Ефективний заговір на здоров’я

Поява хвороби завжди затьмарює життя людини, тому наші предки здавна зверталися до сил природи за допомогою. Навіть один невеликий заговір на здоров’я здатний поліпшити основну терапію. У короткому огляді ми докладно розберемо найбільш ефективні ритуали і молитви, які допоможуть зберегти і відновити добре самопочуття для дітей і дорослих в домашніх умовах.

Зміст:

Ефективний заговір на здоров'я

Заговір на здоров’я

Особливості використання

Людина часто не звертає уваги на будь-які зміни в організмі, тому втрачає дорогоцінний для лікування час. Наші предки здавна застосовували перевірені обряди, які допомагали зміцнення або відновлення здоров’я.

За допомогою народних засобів не вийде позбутися від таких страшних хвороб, як онкологія або туберкульоз – їх лікування залиште професіоналам. Але полегшити прояви сезонних застуд або хронічних хвороб буде дуже легко. Існує величезна кількість різноманітних ритуалів, що допомагають при основної терапії.

Заговори для здоров’я діляться на дві групи.

 • Профілактика. Попередження недуг є основоположною галуззю як в традиційній медицині, так і в білій магії. Краще локалізувати хворобу в початковій стадії, ніж потім довго позбавлятися від його наслідки, ускладнення.
 • Терапія. Ритуали спрямовані на знищення джерел біль, інфекції і стануть допоміжним елементом при медикаментозному лікуванні.
 • Божевільний ритм життя сучасної людини робить його організм менш стійкий до багатьох хвороб. Заговори для здоров’я посилюють дію звичайних лікарських засобів, що економить значну частину сімейного бюджету. У випадках, коли традиційна медицина безсила, часто саме народний ритуал допомагає впоратися з запущеною хворобою.

  Ефективність обрядів залежить від ряду факторів, про яких хочемо відразу попередити.

 • Час. Виголошення молитви радять перенести на ранок. Маги відзначають, що найбільш помітний результат відбувається в період, коли сонце досягає горизонту.
 • Повітря. У стародавні часи всі обряди проводили поза приміщенням. Сучасній людині складно повторити, тому радять здійснювати всі дії при відкритому вікні.
 • Щербатий місяць. Якщо немає певних позначок в інструкції, тоді краще вибрати саме такий час.
 • Інтонація. Слова вимовляють спокійним, упевненим голосом.
 • Натщесерце. Рекомендуємо читати заговір через три години після прийому їжі.
 • Свята. Існують певні дні, коли відбувається максимальна концентрація природної енергії для захисту, зцілення. Благовіщення, Чистий четвер, Вербна неділя і період на Трійцю допоможуть зміцнити імунітет.
 • І найголовніше – впевненість у дієвості. Не можна використовувати досвід древніх заради інтересу або цікавості, інакше ефективність зведеться до нуля. Олександр Мень говорив, що для перемоги добра, необхідна віра в його силу. Чорна магія і гроші руйнують тіло, тому білі цілителі віддають перевагу безкоштовним народним методиками.

  До речі, християнські молитви рекомендують застосовувати тільки для лікування людей, що пройшли хрещення. Представникам інших релігій і атеїстів краще віддати перевагу природним заговорів. Слов’янські та ведичні прийоми здатні полегшити і позбавити від недуг.

  На здоров’я дітей

  Якщо власні хвороби людина переносить терпимо, то ситуація кардинально змінюється при хворобах малюків. Любов дорослих до дітей не має меж: батьки не шкодують сил і кошти, аби дорогоцінне чадо відчувало себе краще. Як тільки малюк народився, то починаються проблеми з яснами, а трохи подорослішає — забитими ногами і колінами.

  Заговір на здоров’я дитини – це допоміжний елемент, який допоможе посилити дію ліки і полегшить симптоми. Діти завжди є найбільшою цінністю, тому існує категорія обрядів для захисту від порчі і огорожі малечі від неприємностей в майбутньому.

  Обряд на святу воду є одним з найбільш результативних і перевірених часом. Найбільш сильний ефект буде на Трійцю. У п’ятницю на столі фіксують церковну свічку, яку слід запалити. Батько дивиться на полум’я і подумки уявляє малюка здоровим і міцним.

  Беруть склянку з водою, ставлять перед собою і промовляють слова.

  Свята водичка, цілюща водиця, чиста, захисти ти раба Божого (ім’я малюка), чадо моє від хвороби будь вбережи від болю його збав. Щоб здоров’я у (ім’я) завжди було міцне, сильне тіло. Так ангели-охоронці завжди стояли за його плечима. Амінь (тричі).

  Після цього рідину дають випити чаду, при цьому не потрібно змушувати спустошити відразу всю ємність. Можна по ложечці вливати воду в рот протягом доби. Якщо діти будуть чинити опір і плакати, то ефективність засобу знижується.

  Сильний заговір на здоров’я дитини стане у нагоді батькам як дитини, так і підлітка. Він допоможе захистити від застуди, так і від дрібних травм. Читати його потрібно на абсолютно нову англійську шпильку, яку на сон грядущий залишають в освяченій воді. Вранці вимовляють слова.

  Допоможи мені, Господи Ісуса Христа і приснодево Марії, так ребятенку мого (ім’я дитини), збережи його від зайвої болі і від хвороб, від розтягнень і ударів, та від поганих слів, збережи в цілості і в радості, ні день сміявся мій ребятенок, так радів кожному новому дню. Дай йому удачі та радості в щедрості твоєї, зроби, щоб щастило йому в усьому, щоб його невдачі стороною обходили. Допоможи, Господи! Амінь.

  Заговорений предмет приколюють головкою вниз до будь-якого одягу чада. А після того, як малюк прокинеться, акуратно причеши волоссячко, швидко примовляючи молитву в думках.

  Радість нам, горе від нас, щастя в дім біда, бігом, допомагай приснодево Марії дітю мій, бережи його в цілості й схоронності під пологом своїм невимовним.

  Оберіг діє не миттєво, тому не чекайте що діти відразу перестануть хворіти. Маленька шпилька служить могутнім щитом від хвороб і через пару тижнів помітите поліпшення в стані. Важливо, щоб предмет завжди перебував на одязі дитини.

  Сильний заговір на міцне здоров’я і від порчі начитують на воду в період місяця, що убуває. Найбільш позитивний ефект від обряду буде у вівторок, а субота – заборонений день.

  Перед ритуалом на столі розташовують ємність з водою і запалюють освячену свічку. Потім чітко вимовляють такі слова.

  Як мати мене (ім’я) народила, та при всіх болячках і стражданнях допомагала, так і ти, водиця, рідна сестриця, мені допоможи, від хвороби захисти, пристріт зніми. Визволи від усіх уроків і призоров, злих наклепів-розмов, зроби так, щоб все погано з мене, як вода зі струмка скло. Допоможи мені рабу Божу (ім’я). Амінь (тричі).

  Перед колискової дають дитині надпити ковток з зачарованою рідини, вмивають обличчя, а потім оббризкують тіло. Вогник залишають тліти, а залишки воску закопують в землю.

  При активізації хвороб

  Імунітет сучасної людини щодня піддається атаці тисяч мікробів, тому дуже часто недуги з’являються несподівано. Якщо болячки і напади епілепсії переводять регулярно, тоді віруючі люди радять звернутися за допомогою до ангелу-охоронцю. Досить подумки уявити стоїть за спиною небесного захисника і промовити молитву.

  Перед ритуалом обов’язково звільняють голову від темних думок і налаштовуються на позитив. Якщо вдома важко сконцентруватися, тоді можна піти в храм і спокійно помолитися. Важливо вірити в слова, які вимовляєш.

  Часто люди переживають про результат операції, тому існують перевірені методи привернути удачу і захистити пацієнта від ускладнень. Заговір читають перед хірургічним втручанням.

  Один ріже, інший шиє, а третій шкоді бути не дає. Господи, не дай у раба (назвати ім’я) тілу гнити. Яким ти тіло його створив, таким тілу і бути. Амінь (тричі).

  Дуже сильний обряд посприяє кращому зрощенню швів, а також позбавити від гниття. Навіть якщо близька людина лежить в реанімації, родичі можуть читати слова і допомагати організму відновлюватися.

  Проблеми серцево-судинної системи є бичем сучасності. Часто молоді і сильні люди вмирають від інфаркту. Навіть багатство не здатне врятувати від цієї напасті. Заговір відомої сибірської цілительки Наталі допоможе вилікувати небезпечну хворобу. Маг Степанова рекомендує читати його над водою в суботу на зростаючий місяць.

  В ім’я Отця, і Сина, Святого Духа, У мертвих серце не болить, не ниє, і не сумує. І так б у раба Божого (ім’я людини з інфарктом) серце не боліло. На віки віків. Амінь.

  Існує універсальний заговір на одужання людини? Віра в магічне слово здатна допомогти від будь-яких хвороб, потрібно тільки набратися терпіння. Фрази потрібно начитувати на святу воду чи землю на Трійцю. Професіонали радять прикладати руки до тіла пацієнта, особливо в області голови або хребта, а також уражені органи.

  Заговір на міцне здоров’я часто можна зустріти у Ванги. Відома провидиця була знайома з багатьма народними засобами, які покращують чоловіче самопочуття. Такі методи стануть відмінною допомогою для чоловіка і сина.

  Прекрасна стать часто страждає від запалення яєчників, що заважає завагітніти і народити малюка. Обряд проводять на світанку у ясний день, краще на Трійцю. У банку наливають чисту воду, в яку занурюють срібний хрестик. Новий пов’язують хустку поверх волосся.

  Підготовчим етапом стане триразове повторення молитов «Отче наш» і святителю Пантелеймона. Далі шість разів начитують наговір.

  Напасті жіночі, підіть у землю сиру, там займіть собі нору, в якій вам спати, свистати так грати. А до рабі Божої (ім’я) не могти ні сном, ні буднем, ні справді, ні понарошке не ходіть, не пливіть, геть навіки отвалите. Амінь.

  Потім потрібно перехреститися, обляпати тіло рідиною, а залишок з ємності пити протягом доби за три глоточка.

  Профілактика

  Для залучення здоров’я та любові в будинок існує багато різних прикмет і заговорів. Самим сильним захисним засобом була сіль, яку заряджаємо на Трійцю. Її додають в їжу, розсипають по кутах від порчі.

  У період епідемій багато боятися підхопити ту чи іншу інфекцію. Захистити себе і своїх близьких можна за допомогою простого обряду. Читаючи заговір над ємністю з рідиною, слід помішувати тріскою від поліна. Пам’ятайте: виробляти руху необхідно не проти, а за годинниковою стрілкою. Інакше зілля придбає негативний заряд.

  Щит Господа зі мною від будь-якої хвороби земний: від морової виразки, від. чуми вогневої, від прокази гневой, від пошесті і трясавицы, огневицы, бушеницы. Захисти, Господи, своєю огорожею мою сім’ю. Амінь.

  Водою окроплюють усіх членів родини, а деревинку висушити й спалити. Важливо дотримуватися правил і не залишати в будинку використані компоненти чарівництва. Справа в тому, що вони несуть в собі природну енергію, яку звичайна людина не зможе приборкати.

  До речі, якщо на ліву руку пов’язати червону нитку, тоді можна захистити себе від порчі і хвороб. Стародавній амулет з Каббали стане надійним та ефективним щитом від усіх негараздів.

  Заговір на одужання можна читати перед тим, як жінка відправиться в пологовий будинок. Майбутні мами завжди переживали під час цього важливого періоду в житті людини, тому існують способи, що полегшують народження малюка. В якості основи для впливу краще використовувати чисту воду з природного джерела.

  Читати його зобов’язана кровна старша родичка і зробити це з початком перших сутичок. Щоб ніхто не заважав, процедура проводиться в порожній кімнаті. Тричі промовляють «Отче наш» і молитву Пантелеймона, а вже потім промовляють слова.

  Богородице Діво, заговорюю черево раби Божої (ім’я), щоб народила без зволікання хоч сина, хоч доньку. Амінь.

  Водицею оббризкують приміщення навколо майбутньої матері, а залишки потрібно поступово випити. Такий нехитрий спосіб захищав жінок від важких ускладнень і допомагав народити здорового малюка. Обряд дозволяв швидше одужати та повернутися додому.

  Заговір – це надійні помічники, перевірені століттями і народним досвідом. Завдяки нашим рекомендаціям, можна знайти оптимальне рішення для кожного випадку. Важливо дотримуватися інструкції і не порушувати порядок слів.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: