Ефективні заговори від злодіїв

На жаль, зіткнутися з такою проблемою, як крадіжка і крадіжка будинку, в квартирі, на дачі, може кожна людина. Передбачити це неприємна подія важко, а то і зовсім неможливо, а вже дізнатися про те, хто це зробив, найчастіше, нереально. Однак, магія має свої методи на будь-який випадок. Для того, щоб убезпечити своє житло і нажите майно від злих умислів, необхідний заговір від злодіїв. Він зможе створити надійний захист не тільки для квартир, але й для загальної енергетики будинку.

Зміст:

Ефективні заговори від злодіїв

Заговір від злодіїв

Крім застережних напасти заговорів, існують і способи, що сприяють тому, щоб злодій повернув вкрадене. І ті, й інші заговір є сильними і ефективними, якщо виконувати їх відповідно з зазначеними правилами та рекомендаціями.

Поради для прочитання заговорів від злодіїв

Читаючи заговір від злодіїв, ви повинні будете дотримуватися нескладних порад. Для прочитання вибирайте ніч кожного дня, крім вівторка. Вівторок – день, який тільки привертає в будинок злий енергію і грабіжника. Виконуючи ритуал, залишайтеся на самоті, нікому не розповідаючи про свої плани заздалегідь. Використовуючи для заговорів ножі, вибирайте старі, але робочі варіанти, використовувалися вже не раз. Чим більше їх буде, тим краще.

Починаючи ритуал, пам’ятайте про те, що:

Відомі магічні практики рекомендують завжди пам’ятати про те, що будь-яке майно і коштовності завжди будуть притягувати грабіжників небаченою енергією, тому будь-які цінні речі, які знаходяться будинку або квартирі, повинні перебувати під захистом. Кращим вибором стане банк чи сховище, куди можна помістити частину майна. Якщо ж такої можливості немає, то постарайтеся поменше говорити про наявність дорогих речей в робочому колективі або серед незнайомих друзів. Захистити будинок допоможуть і ікони-захисники, які необхідно виставити на найпочесніше місце, наприклад, поріг.

Заговір від крадіжки

Захист будинку цілком і повністю залежить від господаря, бо від того, наскільки серйозно ви підійдете до цього питання, залежить ефективність проведених процедур. Для того, щоб захистити себе від грабіжників, допоможуть вже перевірені багатьма варіанти.

 • Сильний купецький заговір від злодіїв. Його використовували ще сотні років тому, коли багатими купцями здійснювалися перевезення дорогих товарів. Щоб захистити цінності від крадіжки і власне життя від нападу, потрібно взяти по одному ножа в руку, кілька разів размахнуть над предметом, який ви захищаєте, і вимовити: «Кований морський скриня в собі гострі ножі зберігає. Я їх виймаю і на злодія наставляю. Весь свій запал я проти тебе, злий чоловік, направляю, злом на зло я відповідаю. Руки твої будуть изрубленными, совість змучена і покалечена. Все, що вкрав, повертається, нічого не залишається. Слово міцне і вірне, як камінь. Це – виконується». Закінчивши читати заговір, потрібно тричі перехреститися.
 • Сильна захист будинку або квартир. Даний заговір вважається найбільш потужним, тому може бути виголошений тільки один раз в рік. Перед прочитанням розташуйте в кожному куті будинку по товстій свічці. Дочекайтеся того, щоб вони догоріли до середини, після – почніть читати заговір над кожною з них. «Мечем, списом, ножем, вогнем, стрілою та вилами коліма, палимо, рубаємо, пиляємо, молотимо злодія безсовісного. Краще уникай нашого двору, та священного порога. Чужим добром не радуй, адже на меч напорешься, в печі сожжешься, списом будеш заколот. Будинок мій архангелами охороняється, ангелами захищається. Земельна ділянка під вартою перебуває, нічого, крім начиння домашньої тут не водиться. Будинок мій вік стоятиме без зазіхань і тяжких доль».
 • Охоронний оберіг, що захищає будинок цілий рік. Для прочитання краще всього стати навпроти вхідних дверей в будинок або квартиру. Зосередьтеся і прочитайте наступні слова: «міцні Ворота, ворота могутні собою нашу фортецю захищають від ворогів застерігають. Молю Бога Всевишнього про допомогу Всемилостивій! Збережи нажите, так зароблене від очей злісних і грішних. Молю допомогу мені надати, та добром і світлом стіни рідні наповнити. Моя фортеця захищена від злодія, від злих умислів назавжди предостережена! Амінь».
 • Якщо ваша дитина краде

  Буває так, що діти починають красти чужі речі, не усвідомлюючи, який поганий вчинок вони здійснюють. Для того, щоб застерегти їх від подальших злочинів, потрібно провести наступний ритуал, який розставить все по своїх місцях.

  Для початку, потрібно покликати дитину за стіл, на якому стоять 3 запалені свічки. Поки він буде їсти, шептайте такі слова (кількість повторень залежить від віку дитини):

  «Одного разу циганча вкрав, так Диявол душу його відібрав. Однак, Бог зміг простити його і назавжди робити це заборонити. Прошу Господа дитини свого пощадити і навіки пристрасть до крадіжки відбити. Амінь».

  Після молитви простежте за тим, щоб дитина добровільно повернув вкрадені іграшки.

  Порада від Степанової

  Наталія Степанова рекомендує не залишати будинок без нагляду надовго. Якщо ж наближається вимушена довга поїздка, то необхідно попередньо провести захист свого житла. Для цього потрібно сходити на цвинтар і прочитати:

  «Як у труні лежить мрець, онемевший і зітлів, рухатися не вмів, так і злодій при вигляді мого дому заніміє, истлеет і навіки закрижаніє».

  За словами цілительки, захист протримається на весь час вашої відсутності.

  Заговори для покарання злодіїв

  Якщо у вашому будинку вже трапилося нещастя, то єдиним правильним вибором стане прочитання заговору або молитви для покарання злочинця. Іноді такі заговір допомагають дізнатися, хто вчинив гріх, а іноді – зловити злодія.

 • Молитва, щоб покарати злодія. Дочекайтеся ночі з середи на четвер, купіть у найближчій церкві 10 свічок і почніть читати напам’ять наступну молитву: «Господи Святий, Всемилостивий Господи! Прошу молитву мою почути, та допомогу мені надати. Злодій окаянний, чиє ім’я мені невідомо, так огидно, порушив цілісність будинку міцного, забрав нажите роками і потім облите. Так направ всі сили серафимів і архангелів для того, щоб знайти і покарати мерзотника. Прошу мій дім від розкрадання вберегти, тільки удачу я молю накликати. Амінь». У разі, якщо крадіжка була всього один раз, молитву потрібно читати 3 рази, якщо більш, ніж одна – 10.
 • Заговір для сильного покарання злодія. Якщо ім’я людини, яка вчинила злочин, вам відомо, підійде наступний заговір, який змусить його задуматися про скоєне. Будьте обережні, якщо не впевнені в тому, що підозрюєте саме потрібної людини, адже ви можете направити магічні сили проти невинного. Станьте біля порога і прочитайте наступні слова: «Тебе нескладно вирахувати, негідник безсовісний (ім’я). Ти порушив порядок в домі, а значить будеш за це покараний. Сили небесні, могутні сили, відгукніться на прохання раби Божої (ім’я), в будинку якої сталося страшне горе. Хочу, щоб раб (ім’я злодія), невтомно щомиті маявся, та спокою не знав. Хочу, щоб мої цінності повернув, та від покарання не відкрутився». Такий сильний і потужний заговір зможе змусити злодія визнати провину і вкрадене знову повернеться до вас.
 • Заговір, який назавжди покарає злодія. Якщо знайти злочинця не вийшло, а ви бажаєте помститися йому яким-небудь чином, підійде наступний метод. Необхідно розташуватися в середині кімнати і тричі прочитати: «Бажаю того, хто мої цінності забрав, нажите до ручок грішним прибрав, заплутатися так загубитися, загубитися так заплестись, наче муха в павутині. Сиди на місці, не встаючи, щастя не знаючи. Будеш довго ти страждати, страшної смерті в старості тобі не оминути. Їсти, пити спокійно не зможеш, поки совістю себе не знищиш!».
 • Якщо вірити відгукам, подібний заговір допомагає дізнатися про те, хто вкрав ваші речі, або підібрати потрібний вам спосіб для знаходження злочинця.

  Спосіб виявлення злодія

  Заговір здатні не тільки знайти злочинця, але і відкрити таємницю того, хто саме вчинив злочин проти чужого майна.

  Для того, щоб дізнатися, хто вкрав ваші речі, необхідно знайти 3 квітки соняшника і помістити їх під подушку. Чим міцніше буде ваш сон, тим ясніше ви побачите свого зловмисника. На наступний день, виходячи з дому, потрібно взяти віник за тупий кінець і стукнути ним тричі об підлогу, промовивши такі слова:

  «Будинок замкнений, затворен, ніхто і зги в ньому не знайде. Ніхто руками своїми чужого не візьме, моє добро не вирве».

  Якщо ж заговору не змогли допомогти вам дізнатися, хто вкрав ваші цінності, то доречними стануть ворожіння, які часто вказують на людину, розповідаючи про деталі його зовнішності. Захист свого житла – завдання не з простих, однак вона точно під силу кожній людині. Заговори і молитви зможуть спростити цю задачу, надавши будинку безпека. Прочитайте заговір на захист від злісних крадіїв, і буде мир у вашому домі.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: