Як зробити заговір на новий гаманець

Нескладний заговір на новий гаманець зробить його вдалим «будинком» для Ваших грошиків – сприятиме не лише збереженню, але й збільшення прибутку. Однак, кошельковая магія не обмежується одними заговірми – для кращого ефекту необхідно також враховувати правила вибору, придбання і дарування портмоне. Крім того, читати заговір на новий гаманець потрібно в особливому стані і в потрібний час.

Зміст:

Як зробити заговір на новий гаманець

Заговір на новий гаманець

Давайте розглянемо основні моменти: яким має бути ідеальне вмістилище для грошей і як заговорити свій новий гаманець, щоб убезпечити і примножити його вміст.

Яким він повинен бути

Згідно з принципами фен шуй, щоб в портмоне водилися гроші, при його виборі необхідно враховувати колір, розмір, конструкцію і матеріал виготовлення. Колір гаманця для залучення грошей краще підбирати з червоно-коричневої гами. Однак, пам’ятайте, що надто яскраве портмоне може привернути увагу злодіїв (як варіант – можна вибрати червоний гаманець приглушеного тону). Ідеальний розмір гаманця – той, при якому купюри можна розташувати, не згинаючи. Для різних валют і пластикових карт краще мати кілька відділень, а також спеціальний кишенька для дрібниці.

Класичний варіант на всі часи – це шкіряний гаманець (але навіть маючи свої уподобання до матеріалів, вибирайте якісні та дорогі). Новий «будиночок» для грошей ні в якому разі не повинен бути дешевше і гірше старого. Портмоне, куплене в подарунок, не повинно підноситися порожнім. Що покласти в гаманець? Найкраще — купюру середнього значення, ювілейний рубль або купюру в один долар.

Як заговорювати

Замовляти можна як самостійно куплений новий гаманець, так і подарований (особливо, має сенс це зробити, якщо дарувальник «замотався» і забув покласти в портмоне символічну гроші). Можна взяти готовий заговір на гаманець (наприклад, від Ванги або Наталії Степанової) або придумати свій власний. Найголовніше, щоб при прочитанні тексту у вас з’являлося відчуття ясності, впевненості і розслаблення. Читати заговір необхідно в самоті, в спокійній обстановці, зазвичай – на зростаючий місяць (якщо в описі обряду не вказано інше).

Читати заговір або молитви краще вголос, оскільки звук є найбільш тонкою формою матерії і служить для матеріалізації наших намірів. При необхідності, напишіть текст на папері, а потім прочитайте його. Свічки для ритуалів краще купувати в церкві, проте – не обов’язково. Багато цікавляться – куди подіти старий гаманець при купівлі нового? Якщо він повністю вийшов з ладу, його краще спалити, попередньо подякувавши за вірну службу.

Зі свічками

В описі багатьох ритуалів присутні запалені свічки, оскільки активувати енергію грошей найпростіше силою стихії вогню. Крім того, полум’я свічки служить своєрідним «передавальним пристроєм» між щільним і тонким світами, доводячи до відома вищих сил зміст наших заговорів і молитов. Так, для даного обряду потрібно сім свічок зеленого кольору, запалити які потрібно опівночі. Також, обов’язковою умовою для ритуалу є період на зростаючий місяць, а кращий день тижня – четвер.

Портмоне кладемо на підвіконня, розташовуючи його безпосередньо під місячні промені. Вимовляємо наговір тричі:

«Прагне грошовий потік в мій чудовий гаманець: хай багатство в мій будинок прибуває, а бідність дорогу сюди забуває. Нехай буде так, з божою допомогою. Амінь».

Далі, потрібно дати свічкам догоріти, а їх залишки зарити в землю. Після проведення ритуалу можете користуватися новим гаманцем, але завжди слідкуйте, щоб купюри в ньому не м’ялися і були ретельно складені.

Із золотом і сріблом

Як зарядити новий гаманець з допомогою дорогоцінних металів? вам знадобиться дві прикраси – срібне та золоте. Як варіант, можна використовувати срібну і золоту монетки, якщо такі у вас є. Крім того, за традицією для ритуалів, що проводяться в домашніх умовах, вам потрібно церковна свічка. Кращий час для ритуалу – ніч з молодим місяцем.

Варто придивнути стіл до віконця, в яке видно молодий місяць. Проводити ритуал потрібно босоніж і з розпущеним волоссям. Сядьте за стіл, торкаючись підлоги двома стопами, покладіть перед собою нове портмоне з прикрасами всередині і запаліть свічку. Тричі прочитайте свою улюблену молитву вголос, а потім скажіть заговір три рази:

«Червоний місяць молодий, кинь мені промінчик золотий і сплети мені до ранку ниточку з срібла. Зав’яжи ти гаманець і впусти в нього потік – нехай він буде сповнений грошиками веселою. Нехай буде так, з божою допомогою. Амінь.»

Додаткові поради

  • Для того, щоб в портмоне завжди водилися гроші, придбайте спеціальний талісман – кошельковую мишку. Це невелика мишача фігурка (не більше сантиметра) з натурального каменю або металева. Її потрібно покласти в портмоне зі словами: «Мишка-мышенька, селись — грошик, завжди водися».
  • Ще один популярний талісман, що залучає гроші – це мініатюрна срібна ложечка, прозвана «загребушкой». Її слід покласти в гаманець зі словами: «Ложкою щастя загребаю, гроші в будиночок закликаю.»
  • Амулет, що залучає гроші, кожна людина може виготовити самостійно. Один з найбільш доступних способів – це накреслення рун. Ви можете скористатися вже готової рунічної формулою або рунескриптом, але найпростіше – накреслити на шматочку паперу три руни Феху. Покладіть листочок в портмоне і завжди носіть з собою.
  • «Грошова» сила притаманна не тільки символічним фігуркам і знаків, але також деяким рослинам. Так, для активізації енергії грошей після покупки гаманця покладіть в нього висушений корінець хрону або паличку кориці.
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: