Сила заговорів на Водохреща

Одним з найголовніших православних свят є Хрещення Господнє. Православні віруючі відзначають 19 січня. Цей християнське свято має настільки сильну магічну енергетику, що всі ритуали, які проводяться в цей день, володіють великою силою. Заговір на Водохреща побудовані таким чином, що необхідно використовувати тільки священну водохресну воду. У цей день вода має чудодійну силу. Вона може не тільки зцілити від хвороби, але і надавати сили.

Зміст:

Сила заговорів на Водохреща

Заговір на Водохреща

Не дарма, в цей день, всі віруючі йдуть купатися у водойми. Вважається, що так людина змиває з себе весь негатив. Всі прохання, які направлені до Господа в Хрещення, швидше їм чуються. Всі прикмети і звичаї в цей день мають особливе значення. Ворожіння у цей день приносить більш ефективні знання, ніж в інші дні. У світле свято магія настільки сильна, що ви можете робити обереги, які будуть супроводжувати вас весь наступний рік.

Дивна рідина

Головною традицією розглянутого свята є те, що необхідно омиватися в ніч, у священній воді. З минулих часів наші предки помічали, що таке обмивання позитивно впливає на людський організм, і його емоційний стан. Навіть, якщо ви викупатися у воді, покритій льодом, то захворіти не зможете. Навпаки, цим ви тільки покращите свій імунітет. Дуже сильно віруючі люди вважають, що після купання людина, як знову народжується на світ. Зверніть увагу на існуючі правила.

 • Перед святом выдолбите у водоймі купіль. Тільки звідти можна брати воду для миття. Якщо у вас є можливість, то можете набрати воду з колодязя. Якщо ж ні одна з перерахованих вище варіантів вам не підходить, то можете просто набрати проточну воду з-під крана.
 • Зберігати набрану воду потрібно в посуді із скла. Скляний посуд краще зберігає дивовижні властивості священної рідини. Місце зберігання повинно бути темним і прохолодним.
 • Ніколи не виливайте освячену воду з раковину або стік. Вона добре підійде для поливання кімнатних рослин, для прийняття ванн, і вмивання. Запам’ятайте, що, якщо ви прийняли ванну, або вмилися священною водою, то витиратися заборонено. Дочекайтеся повного висихання тіла природним шляхом.
 • Напевно, кожен помічав, що набрана в Водохреще вода, довгий час не псується. На відміну від звичайної. Це пояснюється тим, що в це світле свято сила Всевишнього спрямована на очищення води.

  Заговір на здоров’я

  Заговір на 19 січня володіють великою силою. Якщо ви проведете обряди для здоров’я, то не будете хворіти весь наступний рік. Для початку, підіть до церкви, і отбудьте там всю святкову службу. Не забудьте взяти з собою воду, щоб освятити її. Тепер принесіть воду додому, і прочитайте над нею молитви, які добре знаєте. Краще, якщо ви будете читати їх напам’ять, без використання книги. Виберіть три молитви, і читайте кожну по три рази.

  Тепер можете приступити до прочитання наступного заговори:

  «Всевишнього прошу надіслати мені здоров’я. Прошу очистити моє тіло, мої думки. Я, раба Божа (ім’я) грішна, як і все населення планети. Саме це причина всіх моїх хвороб. Прошу у Господа зцілення. Бажаю, щоб моє тіло позбулося від хвороб. Кров очистилася, а ломота в тілі зникла. Прошу грішникам відкрити брами в едем. Прошу надати мені здоров’я і сили. Нехай в моїй душі оселиться спокій, умиротворення і спокій. Амінь».

  Тричі надпейте води з посудини. Залишками води окропіте своє обличчя. Не витирайтеся, а дочекайтеся природного повного висихання. Даний обряд допоможе вам не хворіти ще досить таки тривалий час.

  Другий варіант заговору на здоров’я

  Якщо ви хочете поправити своє здоров’я, у день Хрещення Господнього, 19 січня, проводите зазначені ритуали:

  Під час висихання потрібно читати наступний заговір:

  «Останнім часом я не можу похвалитися хорошим здоров’ям і самопочуттям. Швидше за все, це відбувається через моїх численних гріхів. У ніч цього світлого свята я вирішила покаятися в гріхах. Я розумію, що цього замало, але прошу Господа, нашого Бога допомогти мені. Прошу надіслати хрещенські сили здоров’я мені, і всім тим, кого я люблю. Благаю покращити моє самопочуття. Амінь».

  Водохресні заговору можуть допомогти вам позбавитися від більшості хвороб надовго.

  Заговір на гроші

  Заговір на Водохреща, який читається з метою поліпшення фінансового благополуччя, має сильну магічну силу. Після проведення обряду, можете бути впевненими в тому, що поточний рік пройде добре у фінансовому плані. У ніч Хрещення Господнього вирушайте в церкву. Придбайте там церковну воду, і принесіть її додому. Візьміть в руки посудину з освяченою водою. Обійдіть всі кімнати вашого житла, починаючи з східної сторони.

  В кожній кімнаті промовляйте наступний заговір:

  «Свята вода відвідала мій грішний будинок. Але, незважаючи на це, вона принесла мені благополуччя і успіх. Нехай мій дім обминає злидні і непередбачені витрати. У той же час, нехай багатство переповнює моє помешкання. Гроші не повинні ніколи закінчуватися. Удача постійно мене нехай супроводжує, а невдача ніколи не відвідує. Водохресні сили мені допомагають в цю ніч. Амінь».

  Можете прибрати воду в будь-яке зручне для вас місце. Щоранку умивайтеся нею. Незабаром ваше фінансове становище суттєво покращиться.

  Заговір на позбавлення від самотності

  Такі обряди називають ще ритуалами на любов. Багато дівчата вдаються до такого способу в Святвечір. Для того, щоб провести його, вам потрібно відвідати сім церков, і принести з кожної по судині зі священною водою. Тепер змішайте все в одній посудині. Заздалегідь підготуйте розп’яття Господнє.

  В день свята прокидатися рано вранці. Повністю оголите своє тіло. Тепер увійдіть у ванну, і окропіте свою голову священною водою. При цьому треба промовляти наступну молитву:

  «Хрещенські сили взиваю до допомоги. Нехай мене не стосується чужа кров. Щоб мене не стосувалася навіть моя кров. Я, раба Божа, хочу очиститися від усіх гріхів. Прошу звільнити мене від постійного самотності. Амінь».

  Тепер візьміть в руки розп’яття, і розташуйте його лицьовою стороною до себе. Станьте перед зображенням розп’яття. Тепер вам потрібно знову прочитати вищевказані хрещенські молитви. Якщо вам незручно проводити цей заговір в святковий день, то можна робити його на Святвечір, який відзначається 18 січня. Такі ритуали допоможуть вам позбавитися від самотності.

  Підіб’ємо підсумки

  Більше заговорів можна знайти у сибірської цілительки Наталії Степанової. Не забувайте напередодні свята не тільки читати заговір, але і згадувати всі свої дії протягом минулого року. Причому згадуйте не тільки гарне, але й погане. Так ви зможете більш ефективно очистити свою енергетику.

  Напередодні кожного ворожіння, готує себе морально. Ваша віра повинна переповнювати вас. Ви повинні вірити в те, що говорите, інакше обряд може не спрацювати. Не можна проводити обряди або ворожіння в тому випадку, якщо ви не вірите в магію. Жарти з нею досить погані. Ви можете поплатитися за своє нехтування правилами своїм здоров’ям. І тоді, навіть найсильніші заговору не зможуть вам допомогти.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: