Заговір на Великдень, щоб вийти заміж, розбагатіти

Ще в давні часи маги з трепетним почуттям чекали великого свята Великодня. А все тому, що в це свято і страсний тиждень вся їх робота набувала ще більшу ефективність. Деяких клієнтів зі складними запитами спеціально залишали саме на це свято. Можна і самостійно в домашніх умовах провести заговору на Великдень.

Зміст:

Заговір на Великдень, щоб вийти заміж, розбагатіти

Заговір на Великдень

Чому Великдень заговір працює сильніше?

Заговори і обряди на Великдень таке популярне заняття, тому що це особливий магічний період. Досі вважається, що, якщо людина помирає за три дні до Великодня, то він відразу потрапляє в рай, навіть, якщо той був великий грішник.

Так відбувається, тому що Воскресіння Христове неймовірно світле і святе подія. У ці дні весь світ сповнений благодаті. Тому абсолютно нормально, що великодні заговір мають таку незвичайну силу.

Звичайно, дуже важливо просити в страсний тиждень про добрих речах. Про те, щоб ваше життя прибуло багатство, любов, здоров’я, гроші. Не варто витрачати свою енергію на чорні заговори, які спрямовані на те, щоб поквитатися з ворогами. Швидше за все, вони просто не спрацюють.

Заговір на любов

Якщо молода людина або дівчина втомилися від самотності і дуже хотіли б скласти щасливу пару, то прекрасний момент Великдень заговір на любов спрацює ще краще. Можливо, дівчина вже довго складається у відносинах, де молодий чоловік ніяк не робить їй пропозицію, в цьому випадку дуже допоможуть заговору у Великдень на заміжжя.

Провести такий заговір на заміжжя або любов зовсім нескладно. Знадобиться крім жіночих зусиль букет з таких трав як шавлія, ромашка і лаванда, він повинен бути сушеним, аркуш паперу, ручка, три церковні свічки. А ще, щоб залучити заміжжя, потрібна ваша особиста річ, яка доторкається до грудей. Це можуть бути прикраси, намиста, наприклад.

Молитви і заговір на Великдень на заміжжя потрібно проводити, вже уявляючи себе щасливою дружиною, тоді подібне притягнеться до подібного. Краще проводити ці дівочі обряди в великодній тиждень, саме в жіночий день, нехай це буде п’ятниця. Це здатне посилити дію привороту. Сам заговір потрібно робити ввечері, а вранці добре б прочитати молитви для очищення енергетики. Подібні чистки енергетики корисно проводити, якщо хочете здійснити повернення колишнього чоловіка від суперниці, аналогічне правило і якщо потрібно повернути дружину.

Такі обряди краще починати, коли вже сутеніє. Запаліть свічки, перед собою поставте блюдце, на нього покладіть трави, прикраса, аркуш і ручку. На листочку напишіть «раба Божа (ім’я) і раб Божий (…)». Якщо у вас вже є хлопець, від якого хочете отримати пропозицію, то напишіть його ім’я, а якщо ні, то звичаї велять залишити три крапки. Це для того, щоб природа сама притягнула всіх, хто міг скласти пару. А вже з цих всіх виберіть собі для любові самого кращого.

Листок покладіть на блюдце, зверху особисту річ, букет з трав любові підпаліть і потрібно читати заговір:

«Як кожна любові хочу, все в ній і пристрасть, і ніжність, всього. У страсну п’ятницю для залучення тієї любові і молюся. Нехай прийде день і прийде коханий, швидкий день нехай він чоловіком стане. Нехай кожен наш день буде любові й щастя повний. Кличе моє серце тебе, шукає тебе, впевнена, знайде, сама Великдень допоможе. Амінь».

Після цього записку з травами потрібно спалити до тла. Поки все горить потрібно читати молитви. Молитви читайте з благоговінням. Підійде для цієї заговору і страсна субота. До речі, якщо ви будете дотримуватися посту, то такі ритуали будуть працювати краще, вони будуть практично миттєві. Вже через короткий час вдасться привернути увагу цікавих чоловіків, з яких можна буде вибрати коханого. Не дивуйтеся, якщо майбутня ніч принесе сни про кохання.

Грошовий заговір

Немає нічого поганого в тому, щоб залучити в страсний тиждень багатство у своє життя, проводите заговір на гроші. Прикмети кажуть, що, якщо для залучення багатства і грошей ви використовуєте саме страсний тиждень, то гроші будуть приходити до вас більш радісними способами.

Удачу в грошових справах можна залучити, таким чином. Всю пасхальну тиждень збирайте дріб’язок з покупок. А в суботу потрібно буде спекти хліб. При замісі тесту, покладіть туди три п’ятака з тієї гірки дрібниці. Поставте випікатися хліб. При випіканні читайте заговір:

«Печеш не тільки хліб – печеш грошики. Грошики в моєму будинку сходять як дріжджове тісто на хліб, паску, все більше їх, все вище мої доходи. Від злого ока грошики свої захищу, перед Великоднем Святий заговір-захист на них наговорю, копійок притяну, на повір’я святі, паска росте. Свєти не слухаю, сама зростання. Перед Великоднем все збувається, на те й прикмети. Паска грошовий печу, багатство йде на паску, погане йде».

Вимовляєте цей грошовий текст завзято, весело, тоді саме з такими емоціями буде пов’язана прибуток. Такий грошовий заговір на Великдень добре проводити:

Але і просто для поліпшення добробуту проводити такі эффекивные ритуали теж можна в неділю або на страсний тиждень. Переви раз ритуал проводите вдома, тоді вдома і будуть гроші водиться.

Заговір на здоров’я

У великодній тиждень хто не тільки мріє про гроші або про те, щоб вийти заміж, хто хоче позбутися від хвороб. Повернути собі здоров’я допоможе спеціальний заговір.

Цей сильний ритуал проводиться в лазні, він схожий на заговорів сибірської цілительки Наталії Степанової, заговору Степанової дуже популярні. У чистий четвер вам потрібно відправитися в лазню з новим віником. Коли ви будете бити себе віником, то говорите такий текст:

«Третій день немає хвороби, одне здоров’я на мені, третій день немає туги, одна радість на мені, третій день немає злості, вона доброта та милість Божа на мені. Захворіти не вийде, тільки одужати, не думати, не думати, а тільки одужувати. Я саме здоров’я, виконання всього до воскресінню Христовому».

Коли будете витиратися рушником, потрібно відразу сказати:

«Заговори золоті, золоті слова, всі допомагає».

В принципі роблять заговір від хвороб і кожен четвер, але в Чистий Четвер він, звичайно, має особливу силу. Користуватися ним можна при будь-яких хворобах, раніше його часто використовували від косоокості, проблем із зором.

На одруження сина

Якщо материнське серце неспокійно від того, що її син ніяк не одружитися і навіть не закохатися, то можна провести заговір на його одруження в великодній тиждень, але не в церкві, а вдома. Для тяжіння любові в життя сина мати повинна попрацювати над своєю енергетикою. Потрібно дотримуватися посту, вимовляти молитви. А вже у страсну середу вимовити наступний заговір:

«Син божий і син мій, нехай бурлакою не ходить. Треба щастя йому. Нехай благоговіння проникне в його серце, в його душу, його життя і зустрінеться йому в образі прекрасної діви. Наступний свій свято, щоб він справляв із прекрасною дівчиною. Людина не тварина, один бути не може, за нього прошу. Треба щастя йому. Сила моя материнська діє на неї і притягую вічну любов синові своєму, зору йому на дівчат».

Читати заговір треба ввечері. Потім візьміть трохи солі в долоньку. Вийдіть на перехрестя біля будинку і сіль потрібно розкидати на всі чотири сторони. Така сіль допоможе привернути вашу майбутню невістку. Головне робити це з чистим серцем, тоді це буде біла магія.

Заговір на удачу

Якщо хочеться в принципі залучити в своє життя багато хорошого, без конкретики, то так теж можна зробити ритуали на успіх в особистому житті. Вони корисні ще й тим, що їх легко зняти при нагоді. Краще це зробити прямо у великодню неділю. Допоможе вам в цьому дзвін. В цей день дзвін можна почути не один раз. В один з них потрібно вимовляти такий текст:

«Кожен дзвін щастя несе. Свята Богородице, почуй. 3 рази тебе закликаю. Перед тобою Свята Богородиця схиляюся. Щастя несе Свята Богородиця з кожним дзвоном».

Можна проговорювати це і в церкві. У церкві могутніше енергетика. Час краще для обряду вибрати раннє, в церкві теж. Чим більш раннє час, тим більше дзвонів буде попереду. До того ж ранковий час чистіше по енергетиці. Воно краще працює на виконання бажань. Такий простий обряд може зробити навіть дитина, якщо навчити його словами, йому цікаво буде відслідковувати церковний дзвін.

На здоров’я близьких

Традиція фарбування яєць у свято Великодня відома по всьому світу. Ця традиційна річ, яку готують в кожному православному домі. Можна ритуал фарбування яєць збагатити ще й заговором, який захистить ваших близьких від хвороб.

Такі магічні тексти потрібно читати прямо в момент фарбування яєць:

«Перший, хто тебе в руки візьме, той богатирську силу отримає, другий розуму, від якого не буде горя, не можна по-іншому, третій щастя від здорового тіла, чистого від хвороб, чистого від бісів. На любов, на здоров’я заговорюю шкаралупу яєць, на радість найулюбленішим».

Такий простий текст, але він сильний, а якщо ви будете вимовляти його ще й з любов’ю і благоговінням, то ціни не буде такій заговору. Можна додати в нього власні передбачення і побажання. Так фарбування яєць може перетворитися на справжні магічні обряди. Шкаралупа ж може використовуватися як оберіг, магія в них може зберігатися, оскільки тексти потужні.

Грошовий наговір на нареченого

Якщо жінці подобається, що її фінансові можливості від коханця або чоловіка, то вона може наговорити на його гаманець фінансовий наговір. Від таких магічних впливів у свято Пасхи доходи чоловіки збільшаться, у результаті сама жінка стане жити краще. Підійде цей наклеп і для нареченої, котра хоче збагатити свого нареченого.

Для поліпшення фінансового добробуту свого чоловіка треба знайти гаманець коханого і в жіночий день страсної п’ятниці наговорите на нього такі слова:

«Найперший ти, найбагатший, в день Христового все підтвердиться. Моя любов тебе збагачує, найкращі можливості притягуються до тебе, я до тебе їх тягну, їхній Бог до тебе тягне. Зі мною багатшаєш, мене обогащаешь на свою удачу, мої поради слухаєш. Ти мій перший у всьому. Неділя Боже чинності».

Світла жіноча енергія допоможе залучити в життя чоловіки хороші фінансові можливості. Ефективні заговори, читаються з любов’ю найдієвіші, вони працюють практично миттєво. Так в домашніх умовах можна збагатити себе і коханого.

Заговір на будинкового

Напередодні Великодня у страсний тиждень, в будь-який день дуже добре завести дружбу зі своїм домовиком. У ці дні він теж дуже добрий, виконає ваші багато бажання. Щоб домовик виконав ваше бажання потрібно залишити йому ласощі. Дуже добре не пошкодувати і залишити домового цілу банку варення. Загадати можна все, що завгодно. Навіть добре загадати дуже велике бажання. Навіть, якщо ви мрієте отримати великий виграш у лотерею, повідомте про це домовенку.

Отже, залиште ласощі відкритим на кухні, самі вирушайте спати. Коли вже будете провалюватися в сон, то читайте швидке заклинання:

«Зелену тугу зі свого життя проганяю, а світла життя до мене з усім розмаїттям приходить. З домовиком дружимо, з домовиком і радіємо достатку. Виграш мені, виграш йому, виграш моїй родині. Все бажане здійсниться».

Вночі не бійтеся шуму, який може доноситися з кухні. Бажано вимовляти ця заговір вже в напівдрімоті, практично засинаючи. На ранок ласощі можна з’їсти і самому. Вважається, що за ніч домовик встиг його покуштувати. Якщо ви замовили виграш в лотерею, то, звичайно, потрібно регулярно купувати квитки, причому бажано грати не в одну лотерею, а відразу в кілька, щоб збільшити шанси на виграш. Коли виграєте, то не забудьте подякувати домовичка за допомогу.

Заговір на дерево

Страсний тиждень можна використовувати і для того, щоб підвищити жіночу красу, силу. У цьому вам допоможе дерево. Жінці потрібно в жіночий день тижня, у жодному разі це не має бути понеділок, відправитися до дерева жіночого роду. Це може бути береза, горобина, вільха, будь-яке інше дерево. Обійміть дерево. Спочатку просто закрийте очі і відчуйте, як тече крізь нього енергія, відчуйте силу цього дерева. А після можна читати такий заговір на омолодження та удачу в жіночій долі:

«Додаток моєї краси, молодості, життя, пішло все непотрібне, прийшла сама краса. Вступи зі мною в контакт дерево, допоможи мені подруженьке, насить силою, на удачу в жіночій долі, після я тебе водою окачу і подяку подарую, є вона. Я сильна, красива, очей не відірвати, зі мною добре, мені з собою добре, нехай страсний тиждень, седмиця, магія при мені і ти підсилиш. Амінь».

Після того як прочитаєте заговір ще якийсь час просто постійте, обіймаючи дерево. Відчуйте, як воно ділитися з вами своєю цілющою енергією, а потім можна вирушати додому. Така заговір можна говорити, якщо хочеться позбутися від зморшок, якщо треба поправитися, ця заговір необхідний, якщо потрібно примирення з власним тілом. Можна на це і притягнути нареченого. Якщо психологічно ви знаходитесь в пошуку себе, то теж підійде.

Відразу після нього ви відчуєте себе зовсім інакше, якщо потрібно залучите нареченого на себе більш здорову. Підвищитися рівень любові до себе. Ця заговір працює не гірше, ніж ритуал знаменитої Ванги. На наступний день обов’язково поверніться до дерева з водою і щедро полийте його. Жіночі заговору добре проводити на воду, це стихія жіноча, на воду можна заговорювати жіночі хвороби.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: