний розмір гаманця – той, при якому купюри можна розташувати, не згинаючи. Для різних валют і пластикових карт краще мати кілька відділень, а також спеціальний кишенька для дрібниці.Класичний варіант на всі часи – це шкіряний гаманець (але навіть маючи свої уподобання до матеріалів, вибирайте якісні та дорогі). Новий «будиночок» для грошей ні в якому разі не повинен бути дешевше і гірше старого. Портмоне, куплене в подарунок, не повинно підноситися порожнім. Що покласти в гаманець? Найкраще — купюру середнього значення, ювілейний рубль або купюру в один долар.

Як заговорювати

Замовляти можна як самостійно куплений новий гаманець, так і подарований (особливо, має сенс це зробити, якщо дарувальник «замотався» і забув покласти в портмоне символічну гроші). Можна взяти готовий заговір на гаманець (наприклад, від Ванги або Наталії Степанової) або придумати свій власний. Найголовніше, щоб при прочитанні тексту у вас з’являлося відчуття ясності, впевненості і розслаблення. Читати заговір необхідно в самоті, в спокійній обстановці, зазвичай – на зростаючий місяць (якщо в описі обряду не вказано інше).

Читати заговір або молитви краще вголос, оскільки звук є найбільш тонкою формою матерії і служить для матеріалізації наших намірів. При необхідності, напишіть текст на папері, а потім прочитайте його. Свічки для ритуалів краще купувати в церкві, проте – не обов’язково. Багато цікавляться – куди подіти старий гаманець при купівлі нового? Якщо він повністю вийшов з ладу, його краще спалити, попередньо подякувавши за вірну службу.

Зі свічками

В описі багатьох ритуалів присутні запалені свічки, оскільки активувати енергію грошей найпростіше силою стихії вогню. Крім того, полум’я свічки служить своєрідним «передавальним пристроєм» між щільним і тонким світами, доводячи до відома вищих сил зміст наших заговорів і молитов. Так, для даного обряду потрібно сім свічок зеленого кольору, запалити які потрібно опівночі. Також, обов’язковою умовою для ритуалу є період на зростаючий місяць, а кращий день тижня – четвер.

Портмоне кладемо на підвіконня, розташовуючи його безпосередньо під місячні промені. Вимовляємо наговір тричі:

«Прагне грошовий потік в мій чудовий гаманець: хай багатство в мій будинок прибуває, а бідність дорогу сюди забуває. Нехай буде так, з божою допомогою. Амінь».

Далі, потрібно дати свічкам догоріти, а їх залишки зарити в землю. Після проведення ритуалу можете користуватися новим гаманцем, але завжди слідкуйте, щоб купюри в ньому не м’ялися і були ретельно складені.

Із золотом і сріблом

Як зарядити новий гаманець з допомогою дорогоцінних металів? вам знадобиться дві прикраси – срібне та золоте. Як варіант, можна використовувати срібну і золоту монетки, якщо такі у вас є. Крім того, за традицією для ритуалів, що проводяться в домашніх умовах, вам потрібно церковна свічка. Кращий час для ритуалу – ніч з молодим місяцем.

Варто придивнути стіл до віконця, в яке видно молодий місяць. Проводити ритуал потрібно босоніж і з розпущеним волоссям. Сядьте за стіл, торкаючись підлоги двома стопами, покладіть перед собою нове портмоне з прикрасами всередині і запаліть свічку. Тричі прочитайте свою улюблену молитву вголос, а потім скажіть заговір три рази:

«Червоний місяць молодий, кинь мені промінчик золотий і сплети мені до ранку ниточку з срібла. Зав’яжи ти гаманець і впусти в нього потік – нехай він буде сповнений грошиками веселою. Нехай буде так, з божою допомогою. Амінь.»

Додаткові поради

 • Для того, щоб в портмоне завжди водилися гроші, придбайте спеціальний талісман – кошельковую мишку. Це невелика мишача фігурка (не більше сантиметра) з натурального каменю або металева. Її потрібно покласти в портмоне зі словами: «Мишка-мышенька, селись — грошик, завжди водися».
 • Ще один популярний талісман, що залучає гроші – це мініатюрна срібна ложечка, прозвана «загребушкой». Її слід покласти в гаманець зі словами: «Ложкою щастя загребаю, гроші в будиночок закликаю.»
 • Амулет, що залучає гроші, кожна людина може виготовити самостійно. Один з найбільш доступних способів – це накреслення рун. Ви можете скористатися вже готової рунічної формулою або рунескриптом, але найпростіше – накреслити на шматочку паперу три руни Феху. Покладіть листочок в портмоне і завжди носіть з собою.
 • «Грошова» сила притаманна не тільки символічним фігуркам і знаків, але також деяким рослинам. Так, для активізації енергії грошей після покупки гаманця покладіть в нього висушений корінець хрону або паличку кориці.

 • Автор: Валентина Мальгіна.

  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи:

  Заговори і ритуали на удачу в бізнесі

  На даний момент багато прагнуть до успіху, це дійсно гарне прагнення, але далеко не всім знайоме як привернути удачу. Одні свято вірять у випадок, інші: навпаки докладають всі сили для…

  Ефективний заговір на здоров’я

  Поява хвороби завжди затьмарює життя людини, тому наші предки здавна зверталися до сил природи за допомогою. Навіть один невеликий заговір на здоров’я здатний поліпшити основну терапію. У короткому огляді ми…

  Ефективні заговори на повернення грошей

  Дуже часто зустрічаються ситуації, коли людина займає гроші у своїх знайомих. Ось тільки повернути їх потім досить важко. Іноді повернення боргу може тривати місяці, а іноді й роки. Змусити боржника…