Заговір на успіх і гроші

Ще в давні часи люди користувалися магією для того, щоб залучити в своє життя все бажане. Звичайно, кожній людині хочеться, щоб удача переслідувала його в усіх сферах життя. І сьогодні у домашніх умовах можна сміливо застосовувати заговір на успіх і гроші, якщо хочеться отримати від долі трохи більше, ніж вона сама пропонує.

Зміст:

Заговір на успіх і гроші

Заговір на гроші і удачу

Як працює заговір?

Заговір хороший тим, що він зовсім безпечний, але при цьому несе в собі велику магічну силу. Спеціально складений текст і зачитаний у відповідності з ритуалами призведе до посилення наміри, в підсумку до людини в життя будуть притягатися набагато простіше бажані для нього події.

Привернути успіх і гроші в своє життя через заговору стають більш просто, бо через нього ви підключаєтеся до певного егрегору. Егрегор – це якийсь згусток енергії – це може бути про енергію влади, грошей, здоров’я або любові. Коли ваше бажання, яке теж є скупченням енергії, підключається до більш великим згустку, то в підсумку бажанням набагато простіше втілитися в життя.

Але важливо розуміти, що збуваються тільки ті бажання, які є щирими. Тому перевірте себе на те, чи дійсно вам сильно хочеться грошей. Можливо, ви йдете на поводу у суспільства, яке культивує багатство. Якщо це так, то бажання, швидше за все, не здійсниться.

Коли застосовується заговір на гроші?

В принципі сильний заговір на гроші не завадить ніколи. Але є ситуації, коли він може бути особливо актуальне:

Заговір на сім монеток

Ця заговір на удачу в грошах можна сміливо проводити в будь-якому випадку. Для його проведення знадобиться велика трилітрова банка, блокнот, ручка, сім монет, важливо, щоб це були сучасні монетки. Ця заговір краще проводити в понеділок, якщо хочете більше приманити грошей.

Якщо вашим завданням є утримати то фінансовий стан, що у вас є і примножити його, то проводите цей заговір в святочні дні. На папері потрібно написати суму, яку вам хотілося б мати в найближчому майбутньому. Якщо ви хочете якусь велику річ або загадали поїздку, то порахуйте, скільки вона буде коштувати і запишіть цю суму на листку.

Потім покладіть таку записку в банку, зверху засипте туди монетки. Після візьміть банку і почніть її растрясывать. При цьому потрібно читати такий заговір:

«Приманити не виманити, сім гномів під землею шість днів трудилися, а на сьомий день величезний скарб знайшли. Скарб знайшли та рабі Божій (ім’я) принесли, поділилися. Вона їх чаєм напоїла, особи їх вмила. То були її втрачені гроші, зниклі, дурні, які до неї ж і повернулися. Свої привернути їй вдалося, липли до неї самі, були тепер з нею завжди. Будинок її заповнили. Її дім тепер завжди новим п’ятаком красен».

Такий наклеп говорите енергійно і продовжуйте трясти банку з монетками. Це сильний і простий ритуал, який наповнить ваш будинок грошима. Після цього записку дістаньте і покладіть під подушку. А ті сім монеток вам потрібно витратити протягом наступних семи днів. Які речі ви на них купите абсолютно не важливо. Це біла магія, хто її застосовував, знає, що вона дає дуже швидкі результати. Наслідки будуть у тому, що до вас в будинок прийдуть гроші самим незвичайним шляхом.

Ця заговір на гроші добре проводити жінці, якщо вона втомилася фінансово залежати від чоловіка. Якщо жінці не хочеться, щоб її утримував чоловік або коханець, то такі швидкодіючі обряди, якраз допоможуть виправити ситуацію.

Заговір на гроші у ванній

Коли говорять про гроші, часто використовують слово «водилися», наче риба водитися у воді. На основі цієї метафори було придумано багато заговорів, де ритуали проходять у ванній.

Для проведення ритуалу знадобиться мелена кориця, три краплі лавандового ефірного масла. Потрібно набрати ванну води і додати туди три чайні ложки кориці і лавандова олія. Потім розмішайте всі ці інгредієнти рукою і при цьому приговаривайте наступний заговір:

«Як багато риби в морі і океані водиться, так нехай багато грошей у мене в будинку водиться. Щоб водилися мене гроші, не переводилися. Та не п’ятак, а рублів більше. Хрустких та нових рубликів, крізь мене гроші проходять як енергія. Вони приходять, я їх витрачаю, всім добре. Різні гроші у мене водяться і миттєві, і довгі. Я їх витрачаю, вони витікають через мене до самим добрим людям».

Після цього можна прямо в цій ванні і скупатися. На мило, яким будете митися в цей раз теж можна наговорити шепіт:

«Приходять легко, мене обіймають гроші».

Добре читати дієві заговору в свято, тоді така заговір неможливо зняти, у свято біла магія посилюється. Це може бути Благовіщення, Новий Рік, Великдень, в Хрещенські дні, Вербну неділю, Хрещення. У новорічні свята прийнято загадувати бажання, тоді нові гроші магія призведе у ваше життя з Новим Роком. Бажано також, щоб місяць була зростаюча в день заговору.

Заговір на труси

Є знаменитий заговір з трусами. Він виконується дуже просто. Кажуть, що найкраще, він працює, якщо його робить жінка. Жінці потрібно цілий день носити червоні труси. А ввечері ці труси спритним рухом закидываются на люстру. Слово при цьому йдеться наступне:

«Час настав, що свій гаманець на ваш міняю. Моя Сила збільшується так в грошах проявляється. Могти мені тепер більше, притягувати краще. Де пройду там гроші самі до мене тягнуться. Щоб дарували і заробляла. І щоб коханий приносив додому більше. Заговір надійний, заговір хороший, робочий».

І в кінці потрібно закричати енергійно:

«Працює!!!»

Труси так нехай висять, поки не заявляться в будинок гості, перед якими вам буде соромно за їх присутність на люстрі. Цей обряд працює на жіночої енергії. Річ, а саме труси після дня шкарпетки стає дуже енергетичною. Такі труси, притягають добробут може зробити собі кожна жінка. Після такого обряду жінки помічали цікаві речі. Гроші в будинок приходили дуже несподівані. Коли це станеться, обов’язково перед сном подякуйте вищі сили за сприяння, щоб білі заговору знали, що їх дякують.

Заговір на похоронах

Вважається, що найсильніші обряди проводяться все-таки на похоронах. Проте з цим можна посперечатися. Давні маги говорять, що не завжди добре вторгатися в енергетику небіжчика. Ні в якому разі не проводите магічні обряди на похоронах ваших знайомих або родичів. Це обов’язково повинен бути абсолютно незнайома людина.

Щоб провести грошовий обряд на похоронах вам знадобиться талісман. Це може бути браслет, камінь, шматочок дерева, а ще кажуть, що добре робити такий заговір на віник або ляльку вуду.

Ви будете працювати з енергетикою цього предмета. Талісман візьміть з собою. Встаньте збоку від процесії, постійно теребите талісман в руках, так ви будите енергетику предмета. Коли талісман стане теплим від ваших рук, то тихенько про себе читайте такий заговір:

«Грошове мертвого не потрібно. Заховані їм нехай з’являться живим. На поріг до мене прийдуть і постукати. Талісман верчу, грошове знання від неживого залучаю. Постійно зростає моє грошове знання, і я з ним росту фінансово. Нитка твою взяли грошову і до мене ту нитку прив’язали. Першу монету тобі поверну, зробити це зможу, одним поглядом свій достаток після збільшу, а ти повертаєш мені все знання, кров’ю за це не користуюсь. Ти пост здав, я прийняв. Змусити не можу, прошу. Як вони у тебе з’явилися, нехай до мене готовими прийдуть, прості і дзвінкі монети принесуть. Що накопичити, то віддати, а мені примножити, притягти».

Талісман покладіть будинку в таємному місці. Ось такий ритуал передбачає, що всі знання про гроші і про те, як їх заробити перейдуть від небіжчика до живого, так говорять народні обряди. Швидше за все, скоро ви відкриєте для себе нові можливості того, як можна заробити гроші. За знайдені способи обов’язково подякуйте небіжчика. Зробіть це і при купівлі, за яку ви розплатилися «новими грошима». А здачу з цієї покупки у вигляді копійок треба віднести в найближчу суботу на кладовищі, не обов’язково це робити вночі. Це не чорний ритуал, його може проводити будь-який, хто не боїться вступати в зв’язок з енергетикою померлої людини. Іноді цей ритуал застосовують, коли хочуть, щоб розшукали і віддали вкрадені багатства або щоб з’явилися люди, які зайняли велику суму грошей. В цьому випадку потрібно по середах цей чистий текст перечитувати вдома, а не на вулиці, дивлячись у куток, протягом п’яти тижнів. і додавати до наговору: «П’ять Святих маялися, п’ять Святих звільнилися, п’ять прийшли, п’ять мені з’явилися, п’ять повернули в п’ятий тиждень, сам Святий приносив».

Заговір на крупу

Для примноження грошей можна використовувати в домашніх умовах такий ритуал. вам потрібен рис, стакан, свічка з зеленої колірною гамою. Цей обряд потрібно робити в неділю ввечері, коли є молодий місяць.

Запаліть свічку, важливо, щоб вона була зеленою, в склянку насипте рис. Поставте його перед собою. Почніть виймати по одній рисинці і примовляти:

«Раніше я так гроші рахувала. А тепер по-іншому буде. Тепер монеток, як рису в Китаї багато, вважати треба швидко. А можна і не вважати, тому що їх завжди багато в мене. Пальці мої вважають, монетки перебирають, я в грошах купаюся, гроші вежде для мене. Як раніше вони від мене легко йшли, так зараз вони до мене легко приходять. З ними радісніше, ми дружимо, вони як люди. Нехай люди принесуть, люди навколо мене, грошима обмінюємося, люди мені, я їм. Великі біжать, всіх і не перерахувати. Захист на догляд варто, моя радість».

Потім склянку рису висипте на підлогу. Потім знову зібрати. Промийте його. На наступний день з цього рису потрібно зварити кашу, дуже смачну і солодку. Такою кашею хоча б потроху треба нагодувати всю сім’ю. Після такої каші потрібно сказати: «Спасибі, допомогли, дякую, допомогли, дякую, допомогли». Можна також читати молитви. Молитви в даному випадку підвищують вібрації і допомагають підсилити дію заговору. Виберіть молитви, які вам до душі. Це не обзятальено повинні бути тексти на багатство.

Заговір на грозу

Якщо хочете, щоб грошові можливості знаходили вас скрізь і завжди, то можна про це домовитися з природою. В грозу потрібно вийти з дому і сказати такий текст:

«Самі шалені багатства притягую до себе, нехай змінять моє життя, нехай в дощ до мене все прийде, вранці встану нова, багата. Нехай перепишуть мене наново, моментальні зміни прийдіть, багатство притянись. З тобою гроза домовляюся».

Якщо ви не боїтеся, то можна ще й на гору вийти в дощ і грозу. Головний секрет цього ритуалу в тому, що ці слова потрібно говорити неймовірно енергійно, тільки тоді це буде по-справжньому діючий заговір, такі правила. І ще не продумуйте способи того, як нові гроші увійдуть до вас в життя. Можливо, буде більше заробляти ваш чоловік, а може, ви знайдете нове і цікаве грошове справу для себе.

Раніше цей заговір на гроші потрібно було читати латиною, але зараз латинь мало хто розуміє, тому краще його читати зрозумілою мовою. Справа в тому, що від того, наскільки усвідомлено ви читаєте заговір теж залежить результат ритуалу. Добре читати цей заговір перед важливою подією, яка відкриває грошові можливості, наприклад перед співбесідою на роботу, щоб вам не відмовили в місці. Добре працює цей обряд і якщо вам потрібні термінові гроші. І якщо потрібно, щоб терміново боржник віддав гроші теж можна застосувати. На наступний ранок після обряду потрібно відразу когось погодувати, хоча б птахів крихтами. Якщо поруч з будинком є перехрестя, то краще погодувати кого-то на ньому, роздоріжжі допоможе посилити ваше майбутнє благополуччя. Так ви запускаєте обмін енергіями Всесвіту.

Заговір на гребінець

Щоб залучити в будинок гроші можна також зробити потужний заговір на гребінець, тоді гребінець — це вже ваш амулет. Кожен раз, розчісуючи волосся, ви будете покращувати свій добробут. Візьміть гребінець і потрібно читати в домашніх умовах на неї такий текст заклинання на майбутній амулет:

«Волосся мої довгі, думи мої сильні, сили мої величезні. Всі разом ми залучаємо гроші великі і маленькі, важкі і легкі, йдуть до мене, не ніч, ні день не оставнавливают мені отримати їх. Багато їх як багато на моїй голові волосся. Як гребінцем расчешусь, так прибуток і прибуде».

Цей сильний грошовий заговір хороший ще й тим, що кожен раз з ранку амулет у контакті з вами, розчісуючи волосся, ви налаштовуєте себе на грошовий лад. Амулет теж від вас підзаряджається. До речі, якщо ви ростіть волосся, то ця заговір і амулет у вигляді гребінця теж буде корисний. У вас вже підсвідомо заселяється програма про те, як більше заробити грошей. Це означає, що і протягом дня людина буде більш продуктивний. Ось такий домашній обряд можна проводити щодня і навіть кілька разів в день, щоб залучити нові ресурси в своє життя. Цей обряд схожий на ритуал сибірської цілительки Наталії Степанової. Добре накладати цей наклеп в жіночий день тижня, наприклад, у п’ятницю. У момент розчісування волосся можна іноді закривати очі і уявляти купюру грошей, купюру краще представляти велику. Це теж біла, а не чорна магія.

Заговір на розсаду

Цей ритуал раніше активно застосовував селяни, можна його застосувати і зараз тим, хто трудиться на землі. Навесні, коли будете садити розсаду неважливо чого закопати разом з нею п’ятак. І при такій чарівній посадці потрібно промовити такі слова:

«Свої і так липли, свої і так свої, а я по всьому світу залучаю. Йде, зростає, збільшується. Були маленькі стали великі, як рослини, так і грошики. Мої руки тримали, мої руки дійшли, з новим врожаєм нових грошей руки радіють. Водитесь у мене завжди».

Цей наклеп більш довгостроковий. Чекайте, що він притягне у ваше життя грошовий період, коли дозріє урожай. То це буде по-справжньому грошовий період вашого життя. Кажуть, що добре для грошового благополуччя мак садити з таким обмовою, тоді він теж ефективний. Навіть, якщо ви ніколи раніше не садили розсаду, це можна зробити за допомогою навчального відео і можна застосовувати при цьому магічні наговори. Насіння ж на мак або розсаду можна купити в магазині або на ринку.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: