Заговір, якщо потрібно приснитися коханому

Закохати в себе чоловіка можна самими різними способами, в тому числі і магічними. Існує заговір, щоб приснитися коханому чоловікові. В результаті цієї заговору він весь наступний день буде думати про вас. Його душа сповнена почуттями про вас і врешті-решт він просто прийде до дівчини прямо на поріг.

Зміст:

Заговір, якщо потрібно приснитися коханому

Заговір, щоб приснитися коханому чоловікові

Ефективність заговору через сон

Давні маги гврили, що заговору через сни – це одні з найбільш ефективних заговорів. Це дуже просто пояснюється. Як говорив знаменитий Фрейд: «сни – це королівська дорога в несвідоме». Так ось маги вважають, що навести закоханість через сон – це ще більше результативне захід, ніж звичайний любовний приворот. Адже, що являє собою приворот – це ритуал, через який цікавить вас людині нав’язують думки про вас.

Коли заговір йде через сон, то встановлення на закоханість вбираються людиною набагато успішніше і діють набагато сильніше. Як відомо, наші підсвідомі бажання іноді набагато сильніше усвідомлених, так ось тут установки на любов записуються в підсвідомість.

Коли проводити заговір на сон?

Приснитися чоловікові, використовуючи для цього магію можна в таких життєвих ситуаціях:

Це приблизні ситуації, в яких ви сміливо можете накладати заговір, щоб з’явитися чоловікові уві сні. Ці заговору можна використовувати і в інших випадках.

Заговір на сон

Ця заговір на любовне сновидіння не зажадає ніяких особливих ритуалів. Єдине, що його варто проводити в період зростаючого місяця. Тоді сама природа буде сприяти тому, щоб потрібний і сильний сон приснився вашому коханому.

Як додаткова міра, для атмосфери можна читати цей заговір серед свічок. Запаліть їх, сідайте серед свічок і читайте такий текст:

«Як ляже сьогодні спати Раб Божий (ім’я чоловіка) так першій та останній уві сні він сьогодні побачить Рабу Божу (ім’я). Мені прийти до тебе в сон, мені втягнути тебе в любов до себе, мені прокрастися до твого серця. Я прошу нагадати йому про мене сили вищі. Побачити йому мене і закохатися. Так нехай з тією любов’ю до мене він прокинеться. Прокинеться, зрозуміє, що любить і прийде до мене. Милому моєму себе уві сні посилаю, милому себе уві сні дарую, коли не можу наяву».

Після цього свічки потрібно загасити і відразу лягати спати. Бажано читати такий заговір на сон, коли ви вже дуже хочете спати, і відчуваєте, що ось-ось заснете.

Швидше за все, вже на наступний день ви отримаєте звістку від свого коханого. Він про вас згадає. Поступово у нього вам буде розвиватися і почуття любові, так працює заговір на сон.

Заговір на іграшку

Заговір, щоб приснитися своєму хлопцеві можна накласти на іграшку. Але для цього потрібно придбати нову іграшку. Спочатку подумайте про своє улюбленому чоловікові. Подумайте, кого з тварин чи персонажів він вам нагадує. І вже відштовхуючись від цих міркувань можна вибирати іграшку. Тобто іграшка повинна асоціюватися у вас з коханою людиною. Виберіть її з душею, тоді обряд буде особливо успішний. Перед тим як будете лягати спати, обійміть іграшку і прочитайте на неї такий магічний текст:

«Снитися мені тобі цієї ночі короткою і глибокою. Бачити тобі мене, відчувати до мене найсвітліші почуття, суджений мій почуй мене. Як закриються очі твої ясні від втоми денній, побачиш ти мій образ Раб Божий (ім’я чоловіка), побачити і мені тебе уві сні, могти тебе любити і приймати повністю. Питання собі постав, як тобі без мене? Кожен свій уві сні і отримає, ніч нашу любов зберігає під своїм покровом. А як ти встанеш рано вранці, так і підеш до рабі Божої за тією любов’ю, що ніч нам обіцяла. Тебе обіймаю, з тобою завжди».

Після цього обійміть іграшку міцно і засинайте. Той на кого ви наговорили текст, обов’язково побачить вас в цю ніч. Деякі проводять цей наклеп на фото коханого.

Ця заговір на перехресний сон. Це означає, що й дівчині присниться її улюблений молодий чоловік.

До речі такий ритуал має особливу силу. Але він не завжди стовідсотково виходить, тому що люди повинні хоч трохи бути налаштовані один на одного. Але, якщо це так, то наклеп має дуже високий результат.

Саме тому добре проводити такий ритуал у тому випадку, якщо ви посварилися зі своїм коханим чоловіком або якщо, таким чином, хочете повернути свого колишнього хлопця. Тому що з цією людиною ви точно ще сонастроены один на одного. Деякі маги вважають, що можна уві сні задавати питання коханому, відповідь, на який ви досі не можете отримати в реальному житті. Але це для тих, кому подобається спілкуватися уві сні.

Заговір на убуваючий місяць

Є любовні заговір, які краще робити на убуваючий місяць. Цей один з них. На убуваючу він робиться, тому що ви позбавляєтеся від всього поганого, що було у вас з цією людиною, тим самим, звільняючи місце для щасливого майбутнього.

Дівчині, яка робить цей ритуал потрібно вийти на відкритий світ убуваючого місяця і повернутися три рази проти годинникової стрілки і сказати таке магічне слово:

«Повертаю час назад, прибираю все погане. Нехай сьогодні рабу Божому (ім’я чоловіка) присниться все хороше, все найкраще, що було зі мною рабою Божою (ім’я) пов’язано, побач мене, відчуй себе щасливим при цьому. Зрозумій, що без мене тобі ніяк. Майбутній образ щастя нашого прийди до нього. Здолає його сила нашої любові і прийде він до мене на поріг завтра ж».

Такий ритуал добре проводити, якщо ваш улюблений зараз на відстані від вас. Можливо, ви посварилися, і зараз у свідомості обох швидше негатив, ніж позитив. Таке буває і в подружній парі, тоді чоловік буде повернений в пару за допомогою такого сну. Так ось такі наговори дозволяють змістити фокус уваги на хороше в парі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: