Заговори від поганих сусідів

Абсолютно у всіх є ті люди, які їх оточують кожен день і відмовитися від них просто неможливо. Серед них родичі і сусіди. І бувають такі ситуації, що просто неможливо жити з людьми по сусідству. Вони постійно намагаються напаскудити або як зло шумлять. І відразу виникає питання, як позбавитися від поганих сусідів.

Зміст:

Заговори від поганих сусідів

Заговір від поганих сусідів

Все дуже просто є спеціальний заговір від сусідів, який допоможе вплинути на їх поведінку. Сучасна магія надає купу способів це зробити, як за допомогою молитов, так і чорна магія має деякі методи.

Як позбавитися від поганих сусідів

Майже кожну людину хвилює, як можна вгамувати сусідів. Особливо це питання актуальне серед тих, хто проживає у квартирі. Багато страждають від алкашів, наркоманів, які проживають поруч. Бувають і такі, що намагаються отруїти вашу собаку, тому, що вона їм заважає. Ситуації можуть виникнути різні, але для будь-якої з них знайдеться свій заговір. Цей метод дозволить вижити скандальних, надокучливих, цікавих сусідів.

Для того щоб ваші сусіди з’їхали можна використовувати силу білої магії. А от якщо говорити точніше, то це білий заговір на сусідів. Він допоможе заспокоїти навіть самих буйних жителів. Як би там не було цей обряд допоможе вам досягти бажаного.

Для цього необхідно підготувати такі предмети, як:

Далі вам необхідно почекати поки сонце сховається за горизонтом. Всі зібрані предмети і компоненти ложем в ємність, і промовляємо:

«З’єднайтесь в одне ціле, щоб мене, раба Божого (ім’я) захистити, мій дім і рідних моїх захистити від настирливого, занудного і галасливого сусіда. Як хочеться, то і збудеться»

Далі необхідно ємність струсити і сказати наступне:

«В ім’я всіх захисних сил, допоможи вгамувати галасливих і хитрих сусідів, щоб вони не шкодили, не бажали поганого мені і близьким людям, які проживають зі мною. Захисти від заздрісної думки тих, хто погано думає про мене. Втихомир ненависть, заздрість і злість того, хто посміє думати так про мене. Допоможи знайти тишу і спокій у домі моєму. Мої Слова міцні як кам’яна брила, не зламати їх і не зруйнувати. Амінь».

Цей обряд дозволить заспокоїти або виселити сусідів, які постійно намагаються вам нашкодити. Коли заговір прочитаний, необхідно ємність заховати де-небудь подалі, щоб ніхто не міг його знайти.

Як виселити сусідів

Що необхідно зробити, щоб сусіди виїхали назавжди? Це цікавить багатьох, адже такі «особливі» є абсолютно скрізь. Позбавиться від галасливих сусідів, постійно мріють ті, хто живе в багатоповерховому будинку. Адже людина не може нормально жити, коли сусіди не можуть заспокоїти свою собаку, кричать або курять так, що пахне на весь будинок.

Якщо ви мрієте про те, щоб ваші сусіди переїхали, то заговір від злих сусідів вам в допомогу. Адже він дозволить вам вплинути на те, щоб ті які вам заважають, з’їхали найближчим часом.

Такі обряди проводяться тільки тоді, коли сонце починає ховатися за горизонтом. Найкраще читати такі слова на молодий місяць, адже досвідчені чаклуни кажуть, що в цей період всі ритуали мають велику силу.

Для того щоб провести обряд необхідно підготувати свої думки і деякі предмети. Серед них:

Підберіть таке місце для читання заговори, де буде тихо і спокійно. Можна поїхати на дачу, природу або вийти в чисте поле. Далі необхідно свічку встановити на підлогу і підпалити її. Беремо якусь ємність і в неї кладемо масло і трохи солі. Ставите цю суміш біля свічки. Взявши перо і промовте такі слова:

«Допоможи мені, Господи, обережи мене від ненависті. Прошу захисних сил, вгамуй сусідів. Допоможи мені покласти кінець злісним діянням сусідів, від яких втомилися всі, щоб вони відстали, не ходили більше сюди, щоб не докучали людям жити нормально. Допоможи віднадити їх від нашого будинку, покарати їх по справедливості, нехай вони будуть незатишно відчувати тут. Нехай життя для них тут буде шкідливою і все буде проти того, щоб вони тут жили. За себе прошу і за доброзичливих сусідів своїх. Амінь.»

Читати цей заговір потрібно дослівно і нічого не міняти. Після цього покладіть перо в ємність і з його допомогою намалюйте прозору лінію, яка захистити ваш будинок і вплине на виселення галасливих сусідів.

Не переживайте таким обрядом ви нікому не зашкодь. Адже часто бувають такі ситуації, коли сусіди самі роблять недобрі заговори, для того, щоб залишити вас без роботи або намагаються отруїти собаку. Тому якщо у вас такі соседушки живуть через стінку, то обов’язково поставте захист і постарайтеся позбутися від них.

Як налагодити відносини з сусідами з допомогою білої магії

Є різні обряди, які дозволяють знищити, помститися або вижити сусідів. Це може зробити кожен, а вирішити питання мирним шляхом не завжди. Тому перед тим, як робити ритуали, які дозволять покарати або вижити сусідів, спробуйте налагодити відносини. Зробити це можна з допомогою випічки, перейдемо до них у гості, дізнайтеся ім’я і чим він захоплюється, як звуть їх злий собаку. Так ви зможете не тільки налагодити з ними відносини, але і подружитися.

Для того щоб провести такий ритуал необхідно в неділю вранці підпалити свічки і готувати випічку. В процесі читайте слова:

«Зла стара замовкни, як і всі інші злі язики. Зробила я пироги смачні, нехай такими ж солодкими смачними будуть промови наші дружні, нехай вся ненависть йде дорогою від нас. Потрібен лише мені спокій, радісні та мирні стосунки. Мої Слова міцні як кам’яна брила, не зламати їх і не зруйнувати. Амінь».

Після того, як випічка готова, по закінченню роботи, сходіть в гості до сусідів і почастуєте їх пирогами. Також можете пригостити сусідську злий собаку. Коли вони візьмуть у руки випічку, потрібно подумки промовити такі слова:

«Потрібен мені від тебе лише мир і дружба. Тобі на здоров’я, а мені на спокій».

Що робити якщо сусідка шкодить вам магією

Якщо ви хоч раз знаходили біля своєї дачі або під дверима квартири, якісь незрозумілі предмети, то це знак того, що ваша сусідка робить наговори. Також подумайте, може вони ходили до вас з чимось.

У такій ситуації вам зможе допомогти, тільки заговір від злих сусідів. Зробіть так, щоб сусіди навіть не задумалися про те, що ви про все здогадалися. Постарайтеся вести себе миролюбно. Відправляйтеся в магазин і придбайте якийсь срібний предмет. Проводити обряд потрібно в той день, коли має настати повний місяць.

Під час покупки читайте такі слова:

«Потрібен світ, потрібна і дружба. Купую предмет для примирення з (ім’я сусідки)»

Говорити це треба не подумки, а вголос, продавець повинен почути це. Не переживайте про те, що про вас подумають, адже ви це робите для свого блага. Після цього ні з ким не кажіть, а просто вирушайте додому. Те, що ви купили необхідно подарувати людині, який намагається вам нашкодити. Адже іноді такі люди намагаються різноманітної магією вивести вас з нормальної колії, ще кажуть взяти змором. Тому не пошкодуйте грошей для благополуччя вашої родини.

Повірте, таких людей варто остерігатися, адже невідомо, чим все закінчиться, спочатку вони труять собаку, а потім і вам підсунуть отрута. Якщо сусідка намагається тобі зашкодити, то зробіть так, щоб у підсумку вона нашкодила собі.

Прихований заговір від злих сусідів

Є дуже потрібний заговір, який рекомендується робити всім. Він не тільки проти сусідів, але й інших поганих людей. Щоб провести обряд необхідно взяти дзеркало. І тримати його в такому положенні, щоб у ньому було видно ваше відображення і в цей момент говорити наступне:

«Я йду, мене не видно.

Я йду, мене не чути.

Як у склі я – не я, так вся злоба не моя.

Зі мною будуть сперечатися люди, зла ні в кого я не знайду.

Навколо мене лише ті, хто дорогий мені, іншим тут немає місця.

Буду жити без турбот і без бід,

Буде ясною життя, як дзеркальний світ».

Ще старі люди попіл розвіювали, який робився з різноманітних трав, і читали заговір. Адже для того щоб сусіди відстали, доводиться йти на крайні заходи. І допомогти вам ніхто не зможе, крім вас самих.

Захист від сусідів

Сусіди нас оточують всюди, адже куди б ви не переїхали обов’язково знайдеться той, якого не буде влаштовувати той факт, що ви тут живете. Сусіди зверху, знизу, по сторонам не важливо, можуть бути незадоволені всі або хтось один. Тому краще всього поставити захист на свій будинок від шкідливої сусідки або тих, хто намагається вам нашкодити. Якщо вона вже шкодить, то кожен просто належний зробити такий обряд. Допомога сама не прийде, поки ви не прикладете для цього якихось зусиль.

Досвідчені маги пропонують скористатися спеціальними амулетами, серед них:

 • Невелика метелочкой, яку можна купити в будь-якому сувенірному магазині.
 • Найсильнішим оберегом є ялівець.
 • Хитрих сусідів варто остерігатися, а поганим відповідати тією ж монетою. Завжди повторюйте слова, я все можу, мене ніхто не образить. Ці слова почує всесвіт і все буде так, як ви собі побажали.

  Коли починає діяти заговір

  Наговори від сусідів можуть бути різними, і вони мають різну силу. Якщо ви використовували для ритуалу голку або рибу, то в першому варіанті захистили себе, а в другому нашкодили іншим. Тому подумайте, чи можу я нашкодити поганим людям, може до них потрібно підходити з іншого боку. Краще проводити ритуали, які не завдають шкоди, а ті, що дозволяють зробити так, щоб люди переїхали. Так у вас буде чиста совість і спокійне життя.

  Адже навіщо робити людям зло, якщо навіть вони його роблять вам. Постарайтеся помиритися з сусідами, і може у вас зав’яжеться не погана дружба.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: