Ефективні заговори від зморшок

На жаль, з кожним роком, всі ми, жінки, не молодшаємо. З кожним роком у жінок видно зморшки, які псують всю естетику обличчя. Заговір від зморшок – досить популярний спосіб, щоб зробити своє обличчя більш молодим і свіжим. Якщо подивитися на жінок, які вже в досить поважному віці, то деякі з них не виглядають на свій вік.

Зміст:

Ефективні заговори від зморшок

Заговір від зморшок

Звичайно ж, велику роль в цьому відіграє правильний догляд за шкірою обличчя. От тільки, якщо у вас немає можливості витрачати великі гроші на якісну уходовую косметику, то можна вдатися за допомогою до магії.

Правила проведення замовлянь

Природно, заговору з давнини навряд чи дійшли до нашого часу у своєму первинному вигляді. Ясна річ, що кожен раз вони удосконалювалися і змінювалися. Ось тільки не думайте, що ви можете змінювати слова або принцип проведення обряду. Цим можуть займатися тільки спеціалізовані маги, які знають, що вони роблять. Якщо ж зміни будете вносити саме ви, то можете навіть не сподіватися на якісний результат.

Розглянемо головні правила проведення заговору нижче.

 • Краще всього проводити обряд з світанком сонця.
 • Пам’ятайте, що кожен раз ви повинні дивитися на воду. Навіть, якщо обрядом не передбачено її використання, вона повинна знаходитися поруч. Ви можете піти проводити ритуал до водойми. Якщо ж такої можливості немає, то просто наберіть в чашку або миску води з-під крана. Можна, як заміну, використовувати молоко.
 • Якщо вам потрібен приголомшливий результат, то проводите обряд без одягу. Потурбуйтеся про те, що заздалегідь потрібно прийняти душ або ванну.
 • При купанні вмикайте холодну воду. Якщо ви не можете митися в холодній, то хоча б, щоб вона була кімнатної температури. Не варто використовувати теплу та гарячу воду. Не забувайте про те, що рушник, яким ви будете витиратися, обов’язково має бути новим.
 • Не варто проводити обряди, якщо за сорок днів до цього ви поховали родича. Це заборонено. Якщо ви проігноруєте цей пункт, то можете поплатитися своїм здоров’ям.
 • Для кого потрібні заговір від зморшок

  Різновид заговорів настільки велика, що заговір від зморшок зможе знайти собі кожна дівчина. Неважливо, який у неї вік. Зазвичай вдаються до косметичної магії дівчата, які побачили у себе перші зморшки. Також за допомогою до магії можуть звертатися жінки, які зіткнулися з масовим старінням шкіри. Пам’ятайте про те, що проведення обрядів повинно відбуватися в «жіночі дні». Це може бути п’ятниця, субота або неділя. Чоловікам краще не використовувати такі ритуали. Краще все-таки пошукати більш відповідний спосіб боротьби зі зморшками.

  Не чекайте результату після першого застосування. Особливо, якщо ви скептично ставитеся до магії. У таких випадках будьте готові до того, що потрібно буде повторити обряд ще кілька разів. Перед кожним обрядом ви повинні себе готувати. За кілька днів до обряду вам краще не вживати м’ясні вироби, і не вдаватися до шкідливих звичок. Молоко також краще прибрати з раціону. Більш того, підготуйте себе морально.

  Обряд з допомогою води

  Досить часто воду використовують в магічних ритуалах. Спеціалізовані маги вважають, що вода може проводити енергію і додавати сили. Кожна, поважаюча себе жінка повинна пити багато води. Таким чином, можна очистити організм від шлаків і токсинів. З її допомогою можна навіть поліпшити стан шкіри.

  Перший спосіб: наберіть в будь-який посуд воду і поставте її на стіл. Головне це зробити до того, як зійде сонце. Тепер потрібно дивитися в дзеркало, і промовляти слова:

  «Як вода має рівну поверхню, так і я хочу мати рівний колір обличчя і шкіру без зморшок. Прошу вищі сили допомогти мені у вирішенні цієї проблеми. Бажаю бути красивою і доглянутою. Амінь».

  Слова заговору читаються не менше дванадцяти разів. Зверніть увагу на те, що ритуал проводиться протягом тижня. Не менше. Так ви зможете домогтися очікуваного результату швидко і якісно. Заговоренной водою можна вмиватися. Краще, якщо ви будете це робити два-три рази на добу. Тільки проводити умивання потрібно регулярно. Інакше бажаний результат не буде досягнутий.

  Заговір для омолодження шкіри

  Для цього заговору від зморшок вам необхідно обзавестися джерельною водою. Проводити обряд необхідно перед тим, як лягати спати, і обов’язково, коли місяць убуває. Цим ви починаєте проводити ритуал. Його продовження має відбутися в перші три дні молодого місяця.

  Перш ніж лягати спати, наберіть в посуд воду. Тепер дивіться на воду, як у дзеркало, розчісуйте волосся, і промовляйте слова молитви:

  «Я, раба Божа (ім’я), прошу допомогти мені в омолодженні. З віком моя шкіра стала трохи в’янути. Почали проявлятися зморшки, і змінюється колір обличчя. Не хочу, щоб хтось бачив, як я старію. Прошу повернути її первозданний вигляд. Нехай розгладяться зморшки навколо очей. Хочу бути красивою і успішною. Амінь».

  Після проведення ритуалу, збризкайте себе заговоренной водою і залиште на ніч в будинку. Після пробудження, з початком нового дня, позбавтеся від неї. Краще вилити на територію двору.

  Заговір проти набряклості навколо очей

  Якщо ви вирішили покращувати стан своєї шкіри, то пам’ятайте, що важливо налаштуватися на заговір проти зморшок правильно. В першу чергу, виберіть таку позу, у якій вам буде максимально зручно. Потурбуйтеся про те, щоб не було сторонніх звуків. Необхідна повна тиша. вас ніщо не повинно відволікати від процесу. Дихання повинне бути рівним.

  Щоб позбутися від мішків під очима, вам знадобиться церковна священна вода. Принесіть її додому, запаліть церковні свічки, змочіть ватний диск водою, і прикладіть до проблемних місць. Тепер можна приступити до прочитання молитви:

  «Я, раба Божа (ім’я), зіткнулася з великою проблемою. Моє обличчя стало в’янути. Час нещадно початок мене старити. З’явилися мішки під очима, які я нічим не можу прибрати. Я жінка, і повинна виглядати добре. От тільки у мене це не виходить, тому я вирішила звернутися за допомогою до вищих сил. Вони повинні допомогти мені. Прошу позбутися мене від цієї ненависної проблеми, щоб знову я була красивою. Руками власними згладжую всі нерівності своєї шкіри. Бажаю, щоб вони розглядалися і зникли. Нехай обличчя моє чистотою і гладкістю виблискує. Благаю про допомогу. Амінь».

  Після цього можете викинути ватний диск, і недогорілі свічки.

  Заговір на крем

  Головна умова цього заговору в тому, що він повинен читатися на щоденний крем жінки. Проведення ритуалу відбувається в середині дня. Читати молитву потрібно тричі:

  «Мій щоденний догляд без допомоги небесної працювати не бажає. Звертаюся до даного косметичного засобу з тією метою, щоб він почав приносити результат. Прошу допомогти повернути мені красу і молодість. Вищі сили прошу допомогти в цій нелегкій боротьбі зі зморшками, адже вони ніяк не хочуть йти. На лобі з’являються зморшки, але вони там не потрібні. Око мій нехай позбавиться від нерівностей навколо нього. Амінь».

  Пам’ятайте, що, якщо ви вирішили провести обряд проти зморшок, то повинні самі себе надихати. Ваша віра повинна бути настільки сильна, що ніщо не зможе її знищити. Чим більше буде вашої віри, тим швидше і ефективніше спрацює обряд. Магія і спрямована на те, щоб посилювати людську віру у вищі сили. Ви повинні вірити в те, що скоро станете знову молодою і привабливою. Ніколи не варто змінювати зміст заговори, і принцип його проведення. Цим ви тільки завдасте собі ще більшої шкоди.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: