Ефективні заговори на повернення грошей

Дуже часто зустрічаються ситуації, коли людина займає гроші у своїх знайомих. Ось тільки повернути їх потім досить важко. Іноді повернення боргу може тривати місяці, а іноді й роки. Змусити боржника повернути гроші важко. Особливо, якщо ця людина вам є близьким другом або родичем. Наші бабусі часто говорили таку фразу: «якщо не хочеш втратити близького друга, то ніколи не давай йому гроші в борг».

Зміст:

Ефективні заговори на повернення грошей

Заговір на повернення грошей

І це правда, тому, що таким чином можна зіпсувати не лише нерви, а й втратити близьку людину. Природно, ні про яке повернення мова йти не може. Адже, стосунки можуть суттєво зіпсуватися. Звернення в суд може тільки погіршити ситуацію. Отже, що ж робити в таких ситуаціях. Один вихід – це використовувати заговір на повернення грошей.

Багато людей говорять про те, що магія не може допомогти в складних життєвих ситуаціях. Ось тільки в ті моменти, коли виходу не існує, вони починають удаватися до магічної допомоги. І, в принципі, це цілком виправдано.

В чому суть таких заговорів?

Обряди, спрямовані на повернення грошей, не мають особливих відмінностей від інших магічних обрядів. Вони таким же чином змінюють свідомість людини, змушуючи його зробити те, що необхідно виконавцю. Найпростіші ритуали спрямовані на те, щоб викликати у шахрая муки сумління і страх. Саме після проведення обряду, позичальник починає згадувати хороші моменти, які пов’язували його з вами, і тоді він починає шукати можливість повернення грошових коштів.

Якщо ж розглядати складні методи, то вони мають трохи іншу систему дії. Зазвичай, вони досить жорстко примушують людину повертати борги. Якщо ж борг не буде сплачено, то його буде наздоганяти хвороба або інші життєві проблеми. Іноді чорна магія може викликати смертельний результат. Тільки не варто вдаватися до такого методу, адже в такому випадку, ви вже ніколи не зможете повернути свої гроші.

Заговір на старий стілець

Перед тим, як проводити обряд, виламайте зі старого непотрібного ніжку стільця. Причому заборонено використовувати інструменти. Проробляти роботу потрібно тільки руками. Поламаний стілець розташуйте на вулиці. Якщо ви живете в квартирі, то виставте його на сходовому прольоті. Від відірваною ніжки вирвіть ножем або плоскогубцями кілька трісок. Тепер можете приступати до читання спеціальної молитви.

«Якщо вищі сили добре попросити, то демони можуть повернути втрачене. Я позичив людині гроші, а він їх прийняв голими руками. Біла магія допомагає мені завжди. Якщо він не принесе мені гроші назад, то чорти його віднесуть у свої володіння. За нього мені гроші будуть повернуті. Нехай буде так, як я прошу. Нехай гроші, що належать мені, повернуться у свій рідний дім. Відстрочити це неможливо. Амінь».

Якщо ви хочете підсилити заговір, то прочитайте заговір кілька разів. Буде краще, якщо другий раз заговір буде прочитаний, починаючи з задньої частини. Після обряду, стілець можна буде викидати в сміттєвий бак. Тріски віднесіть на перехрестя. Коли направитеся додому, не оборачивайтесь, і ні з ким не розмовляйте.

Старий перевірений заговір на повернення майна

Цей перевірений і сильний заговір на повернення грошей або на повернення майна має на увазі те, що вам потрібно підготувати:

Заговір потрібно читати в домашніх умовах. Коли всі атрибути будуть зібрані, розташуйте їх на якій-небудь поверхні. На тканини напишіть ім’я людини, який повинен вам грошей. Покладіть на тканину всі інші предмети, і перемішайте їх ножем. Вибирайте такий ніж, щоб обов’язково його ручка була чорного кольору. Перемішування повинно здійснюватися в протилежну сторону годинникової стрілки. Тепер можна приступати до прочитання молитви.

«Вищі сили, допоможіть мені, рабу Божу (ім’я). Коліті людини, що зайняв у мене гроші так, щоб він повернув свій борг. Паліть його жарким вогнем. Цілими добами вибивайте з нього мій борг. Нехай він не знатиме спокою. Все, що він мені винен, повинен повернути беззастережно. Страждання нехай його оточують, пропадає апетит, сон не настає. При поверненні хай вибачається. Нехай мої слова будуть почуті. Міняти їх я не буду, і іншим не дозволю. Вони набагато міцніше самого твердого каменю. Амінь».

Найефективніший спосіб при терміновому поверненні грошей

В першу чергу, придбайте свічу з воску. Якщо випадок дозволяє, то розплачуйтеся без здачі. Якщо не виходить, то не беріть решту, яку буде давати продавець. Візьміть свічку, та як тільки сонце зайде за обрій, підпаліть її, і читайте заговір.

«Якщо здається, що свічка тане, то це не так. Таким чином, тане чоловік, який позичив у мене гроші, і не намагається їх повертати. Поки борг не буде повернений, танення буде тривати. Нікуди тобі від цього не дітися. Вкраденої речі пора повертатися додому. Як тільки гроші повернеш, так відразу настане полегшення. Слова, проголошені мною, ніколи не зможуть змінитися. Моє рішення міцне, і незмінне. Амінь».

При настанні нового дня, відразу вирушайте в церковний храм. Там вам потрібно поставити залишки свічки за здоров’я людини. Найкраще йти до храму пішки.

Заговір на повернення грошей

Якщо боржник довгий час не говорить про повернення грошових коштів, то можна провести наступний обряд. Проводити його краще в молодика. Під час того, як сонце тільки починає вставати, запаліть свічку, і направьтесь до вікна.

Заговір читається тричі:

«Прошу боржника, раба Божого (назвіть прізвище, ім’я та по батькові особи), повернути гроші, які належать мені. Він просив їх на тимчасове користування, але ось вже довгий час він не повертає їх. Нехай сон до нього не приходить, апетит не проявляється, поки він не поверне всі. Прошу про повернення. Амінь».

Представлений заговір на повернення ваших грошей від боржника спрацює досить швидко, і ваші гроші будуть повернуті вам. Тільки не забувайте про те, що ваше бажання повинно йти від чистого серця, і мати велику силу.

Ефективний спосіб, що використовує яйця

Для початку виконайте в сирих яйцях голкою невеликі отвори. Неважливо, які яйця ви будете використовувати. Цілком можливо, що це будуть курячі. Можна також використовувати качині або гусячі. Головне, щоб вони були вологими і свіжими. Тепер можете додати яйця у воду, і доводити до кипіння. Коли вода закипить, додайте в неї голку, і накрийте каструлю кришкою. Не забудьте закрити вхідні двері на замок.

Тепер читайте заговір:

«Свої сильні, що йдуть від душі слова, я направляю на боржника. Не буде тобі спокою до тих пір, поки не думав про повернення боргу мені. Якщо не повернеш, то і тривалу життя не проживеш. Хвороби проходити не будуть, рани гоїтися не стануть. Тільки після розплати зможеш почати жити нормально. Мої слова будуть міцними, і не підлягають зміні. Амінь».

Заговір на повернення грошей є досить популярними. Більшість людей розуміють, що трапляються ситуації, коли іншого рішення сформованої ситуації просто немає. Тому, вони починають вдаватися до магії. Будь заговір завжди приносить результати. Треба тільки вірити.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: