Заговори і ритуали на удачу в бізнесі

На даний момент багато прагнуть до успіху, це дійсно гарне прагнення, але далеко не всім знайоме як привернути удачу. Одні свято вірять у випадок, інші: навпаки докладають всі сили для зростання свого доходу, щоб у підсумку отримати бажане, треті: використовують заговір на бізнес і на залучення нових партнерів та клієнтів.

Зміст:

Магічні ритуали і заговору використовували ще в древні часи. Зверніть увагу на історичні факти, у всі часи йшла боротьба за виживання, і як наслідок цього за владу, становище в суспільстві та гроші, завдяки яким жити і функціонувати ставало набагато простіше.

Навіщо потрібні заговору для бізнесу

Життя в комфорті і достатку – це цілком нормальне і природне бажання, яке притаманне кожній людині. Можна відзначити, що добровільно відмовитися від багатства може тільки той, хто вибрав для себе духовне життя, яка не обтяжується матеріальними благами або ношею.

В сучасний час заговір на удачу в бізнесі, як і раніше актуальний, причому як у початківців, так і більш «просунутих» і досвідчених людей-практиків. В суспільстві, де пропагується успіх, людина просто не може встояти перед спокусою, і не зробити хоча б однієї спроби поліпшити своє положення за допомогою магії. Спробувати на власному досвіді почитати молитви або руни, може кожен, на даний момент в інтернет-просторі є багато дієвих ритуалів, які абсолютно безкоштовно розміщені у відкритому доступі для всіх бажаючих.

Добра магія для грошей і вдалого бізнесу

Молитви і заговір мають певну містичну силу, адже дійсно сильний посил енергетики. Не має принципового значення, де ви це робите в домашніх умовах або на робочому місці, у якій послідовності і що за слова вимовляються під час молитви. Головним чинником, що було і є бажання, загальна атмосфера і потужність надсилається думки. В часи труднощів і життєвих труднощів, велика частина людей, які вірять в надприродну силу, вимовляють заговір або молитви на удачу. Прохання про допомогу у небесній канцелярії, значною мірою зміцнює свідомість прохача, дарує віру в процвітання. Повірте, моління, що йде з глибини серця, обов’язково буде почута і на нього буде відповідь.

Поради по підготовці до ритуалу

 • Вам спочатку потрібно бути готовим, що ваш спосіб життя може докорінно змінитися і бізнес пішов угору. Свою справу вимагає до себе величезну увагу і ретельне дослідження як наслідок, у людини з’являється багато турбот і турбот. Будь-яка зміна в житті, викликає стресову ситуацію, вам може здаватися, що всі просто не клеїться, тому перш ніж звернутися за допомогою до магії, щоб привернути удачу потрібно, якщо можна так висловитися «домовитися» з собою і підготуватися морально і психологічно до прийдешніх змін.
 • Якщо ви звертаєтеся за допомогою, щоб провести ритуал, такий як заговір на бізнес, то постарайтеся знайти більш – менш заможного чаклуна. Якщо він сам не знайомий з енергією процвітання і багатства, і на даний момент випробовує які – небудь матеріальні труднощі, про яке залучення грошей або успіху можна говорити. Є ще зворотна сторона медалі, коли маг виявляється занадто жадібним, тоді під час проведення заговори, як варіант: по залученню клієнтів, він буде думати виключно про себе і свою вигоду, для нього на першому плані будуть гроші, це показує, що магія буде спрямована в інше русло, тим самим послаблюючи заговір.
 • Ще один невеликий рада. У таких випадках недостатньо просто просити гроші. Зрозумійте 10 копійок – це теж грошова сума. вам необхідно дати чітке визначення, якщо не конкретної суми, то можливо порядок і розмір багатства. Для одних 150 тисяч рублів можна назвати сумою на кишеньковий витрати, для інших це хороший капітал для розвитку. Тому суттєво розуміти, причину такої кількості грошей, що надалі планується з цими грошима, який план розвитку бізнес, припускає він швидкий ріст, на чому він заснований і т. д.
 • Замовляючи заговір або проводячи його самостійно, прагніть орієнтуватися на часові рамки, точніше на обмеження по часу. Нехай спочатку буде реалізований самий потрібний на даний момент заговір, до якої ви будете готові психологічно. Адже потім поява великих грошей не викличе у вас стресову ситуацію, сильні емоційні переживання. вам буде легше сприйняти той факт, що все бажане стає реальністю.
 • Ритуали подібного роду краще всього проводити в молодика, якщо дотримуватися прикмет, то цей час мало назву Дні Гекати (у давньогрецькій міфології, це була богиня чаклунства і місячного світла). Фактично це два дні до появи нового місяця, і два після. Народні повір’я все ж схиляються до того, що кращим буде саме молодик. Перед самим проведенням, ритуалу для того щоб бізнес процвітав, необхідно прочитати заговір і вивчити його напам’ять. Намагайтеся повторити все так, щоб в кінцевому підсумку текст звучав легко і ритмічно.
 • Як би це не здавалося легко і просто, іноді навіть безглуздо і примітивно, але ритуали не раз доводили свою ефективність та дієвість. Будь оберіг має сенс, особливо, якщо ми говоримо про такий сфері, як бізнес, де йде потужний потік енергії і не завжди сприятливою. До магів постійно звертаються люди для зняття порчі, порчі та інших приємностей, наслані недоброзичливцями.
 • Заздалегідь підготуйтеся. Якщо ви збираєтеся проводити обряд самостійно, моя порада проста хороший мережевий ресурс, на якому є ретельно відібрана інформація, адже від цього залежить ваш успіх.
 • Свій ритуал необхідно проводити на порожній шлунок, для цього достатньо почекати кілька годин. Далі, ще один момент, який не менш важливий, необхідно провести обмивання. Як варіант це може бути звичайний душ, відро води, ванна з ефірними маслами або купання в простому водоймі. Головне, щоб вода очистила вас, і привнесла в ваші дії зосередженість, осмисленість і якийсь урочистий настрій.
 • Приклади ефективних замовлянь

  Молитва на удачу або залучення грошей потрібно читати не тільки коли на інші момент немає надії, але й тоді, коли вам потрібні гроші або просто необхідна допомога у вирішенні певного фінансового питання. Ця молитва складається з 22 Псалма з книги Біблія. Прочитавши його і заучив напам’ять, ви зможете в потрібний час вимовляти слова, для свого підбадьорення.

  Цілком реальні такі ситуації, коли відкриття нового бізнес – проекту пройшло просто на «ура», початок покладено, але ось відбувається так, що для подальшого розвитку немає нових партнерів, все ніби ополчилися проти вас. В такі моменти з’являється відчуття, що вам просто не впоратися з бідою, тому скористайтеся порадою тих, хто пройшов довгий і не завжди легкий шлях. Ефективний ритуал допоможе починаючим бізнесменам, посприяє швидкому розвитку власної справи і захистить від грошових втрат. Перед здійсненням таємного магічного дії необхідно провести ретельну підготовку. Завчасно слід придбати зелену свічку і принести додому чисту джерельну воду (кращий варіант – вода з артезіанських джерел). Останній атрибут майбутнього ритуалу, без якого не обійтися, мідна монетка.

  Підготовка завершена, всі необхідні предмети для обряду зібрані, залишилося тільки налаштуватися на потрібний лад і приступати до ритуалу. Як тільки сяде сонце, вам необхідно:

 • Запалити свічку на столі. Поряд з вогнем слід поставити невелику посудину з водою.
 • Мідна монетка кидається у воду.
 • Слова заговору читаються над чистою водою. Прокапивая воском свічки по спокійній водної гладі, слід прошепотіти:
 • «Як м’який віск у твердий звертається, так і багатство моє затверджується і примножується. Кожен день, кожен тиждень, кожен місяць, кожен рік, до кінця століть людських, буде рости мій достаток, багатство рости, як розплавлений віск наростає. Що сказано, те збудеться. Амінь. Амінь. Амінь».

 • Заговорена вода виливається під будь-квітуче дерево, а монетка зберігається в кошелке для постійного залучення удачі в бізнесі.
 • Поради людей, кому довелося повірити у всі прикмети, будуть корисними, адже після того як вони почали читати молитви і використовувати заговори, справи швидко пішли в гору, вони знайшли нових партнерів, це був потужний заряд правильної енергії.

  Далі один з найсильніших обрядів на гроші

  Процвітання – це новий етап у житті фірми, коли від партнерів і нових бізнес – ідей та пропозицій немає відбою, вам вдається продати весь товар, іншими словами кажучи слово «занепад» вам не близько. Для цього достатньо провести заговір, більш повну інформацію можна знайти, переходячи на мережевий ресурс.

  Вам знадобиться 2 десятка яблук (обов’язково свіжих). Найкраще якщо ви самостійно зірвете їх з дерева, але якщо такої можливості немає, магазинні будуть відмінною заміною. Коли будете купувати, ні за що не беріть решту у торговця. За один день вам необхідно роздати жебракам 14 фруктів. На наступний день роздайте половину плодів, які ще залишилися у вас після першого дня. На останній (третій) день, людина безпосередньо відвідує церкву, там залишилися плоди кладе на поминальний стіл. Читати слова заговору без підготовки ні в якому разі не можна.

  Після того, як яблука опиняться на поминальному столі слід прочитати (пошепки або про себе) заклинання для залучення грошей: «Пом’яніть мою убогість за упокій, а багатство і гроші зі мною. Амінь». Незабаром удача стане вашим супутників в особистих і грошових справах.

  Заговір на примноження свого капіталу

  Для цього обряду необхідно:

  Перше що потрібно зробити – це в спеціальній воді розмішати три щіпки солі, далі збризнути цей розчин на три монетки. Після чого ви повинні вийти, а вулицю, під молодий місяць, перебираючи гроші в руках проговорити магічні слова:

  «Місяць молодиць! Скільки в небі звездок, скільки води у морі, настільки буде в моєму кошелке грошей!».

  Потім ці монетки загортаються в хустку і знаходяться при вас аж до появи наступного молодого місяця. Ви зможете простежити, як це позначиться на вашій торгівлі. Цей обряд можна виконувати кожен раз, коли приходить молодий місяць.

  Якщо вам цікаві й інші заговір, тоді вам необхідно почитати ті які пропонує нам Ванга, Степанова Наталія і багато інші пропонує нам мережевий ресурс у всесвітній павутині. У списку запропонованих: ви знайдете захисний заговір, на здоров’я, успіх, любов, проводити їх можна на свята, як приклад на Благовіщення, коли чиста енергія посилюється і відкривається новий рівень можливості.

  Не чекайте, що успіх з’явиться з нізвідки, ті, хто домігся свого, і зумів побороти руйнування і невдачі, намагається докласти всіх зусиль, щоб не повертатися до колишньої ситуації в житті. Можливо зараз у вас не виходить продати багато товару, ваш мережевий портал, поки що не такий популярний, але це не привід для того, щоб опускати руки. Новий день дарує нам, дарує нові можливості. Чому б не спробувати заговір, адже для нього особливо нічого не потрібно сіль, вода і знання слів.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: