Заговори і ритуали від хвороб

Магія допомагає людині подолати найважчі труднощі або хвороби. Заговір від хвороб допомагають изнеможенным пацієнтам кожен день, іноді рятують навіть життя. Як заговорити себе або коханого, якщо допомоги від лікарів чекати не доводиться? Чудотворні заговору і молитви діють по-різному, для здійснення одних знадобляться спеціальні атрибути, інші ж потребують особливих умов, але в підсумку – домогтися повного одужання магія допоможе. Які білі заговору найефективніші?

Зміст:

Заговори і ритуали від хвороб

Заговір від хвороб

Сильна магія заговорная

Вилікувати хвороби заговірми не так легко, як може здатися людині, який раніше не стикався з такими проблемами. Сучасна медицина допомагає з різними недугами. Важкі, запущені, загострені форми можуть вилікувати медикаменти, але що робити, якщо традиційна медицина безсила? В людському житті так багато невідомого і таємного. Те, що не можна помацати, до чого неможливо доторкнутися. Заговір від жіночих хвороб можуть врятувати жінку від порчі, нанесеної суперницею, а заговір від різних видів хвороб допоможуть дитині або літній людині. Будь-які вроки, які шкодять здоров’ю вилікувати тільки таблетками неможливо.

Заговір відносяться до тієї частини білої магії, характер якої цілком залежить від людей. Від його душі, думок, надій. Якщо заговору чинить зла душа, втрачена в мороці власного розчарування, тоді і магія буде злий, чорної, шкодить всім навколо. Передбачити результат такого магічного дії не можна. Якщо навели порчу щоб звести недруга в могилу, то планомірне нездужання і слабкість – доріжка для ворога на той світ. В один момент було у людини доля хороша, а через секунду – немає ні душі, ні її світлого майбутнього. Гроші, влада, кохання: шукати причину для наведення порчі нескладно. Будь чужий успіх, одна єдина перемога над конкурентом і недоброзичливець з радістю наводить найсильніший заговір. І без грошей, без любові і владі можна заробити заговорену хвороба.

Не настільки важлива причина недуги рідної людини. Вберегти доньку, сина, чоловіка й саму себе під силу не кожній жінці. Народні способи вирішення виниклої проблеми також не завжди результативні. Які залишаються варіанти? Тупик можна подолати. Якщо традиційна і народна медицина безсила, на допомогу прийде магія. Будь заговір, зроблений в домашніх умовах ввечері, вранці, вночі чи протягом декількох діб підряд допоможе, якщо вірити в ту силу, якій довірили власну долю. Врятувати сина або чоловіка, доньку або одного під силу кожному, хто з розумом підходить до здійснення таємних ритуалів.

Допомогу від важких і смертельних хвороб

Слов’янські заговору вважаються найсильнішими. Магічний ритуал, який може врятувати життя рідної людини необхідно ретельно підготувати. Щоб не було наслідків і небажаних ускладнень. Заговір на свічку, воду або ганчірку дозволять прибрати магічну хворобу або випадковий недугу. Стародавні ритуали для себе проводяться таємно, щоб ніхто не порушив обряд. Молитви на заговорену вербу дозволять знищити захворювання на шкірі або сильні алергії. Кожен ритуал діє по-іншому, і підбирати його слід під потреби хворого. Заговір на близької людини (сина, чоловіка або брата) краще проговорити в безпосередній близькості з хворим, тоді магія швидше спрацює. Старовинні обряди не виконуються для забави або «на всякий випадок». Вони вимагають концентрації сил і уваги. Тільки щиро віруючі люди зуміють домогтися потрібних результатів.

Для себе слід встановити межі, за які ви не зможете переступити. Молитви нешкідливі, а ось заговір може вимагати плату. За заклинання на здоров’я іншій людині, за одужання сина, за захист проти недругів. Якою буде ціна за надані сили, ніхто не скаже, але подумати про наслідки потрібно завчасно.

Які бувають звички?

Позбутися від недуг самостійно забрати хворобу від сина або дочки, зняти прокляття) допоможе один з древніх ритуалів, які дійшли до сучасної людини, як мудрість предків. Як додання, як спадщина. Молитви – це слова, які володіють силою, які можуть зцілити або захистити. Заговір діє схожим чином. Які обряди найефективніші? Перевірені часом магічні дії:

 • Обряд Степанова. Рад народних цілителів допомагають новачкам, які нічого не тямлять в ритуалах і заговору. Іншій людині допомогти неможливо, якщо сам не розумієш, як допомога спрацює. Перед обрядом необхідно підготуватися морально і фізично. Незайвим буде читати додаткову літературу, проконсультуватися з магом.
 • Молитви на великі церковні свята: Благовіщення, Великдень чи вербний тиждень. Православні святкування особливі дні в році, заряджені неймовірною, дієвої енергетикою. Ось миєшся в чистий четвер (знадобиться чистої рушник) і шкірних хвороб, як не бувало. Прощаєшся зі шкідливими звичками в страсну п’ятницю – і все, як відрізало. Такі дні не підходять для всіх обрядів, але вибрати підходящий вдасться, якщо постаратися і вивчити питання з різних сторін. Підгадати потрібно ще з одним фактором, який впливає на результат усього заходу – фази Місяця. Зростаючий місяць дає сили для нового, а щербатий Місяць відрізає все непотрібне.
 • Викочування яйцем. У бабусь є безвідмовний метод, як позбутися від недуг. Перекладка яєць відбувається за лічені хвилини, а після неї немає ні хвороб, ні симптомів. Раніше, якщо люди хворіли без причини відразу до бабок йшли. Зцілення від затяжних недуг з’являлося не у всіх і не завжди, але результати такого обряду вражають і сьогодні.
 • Найважче позбуватися від дитячих захворювань. Дитині доводиться чахнути на очах. Якщо захворіли діти, слід звернутися до лікаря, а до магічної допомоги вдаються лише в тих випадках, коли традиційна медицина безсила. Експериментувати на своїх дітей не варто. Краще поєднувати кілька традиційних і альтернативних методів лікування.

  Вичитку недуги

  Хвороб, який виривають блювоту, пронос і постійний дискомфорт дуже багато. Недуги, від яких допоможе магія і ритуали:

  Сильні заклинання на їжу допоможуть вирішити проблему. Ритуали сибірської цілительки Наталії Степанової – прості і надійні в лікуванні хвороби травної системи.

  Вичитку важкої хвороби, яку проведе досвідчена повитуха або маг позбавить від захворювань живота, ніг і внутрішніх органів. Для відпущення хвороб, яких не вдалося уникнути, знадобиться натільна річ хворого (він чіпав її своїми руками, спав у ній, ходив). Річ береться на руки, і несеться в ліс або поле. Передати силу магічного заговору можна тільки поодинці, для загального блага (здійснювати обряд на очах у інших людей небезпечно). Читати заговір слід один раз:

  «В ім’я Отця, Сина, Святого Духа. Іде Господь Бог по грішній землі, допомагаючи людям, з гробу піднімаючи. Господи, підніми, раба Твого (ім’я) з одра хвороби, смертельної Постелі, Врятуй від тілесних мук, отверни від смерті, Поверни до життя ім’ям своїм, моїм справою, Продовж вік земної раба Твого (ім’я). Амінь»».

  Щоб улюблені більше не хворіли, заговорена річ спалюється. У народі заговорювали «як немає речі, так хвороба зникла» і йшли під тліюче вогнище. Таким заклинанням заговорювали своїх близьких, яких могла чекати така ж доля. Читати заговір, щоб улюблені не хворіли треба вночі. Обряд ніколи не повторюється, якщо він не спрацював з першого разу, вибирається інше магічну дію. Ще сто років тому так заговорювали святу воду і давали їй вмиватися всій родині (захищали своїх рідних, на яких могли навести вроки чужі розлючені серця, очі і руки). На святу воду виліковували і близьких, які довго хворіли, і домашніх улюбленців (собак або кішок теж заговорену воду підмішували).

  Заклинання на воду

  Один з найнебезпечніших вважаються хвороби, які впливають на імунітет. Захисні механізми, які не виконують покладені на них функції, призводить до хвороб всього організму. До небезпечних захворювань відносяться:

  Патології в серці можуть вказувати на серйозний зовнішній вплив. Важливо те, що на душі, що в серце. Часто людина передчуває причину захворювання, тільки не хоче собі в цьому зізнаватися. Що стосується очних хвороб, проблем носа, патологій ніг, базедової та інших хвороб, то вилікувати їх буде нелегко, якщо вони виникли внаслідок сильної порчі. Проводити отворотные обряди (процес перенесення недуги на замовника порчі) доведеться кілька днів поспіль разом з досвідченим магом.

  Універсальний заговір робиться на воду в непарний день місяця. Необхідно знайти «живу» воду: річку, озеро або ставок. На березі водойми слід сказати: «Я – раб божий, слово з вуст віддаю, тіло своє очищаю, біль свою відпускаю, ім’я своє прошепочу, і хвороби все відпущу! Амінь». Така підготовка допоможе налаштуватися і попросити допомоги у вищих сил. Перехрестившись всього три рази треба сказати:

  «Виходь з мого тіла, біда, Хвороба, хвороба і маята. Пірнайте у воду глибше, до самого дна, Щоб звідти не піднятися ніколи. Моє тіло ніколи не повертайтеся, На дні глибокому залишайтеся. Морські коріння Нехай будуть вам частуванням. Повік вам там доживати, Людського тіла більше не знати. Нехай мої слова будуть сильні, А справи будуть ліплення. Що сказала/л, недосказала/л, Господь Бог допоможе І хвороба мою превозможет. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа, Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

  Слід промокнути обличчя водою. Терти шкіру з ретельністю не потрібно, тільки окропити її заговоренной рідиною. Після ритуалу лікування пройде у два рази швидше.

  Універсальний заговір від хвороби

  Для венеричних хвороб (всяких чоловічих і жіночих дисфункцій), патології сечового міхура, невиліковною (невідомих, невизначених традиційною медициною) хвороби, яка передається статевим шляхом або від тварин існують окремі види заговорів, здійснення яких відбувається тільки вночі і в повній самоті. Допомогти самому собі можливо, якщо читати заклинання кожен день і сильно вірити в швидке одужання. Для захисту на руки в’яжуть нитку червону, як оберіг. Червону стрічку вішають над ліжком, щоб вночі ворог не скористався слабкістю хворого. Робочий заговір необхідно читати по пам’яті, тоді ефект від магічного дії буде сильніше.

  Універсальний заговір

  Простий заговір, який може зробити кожен в разі небезпеки. Плюнувши через плече, ти пошепки проговариваешь:

  «Як у Іуди втратився колір обличчя Після його смерті, Так і я утрачу свою хворість. Нині і повсякчас і на віки віків. Амінь».

  Доповнюють заговір від випадкової хвороби невеликим ритуалом, зробленим будинку. На стіл ставлять свічки і трохи води, принесеною з церкви. Вода заговорюється, а потім нею слід ретельно помитися. Такий ритуал підходить, як профілактика хвороб.

  Для позбавлення від захворювань потрібно визначитися з якою небезпекою людина зіткнувся. Гинути дорослий або дитина може від хвороб різного характеру, прояви та симптомів. Умовно лікарі, цілителі і маги поділяють недуги на категорії. Такий поділ дозволяє впливати на проблему цілеспрямовано. Типи захворювань важливі і при виявленні порчі, адже з ослабленим в людському тілі місцях вдасться визначити причину наведення порчі.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: