Заговір на хорошу роботу

З допомогою магічних заговорів можна поправити не тільки своє особисте життя, але й професійну. Процедура влаштування на роботу, прохання про те, щоб вам підвищили зарплату, відносини в колективі, все це величезна частина життя людини. У цих ситуаціях дуже допоможе заговір на роботу, якщо зробити його правильно, то можна позбутися від багатьох невирішених питань у цій сфері.

Зміст:

Заговір на хорошу роботу

Заговір на роботу

Як працює заговір?

Заговір на хорошу роботу в домашніх умовах гарний тим, що він створює певне інформаційне поле навколо людини, яка вимовляє цей заговір. Тобто фактично замовник заклинає інформаційне поле навколо себе на те, щоб події відбувалися бажаним для нього чином.

Якщо працюєте в цьому ритуалі тільки з собою, не на конкретну людину, то ви притягуєте до себе ті події, які вам потрібні. Якщо ж у вас є конкретна проблема з начальником, то вже треба щось привороту, який дозволить вам налагодити стосунки з начальником. У цьому випадку начальника з допомогою заговору підселяються певного образу думки. В цьому випадку людина думає про вас так, як вам потрібно і за рахунок цього вирішуються деякі питання.

Але у другому випадку є ймовірність, що у начальника розвинеться після заговору внутрішньоособистісний конфлікт. Це трапляється, якщо до заговору ви йому відверто не подобалися. Тоді після ритуалу у нього в свідомості є два абсолютно протилежні думки, які не можуть ужитися між собою. Одна думка буде його власне, справжнє і інше подселенное заговором. У цьому випадку замовник впливає на психіку жертви, тому таких заговорів краще уникати.

Набагато ефективніше заговори, щоб, загалом, знайти хорошу роботу. Тоді Всесвіт підтягне до вас місце роботи, де просто працюють ваші однодумці.

Коли можна застосовувати заговір на роботу?

Це тільки приблизні ситуації, коли можна використовувати заговору на хорошу роботу. Дані приклади дані, щоб ви самі краще зорієнтувалися, що ж все-таки не влаштовує на місці роботи. Насправді навіть, якщо ви до кінця не розумієте, що конкретно не влаштовує вас в роботі, все одно можна застосувати заговір для гармонізації робочого місця.

Заговір на грошове місце

Ця заговір на роботу можна зробити в тому випадку, якщо ви втомилися від невдач з пошуком роботи і хочете, щоб запропонували нарешті вигідне місце. Це дієвий обряд, за допомогою якого створите поле, де вам будуть платити достатню кількість грошей.

Щоб зробити цей заговір вам знадобиться сухий мак, церковна свічка. Цей ритуал перед пошуком роботи рекомендує робити сама Наталя Степанова сибірська цілителька. Неважливо шукаєте ви підробіток або основне місце, такий сильний ритуал притягне до вас грошове місце.

Читати ця заговір на успіх у пошуку роботи потрібно в ніч, коли місяць йде в зростання. Зверніть на це увагу, тому що в цей період сама природа буде сприяти тому, щоб грошове місце знайшло своїх працівників.

Усамітніться. Увечері, коли місяць вже буде добре видно, дістаньте і запаліть свічку. Перед собою на блюдце розсипте мак. Можна перед заговором прочитати улюблені молитви, вони підвищать ваші вібрації тіла. Потім водити вказівним пальцем по маку і потрібно читати такий ритуал:

«На удачу в моїй роботі читаю, тебе мачок заговорюю. Хороший роботодавець мене почує та співробітників в собі покличе. При влаштуванні побачимо один одного так відразу зрозуміємо, що порозуміємося без проблем. Гроші рікою звідти поллються, нової, широкою рікою. Своє життя тобі відкриваю, роботу собі знаходжу. У свою життя грошову роботу впускаю. Швидко знаходжу, покликали відразу, сам радію і всім навколо добре і не втратити самому, а здобути. Я в рішенні, я в намірі. Амінь».

Читати потрібно впевнено, щоб біла магія спрацювала. Тільки тоді місце вас знайде сама. Після цього на наступний день з цим маком спечіть булку. Половину цієї булки з’їжте самі, а половину погодуйте собак поруч з будинком. І потім можете вже на хвилі удачу приступати до пошуку роботи. Швидше за все, вже на третій день повернутися без вигідної пропозиції вам не вдасться. За такий ритуал і самі роботодавці будуть вдячні, адже вони теж думають: як залучити працівників краще.

Заговір на повернення роботи

Везіння з роботою – це про що мріє кожна людина. Якщо робоче місце улюблене, то вкрай не хочеться його втратити, що робити, якщо потрібно, щоб взяли на роботу назад? Але, на жаль, завжди існує варіант скорочення, що робити при цьому рішення начальства? Не варто довго сумувати з цього приводу, краще усілякими способами вплинути на ситуацію, в тому числі і магічними. Можна зробити заговір, яка може допомогти повернутися на колишню роботу. Якщо ж у вас ситуація, коли вам здається, що вас можуть скоротити, то теж проведіть цей ритуал, щоб до вас менше чіплялися, і щоб в принципі зберегти місце.

Щоб провести обряд знадобиться старий ключ, три церковні свічки. Щоб зберегти добре оплачувану роботу ритуал проводите увечері, коли місяць йде в зростання. Розставте свічки трикутником і запаліть їх. Ключ візьміть в руки, поверніть його проти годинникової стрілки і говорите такі слова:

«Час назад повертаю, все собі належне повертаю. Від пропозицій не відмовляюся, але і зароблені гроші і місце не втрачаю. Хто час назад повертає, той захищений від безробіття. Знайшла свій ключ, тепер все моє зі мною. Знайшла ключ, гроші зі мною. Знайшла ключ, місце зі мною, знайшла і зберегла. Піти не можна залишитися. Повернення туди, де була пророкую. Де душі моїй було добре, і щоб біси не заважали, не лаяли, від суперників і невдач захищена, втрату уникаю, як щастило, так і щастить. Сила моя зі мною».

Ваш текст заклинання повинен вимовлятися впевнене, щоб все дійсно вдало склалося. Поки слово мовиться, проворачивайте ключ у зворотний бік. Тепер цей ключ ваш оберіг. Можна повісити собі його на шию і носити протягом трьох днів. А можна покласти його собі під подушку. Тепер ви завжди будете впевнені в тому, що для вас знайдеться грошове робоче місце.

Заговір на успішна співбесіда

Один з хвилюючих момент в пошуку роботи – співбесіда. Щоб воно пройшло найбільш успішно теж можна застосовувати магію. Зняти цей заговір неможливо, але це добре, це означає, що на кожному з співбесід удача буде на вашому боці. Цей ритуал гарний і для того, щоб більше сподобатися тому, хто приймає вас на роботу.

Заговір потрібно читати рано вранці на зорі прямо, перед тим як відправляєтеся на співбесіду. При цьому можете дивитися в дзеркало на себе:

«Іду я і наймаюся, господарю показываюсь. Мене викликали, я і йду. Захистити себе зумію, бронь удачі накладу. Дивиться на мене барин і бачить – хороший працівник, хороша людина, хороший та пригожий, як раз який нам потрібен. За душі я йому, вже зрозумів це на прийомі, віддали мені місце. Йшла і знайшлася на мене радість, була не моя, стала моя. А я і не плошаю, помилок не роблю, бажаної картинці відповідаю. Хоче, барин, щоб я поруч був, була. Дружба наша ладналася з допомогою розмови, заробітною платою зміцнилася. Слово міцне».

Добре так говорити і прямо-таки милуватися собою в дзеркалі. У цей момент потрібно створити багато хороших емоцій – гордість собою, любов до себе, почуття власної гідності. Тоді й помітити не встигнете, як місце віддають вам.

Заговір на підвищення

Якщо ви давно хочете, щоб вас підвищили, але цього не відбувається, то теж можна застосувати заговір на удачу, на роботі. До речі, часто буває таке, що вас не підвищують, тому що є пристріт від недругів, можливо, це хтось із колективу. Якщо це так, то ритуал паралельно допомагає допомогти позбавитися від такої порчі і від суперника, суперниці, які її створили, від їх причіпок. Це спосіб змусити суперників перестати лити отрута, біла магія і в цьому хороша.

Щоб провести цей ритуал потрібно відправитися на природу і знайти там засохлу гілку. Візьміть гілку в руки і наговорите на неї такий магічний текст:

«Як у цій гілці життя закінчилася, так нехай закінчиться життя заговорів, які на мене наслали. Так нехай і всі мої невдачі в роботі зламаються. Немає більше засохлого, немає більше неживого, де енергія перестояла, там її більше немає. Нова енергія тече на нове місце, там, де плати більше, а від поганого йшли, все, що погано не для життя. Відтепер тільки хотіти і отримати, хотіти і отримати бажане. Від підступів більше не залежу, ангела свого довіряю, говорив він, що раб Божий (ім’я своє) буде щасливий, так він і буде щасливий. Захист від злих чар. Батько чує і погоджується».

Поки читаєте заговір, гілку потрібно зламати повністю на дрібні шматочки. Якщо прочитали цей заговір з почуттям, втім, як і будь-яка заговір, то він спрацює дуже швидко. Вже на наступний день ви відчуєте прилив сил, який дозволить вам говорити про отримання підвищення на високооплачувану посаду. Ось така заговір на роботу, читати його потрібно досить енергійно. Так безкоштовно можна забезпечити собі підвищення.

Заговір на третю особу

Батьки завжди переживають про те, щоб їхня дитина добре був влаштований у житті. Допомога матері синові або дочці може полягати і в тому, що вона накладе заговір для залучення хорошого робочого місця для дочки. Дружина теж може переживати з-за чоловіка, який ніяк не знайде гідну роботу, адже це впливає і на її добробут теж. Деякі родичі на цьому ґрунті розгортають справжній конфлікт, але це неконструктивно. Потрібно підтримувати свого близької людини. Вплинути на конкретну сімейну ситуацію можна за допомогою магічного заговору. Сина, чоловіка, брата можна читати наступний заговір, поки ті сплять:

«Захист моя тебе раб Божий (ім’я людини) огорне з голови до ніг. Пішла від тебе лихо, буде при тобі тільки щастя. Я тебе на те заговорюю. Хто поруч, той і захистить, щоб ніхто не кривдив, щоб сам себе не ображав. Щоб сам хотів влаштуватися працювати та заробляти добре. Грошову тобі роботу прочу, виплату славну залучити хочу, а ти чуєш так запам’ятовуєш. Я завжди з тобою, разом ми завжди поруч, янголи над нами літають».

Говорити це треба з любов’ю і турботою, від чистого серця, тоді все вийде. Не дивуйтеся, якщо це близька людина на наступний день розповість вам, що йому приснився гарний сон про улюблену роботу. Можна повторювати такий ритуал кілька разів поспіль. Це призведе до того, що у близької людини з’явиться більше цілеспрямованості щодо роботи, більше працьовитості. Зменшаться ситуації, де його можуть вижити з місця з-за якихось документів, його будуть більше цінувати.

Цей ритуалів дуже корисний для родичів інвалідів, їх часто утискають у правах. Можливо, вам навіть не доведеться більше штовхати його, щоб він сам шукав роботу, після того як він буде це успішно робити і без ваших вказівок. Не виключено, що почуєте подяку від дочки і сина за це. Читайте також за свого близького молитви, щоб позбавити його від неприємностей, зробити повернення на благополуччя.

Заговір на улюблену роботу

Буває, шукаєш роботу і сам до кінця не розумієш, що шукаєш. У цьому випадку можна провести заговір, який допоможе притягнути до вас місце, яке сподобається вам по всім параметрам. Причому зараз людина може і сам не уявляти, що саме йому сподобається.

Щоб провести такий магічний ритуал знадобиться фотографія місця, яке вам дуже подобається. Це може бути знімок природи або затишного будинку. Головне, щоб цей знімок викликав у вас ті емоції, які ви хочете відчувати на вашій майбутній роботі. Знадобиться ще одна церковна свічка.

Сідайте ввечері перед запаленою свічкою. Дивіться на знімок і збільшуйте свої відчуття від нього. Спробуйте зрозуміти, що ви відчуваєте? Почуття затишку, легкості, розслаблення чи навпаки сконцентрованості. Доведіть ці почуття до максимуму, якщо це можливо, то відзначте, де вони проявляються в тілі. Може бути, це щемливі відчуття в грудній клітці або якась зібраність думок в голові? Потім потрібно глибоко вдихнути і на видиху читати такий заговір:

«Почуття мої на весь світ розширюються, шукають для мене, де мені добре, і знаходять. Місце, де їм і мені буде також добре як зараз, молитви воссылаю. На моє досягнення успіху в дорозі, на нове місце заговорюю. Моє місце, Боже місце, компанії для мене відгукніться. Я його перший займаю. Воно мене відчує і теж почне шукати мене, перший знайду. Йдемо ми назустріч один одному, йдемо так зустрічаємося. І гроші там мене чекають».

Промовляйте цей чинний текст з благоговінням. Це перевірені заговору на пошук улюбленої справи і багатство Чим більше ваше серце в цей момент відкрито, тим швидше зустрінете улюблене місце роботи. Коли це станеться, обов’язково подякуйте Всесвіт. Навіть, поки це не сталося, культивуйте в собі почуття вдячності, почуття простіше отримувати бажане. Фото повісьте кудись на видне місце. Це допоможе вам тримати у фокусі уваги те, що хочете отримати від Всесвіту. Ви і не помітите, як Всесвіт пішла за вашим бажанням.

Заговір на улюблену справу

Цей ритуал за змістом дещо відрізняється від попереднього. Він спрямований на те, щоб залучати цікаве справа, за яку буде отримувати гроші. Ось, наприклад, набридло дружині фінансово залежати від чоловіка, і вона вирішили відкрити свій бізнес, але якої саме-не знає. До речі це спосіб перевірити з меркантильних чи інтересів ви живете з чоловіком. Так ось цей магічний обряд допоможе виявити, у чому ж полягає талант цієї діяльності, на якому можна заробити грошей.

Обряд обов’язково проводиться у період зростаючого місяця. Щоб його провести, потрібна нова пачка солі, три церковні свічки, склянка питної води, порожній стакан.

Людина закривається в кімнаті один, запалює свічки. Порожній стакан заповнює сіллю. Ставить перед собою дві склянки. Закриває очі і говорить таке магічне слово:

«Як раб Божий (ім’я) очі відкриє, так і буде знати, до чого придатний. З виходом енергії радію. Наслідки успішні. Канали Божої водою прочищаю. Бути мені корисним, бути мені радісним, щоб я радісно затримувався на роботі, допомагати мені світу. Амінь».

Говоріть це магічне слово радісно. Відкрийте очі і випийте склянку води. А потім потрібно прийняти душ, а заговорену сіль використовувати як скраб для тіла. Вже на наступних день у вас буде кілька свіжих ідей в голові з приводу свого призначення. На улюблену справу можна і молитви читати.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: